Līņi un to cope

Bebrs [16.06.20]: Repke [16m]: Sveiki vīri! Kas par iemeslu ka līnis nenāk uz āķa? Izmēģināju visu piebarot, slieku, balto, bet nekā. Burbuļo ap pludu lejā viss notiek, bet neņem.Negrib, rakņājas tāpatās. Man šovakar ir tieši tāpat rakņājas, bet tīkliņā tik divi. Var mēğināt uzkacināt pārmetot burbulim pāri un noliekot uz 'galvas', tā ar abi šodien iznāca ārā.
Tad jau tev vēl labi, man šovakar pa nullēm.
16.jūnijs 2020, 22:11 | links
 
Sveiki vīri! Kas par iemeslu ka līnis nenāk uz āķa? Izmēģināju visu piebarot, slieku, balto, bet nekā. Burbuļo ap pludu lejā viss notiek, bet neņem.

Repke, 16.jūnijs 2020, 21:55

ieej ekspertu sadaļā...tur tikko atbildēja uz tādu jautājumu.:)
16.jūnijs 2020, 22:01 | links
 
Repke [16.06.20]: Sveiki vīri! Kas par iemeslu ka līnis nenāk uz āķa? Izmēģināju visu piebarot, slieku, balto, bet nekā. Burbuļo ap pludu lejā viss notiek, bet neņem.
Negrib, rakņājas tāpatās. Man šovakar ir tieši tāpat rakņājas, bet tīkliņā tik divi. Var mēğināt uzkacināt pārmetot burbulim pāri un noliekot uz 'galvas', tā ar abi šodien iznāca ārā.
16.jūnijs 2020, 22:01 | links
 
Sveiki vīri! Kas par iemeslu ka līnis nenāk uz āķa? Izmēģināju visu piebarot, slieku, balto, bet nekā. Burbuļo ap pludu lejā viss notiek, bet neņem.
16.jūnijs 2020, 21:55 | links
 
Nārsto, bet noķert var.
16.jūnijs 2020, 21:20 | links
 
IMG_20200610_195831.jpg
16.jūnijs 2020, 14:04 | links
 

Jā, ir labs. :))))
15.jūnijs 2020, 21:12 | links
 

Riktīgs laiciņš līņu copei.
15.jūnijs 2020, 20:21 | links
 
juliuss [15.06.20]: Nu jau breksēni apcēluši ,, galdu,, notīra laikam pa tīro, ka līnim nekas nepaliek. :)

KurmisZ, 15.jūnijs 2020, 17:13

Slīdošais svins zem un virs pluda?
Kāpēc virs? Tikai zem
15.jūnijs 2020, 19:06 | links
 
krancis [15.06.20]: 27 cm šodien

uj
15.jūnijs 2020, 18:39 | links
 
27 cm šodien
15.jūnijs 2020, 18:38 | links
 
Nu jau breksēni apcēluši ,, galdu,, notīra laikam pa tīro, ka līnim nekas nepaliek. :)

KurmisZ, 15.jūnijs 2020, 17:13


Slīdošais svins zem un virs pluda?
15.jūnijs 2020, 18:28 | links
 
Sveiciens visiem! Skatos skaisti lomi te vīriem. Līņu copē esmu pilnīgs diletants. (Kā sistēmas un pludus pielikt tomēr zinu:)) Bet nu ļoti gribās kādu sarkanai, apzināti, izmānit. Brīvdienās braucu uz laukiem, netālu no Talsiem. Ir meža ezeriņš, aptv. līdz 2m dziļš, grunts dūņaina. Esmu centies pirms copes iebarot, līņu barības gatavās, klāt naktstārpu "koktēlis". Mēģinājis daž ne dažādākās ēsmas, izņemot laikam rupjmaizi. Bet nu izņemot raudiņas, un pusbreksēnus, līnis nav nomedīts. Kādus gadus atpakaļ, vnk sēžot ar copeni, vienu līņubērnu, dabūju, taču ne apzināti. Vēlējos pajautāt, tomēr skatos ka te spečuku netrūkst: ar ko iebarot? Uz ko ķert? Kad ķert? Pateicos jau iepriekš.
P.S. Jā, iepriekšējās atbildes esmu lasījis:)
Nē asakas Vīri un Sievas, kā arī Jaukus svētkus visiem!!! Paldies!

mar4ello25, 15.jūnijs 2020, 17:00


centies patīrīt copes vietu. Ir reizes, ka pirmā cope pēc iztīrīšanas ir pēc 10-15 min. Netīrītā, svešā vietā ir grūti saprast, kā un kur ēsma atrodas. Piemēram, vietā, kuru nesen tīriju un pirms tīrīšanas uzskatīju par ļoti perspektīvu, dūņās atradās nogrimis koks. Protams, ka izķeksēju ārā, bet bez tīrīšanas tur varētu ilgi un dikti gaidīt copi ar švakiem rezultātiem.
Jālaiž iebarot, pēc tam, pēc stundas ar makšķeri :)
15.jūnijs 2020, 17:48 | links
 

Nu jau breksēni apcēluši ,, galdu,, notīra laikam pa tīro, ka līnim nekas nepaliek. :)
15.jūnijs 2020, 17:13 | links
 
mar4ello25 [15.06.20]: Sveiciens visiem! Skatos skaisti lomi te vīriem. Līņu copē esmu pilnīgs diletants. (Kā sistēmas un pludus pielikt tomēr zinu:)) Bet nu ļoti gribās kādu sarkanai, apzināti, izmānit. Brīvdienās braucu uz laukiem, netālu no Talsiem. Ir meža ezeriņš, aptv. līdz 2m dziļš, grunts dūņaina. Esmu centies pirms copes iebarot, līņu barības gatavās, klāt naktstārpu "koktēlis". Mēģinājis daž ne dažādākās ēsmas, izņemot laikam rupjmaizi. Bet nu izņemot raudiņas, un pusbreksēnus, līnis nav nomedīts. Kādus gadus atpakaļ, vnk sēžot ar copeni, vienu līņubērnu, dabūju, taču ne apzināti. Vēlējos pajautāt, tomēr skatos ka te spečuku netrūkst: ar ko iebarot? Uz ko ķert? Kad ķert? Pateicos jau iepriekš.
P.S. Jā, iepriekšējās atbildes esmu lasījis:)
Nē asakas Vīri un Sievas, kā arī Jaukus svētkus visiem!!! Paldies!
Tad jau tā bilde skaidra, atliek pacietīgi copēt un būs! Ne asakas un priecīgi arī pašam nolīgot. :)
15.jūnijs 2020, 17:08 | links
 
Sveiciens visiem! Skatos skaisti lomi te vīriem. Līņu copē esmu pilnīgs diletants. (Kā sistēmas un pludus pielikt tomēr zinu:)) Bet nu ļoti gribās kādu sarkanai, apzināti, izmānit. Brīvdienās braucu uz laukiem, netālu no Talsiem. Ir meža ezeriņš, aptv. līdz 2m dziļš, grunts dūņaina. Esmu centies pirms copes iebarot, līņu barības gatavās, klāt naktstārpu "koktēlis". Mēģinājis daž ne dažādākās ēsmas, izņemot laikam rupjmaizi. Bet nu izņemot raudiņas, un pusbreksēnus, līnis nav nomedīts. Kādus gadus atpakaļ, vnk sēžot ar copeni, vienu līņubērnu, dabūju, taču ne apzināti. Vēlējos pajautāt, tomēr skatos ka te spečuku netrūkst: ar ko iebarot? Uz ko ķert? Kad ķert? Pateicos jau iepriekš.
P.S. Jā, iepriekšējās atbildes esmu lasījis:)
Nē asakas Vīri un Sievas, kā arī Jaukus svētkus visiem!!! Paldies!
15.jūnijs 2020, 17:00 | links
 

Nu man nav tāds ekskluzīvs, bet līdzīgi gan. :)
15.jūnijs 2020, 11:44 | links
 
Pludu es nereklamēju, bet iesaku. feisbukā Jānis Kupra. Gatavoti no Rāznas niedrēm, tas kas iepriekšējās bildēs uz 3-4 gr, šajās bildēs pirmais ar uz 4 gr, otrs uz uz 6 gr.

Bebrs, 14.jūnijs 2020, 23:26

Jā, Kupram pludi +++
15.jūnijs 2020, 02:20 | links
 
Pludu es nereklamēju, bet iesaku. feisbukā Jānis Kupra. Gatavoti no Rāznas niedrēm, tas kas iepriekšējās bildēs uz 3-4 gr, šajās bildēs pirmais ar uz 4 gr, otrs uz uz 6 gr.



14.jūnijs 2020, 23:26 | links
 
Bebrs [14.06.20]: Jā, šovakar cope švakāka, kaut ar visu vēju varēja manīt, ka rakņājas. Pirmā nopūdelētā cope šovasar :D
Labs. :) Pluds tev tāds interesants.
14.jūnijs 2020, 23:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager