Līņi un to cope

ar spraukumiem daru tā- pirms copes apleju ar karstu ūdeni un atstāju 5-8st. uzbriest. tad jaucu pārejo viņiem pavisam cita smarža!
8.jūnijs 2010, 18:15 | links
 
eerglis - visticasmāk tu tajā dīķī kur ir sīkie līnēni, neko prātīgu nedabūsi. Esmu šādu bēduleju reiz redzējis - mazi, plāni līnīši, kas metas virsū uz barību kā vīķes, jo viņiem tur reāli nav ko ēst un īpaši lielāki viņi neaug :(((
8.jūnijs 2010, 17:13 | links
 
aizmirsu pateikt, grunts nav dūņaina, vairāk ir mālaina, ūdens dzidrs, 3 metros redz kā kukurūza nogrimst :) Ddziļums iet aptuveni gandrīs 45 grādu leņķī, tas ir, 2m no krasta man jau smeļas mutē, attiecīgi neko daudz man tās zāles izravēt neizdevās. Dziļākajā vietā dīķis varētu būt ap 4-5 metri dziļš.
8.jūnijs 2010, 16:33 | links
 
Ja ir dūņaina un zāļaina grunts..tā saucamais podsaks jāliek augstāk lai tārps uzpeldēti virs tām zālēm,vai atstāt zālēs lai līņuks meklē.... kāda pieredze...
8.jūnijs 2010, 16:16 | links
 
jautājums līņu ekspertiem. Ir dīķii ap 10 gadu veci, pirms gadiem 8 ielaistas karpas, līņi laikam vēl kaut kas. Biju makšķerēt, bet nekā nenoķēru, tikai vienā dīķī, kur netika ielaista neviena zivs bija pilns ar sīkiem līnēniem nu tādiem sprīdi gariem - met un velc. Dīķis faktiski viss aizaudzis ar zemūdens zālēm, nu tās kas kā krūmi neizbrienami, ir atsevišķi caurumi vienā galā, kurā arī notiek copēšana. Kā dabūt kādu lielāku ārā, lai nenāk tie sīkie, jo pat bez iebarošanas to sīko ir ka čum.
8.jūnijs 2010, 15:02 | links
 
Āķi pāldies par filmiņām ļoti labas , jā vari ieliec vēl , jā kādām nepatīk lai neskatās .
100 % piekrītu epox 59 , nekatrs var atrast , kur nu vēl ievietot . Tas ir ļoti labi ka Āķis mūs var apgādāt ar visādām filmiņām par copi .
8.jūnijs 2010, 13:23 | links
 
spraukumus labāk likt samaisītus kopā ar citu barību un protams to visu samitrināt. Ar spraukumiem arī esmu aplauzies un vairāk neizmantoju.
8.jūnijs 2010, 13:13 | links
 
Unkass - iespējams saulespuķu spraugumi ir pie vainas. Vai tu tos pievienoji sausus vai uzlēji? Ja sausus, tiem ir baigā tendence sairt un celties augšup... tāds mutulis šikos piesaistā tā tikai :DDD
8.jūnijs 2010, 11:54 | links
 
Numurs jau vēl tads, ka līnis pārsvarā dzīvo dūņainās vietas. Tatad barības bumba javaido tadas, lai pec nogrimšanas līdzīgi kā akmens neieraktos dūņas. Kadi baribas krikumiņi tapat veidos mumtuli atdaloties no baribas no grunts.Bumbām ir jāšķist atsitoties pret ūdeni.
Nav tadas brībumnūjiņas, kura sīkos patriektu prom. Ja spesi līni uzsēdinat uz galda, sīkie pazūdīs paši. Resnais tusnis iedveš nopientu bijību sīkajiem kaulu kambariem :)
8.jūnijs 2010, 11:03 | links
 
Parasti ja nāk līņi,tad sīkie aizmūk,var mazliet ar barošanu izvairīties no sīkajiem.Līņi jāpiesaista ar barību kura netaisa mutuli grimstot un sīkos baro sāņus metrus piecus+,lai tie rij pie sava galda.
8.jūnijs 2010, 10:45 | links
 
sveiki, iesakiet ka labaak atsisties no mazo ruduļu kolonijas copejot līņus, dziļums 0,6m, apkart meldru salinas un ir retas lepenes, meginaju gan lielos naktenus, gan baltos, bet tik un ta visu norij mazas zivtinas, varbut( pat loti iespejams) pie vainas ir saulespuku spraukumi, kas tika pievienots baribai?
8.jūnijs 2010, 10:33 | links
 
Ezerā,pirmās divas daļas ar labas.
8.jūnijs 2010, 07:52 | links
 
muļķības-es varu derēt dadzi ir tādi,kas nezin KUR MEKLĒT kurnu vēl ielikt!! tas prasa laiku un zināmas zināšanas ir jāsaka PALDIES!nav jārokas pa visu netu atver un skaties- lūdzu te ir!
8.jūnijs 2010, 07:47 | links
 
Viņš priecājas un rāda par citām zivīm arī.Vāciešiem ir baigi attīstīta makšķernieku skolu sistēma.Varētu likt un likt te video par visādām zivīm un to ķeršanas veidiem.Bet uzradīsies tādi,kas teiks=apnicis jau esi ar tiem video!
8.jūnijs 2010, 07:17 | links
 
aakkis> oh kā fricis priecājās par to līņuku :D bet laikam jau lieli prieki ja izvelc tādā grāvelī ceļmalā. Es bērnībā līdzīgos esmu copējis karpeles, Nagļu apvadgrāvjos :)
8.jūnijs 2010, 00:26 | links
 
Jā vari ieliec pēc iespējas vairāk , būs no kā atlasīt sev vajadzīgo . Liels paldies !
8.jūnijs 2010, 00:03 | links
 
Ar citiem paņēmieniem ar vajag,teiksim ar signalizātoriem?
7.jūnijs 2010, 23:53 | links
 
Trešajā tikai līņi sākas,vajag pacietību
7.jūnijs 2010, 23:32 | links
 
Paldies !
7.jūnijs 2010, 23:27 | links
 
2daļa

tā varu likt dažādās valodās ,dažādus ekspertus.Bet galvenais ir izvilkt sev vajadzīgo no citu ieteikumiem.
7.jūnijs 2010, 23:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager