Līņi un to cope

Pravieti, diplomdarba rakstīšanai par vecu esi, kam tev tie secinājumi? :). Tieši šādas atskaites varētu rakstīt arī tu, vai ne?! Kā ar liiniem tev šogad veicas?

Terauds, 25.jūnijs 2019, 20:07

Ko darīt, ka jāstrādā maizes darbs + siltumnīcas +remonts. Netieku copēt pa īstam, bet dzīvoju līdzi, tiem kas patiesi copē.....:). Uz īsu brīdi man nepatīk...Man patīk vismaz diennakts cope, tad saprotu, kas notiek "dīķī". Badapiickas atskaite super, es atbalstu par visiem 100%, man foto nevajag, es zinu kā izskatās līnis :), ja nu vienīgi retie eksemplāri - melnie ogļrači un tml.
25.jūnijs 2019, 21:05 | links
 
Pravieti, diplomdarba rakstīšanai par vecu esi, kam tev tie secinājumi? :). Tieši šādas atskaites varētu rakstīt arī tu, vai ne?! Kā ar liiniem tev šogad veicas?
25.jūnijs 2019, 20:07 | links
 
Pierīga, 22.06. ap pus4 no rīta biju uz strīpas- mikro taustīšana sākās no ~pus5, nedaudz izteiktāk taustīja un vadāja(bet ne līdz "galam") kaut kur no 6.00. Sakarīgākas copes un 2 līņi krastā bija no 7.00-8.00, pēc tam noklusa un līdz 9.00 atkal tikai negribīgi taustīja.
Tas pašas dienas vakarā ~no 18.00 sāku sēdēt, ņēmieni un līnis krastā bija kaut kur no 20.00 ~ 21.00, kad vēl turējās siltums pirms saulrieta, pēc 21.00- kad pēc ierastās loģikas gaidīju procesa sākšanos- tikai mikro taustīšana un tukšums.
23.06. un 24.06. rītos un vakaros līdzīgs scenārijs kā iepriekš, tikai ar to atšķirību, ka trāpījās vairāki mazbērni, kurus aizsūtīju pēc vecmammām. Vienā no reizēm pēc pāris raudelēm bez jebkādas priekšpēles pluds klasiski agresīvā raudas stilā pa diagonāli mauca uz grunti, bez jebkādām emocijām piecirtu, bet knapmēra raudas vietā ~2~3 sekundes galā paturēju lielo glumo un šis(šī?)) bija nost. Man šaizīte, bet līnim pelnīta brīvība.
Par darbarīkiem- paklausīju forumniekiem un uzliku pludu savam Daugavas 4.2m 180niekam fīderim+0.25mono pamats+0.20 mono pavada, tādi normāli striķīši. Secinājums- strādājošs variants, pat lielos varēja saprāta robežās pieturēt un nelaist pa visām malām zāļu deķos braukt- bija gan izvadīšanas azarts, gan nenācās lieki sirmot, kad glumais ielien bezcerīgi dziļi deķī iekšā.
Pēc personīgām izjūtām- pavēsas naktis, līdz ar to normāli ņēma ne klasiski agri vai vēlu, bet gan kad jau iesila un kad vēl neatdzisa, nu kaut kā tā. Un cik necik līņa cienīga burbuļošana-rakšana bija tikai vienu reizi, domāju, ka ar siltākām naktīm tas notiktos arī citas reizēs, arī ņemšana būtu drošāka, nu, tā man šķita copes "sesijas" summējot.
Baroju ar traper parasto tumšo līni/karūsu+salmo karūsa/līnis, tikai baltie, šļieku negribēja. Darba dziļums: 0.80~1.4metri.
"Vērtējums"- drošs "7".
Braukšu vēl ;)))

badapiicka, 25.jūnijs 2019, 19:16

Paldies par detalizētu copes izklāstu, jo tieši no šāda satura atskaites es personīgi spēju izdarīt secinājumus par šā brīža līņu "žora" īpatnībam. Man tikai viens jautājums par rakšanu : kādi bija burbulīši, pirmais; lieluma ziņā dažādi un laika ziņā neregulāri, otrais; varbūt kā izvirdums viss notiek īsā laika sprīdī, trešais; ļoti sīki, viens no otra praktiski regulārā attālumā (kustība pa taisni, vai aplī) un lēni.
25.jūnijs 2019, 20:01 | links
 
Pierīga, 22.06. ap pus4 no rīta biju uz strīpas- mikro taustīšana sākās no ~pus5, nedaudz izteiktāk taustīja un vadāja(bet ne līdz "galam") kaut kur no 6.00. Sakarīgākas copes un 2 līņi krastā bija no 7.00-8.00, pēc tam noklusa un līdz 9.00 atkal tikai negribīgi taustīja.
Tas pašas dienas vakarā ~no 18.00 sāku sēdēt, ņēmieni un līnis krastā bija kaut kur no 20.00 ~ 21.00, kad vēl turējās siltums pirms saulrieta, pēc 21.00- kad pēc ierastās loģikas gaidīju procesa sākšanos- tikai mikro taustīšana un tukšums.
23.06. un 24.06. rītos un vakaros līdzīgs scenārijs kā iepriekš, tikai ar to atšķirību, ka trāpījās vairāki mazbērni, kurus aizsūtīju pēc vecmammām. Vienā no reizēm pēc pāris raudelēm bez jebkādas priekšpēles pluds klasiski agresīvā raudas stilā pa diagonāli mauca uz grunti, bez jebkādām emocijām piecirtu, bet knapmēra raudas vietā ~2~3 sekundes galā paturēju lielo glumo un šis(šī?)) bija nost. Man šaizīte, bet līnim pelnīta brīvība.
Par darbarīkiem- paklausīju forumniekiem un uzliku pludu savam Daugavas 4.2m 180niekam fīderim+0.25mono pamats+0.20 mono pavada, tādi normāli striķīši. Secinājums- strādājošs variants, pat lielos varēja saprāta robežās pieturēt un nelaist pa visām malām zāļu deķos braukt- bija gan izvadīšanas azarts, gan nenācās lieki sirmot, kad glumais ielien bezcerīgi dziļi deķī iekšā.
Pēc personīgām izjūtām- pavēsas naktis, līdz ar to normāli ņēma ne klasiski agri vai vēlu, bet gan kad jau iesila un kad vēl neatdzisa, nu kaut kā tā. Un cik necik līņa cienīga burbuļošana-rakšana bija tikai vienu reizi, domāju, ka ar siltākām naktīm tas notiktos arī citas reizēs, arī ņemšana būtu drošāka, nu, tā man šķita copes "sesijas" summējot.
Baroju ar traper parasto tumšo līni/karūsu+salmo karūsa/līnis, tikai baltie, šļieku negribēja. Darba dziļums: 0.80~1.4metri.
"Vērtējums"- drošs "7".
Braukšu vēl ;)))
25.jūnijs 2019, 19:16 | links
 
Kur es ķèru,tur apkàrt arì kapitàli aizaudzis.Sorìt apstaigàju un domàju ka pèc nakamàs lìñu copes bùs arì jàiztìra kàda lìñu vietiña,vietinas.Jautàjums,ar ko labàk tirìt?Ar dzeloñdràti striķì?Jeb kàdu vecu gràbekĺa galu striķì?Nav tàlu jàmet.

Solis23, 25.jūnijs 2019, 12:43

ar grābekli, bet tad ir jābrien iekšā. Var ar lielu āķi, sametinātu no armatūrām vai kā līdzīga, galā virve. aiz virves met iekšā un velc tās zāles čupā krastā. Tas ja negribi līst iekšā.
25.jūnijs 2019, 18:26 | links
 
Sestdien, 22. jūnijā, agra rīta cope 2, līņi viens zem 2kg otrs 900 grami. Pēc pulksten 8 no rīta vairs neviena burbuļa, laigan no rīta ūdens vārijās. Ēsma: kukurūza, baltie, sliekas.
25.jūnijs 2019, 15:45 | links
 
Vīri, Jūsu komentos atslēgas vārdi ir "grābeklis" un "līņu nārsts". Ja es kaut ko par copi uzrakstīšu, tā atkal ies vaļā. Tā kā , ja kāds grib nošpikot manu "grābēkli", uzrakstīšu privāti. Otreiz uz "grābekļa" nekāpšu, lai nelabvēļiem mēlēs nebūtu jātrin. Paziņas man prasa, tatad viss ir OK. Par līņu nārstošanu, laikam visiem viss ir skaidrs....Tēmu slēdzam. :),:),:).
25.jūnijs 2019, 15:01 | links
 
Kur es ķèru,tur apkàrt arì kapitàli aizaudzis.Sorìt apstaigàju un domàju ka pèc nakamàs lìñu copes bùs arì jàiztìra kàda lìñu vietiña,vietinas.Jautàjums,ar ko labàk tirìt?Ar dzeloñdràti striķì?Jeb kàdu vecu gràbekĺa galu striķì?Nav tàlu jàmet.

Solis23, 25.jūnijs 2019, 12:43

Es forši iztīriju ar motobloka ecēšām, ar laivu ieved iekšā, ar štropi izvelk ārā, daži vilcieni un viss. Vēl ir labi, ja ar grābekli uz barošanas vietu patīra dažas šauras ejas, lai līnim vieglāk ceļu atrast.
25.jūnijs 2019, 12:58 | links
 
Kaut kā neņem ...vieta iepriekšēja ūdens arī...liekas
kā izmiruši.
25.jūnijs 2019, 12:54 | links
 
Kur es ķèru,tur apkàrt arì kapitàli aizaudzis.Sorìt apstaigàju un domàju ka pèc nakamàs lìñu copes bùs arì jàiztìra kàda lìñu vietiña,vietinas.Jautàjums,ar ko labàk tirìt?Ar dzeloñdràti striķì?Jeb kàdu vecu gràbekĺa galu striķì?Nav tàlu jàmet.
25.jūnijs 2019, 12:43 | links
 
kurjers6 [24.06.19]: A es šovakar biju un paķēru mazus līnīšus :p Suņi rej, bet karavāna brauc tālāk!

belijs23, 24.jūnijs 2019, 21:44
kapēc mazus?lielie nav?
Ir, bet jātīra tur, jo tas purva dīķis un reti kāds tur aiziet, viss aizaudzis!
25.jūnijs 2019, 12:19 | links
 
Man 6dien viens Līnis ap 1 kg, bija vēl viens ņēmiens, bet principā ļoti švaki.

Arī bāzes saimnieks, teica, ka līnis jau iepriekš iebarotās vietās ņem švaki, vai precīzāk neņem vispār.

Šķiet, tas viss dēļ nārsta. Jāgaida, kad šie paliks mierīgi.
25.jūnijs 2019, 11:34 | links
 
Sodien iepriekš labajà vietà pilnìgs tuksums.Copju it kà lìñu bija,bet piecèrtot nekko nejutu.Interesanti,vienu dienu is...nàkamajà sausais :)
25.jūnijs 2019, 11:16 | links
 
Šī nedēļa tīri ok. Ķīšezerā 2kg līnis. Alūksnē arī līdzīga statistika. Aktīvi šie palikuši. Bet iznārstojuši vēl nav.
25.jūnijs 2019, 08:21 | links
 
Raksta jau ar 2 nikiem, kad admin, beidzot nobanosi tos, kas padara šo forumu bezjēdzīgu???
25.jūnijs 2019, 00:01 | links
 
Brenci, jus ar Pravieti bijaat chomi politikas sadaljaa. neesaajaat uz rokaam viens otru.
sitaads colapss, ka tavu maati
24.jūnijs 2019, 23:52 | links
 
krl [24.06.19]: cope71 [20:52]: krl [20:25]: cope71 [10:26]: Pravieti!
Visu laiku domāju, ka tu sirgsti tik ar uzmanības deficita sindromu! ...bet.. vecīt, ar tev galīg nav lab! Salāpies un fiks pie dakter! :))))
Tev tak tikai mazais pirstiņš jāparāda, lai tu jebkuru foruma sadaļu pieirstu ar pilnīgu brzsakaru! Smuks ....tu nēsi, bet reaaali dumjš gan! :))Tu esi tikpat (suņa sūda) vērts, ja, apzinoties, cik viegli to ir izdarīt, speciāli un apzināti baksti un izaicini Pravieti. Pisat nah, deģenerāti, un beidziet piedrazot forumu!Tu esi tik pat (suņa sūda) vērts, ja te klepo tada žargonā! Domā kādam palika labāk no tavas žults? :))) Varetu padomāt, ka tev ar pravieti ir attiecibas, ka šitā aizsvilsties!:))
Lohi, kā arī sviesta sprediķotaji ir jābaksta. Savadāk vemt gribas tās muļķības lasot.
Iedzer sirds zāles un ej čučēt!:)Iemācies lasīt, tirliņ. Man jūs abi riebjaties vienlīdz.
Taču, ja tu viņu nebakstītu speciāli, forums nebūtu tik ļoti aizdirsts. Ignorēt vajag! Tad mazāk rakstīs.
Un tu, puikiņ, tagat ne maz nēsi tirliņš un deģenerāts, ka ar savu kūts leksikonu iesaisties te foruma piesārņošanā! Tu, laikam, raksti, bet tevis te nav! :))))
Smiekls nāk par šādiem dundukiem!:)
24.jūnijs 2019, 23:22 | links
 
diametrs [24.06.19]: Es jau varu sarakstīt, lai mani šeit nobano, ka visādi jobaniee pidari piedirš visu forumu ... Un domājiet ka zaudēšu ? Varbūt dzēsties ārā, lai neredz, kā te notiek ... Copes forums pārvēršas par samazgu bedri. Reāli varētu atstāt sadaļas politika, runājam par visu ko un pērk pārdot. Tas būtu necopējošo tirgus sievu un balamušu kompetencē ... Es, piemēram, neko nejēdzu par samu copi - nu nerakstu tur neko pat zem grādiem ...
A Pravietis raksta un tādus palagus ar muļķībām, ka nevar tā vienaldzīgi uz to noskatīties.
Visiem Jāņiem izņemot tos pid.... no politikas sadaļas- Sveiks lai dzīvo un priekā! :)
24.jūnijs 2019, 22:51 | links
 
A es šovakar biju un paķēru mazus līnīšus :p Suņi rej, bet karavāna brauc tālāk!

belijs23, 24.jūnijs 2019, 21:44

kapēc mazus?lielie nav?
24.jūnijs 2019, 22:02 | links
 
A es šovakar biju un paķēru mazus līnīšus :p Suņi rej, bet karavāna brauc tālāk!
24.jūnijs 2019, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager