Līņi un to cope

cope71 [24.06.19]: krl [20:25]: cope71 [10:26]: Pravieti!
Visu laiku domāju, ka tu sirgsti tik ar uzmanības deficita sindromu! ...bet.. vecīt, ar tev galīg nav lab! Salāpies un fiks pie dakter! :))))
Tev tak tikai mazais pirstiņš jāparāda, lai tu jebkuru foruma sadaļu pieirstu ar pilnīgu brzsakaru! Smuks ....tu nēsi, bet reaaali dumjš gan! :))Tu esi tikpat (suņa sūda) vērts, ja, apzinoties, cik viegli to ir izdarīt, speciāli un apzināti baksti un izaicini Pravieti. Pisat nah, deģenerāti, un beidziet piedrazot forumu!Tu esi tik pat (suņa sūda) vērts, ja te klepo tada žargonā! Domā kādam palika labāk no tavas žults? :))) Varetu padomāt, ka tev ar pravieti ir attiecibas, ka šitā aizsvilsties!:))
Lohi, kā arī sviesta sprediķotaji ir jābaksta. Savadāk vemt gribas tās muļķības lasot.
Iedzer sirds zāles un ej čučēt!:)
Iemācies lasīt, tirliņ. Man jūs abi riebjaties vienlīdz.
Taču, ja tu viņu nebakstītu speciāli, forums nebūtu tik ļoti aizdirsts. Ignorēt vajag! Tad mazāk rakstīs.
24.jūnijs 2019, 21:33 | links
 
diametrs [24.06.19]: Pravieti!
Visu laiku domāju, ka tu sirgsti tik ar uzmanības deficita sindromu! ...bet.. vecīt, ar tev galīg nav lab! Salāpies un fiks pie dakter! :))))
Tev tak tikai mazais pirstiņš jāparāda, lai tu jebkuru foruma sadaļu pieirstu ar pilnīgu brzsakaru! Smuks ....tu nēsi, bet reaaali dumjš gan! :))

cope71, 24.jūnijs 2019, 10:26
Pravieti!
Visu laiku domāju, ka tu sirgsti tik ar uzmanības deficita sindromu! ...bet.. vecīt, ar tev galīg nav lab! Salāpies un fiks pie dakter! :))))
Tev tak tikai mazais pirstiņš jāparāda, lai tu jebkuru foruma sadaļu pieirstu ar pilnīgu brzsakaru! Smuks ....tu nēsi, bet reaaali dumjš gan! :))


cope71, 24.jūnijs 2019, 10:26


Ko nozīmē vārds "nēsi" ? Nesi neesi vai kā savādāk ? Ja esi baigais guru, tad raksti gramatiski pareizi, nevis di-s uz citiem ? Apdi-st citus vienmēr vieglāk un labāk. Zm jau čitie CL gaņau, viss labākais, bii copē, utt ... Ja baigie krutie, tad mācieties gramatiku !
Te nav glītrakstītāju pulciņš. Ja kāds burts šķībi ieskrējis, tad esmu pārliecināts, ka būtību saprata. Gan tavos tekstos ar var atrast kļūdas!
Un tu pats sevi par gudrinieku uzskati, vai ne? Te viss jau sen ir beidzies, bet atrodas kādi, kas uzskatot sevi par ne deģenerātiem un ne job... Ne pida...., ielaiž savu paģiraino atraugu un domā, ka tādā veidā nepieirš forumu un ir savādāki! Tieši ar ko jūs esat savadaki šai gadījumā? Jautri!:))))
24.jūnijs 2019, 21:09 | links
 
krl [24.06.19]: cope71 [10:26]: Pravieti!
Visu laiku domāju, ka tu sirgsti tik ar uzmanības deficita sindromu! ...bet.. vecīt, ar tev galīg nav lab! Salāpies un fiks pie dakter! :))))
Tev tak tikai mazais pirstiņš jāparāda, lai tu jebkuru foruma sadaļu pieirstu ar pilnīgu brzsakaru! Smuks ....tu nēsi, bet reaaali dumjš gan! :))Tu esi tikpat (suņa sūda) vērts, ja, apzinoties, cik viegli to ir izdarīt, speciāli un apzināti baksti un izaicini Pravieti. Pisat nah, deģenerāti, un beidziet piedrazot forumu!
Tu esi tik pat (suņa sūda) vērts, ja te klepo tada žargonā! Domā kādam palika labāk no tavas žults? :))) Varetu padomāt, ka tev ar pravieti ir attiecibas, ka šitā aizsvilsties!:))
Lohi, kā arī sviesta sprediķotaji ir jābaksta. Savadāk vemt gribas tās muļķības lasot.
Iedzer sirds zāles un ej čučēt!:)
24.jūnijs 2019, 20:52 | links
 
cope71 [24.06.19]: Pravieti!
Visu laiku domāju, ka tu sirgsti tik ar uzmanības deficita sindromu! ...bet.. vecīt, ar tev galīg nav lab! Salāpies un fiks pie dakter! :))))
Tev tak tikai mazais pirstiņš jāparāda, lai tu jebkuru foruma sadaļu pieirstu ar pilnīgu brzsakaru! Smuks ....tu nēsi, bet reaaali dumjš gan! :))
Tu esi tikpat (suņa sūda) vērts, ja, apzinoties, cik viegli to ir izdarīt, speciāli un apzināti baksti un izaicini Pravieti. Pisat nah, deģenerāti, un beidziet piedrazot forumu!
24.jūnijs 2019, 20:25 | links
 
Es jau varu sarakstīt, lai mani šeit nobano, ka visādi jobaniee pidari piedirš visu forumu ... Un domājiet ka zaudēšu ? Varbūt dzēsties ārā, lai neredz, kā te notiek ... Copes forums pārvēršas par samazgu bedri. Reāli varētu atstāt sadaļas politika, runājam par visu ko un pērk pārdot. Tas būtu necopējošo tirgus sievu un balamušu kompetencē ... Es, piemēram, neko nejēdzu par samu copi - nu nerakstu tur neko pat zem grādiem ...
24.jūnijs 2019, 20:04 | links
 
Pravieti!
Visu laiku domāju, ka tu sirgsti tik ar uzmanības deficita sindromu! ...bet.. vecīt, ar tev galīg nav lab! Salāpies un fiks pie dakter! :))))
Tev tak tikai mazais pirstiņš jāparāda, lai tu jebkuru foruma sadaļu pieirstu ar pilnīgu brzsakaru! Smuks ....tu nēsi, bet reaaali dumjš gan! :))

cope71, 24.jūnijs 2019, 10:26

Pravieti!
Visu laiku domāju, ka tu sirgsti tik ar uzmanības deficita sindromu! ...bet.. vecīt, ar tev galīg nav lab! Salāpies un fiks pie dakter! :))))
Tev tak tikai mazais pirstiņš jāparāda, lai tu jebkuru foruma sadaļu pieirstu ar pilnīgu brzsakaru! Smuks ....tu nēsi, bet reaaali dumjš gan! :))


cope71, 24.jūnijs 2019, 10:26



Ko nozīmē vārds "nēsi" ? Nesi neesi vai kā savādāk ? Ja esi baigais guru, tad raksti gramatiski pareizi, nevis di-s uz citiem ? Apdi-st citus vienmēr vieglāk un labāk. Zm jau čitie CL gaņau, viss labākais, bii copē, utt ... Ja baigie krutie, tad mācieties gramatiku !
24.jūnijs 2019, 19:59 | links
 
Pravieti!
Visu laiku domāju, ka tu sirgsti tik ar uzmanības deficita sindromu! ...bet.. vecīt, ar tev galīg nav lab! Salāpies un fiks pie dakter! :))))
Tev tak tikai mazais pirstiņš jāparāda, lai tu jebkuru foruma sadaļu pieirstu ar pilnīgu brzsakaru! Smuks ....tu nēsi, bet reaaali dumjš gan! :))
24.jūnijs 2019, 10:26 | links
 
Forums palicis nebaudāms dažu slimiķu dēļ.
23.jūnijs 2019, 22:56 | links
 
Tieši tā, beidziet ņemties kā bērni. Ir svētki. Ejiet ar draugiem pasviniet un ja ir iespēja paķerat zivis. Priecīgus svētkus visiem! Ne asakas!
23.jūnijs 2019, 21:29 | links
 
Veçi...Piedo,atvaino...Esiet reàli...un izbeidziet sito teàtri taisìt.Nelieciet vèl citiem iejaukties.Jo tàlàk,jo trakàk...ir teiciens:Gudràkais pastàv klusu.Ir taçu Lìgo...
23.jūnijs 2019, 18:20 | links
 
Jūs esat debīli!
23.jūnijs 2019, 17:29 | links
 
Coppe 71.

Ar nobanoto politnodaļas Brenci21, viss ir skaidrs. Cilvēks nezin un neinteresējas par līņu nārstu un nesaprot kāpēc tagad viens otrs līnis gadās plānāks miesās, bet citi nē. Cilvēciņš vēlas iekarot apmeklētāju autoritāti. Bet ko tu lien iekšā šajā līdz absurdam tupajā diskusijā. Tu padomā ar galvu kādreiz arī, ko tu man liec priekšā, labot Vikipēdiju tajā daļā, kas saistīts ar līņu nārstu Latvijā. Ja tu to vari izdarīt, tad labo. Ko tu man tagad gribi pieradīt, ka tur ir kļūda un dabā ir pavisam kaut kas cits. Gribi pierādīt, ka Vikipēdijā publicējas tikai mudaki un tā ir domāta mudakiem. Citāts no Vilkipēdijas bija domāts īpatņiem(neticīgajiem), pie kuriem tagad esi arī sevi pieskaitījis. Tagad publicējamo publikāciju autori man arī ar tavu atļauju turpmāk būs jānorāda un atļauja tev jāprasa. :).Ko tu man pārmet "par mērīšanos ar krāniņiem". Ko tu mani apmelo, kad es to esmu darījis vispār attiecībā pret kādu, vai arī esmu ar tevi mērījies. Man tu esi pilnīgi vienaldzīgs ar savu lielo "štrumentu" kā izrādās. Ko tu man sien lietas par tīkliem. Tu gribi piespiest, lai es ar tādiem kā tu un Brenčukiem prasu atļauju par to, ko runāt...Vai es meloju par to, ka īstenībā tīkli Buļļupē ir bijuši pēc citu stāstītā ielikti un esmu izplatījis nepārbaudītas ziņas. Ko tu sienies, ko tu no manis gribi. Ko tu ar savu skribentu apmeklētājiem gribi pateikt. Lai ir tev liels " krāns", bet liec taču man mieru, neesmu ne skaudīgs, ne greizsirdīgs :). Atbildi vispirms pats sev uz jautājumu, ja esi lietas kursā, kāpēc tad makšķernieki masveidā skrien uz Ventu un kāpēc policija un kādas tur vēl inspekcijas izseko makšķerniekus ar dronu palīdzību. Un vai tad nav taisnība, ka Lielupē pie cienījamāka loma var tikt tikai visiem zināmajās vietās un bedrītes, bet tie kas tur nebrauc caurmērā, ja ir copes diena, labi ja tiek pie savām 3 - 5 vimbām. Ja nav Copes diena, tad nenoķer arī to pašu mazumiņu. Nesāc vēl tu man likumus mācīt. Tāpēc, ka citi tiešām noķer, un nekautrējas publicēt foto ar padsmitiem noķerto vimbu. Bet man sienas klāt par vienu āķi un tincina. Pretīgi lasīt. Beidz flirtēt un spēlēt uz lasītāju apzinu un rimsties reiz. Lasītājs tiešām nav tik glups un sapratīs, kas ir kas. Beidz pārnest bezkultūru un to dalībnieku galējo " беспардонность" saskarsmes stilu no sadaļas "Ekonomika un politika" uz šo sadaļu. Beidz terorizēt mani un pārējos dalībniekus ar savu egoistisko subjektīvismu.
23.jūnijs 2019, 17:24 | links
 
Par tīkliem domājot, es tobrīd no citu mutes runāju par iespējamo versiju par šķēršļiem, kas jāpārvar vimbai, bet nevis sniedzu viltus informāciju priekš iesācējiem, par kuriem tu tā izliecies, ka "rūpējies".

Pravietis, 23.jūnijs 2019, 12:20[/quote]

...tavs citāts no 16.04.2019.:"Paziņojiet kāds, kad tos tīklus Lielupes lejasgalā no Buļļupes izvāks......., tad arī dosimies makšķerēt. Patreiz tā ir pilnīga lotereja tiem, kas lohatronu pārzin. :). Pārējiem tur nav ko vispār darīt."

Uz šo laiku zivis jau bija pietiekamā daudzumā upē, un kas gribēja un, protams, mācēja, vilka tik cik vēlējās! Un ne tikai iezīmētās bedrītēs! :)))
23.jūnijs 2019, 14:48 | links
 
Vajag izveidot sadalu sitiem ne pa temu rakstniekiem
23.jūnijs 2019, 13:36 | links
 
Brencis21 [23.06.19]: cope71 [9:52]: Kungi, nu kam jāstrīdās! Tak mēs visi lielāko ties esam copmņi ar stāžu, zināšanām un saprašanu un mākam nošķirt vērtīgu informāciju no muļķībām! Protams, nedaudz žēl iesācējus, kuri reizēm lasa muļķības un tic tām, kas arī ir šo muldētāju dzirdošas ausis un mērķauditorija. Bet atsāsim to viņu ziņā. Mes tak nevaram liegt cilvēkam izpausties, lai arī cik zinošs vai nezinošs viņš ir!
Man personīgi par dažu labu daudzrunātāju viss tapa skaidrs pēc pavasaru vimbu kāpiena, kad lielākā daļa visā upes posmā jau ķēra atspērušies, bet viņš publiski deklamēja, ka vimbās nav jēgas baukt, jo viņu upē nav, jo Buļūpes tīkli neļaujot tām kāpt augšā! Bet kad tīklus izņēma, tad atkal zivju nebija, jo laikam bija paspējušas uzskriet augšā! :)))
Bet vai tad tā pēc mums jāplēš drēbes!?. Vnk palasam, pasmejamies un ignorējam!
Priecīgus visiem Līgo svētkus! Un ne asakas!!Viņš tavu ironiju mez vai spēs uztvert, jo par ,, čempionu,, nesaprata, ka tas par viņu bija rakstīts. :) Un tas ir tas kurš, citus sūta pie ārsta, kaut paša garīgā veselība un realitātes uztvere ir apšaubāmi.
Protams pasmejos, bet kā arī tu raksti - runa jau ir par ,, jaunajiem entuziastiem,, kuri viņa palagus palasa un domā, ka tā ir veiksmes atlēga.
:)
Priecīgus visiem! Līgo.
Toties ar viņu ir jautri, ja gribas tcaiku nolaist un izkašķēties! Viņam pat sarkana lupata nav jārāda! Pietiek tikai oponēt kādam viņa rakstītajam, ka kašķis un skaidrošanās un ar krāniņiem mērīšanās uz pāris dienām garantēta! Perfekts objekts, ja, piem., darbā priekšnieks uzbraucis un vajag izlādēties!:)))))
23.jūnijs 2019, 13:30 | links
 
Pravietis [23.06.19]: Kungi, nu kam jāstrīdās! Tak mēs visi lielāko ties esam copmņi ar stāžu, zināšanām un saprašanu un mākam nošķirt vērtīgu informāciju no muļķībām! Protams, nedaudz žēl iesācējus, kuri reizēm lasa muļķības un tic tām, kas arī ir šo muldētāju dzirdošas ausis un mērķauditorija. Bet atsāsim to viņu ziņā. Mes tak nevaram liegt cilvēkam izpausties, lai arī cik zinošs vai nezinošs viņš ir!
Man personīgi par dažu labu daudzrunātāju viss tapa skaidrs pēc pavasaru vimbu kāpiena, kad lielākā daļa visā upes posmā jau ķēra atspērušies, bet viņš publiski deklamēja, ka vimbās nav jēgas baukt, jo viņu upē nav, jo Buļūpes tīkli neļaujot tām kāpt augšā! Bet kad tīklus izņēma, tad atkal zivju nebija, jo laikam bija paspējušas uzskriet augšā! :)))
Bet vai tad tā pēc mums jāplēš drēbes!?. Vnk palasam, pasmejamies un ignorējam!
Priecīgus visiem Līgo svētkus! Un ne asakas!!

cope71, 23.jūnijs 2019, 09:52
....tu, vai es bez vimbām paliku ? Es nebraucu tur kur viens otram uz galvas stāv, dala kvadrātmetrus un bleķo naudu viltus saimniekiem par stāvēšanu. Vimbu copi es nepārvēršu par "izdzīvošanas skolu un olimpiskajām spēlēm". Tā ir tava izvēle atbalstīt "čempionus un speciālistus", kas runā, ka līņi šobrīd jau iznārstojuši. Par tīkliem domājot, es tobrīd no citu mutes runāju par iespējamo versiju par šķēršļiem, kas jāpārvar vimbai, bet nevis sniedzu viltus informāciju priekš iesācējiem, par kuriem tu tā izliecies, ka "rūpējies". Bet tīklu likšanu priekšā zivju ceļiem , manā saprašanā, nav atbalstāma lieta, tā ir mana pozicija. Paskaties, piem. kā nēģim aug cena. Drīz tas maksās dārgāk par lašu ikriem. Vai nevajag kādu brīdi apstāties......Nesaprotu, kāds sakars, tavuprāt, ir aizvakardienas vimbai ar līni. Manuprāt, atkal tā paša kašķīša meklēšana, pret kuru tu izliecies, ka iestājies. Nelien pagānu svētkos iekšā "šaurā kakliņā". :). Neviens neteica, ka tīklu tur nebija, un cik lielu iespaidu tas atstāja uz vimbas migrāciju, tas ir diskutējams jautājums. Pastāsti, kas ir muļķība un kur ir tava šī brīža teksta gudrība un vajadzība pēc tā....Ja tev ir kaut kas ir personīgi pret mani, tad pasaki acīs personīgi, nevis slēpies aiz svešām mugurām un musini tautu.
.....tu, es tikai pateicu, ka te ir dažs labs daiļ..irsējs, kurš visās sadaļās ir profs ar muti, bet tās retās reizes, kad raksta par to ka gaja copē, tad Buļupes tīkli traucē un vel visādas blēņas! Bet .....tu neņem galvā, viss ok! Ar šodienas līņiem protams tam sakara nav. Tikai uzrakstīju, lai mazāk pieredzējuši copmaņi nedaudz padomā kurā speciālistā ieklausīties un kurā ne! Vikepediju nocitēt liela māksla nav. Diem žēl praktiskajā copē ne reti viss ir daudz savādāk!
23.jūnijs 2019, 13:21 | links
 
Pravietis [23.06.19]: Kungi, nu kam jāstrīdās! Tak mēs visi lielāko ties esam copmņi ar stāžu, zināšanām un saprašanu un mākam nošķirt vērtīgu informāciju no muļķībām! Protams, nedaudz žēl iesācējus, kuri reizēm lasa muļķības un tic tām, kas arī ir šo muldētāju dzirdošas ausis un mērķauditorija. Bet atsāsim to viņu ziņā. Mes tak nevaram liegt cilvēkam izpausties, lai arī cik zinošs vai nezinošs viņš ir!
Man personīgi par dažu labu daudzrunātāju viss tapa skaidrs pēc pavasaru vimbu kāpiena, kad lielākā daļa visā upes posmā jau ķēra atspērušies, bet viņš publiski deklamēja, ka vimbās nav jēgas baukt, jo viņu upē nav, jo Buļūpes tīkli neļaujot tām kāpt augšā! Bet kad tīklus izņēma, tad atkal zivju nebija, jo laikam bija paspējušas uzskriet augšā! :)))
Bet vai tad tā pēc mums jāplēš drēbes!?. Vnk palasam, pasmejamies un ignorējam!
Priecīgus visiem Līgo svētkus! Un ne asakas!!

cope71, 23.jūnijs 2019, 09:52
....tu, vai es bez vimbām paliku ? Es nebraucu tur kur viens otram uz galvas stāv, dala kvadrātmetrus un bleķo naudu viltus saimniekiem par stāvēšanu. Vimbu copi es nepārvēršu par "izdzīvošanas skolu un olimpiskajām spēlēm". Tā ir tava izvēle atbalstīt "čempionus un speciālistus", kas runā, ka līņi šobrīd jau iznārstojuši. Par tīkliem domājot, es tobrīd no citu mutes runāju par iespējamo versiju par šķēršļiem, kas jāpārvar vimbai, bet nevis sniedzu viltus informāciju priekš iesācējiem, par kuriem tu tā izliecies, ka "rūpējies". Bet tīklu likšanu priekšā zivju ceļiem , manā saprašanā, nav atbalstāma lieta, tā ir mana pozicija. Paskaties, piem. kā nēģim aug cena. Drīz tas maksās dārgāk par lašu ikriem. Vai nevajag kādu brīdi apstāties......Nesaprotu, kāds sakars, tavuprāt, ir aizvakardienas vimbai ar līni. Manuprāt, atkal tā paša kašķīša meklēšana, pret kuru tu izliecies, ka iestājies. Nelien pagānu svētkos iekšā "šaurā kakliņā". :). Neviens neteica, ka tīklu tur nebija, un cik lielu iespaidu tas atstāja uz vimbas migrāciju, tas ir diskutējams jautājums. Pastāsti, kas ir muļķība un kur ir tava šī brīža teksta gudrība un vajadzība pēc tā....Ja tev ir kaut kas ir personīgi pret mani, tad pasaki acīs personīgi, nevis slēpies aiz svešām mugurām un musini tautu.
Vai atkal kāds atļāvās apšaubīt pravieša teikto un uzreiz tiek apvainots kašķa meklēšanā. Un vēl tie smaidiņi! Diez ko tad tas pēc paša rakstītā par to liecina?
Latviešiem ir laba parruna:
Savs pirdiens nesmird!
:)
23.jūnijs 2019, 12:56 | links
 
cope71 [23.06.19]: Kungi, nu kam jāstrīdās! Tak mēs visi lielāko ties esam copmņi ar stāžu, zināšanām un saprašanu un mākam nošķirt vērtīgu informāciju no muļķībām! Protams, nedaudz žēl iesācējus, kuri reizēm lasa muļķības un tic tām, kas arī ir šo muldētāju dzirdošas ausis un mērķauditorija. Bet atsāsim to viņu ziņā. Mes tak nevaram liegt cilvēkam izpausties, lai arī cik zinošs vai nezinošs viņš ir!
Man personīgi par dažu labu daudzrunātāju viss tapa skaidrs pēc pavasaru vimbu kāpiena, kad lielākā daļa visā upes posmā jau ķēra atspērušies, bet viņš publiski deklamēja, ka vimbās nav jēgas baukt, jo viņu upē nav, jo Buļūpes tīkli neļaujot tām kāpt augšā! Bet kad tīklus izņēma, tad atkal zivju nebija, jo laikam bija paspējušas uzskriet augšā! :)))
Bet vai tad tā pēc mums jāplēš drēbes!?. Vnk palasam, pasmejamies un ignorējam!
Priecīgus visiem Līgo svētkus! Un ne asakas!!
Viņš tavu ironiju mez vai spēs uztvert, jo par ,, čempionu,, nesaprata, ka tas par viņu bija rakstīts. :) Un tas ir tas kurš, citus sūta pie ārsta, kaut paša garīgā veselība un realitātes uztvere ir apšaubāmi.
Protams pasmejos, bet kā arī tu raksti - runa jau ir par ,, jaunajiem entuziastiem,, kuri viņa palagus palasa un domā, ka tā ir veiksmes atlēga.
:)
Priecīgus visiem! Līgo.
23.jūnijs 2019, 12:52 | links
 
Pravietis [Vakar]: Pravietis [50m]: Pravietis [38m]: cope71 [13:52]: :))))) pilnīgs sviests te ar dažu labu daudzrunātaju! Žēl tik, ka taustami rezultāi nav ne redzēti ne dzirdēti. Vien mer kaut kas nesanāk! :)
Bet nu teorētiski, LV čempis, kā minimums!:)))))Jā kurš ,, zvejo,, , ķer ar trim āķiem zāļu paklājā un tīra vietu ar striķī iesietu grābekli. Pamēģiniet ar tādu mēslu kaut ko normāli iztīrīt.
Bet nu teorētiķis baigais!
:)))))
Pat tagad redz kaut ko pukst.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 16:39
Starp citu,grābekļa konstrukcija man ir gana laba un novērtēta, ja kādam vajag, uzrakstīšu un apstāstīšu konstrukciju individuāli, ja esiet līņu makšķerēšanas fani, nenožēlosiet. Ir nianses, kuras dzīves laikā ir ieviestas konstrukcijā, nolūkā, lai grābeklis neaizķertos aiz zāļu saknēm un būtu izvelkams. Grābekļa konstrukcija labi strādā līdz 10 metriem no krasta. Jāskatās kādas un cik biezas zāles, lai nav tā, ka pēc tā iemešanas, grābekli nevar izvikt divi vīri, saķērušos zāļu smaguma dēļ. Var izmantot no laivas. Viss atkarīgs no tā cik smagu konstrukciju uztaisīsiet. Man tas ir aptuveni 4 - 5 kg. smags. Da jebkurai zivju copei to varat izmantot, lai uztaisītu normālu celiņu un , lai sistēmas ar āķiem tik traki neķertos zālēs, velkot, uz krastu, vai uz laivu. Bet karojošai tumsai - Brencim21, pajautājiet ar ko viņš ir tik veiksmīgi apsēklojis savā dīķī līņus, ka tie visi šobrīd jau ir iznārstojuši, tagad ķeras un ķersies līdz vēlam rudenim bez pārtraukuma, bet Jums nav gaidīto rezultātu......:),:).Čempions in eksperts ir dzimis, kā te viens atzīmēja. Bildītes ar dzīvo dabu un zitiņām var skatīties arī citos masu informācijas līdzekļos. Šeit lielākā daļa interesentu nāk dalīties pieredzē, meklēt interesantus makšķerēšanas paņēmienus un rīkus, sistēmas, interesējas par ēsmu pagatavošanu un ar to izgatavošanu saistītajām niansēm, nevis regulāri tērēt laiku un lasīt kāda egocentriska cilvēciņa kasīšanos un lielīšanos. Būsim visi interesantāki viens pret otru, nevis rupeklīgāki.......Sistēma ar trim āķiem arī ,, bomba,, nerunājot ka lv MN tā nav atļauts, ja protams nejauc ar copi jūrā kur ,, iespējams zvejo,, tad realitāte ar šādu sistēmu ķert zāļu segā ir līdzvērtīga bušu ķeršanai ar vizuli.
Teorētiķi, pastāsti kā tad realitātē tas strādā ja trīs āķi, divi iegrimst zālēs uz trešo pieķeras līnis, kāda teorētiskā iespēja to izvilkt zinot ka piecērtot tas rauj uzreiz zāļu biežņā? Un kas notiek ar atlikušajiem diviem āķiem , tie atdalās noteikti kā raķetes pirmā un otrā pakāpe???? :)))) Nevis ieķeras zālēs!?
Gaidu interesantu atbildi.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 19:20
Vai es tev jau vienreiz, caur puķītem, neliku saprast, ka tu man neesi interesants sarunu biedrs. Es caur tavu "smalkjūtīgo " un nepātraukti cinisko smaidiņu neredzu garīgi nosvērtu un copes fiškās ieinteresētu sarunu partneri. To tev ir aizrādījuši arī citi sarunu dalībnieki no sadaļas politika. Tu tiec banots, bet lien atpakaļ savu provokatīvo tieksmju vadīts. Turpini "apsēklot" līņus un neapgrūtini lūdzu mani vairāk ar jautājumiem uz kuriem es tev neatbildēšu un neuzprasies.....Tu nebūsi arī tas, kas man likumus mācīs ievērot, iemācies vispirms dialoga vešanas ābeci.Tad sāc ar sevi un atbildi uz jautājumu pēc būtības? Un tad redzēsim kurš prot un kurš neprot veidot - nevis / vest/ dialogu.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 20:14
Nu ko tad, tu gribi ar psiholoģisku spiedienu piespiest mani ar tevi runāt.......nekļūsti pavisam smieklīgs. Man tāds apgrūtinājums nav vajadzīgs. Es saku otro reizi, pacenties mani neievērot un neaizskart ne tieši, ne netieši, jo es no savas puses nevienu neaizskaru un neprovocēju, kā arī neuzspiežu savu viedokli. Vai tiešām es runāju ivritā un mani grūti mentāli saprast un sadzirdēt. Mums ir diametrāli pretēja saskarsmes psiholoģija.Tu tā kā tāds bērns, ja nav ko atbildēt pēc būtības tā meklē pēc Freida psiholoģiskas problēmas. :)
Man tu atbildi par tiem trim āķiem?
Un kurš tagad nespēj veidot dialogu?
Vai tikai spēj ,, vest,, to?

Brencis21, 23.jūnijs 2019, 09:44

Pastāvīgie tavi smaidiņi neliecina par erudīciju, gudrību un spēju veidot dialogu, bet gan gara vājumu. Starp citu Freids nodarbojās savā praksē ar neiroloģiju un psihiatriju. Pētīja speciālista (ārsta) dialoga veidošanu ar pacientu (slimnieku). Cik ilgi tu piesārņosi ēteru un kā skabarga pūžņosi uz manas "pusmēnesnīcas". Šķīet tev laiks ir iet pie speciālista, ko tev ir ieteikuši arī citi. Es vairāk tev nesniegšu garīgo barību, tā kā nāksies vien rimties reiz....
23.jūnijs 2019, 12:39 | links
 
Lìgo rìts iesàcies vareni!Otrais rìts,soreiz vecajà vietà,Cope no 04:30 -11:00.Rìts sàkàs ar labas vietas noskatìsanos.Sabaroju kà nàkas, burbuĺi ir,viss notiek.Pajiet 2 stunadas un jùtu ka kaut kas nav tà...Samainìju vietu un sabaroju atkal.Beigu rezultàts pirmie 4 lìñi manèjie.Un tie man śogad ir pirmie!
23.jūnijs 2019, 12:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager