Līņi un to cope

Kungi, nu kam jāstrīdās! Tak mēs visi lielāko ties esam copmņi ar stāžu, zināšanām un saprašanu un mākam nošķirt vērtīgu informāciju no muļķībām! Protams, nedaudz žēl iesācējus, kuri reizēm lasa muļķības un tic tām, kas arī ir šo muldētāju dzirdošas ausis un mērķauditorija. Bet atsāsim to viņu ziņā. Mes tak nevaram liegt cilvēkam izpausties, lai arī cik zinošs vai nezinošs viņš ir!
Man personīgi par dažu labu daudzrunātāju viss tapa skaidrs pēc pavasaru vimbu kāpiena, kad lielākā daļa visā upes posmā jau ķēra atspērušies, bet viņš publiski deklamēja, ka vimbās nav jēgas baukt, jo viņu upē nav, jo Buļūpes tīkli neļaujot tām kāpt augšā! Bet kad tīklus izņēma, tad atkal zivju nebija, jo laikam bija paspējušas uzskriet augšā! :)))
Bet vai tad tā pēc mums jāplēš drēbes!?. Vnk palasam, pasmejamies un ignorējam!
Priecīgus visiem Līgo svētkus! Un ne asakas!!

cope71, 23.jūnijs 2019, 09:52

....tu, vai es bez vimbām paliku ? Es nebraucu tur kur viens otram uz galvas stāv, dala kvadrātmetrus un bleķo naudu viltus saimniekiem par stāvēšanu. Vimbu copi es nepārvēršu par "izdzīvošanas skolu un olimpiskajām spēlēm". Tā ir tava izvēle atbalstīt "čempionus un speciālistus", kas runā, ka līņi šobrīd jau iznārstojuši. Par tīkliem domājot, es tobrīd no citu mutes runāju par iespējamo versiju par šķēršļiem, kas jāpārvar vimbai, bet nevis sniedzu viltus informāciju priekš iesācējiem, par kuriem tu tā izliecies, ka "rūpējies". Bet tīklu likšanu priekšā zivju ceļiem , manā saprašanā, nav atbalstāma lieta, tā ir mana pozicija. Paskaties, piem. kā nēģim aug cena. Drīz tas maksās dārgāk par lašu ikriem. Vai nevajag kādu brīdi apstāties......Nesaprotu, kāds sakars, tavuprāt, ir aizvakardienas vimbai ar līni. Manuprāt, atkal tā paša kašķīša meklēšana, pret kuru tu izliecies, ka iestājies. Nelien pagānu svētkos iekšā "šaurā kakliņā". :). Neviens neteica, ka tīklu tur nebija, un cik lielu iespaidu tas atstāja uz vimbas migrāciju, tas ir diskutējams jautājums. Pastāsti, kas ir muļķība un kur ir tava šī brīža teksta gudrība un vajadzība pēc tā....Ja tev ir kaut kas ir personīgi pret mani, tad pasaki acīs personīgi, nevis slēpies aiz svešām mugurām un musini tautu.
23.jūnijs 2019, 12:20 | links
 
Kungi, nu kam jāstrīdās! Tak mēs visi lielāko ties esam copmņi ar stāžu, zināšanām un saprašanu un mākam nošķirt vērtīgu informāciju no muļķībām! Protams, nedaudz žēl iesācējus, kuri reizēm lasa muļķības un tic tām, kas arī ir šo muldētāju dzirdošas ausis un mērķauditorija. Bet atsāsim to viņu ziņā. Mes tak nevaram liegt cilvēkam izpausties, lai arī cik zinošs vai nezinošs viņš ir!
Man personīgi par dažu labu daudzrunātāju viss tapa skaidrs pēc pavasaru vimbu kāpiena, kad lielākā daļa visā upes posmā jau ķēra atspērušies, bet viņš publiski deklamēja, ka vimbās nav jēgas baukt, jo viņu upē nav, jo Buļūpes tīkli neļaujot tām kāpt augšā! Bet kad tīklus izņēma, tad atkal zivju nebija, jo laikam bija paspējušas uzskriet augšā! :)))
Bet vai tad tā pēc mums jāplēš drēbes!?. Vnk palasam, pasmejamies un ignorējam!
Priecīgus visiem Līgo svētkus! Un ne asakas!!
23.jūnijs 2019, 09:52 | links
 
Pravietis [22.06.19]: Pravietis [50m]: Pravietis [38m]: cope71 [13:52]: :))))) pilnīgs sviests te ar dažu labu daudzrunātaju! Žēl tik, ka taustami rezultāi nav ne redzēti ne dzirdēti. Vien mer kaut kas nesanāk! :)
Bet nu teorētiski, LV čempis, kā minimums!:)))))Jā kurš ,, zvejo,, , ķer ar trim āķiem zāļu paklājā un tīra vietu ar striķī iesietu grābekli. Pamēģiniet ar tādu mēslu kaut ko normāli iztīrīt.
Bet nu teorētiķis baigais!
:)))))
Pat tagad redz kaut ko pukst.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 16:39
Starp citu,grābekļa konstrukcija man ir gana laba un novērtēta, ja kādam vajag, uzrakstīšu un apstāstīšu konstrukciju individuāli, ja esiet līņu makšķerēšanas fani, nenožēlosiet. Ir nianses, kuras dzīves laikā ir ieviestas konstrukcijā, nolūkā, lai grābeklis neaizķertos aiz zāļu saknēm un būtu izvelkams. Grābekļa konstrukcija labi strādā līdz 10 metriem no krasta. Jāskatās kādas un cik biezas zāles, lai nav tā, ka pēc tā iemešanas, grābekli nevar izvikt divi vīri, saķērušos zāļu smaguma dēļ. Var izmantot no laivas. Viss atkarīgs no tā cik smagu konstrukciju uztaisīsiet. Man tas ir aptuveni 4 - 5 kg. smags. Da jebkurai zivju copei to varat izmantot, lai uztaisītu normālu celiņu un , lai sistēmas ar āķiem tik traki neķertos zālēs, velkot, uz krastu, vai uz laivu. Bet karojošai tumsai - Brencim21, pajautājiet ar ko viņš ir tik veiksmīgi apsēklojis savā dīķī līņus, ka tie visi šobrīd jau ir iznārstojuši, tagad ķeras un ķersies līdz vēlam rudenim bez pārtraukuma, bet Jums nav gaidīto rezultātu......:),:).Čempions in eksperts ir dzimis, kā te viens atzīmēja. Bildītes ar dzīvo dabu un zitiņām var skatīties arī citos masu informācijas līdzekļos. Šeit lielākā daļa interesentu nāk dalīties pieredzē, meklēt interesantus makšķerēšanas paņēmienus un rīkus, sistēmas, interesējas par ēsmu pagatavošanu un ar to izgatavošanu saistītajām niansēm, nevis regulāri tērēt laiku un lasīt kāda egocentriska cilvēciņa kasīšanos un lielīšanos. Būsim visi interesantāki viens pret otru, nevis rupeklīgāki.......Sistēma ar trim āķiem arī ,, bomba,, nerunājot ka lv MN tā nav atļauts, ja protams nejauc ar copi jūrā kur ,, iespējams zvejo,, tad realitāte ar šādu sistēmu ķert zāļu segā ir līdzvērtīga bušu ķeršanai ar vizuli.
Teorētiķi, pastāsti kā tad realitātē tas strādā ja trīs āķi, divi iegrimst zālēs uz trešo pieķeras līnis, kāda teorētiskā iespēja to izvilkt zinot ka piecērtot tas rauj uzreiz zāļu biežņā? Un kas notiek ar atlikušajiem diviem āķiem , tie atdalās noteikti kā raķetes pirmā un otrā pakāpe???? :)))) Nevis ieķeras zālēs!?
Gaidu interesantu atbildi.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 19:20
Vai es tev jau vienreiz, caur puķītem, neliku saprast, ka tu man neesi interesants sarunu biedrs. Es caur tavu "smalkjūtīgo " un nepātraukti cinisko smaidiņu neredzu garīgi nosvērtu un copes fiškās ieinteresētu sarunu partneri. To tev ir aizrādījuši arī citi sarunu dalībnieki no sadaļas politika. Tu tiec banots, bet lien atpakaļ savu provokatīvo tieksmju vadīts. Turpini "apsēklot" līņus un neapgrūtini lūdzu mani vairāk ar jautājumiem uz kuriem es tev neatbildēšu un neuzprasies.....Tu nebūsi arī tas, kas man likumus mācīs ievērot, iemācies vispirms dialoga vešanas ābeci.Tad sāc ar sevi un atbildi uz jautājumu pēc būtības? Un tad redzēsim kurš prot un kurš neprot veidot - nevis / vest/ dialogu.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 20:14
Nu ko tad, tu gribi ar psiholoģisku spiedienu piespiest mani ar tevi runāt.......nekļūsti pavisam smieklīgs. Man tāds apgrūtinājums nav vajadzīgs. Es saku otro reizi, pacenties mani neievērot un neaizskart ne tieši, ne netieši, jo es no savas puses nevienu neaizskaru un neprovocēju, kā arī neuzspiežu savu viedokli. Vai tiešām es runāju ivritā un mani grūti mentāli saprast un sadzirdēt. Mums ir diametrāli pretēja saskarsmes psiholoģija.
Tu tā kā tāds bērns, ja nav ko atbildēt pēc būtības tā meklē pēc Freida psiholoģiskas problēmas. :)
Man tu atbildi par tiem trim āķiem?
Un kurš tagad nespēj veidot dialogu?
Vai tikai spēj ,, vest,, to?
23.jūnijs 2019, 09:44 | links
 
Pravietis [50m]: Pravietis [38m]: cope71 [13:52]: :))))) pilnīgs sviests te ar dažu labu daudzrunātaju! Žēl tik, ka taustami rezultāi nav ne redzēti ne dzirdēti. Vien mer kaut kas nesanāk! :)
Bet nu teorētiski, LV čempis, kā minimums!:)))))Jā kurš ,, zvejo,, , ķer ar trim āķiem zāļu paklājā un tīra vietu ar striķī iesietu grābekli. Pamēģiniet ar tādu mēslu kaut ko normāli iztīrīt.
Bet nu teorētiķis baigais!
:)))))
Pat tagad redz kaut ko pukst.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 16:39
Starp citu,grābekļa konstrukcija man ir gana laba un novērtēta, ja kādam vajag, uzrakstīšu un apstāstīšu konstrukciju individuāli, ja esiet līņu makšķerēšanas fani, nenožēlosiet. Ir nianses, kuras dzīves laikā ir ieviestas konstrukcijā, nolūkā, lai grābeklis neaizķertos aiz zāļu saknēm un būtu izvelkams. Grābekļa konstrukcija labi strādā līdz 10 metriem no krasta. Jāskatās kādas un cik biezas zāles, lai nav tā, ka pēc tā iemešanas, grābekli nevar izvikt divi vīri, saķērušos zāļu smaguma dēļ. Var izmantot no laivas. Viss atkarīgs no tā cik smagu konstrukciju uztaisīsiet. Man tas ir aptuveni 4 - 5 kg. smags. Da jebkurai zivju copei to varat izmantot, lai uztaisītu normālu celiņu un , lai sistēmas ar āķiem tik traki neķertos zālēs, velkot, uz krastu, vai uz laivu. Bet karojošai tumsai - Brencim21, pajautājiet ar ko viņš ir tik veiksmīgi apsēklojis savā dīķī līņus, ka tie visi šobrīd jau ir iznārstojuši, tagad ķeras un ķersies līdz vēlam rudenim bez pārtraukuma, bet Jums nav gaidīto rezultātu......:),:).Čempions in eksperts ir dzimis, kā te viens atzīmēja. Bildītes ar dzīvo dabu un zitiņām var skatīties arī citos masu informācijas līdzekļos. Šeit lielākā daļa interesentu nāk dalīties pieredzē, meklēt interesantus makšķerēšanas paņēmienus un rīkus, sistēmas, interesējas par ēsmu pagatavošanu un ar to izgatavošanu saistītajām niansēm, nevis regulāri tērēt laiku un lasīt kāda egocentriska cilvēciņa kasīšanos un lielīšanos. Būsim visi interesantāki viens pret otru, nevis rupeklīgāki.......Sistēma ar trim āķiem arī ,, bomba,, nerunājot ka lv MN tā nav atļauts, ja protams nejauc ar copi jūrā kur ,, iespējams zvejo,, tad realitāte ar šādu sistēmu ķert zāļu segā ir līdzvērtīga bušu ķeršanai ar vizuli.
Teorētiķi, pastāsti kā tad realitātē tas strādā ja trīs āķi, divi iegrimst zālēs uz trešo pieķeras līnis, kāda teorētiskā iespēja to izvilkt zinot ka piecērtot tas rauj uzreiz zāļu biežņā? Un kas notiek ar atlikušajiem diviem āķiem , tie atdalās noteikti kā raķetes pirmā un otrā pakāpe???? :)))) Nevis ieķeras zālēs!?
Gaidu interesantu atbildi.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 19:20
Vai es tev jau vienreiz, caur puķītem, neliku saprast, ka tu man neesi interesants sarunu biedrs. Es caur tavu "smalkjūtīgo " un nepātraukti cinisko smaidiņu neredzu garīgi nosvērtu un copes fiškās ieinteresētu sarunu partneri. To tev ir aizrādījuši arī citi sarunu dalībnieki no sadaļas politika. Tu tiec banots, bet lien atpakaļ savu provokatīvo tieksmju vadīts. Turpini "apsēklot" līņus un neapgrūtini lūdzu mani vairāk ar jautājumiem uz kuriem es tev neatbildēšu un neuzprasies.....Tu nebūsi arī tas, kas man likumus mācīs ievērot, iemācies vispirms dialoga vešanas ābeci.Tad sāc ar sevi un atbildi uz jautājumu pēc būtības? Un tad redzēsim kurš prot un kurš neprot veidot - nevis / vest/ dialogu.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 20:14

Nu ko tad, tu gribi ar psiholoģisku spiedienu piespiest mani ar tevi runāt.......nekļūsti pavisam smieklīgs. Man tāds apgrūtinājums nav vajadzīgs. Es saku otro reizi, pacenties mani neievērot un neaizskart ne tieši, ne netieši, jo es no savas puses nevienu neaizskaru un neprovocēju, kā arī neuzspiežu savu viedokli. Vai tiešām es runāju ivritā un mani grūti mentāli saprast un sadzirdēt. Mums ir diametrāli pretēja saskarsmes psiholoģija.
22.jūnijs 2019, 20:52 | links
 
Te atkārtots jautājums,lai zinātu par ko jautāju:
Teorētiķi, pastāsti kā tad realitātē tas strādā ja trīs āķi, divi iegrimst zālēs uz trešo pieķeras līnis, kāda teorētiskā iespēja to izvilkt zinot ka piecērtot tas rauj uzreiz zāļu biežņā? Un kas notiek ar atlikušajiem diviem āķiem , tie atdalās noteikti kā raķetes pirmā un otrā pakāpe???? :)))) Nevis ieķeras zālēs!?
Gaidu interesantu atbildi.
22.jūnijs 2019, 20:41 | links
 
Pravietis [22.06.19]: Pravietis [38m]: cope71 [13:52]: :))))) pilnīgs sviests te ar dažu labu daudzrunātaju! Žēl tik, ka taustami rezultāi nav ne redzēti ne dzirdēti. Vien mer kaut kas nesanāk! :)
Bet nu teorētiski, LV čempis, kā minimums!:)))))Jā kurš ,, zvejo,, , ķer ar trim āķiem zāļu paklājā un tīra vietu ar striķī iesietu grābekli. Pamēģiniet ar tādu mēslu kaut ko normāli iztīrīt.
Bet nu teorētiķis baigais!
:)))))
Pat tagad redz kaut ko pukst.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 16:39
Starp citu,grābekļa konstrukcija man ir gana laba un novērtēta, ja kādam vajag, uzrakstīšu un apstāstīšu konstrukciju individuāli, ja esiet līņu makšķerēšanas fani, nenožēlosiet. Ir nianses, kuras dzīves laikā ir ieviestas konstrukcijā, nolūkā, lai grābeklis neaizķertos aiz zāļu saknēm un būtu izvelkams. Grābekļa konstrukcija labi strādā līdz 10 metriem no krasta. Jāskatās kādas un cik biezas zāles, lai nav tā, ka pēc tā iemešanas, grābekli nevar izvikt divi vīri, saķērušos zāļu smaguma dēļ. Var izmantot no laivas. Viss atkarīgs no tā cik smagu konstrukciju uztaisīsiet. Man tas ir aptuveni 4 - 5 kg. smags. Da jebkurai zivju copei to varat izmantot, lai uztaisītu normālu celiņu un , lai sistēmas ar āķiem tik traki neķertos zālēs, velkot, uz krastu, vai uz laivu. Bet karojošai tumsai - Brencim21, pajautājiet ar ko viņš ir tik veiksmīgi apsēklojis savā dīķī līņus, ka tie visi šobrīd jau ir iznārstojuši, tagad ķeras un ķersies līdz vēlam rudenim bez pārtraukuma, bet Jums nav gaidīto rezultātu......:),:).Čempions in eksperts ir dzimis, kā te viens atzīmēja. Bildītes ar dzīvo dabu un zitiņām var skatīties arī citos masu informācijas līdzekļos. Šeit lielākā daļa interesentu nāk dalīties pieredzē, meklēt interesantus makšķerēšanas paņēmienus un rīkus, sistēmas, interesējas par ēsmu pagatavošanu un ar to izgatavošanu saistītajām niansēm, nevis regulāri tērēt laiku un lasīt kāda egocentriska cilvēciņa kasīšanos un lielīšanos. Būsim visi interesantāki viens pret otru, nevis rupeklīgāki.......Sistēma ar trim āķiem arī ,, bomba,, nerunājot ka lv MN tā nav atļauts, ja protams nejauc ar copi jūrā kur ,, iespējams zvejo,, tad realitāte ar šādu sistēmu ķert zāļu segā ir līdzvērtīga bušu ķeršanai ar vizuli.
Teorētiķi, pastāsti kā tad realitātē tas strādā ja trīs āķi, divi iegrimst zālēs uz trešo pieķeras līnis, kāda teorētiskā iespēja to izvilkt zinot ka piecērtot tas rauj uzreiz zāļu biežņā? Un kas notiek ar atlikušajiem diviem āķiem , tie atdalās noteikti kā raķetes pirmā un otrā pakāpe???? :)))) Nevis ieķeras zālēs!?
Gaidu interesantu atbildi.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 19:20
Vai es tev jau vienreiz, caur puķītem, neliku saprast, ka tu man neesi interesants sarunu biedrs. Es caur tavu "smalkjūtīgo " un nepātraukti cinisko smaidiņu neredzu garīgi nosvērtu un copes fiškās ieinteresētu sarunu partneri. To tev ir aizrādījuši arī citi sarunu dalībnieki no sadaļas politika. Tu tiec banots, bet lien atpakaļ savu provokatīvo tieksmju vadīts. Turpini "apsēklot" līņus un neapgrūtini lūdzu mani vairāk ar jautājumiem uz kuriem es tev neatbildēšu un neuzprasies.....Tu nebūsi arī tas, kas man likumus mācīs ievērot, iemācies vispirms dialoga vešanas ābeci.
Tad sāc ar sevi un atbildi uz jautājumu pēc būtības? Un tad redzēsim kurš prot un kurš neprot veidot - nevis / vest/ dialogu.
22.jūnijs 2019, 20:14 | links
 
Pravietis [38m]: cope71 [13:52]: :))))) pilnīgs sviests te ar dažu labu daudzrunātaju! Žēl tik, ka taustami rezultāi nav ne redzēti ne dzirdēti. Vien mer kaut kas nesanāk! :)
Bet nu teorētiski, LV čempis, kā minimums!:)))))Jā kurš ,, zvejo,, , ķer ar trim āķiem zāļu paklājā un tīra vietu ar striķī iesietu grābekli. Pamēģiniet ar tādu mēslu kaut ko normāli iztīrīt.
Bet nu teorētiķis baigais!
:)))))
Pat tagad redz kaut ko pukst.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 16:39
Starp citu,grābekļa konstrukcija man ir gana laba un novērtēta, ja kādam vajag, uzrakstīšu un apstāstīšu konstrukciju individuāli, ja esiet līņu makšķerēšanas fani, nenožēlosiet. Ir nianses, kuras dzīves laikā ir ieviestas konstrukcijā, nolūkā, lai grābeklis neaizķertos aiz zāļu saknēm un būtu izvelkams. Grābekļa konstrukcija labi strādā līdz 10 metriem no krasta. Jāskatās kādas un cik biezas zāles, lai nav tā, ka pēc tā iemešanas, grābekli nevar izvikt divi vīri, saķērušos zāļu smaguma dēļ. Var izmantot no laivas. Viss atkarīgs no tā cik smagu konstrukciju uztaisīsiet. Man tas ir aptuveni 4 - 5 kg. smags. Da jebkurai zivju copei to varat izmantot, lai uztaisītu normālu celiņu un , lai sistēmas ar āķiem tik traki neķertos zālēs, velkot, uz krastu, vai uz laivu. Bet karojošai tumsai - Brencim21, pajautājiet ar ko viņš ir tik veiksmīgi apsēklojis savā dīķī līņus, ka tie visi šobrīd jau ir iznārstojuši, tagad ķeras un ķersies līdz vēlam rudenim bez pārtraukuma, bet Jums nav gaidīto rezultātu......:),:).Čempions in eksperts ir dzimis, kā te viens atzīmēja. Bildītes ar dzīvo dabu un zitiņām var skatīties arī citos masu informācijas līdzekļos. Šeit lielākā daļa interesentu nāk dalīties pieredzē, meklēt interesantus makšķerēšanas paņēmienus un rīkus, sistēmas, interesējas par ēsmu pagatavošanu un ar to izgatavošanu saistītajām niansēm, nevis regulāri tērēt laiku un lasīt kāda egocentriska cilvēciņa kasīšanos un lielīšanos. Būsim visi interesantāki viens pret otru, nevis rupeklīgāki.......Sistēma ar trim āķiem arī ,, bomba,, nerunājot ka lv MN tā nav atļauts, ja protams nejauc ar copi jūrā kur ,, iespējams zvejo,, tad realitāte ar šādu sistēmu ķert zāļu segā ir līdzvērtīga bušu ķeršanai ar vizuli.
Teorētiķi, pastāsti kā tad realitātē tas strādā ja trīs āķi, divi iegrimst zālēs uz trešo pieķeras līnis, kāda teorētiskā iespēja to izvilkt zinot ka piecērtot tas rauj uzreiz zāļu biežņā? Un kas notiek ar atlikušajiem diviem āķiem , tie atdalās noteikti kā raķetes pirmā un otrā pakāpe???? :)))) Nevis ieķeras zālēs!?
Gaidu interesantu atbildi.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 19:20

Vai es tev jau vienreiz, caur puķītem, neliku saprast, ka tu man neesi interesants sarunu biedrs. Es caur tavu "smalkjūtīgo " un nepātraukti cinisko smaidiņu neredzu garīgi nosvērtu un copes fiškās ieinteresētu sarunu partneri. To tev ir aizrādījuši arī citi sarunu dalībnieki no sadaļas politika. Tu tiec banots, bet lien atpakaļ savu provokatīvo tieksmju vadīts. Turpini "apsēklot" līņus un neapgrūtini lūdzu mani vairāk ar jautājumiem uz kuriem es tev neatbildēšu un neuzprasies.....Tu nebūsi arī tas, kas man likumus mācīs ievērot, iemācies vispirms dialoga vešanas ābeci.
22.jūnijs 2019, 19:46 | links
 
Pravietis [22.06.19]: cope71 [13:52]: :))))) pilnīgs sviests te ar dažu labu daudzrunātaju! Žēl tik, ka taustami rezultāi nav ne redzēti ne dzirdēti. Vien mer kaut kas nesanāk! :)
Bet nu teorētiski, LV čempis, kā minimums!:)))))Jā kurš ,, zvejo,, , ķer ar trim āķiem zāļu paklājā un tīra vietu ar striķī iesietu grābekli. Pamēģiniet ar tādu mēslu kaut ko normāli iztīrīt.
Bet nu teorētiķis baigais!
:)))))
Pat tagad redz kaut ko pukst.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 16:39
Starp citu,grābekļa konstrukcija man ir gana laba un novērtēta, ja kādam vajag, uzrakstīšu un apstāstīšu konstrukciju individuāli, ja esiet līņu makšķerēšanas fani, nenožēlosiet. Ir nianses, kuras dzīves laikā ir ieviestas konstrukcijā, nolūkā, lai grābeklis neaizķertos aiz zāļu saknēm un būtu izvelkams. Grābekļa konstrukcija labi strādā līdz 10 metriem no krasta. Jāskatās kādas un cik biezas zāles, lai nav tā, ka pēc tā iemešanas, grābekli nevar izvikt divi vīri, saķērušos zāļu smaguma dēļ. Var izmantot no laivas. Viss atkarīgs no tā cik smagu konstrukciju uztaisīsiet. Man tas ir aptuveni 4 - 5 kg. smags. Da jebkurai zivju copei to varat izmantot, lai uztaisītu normālu celiņu un , lai sistēmas ar āķiem tik traki neķertos zālēs, velkot, uz krastu, vai uz laivu. Bet karojošai tumsai - Brencim21, pajautājiet ar ko viņš ir tik veiksmīgi apsēklojis savā dīķī līņus, ka tie visi šobrīd jau ir iznārstojuši, tagad ķeras un ķersies līdz vēlam rudenim bez pārtraukuma, bet Jums nav gaidīto rezultātu......:),:).Čempions in eksperts ir dzimis, kā te viens atzīmēja. Bildītes ar dzīvo dabu un zitiņām var skatīties arī citos masu informācijas līdzekļos. Šeit lielākā daļa interesentu nāk dalīties pieredzē, meklēt interesantus makšķerēšanas paņēmienus un rīkus, sistēmas, interesējas par ēsmu pagatavošanu un ar to izgatavošanu saistītajām niansēm, nevis regulāri tērēt laiku un lasīt kāda egocentriska cilvēciņa kasīšanos un lielīšanos. Būsim visi interesantāki viens pret otru, nevis rupeklīgāki.......
Sistēma ar trim āķiem arī ,, bomba,, nerunājot ka lv MN tā nav atļauts, ja protams nejauc ar copi jūrā kur ,, iespējams zvejo,, tad realitāte ar šādu sistēmu ķert zāļu segā ir līdzvērtīga bušu ķeršanai ar vizuli.
Teorētiķi, pastāsti kā tad realitātē tas strādā ja trīs āķi, divi iegrimst zālēs uz trešo pieķeras līnis, kāda teorētiskā iespēja to izvilkt zinot ka piecērtot tas rauj uzreiz zāļu biežņā? Un kas notiek ar atlikušajiem diviem āķiem , tie atdalās noteikti kā raķetes pirmā un otrā pakāpe???? :)))) Nevis ieķeras zālēs!?
Gaidu interesantu atbildi.
22.jūnijs 2019, 19:20 | links
 
cope71 [13:52]: :))))) pilnīgs sviests te ar dažu labu daudzrunātaju! Žēl tik, ka taustami rezultāi nav ne redzēti ne dzirdēti. Vien mer kaut kas nesanāk! :)
Bet nu teorētiski, LV čempis, kā minimums!:)))))Jā kurš ,, zvejo,, , ķer ar trim āķiem zāļu paklājā un tīra vietu ar striķī iesietu grābekli. Pamēģiniet ar tādu mēslu kaut ko normāli iztīrīt.
Bet nu teorētiķis baigais!
:)))))
Pat tagad redz kaut ko pukst.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 16:39
Starp citu,grābekļa konstrukcija man ir gana laba un novērtēta, ja kādam vajag, uzrakstīšu un apstāstīšu konstrukciju individuāli, ja esiet līņu makšķerēšanas fani, nenožēlosiet. Ir nianses, kuras dzīves laikā ir ieviestas konstrukcijā, nolūkā, lai grābeklis neaizķertos aiz zāļu saknēm un būtu izvelkams. Grābekļa konstrukcija labi strādā līdz 10 metriem no krasta. Jāskatās kādas un cik biezas zāles, lai nav tā, ka pēc tā iemešanas, grābekli nevar izvikt divi vīri, saķērušos zāļu smaguma dēļ. Var izmantot no laivas. Viss atkarīgs no tā cik smagu konstrukciju uztaisīsiet. Man tas ir aptuveni 4 - 5 kg. smags. Da jebkurai zivju copei to varat izmantot, lai uztaisītu normālu celiņu un , lai sistēmas ar āķiem tik traki neķertos zālēs, velkot, uz krastu, vai uz laivu. Bet karojošai tumsai - Brencim21, pajautājiet ar ko viņš ir tik veiksmīgi apsēklojis savā dīķī līņus, ka tie visi šobrīd jau ir iznārstojuši, tagad ķeras un ķersies līdz vēlam rudenim bez pārtraukuma, bet Jums nav gaidīto rezultātu......:),:).Čempions in eksperts ir dzimis, kā te viens atzīmēja. Bildītes ar dzīvo dabu un zitiņām var skatīties arī citos masu informācijas līdzekļos. Šeit lielākā daļa interesentu nāk dalīties pieredzē, meklēt interesantus makšķerēšanas paņēmienus un rīkus, sistēmas, interesējas par ēsmu pagatavošanu un ar to izgatavošanu saistītajām niansēm, nevis regulāri tērēt laiku un lasīt kāda egocentriska cilvēciņa kasīšanos un lielīšanos. Būsim visi interesantāki viens pret otru, nevis rupeklīgāki.......

Pravietis, 22.jūnijs 2019, 18:44

Starp citu, var uizmantot arī sirpīšus, kas ir Salmo veikalos, bet tie ir maziņi, der tikai piekrastes niedru, citu zāļu apcirpšanai, lai zāles nepiņķerētos auklā. Es šim nolūkam izmantoju lielo lauksaimnieku sirpi. Super, ražība nenovērtējama. Fiksi un ātri.
22.jūnijs 2019, 18:54 | links
 
cope71 [13:52]: :))))) pilnīgs sviests te ar dažu labu daudzrunātaju! Žēl tik, ka taustami rezultāi nav ne redzēti ne dzirdēti. Vien mer kaut kas nesanāk! :)
Bet nu teorētiski, LV čempis, kā minimums!:)))))Jā kurš ,, zvejo,, , ķer ar trim āķiem zāļu paklājā un tīra vietu ar striķī iesietu grābekli. Pamēģiniet ar tādu mēslu kaut ko normāli iztīrīt.
Bet nu teorētiķis baigais!
:)))))
Pat tagad redz kaut ko pukst.

Brencis21, 22.jūnijs 2019, 16:39

Starp citu,grābekļa konstrukcija man ir gana laba un novērtēta, ja kādam vajag, uzrakstīšu un apstāstīšu konstrukciju individuāli, ja esiet līņu makšķerēšanas fani, nenožēlosiet. Ir nianses, kuras dzīves laikā ir ieviestas konstrukcijā, nolūkā, lai grābeklis neaizķertos aiz zāļu saknēm un būtu izvelkams. Grābekļa konstrukcija labi strādā līdz 10 metriem no krasta. Jāskatās kādas un cik biezas zāles, lai nav tā, ka pēc tā iemešanas, grābekli nevar izvikt divi vīri, saķērušos zāļu smaguma dēļ. Var izmantot no laivas. Viss atkarīgs no tā cik smagu konstrukciju uztaisīsiet. Man tas ir aptuveni 4 - 5 kg. smags. Da jebkurai zivju copei to varat izmantot, lai uztaisītu normālu celiņu un , lai sistēmas ar āķiem tik traki neķertos zālēs, velkot, uz krastu, vai uz laivu. Bet karojošai tumsai - Brencim21, pajautājiet ar ko viņš ir tik veiksmīgi apsēklojis savā dīķī līņus, ka tie visi šobrīd jau ir iznārstojuši, tagad ķeras un ķersies līdz vēlam rudenim bez pārtraukuma, bet Jums nav gaidīto rezultātu......:),:).Čempions in eksperts ir dzimis, kā te viens atzīmēja. Bildītes ar dzīvo dabu un zitiņām var skatīties arī citos masu informācijas līdzekļos. Šeit lielākā daļa interesentu nāk dalīties pieredzē, meklēt interesantus makšķerēšanas paņēmienus un rīkus, sistēmas, interesējas par ēsmu pagatavošanu un ar to izgatavošanu saistītajām niansēm, nevis regulāri tērēt laiku un lasīt kāda egocentriska cilvēciņa kasīšanos un lielīšanos. Būsim visi interesantāki viens pret otru, nevis rupeklīgāki.......
22.jūnijs 2019, 18:44 | links
 
"Čempionam" līņi ķerās tāpēc , ka tikai viņam zināmā dīķī tie iznārstojuši. :). Tāpēc jau citiem nav to izcilo rezultātu. :(. :). Cirks, tagad visi zinās kāpēc tā...... :).,:). "Speciālists aptaisītājs".....bļin, skabarga pakaļā, muti ne brīdi nevar valdīt.

Pravietis, 22.jūnijs 2019, 15:39

Citēt wikipedia ir augstākā pilotāža :D :D :D
22.jūnijs 2019, 18:00 | links
 
cope71 [22.06.19]: :))))) pilnīgs sviests te ar dažu labu daudzrunātaju! Žēl tik, ka taustami rezultāi nav ne redzēti ne dzirdēti. Vien mer kaut kas nesanāk! :)
Bet nu teorētiski, LV čempis, kā minimums!:)))))
Jā kurš ,, zvejo,, , ķer ar trim āķiem zāļu paklājā un tīra vietu ar striķī iesietu grābekli. Pamēģiniet ar tādu mēslu kaut ko normāli iztīrīt.
Bet nu teorētiķis baigais!
:)))))
Pat tagad redz kaut ko pukst.
22.jūnijs 2019, 16:39 | links
 
"Čempionam" līņi ķerās tāpēc , ka tikai viņam zināmā dīķī tie iznārstojuši. :). Tāpēc jau citiem nav to izcilo rezultātu. :(. :). Cirks, tagad visi zinās kāpēc tā...... :).,:). "Speciālists aptaisītājs".....bļin, skabarga pakaļā, muti ne brīdi nevar valdīt.
22.jūnijs 2019, 15:39 | links
 
:))))) pilnīgs sviests te ar dažu labu daudzrunātaju! Žēl tik, ka taustami rezultāi nav ne redzēti ne dzirdēti. Vien mer kaut kas nesanāk! :)
Bet nu teorētiski, LV čempis, kā minimums!:)))))
22.jūnijs 2019, 13:52 | links
 
Solis23 [22.06.19]: Pirmais mèģinàjums izgàzies Melnupìtè.Par bùsanu viñi tur ir,tas nu gan ir skaidrs.Burbuĺoja kapitàli.Kà iebaroju ap 04:00 -09:00 Burbuĺoja visu laiku.2 izskatìjàs pèc lìñu copèm,bet me lìdz galam.Pèc burbuĺu pleķiem arì varèja nospriest ka izmèri arì ir cienìgi.Bija tàda sajùta ka lìñi Melnupìtè nav iecienìjusi sarkano slieku
Pamēģini kukurūzu ar balto, šogad ļoti labi rezultāti.
A tas pravietiskais tukšpļ.... lai savu sviestu turpina te dzīt. :)
22.jūnijs 2019, 13:41 | links
 
Neesmu biologs ne zoologs, bet vispārzināmas lietas par līņu nārstu runā:
Vairošanās

Dzimumgatavība līnim iestājas 2—7 gadu vecumā, sasniedzot 6—25 cm garumu.[4] Tēviņiem tas parasti ir 2—3 gadu vecumā, mātītēm 3—7 gados.[3] Latvijā līnim dzimumgatavība iestājas vēlāk, sasniedzot 9—27 cm garumu. Nārsto no aprīļa līdz augustam, Latvijā no maija līdz augustam, kad ūdens temperatūra ir 14—27°C. Nārstošana var notikt gan seklumā, gan dziļumā, no 15 cm līdz 2 m (parasti seklumā[3]),[4] starp augiem, kur iznērstajiem ikriem vēlāk pielipināties.[3] Auglība no 5600 līdz 1,2 milj. ikru. Līnim raksturīgs porciju nārsts 2—3 (reizēm līdz 8) piegājienos ar 9—30 dienu starplaiku. Kopējais nārsta ilgums 25—60 dienas. Ikri ir lipīgi un pielīp pie ūdensaugiem un grunts. To attīstība ilgst 3—7 dienas, atkarībā no ūdens siltuma. Pēc izšķilšanās kāpuri 3—4 dienas pavada, piestiprinājušies pie augiem. Linis var sasniegt 18 gadu vecumu, Latvijā 14 gadu vecumu.[4]
22.jūnijs 2019, 11:04 | links
 
Pirmais mèģinàjums izgàzies Melnupìtè.Par bùsanu viñi tur ir,tas nu gan ir skaidrs.Burbuĺoja kapitàli.Kà iebaroju ap 04:00 -09:00 Burbuĺoja visu laiku.2 izskatìjàs pèc lìñu copèm,bet me lìdz galam.Pèc burbuĺu pleķiem arì varèja nospriest ka izmèri arì ir cienìgi.Bija tàda sajùta ka lìñi Melnupìtè nav iecienìjusi sarkano slieku
22.jūnijs 2019, 10:38 | links
 
Solis23 [21.06.19]: Gribàs paprovèt citàs vèl nekertàs vietàs.Ezera kanàlos lìñi ir.Kas ir ar Melnupìti?Vai Tosmares ezera rajonà?Sùkñu stacija ap salu?

Nav ne nojausmas, par tevis nosautajām vietām. Līņi jau iznārstojuši, vismaz daļa un šobrīd tādi vāji. :)
21.jūnijs 2019, 22:58 | links
 
Gribàs paprovèt citàs vèl nekertàs vietàs.Ezera kanàlos lìñi ir.Kas ir ar Melnupìti?Vai Tosmares ezera rajonà?Sùkñu stacija ap salu?
21.jūnijs 2019, 22:40 | links
 
Solis23 [21.06.19]: Beidzot tiksu provèt uz lìni.Nedèĺa jàatpùsàs ,pie ùdens un jàprovè saķert zaĺos,glumos
Kurā pusē ķersi un kāda ūdenstilpne?
21.jūnijs 2019, 21:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager