Līņi un to cope

Bebrs [26.05.22]: Jā, līnis kā atrod tārpiņu un ja negrib ēst, to apsargā tā, ka pat līdaka netiks klāt :D Kādreiz pārlasi to ko raksti un tik tiešām tam tici? Bet turpini, vismaz ir par ko pasmieties :) Par kukurūzu - aromāta un konsistences dēļ tikai bonduel.
;Dtieši tā šodien bij!zaļais kā nāca tā sistēmu zobos un čau!labi ka sargam galvu nenokoda!;DDD
26.maijs 2022, 18:11 | links
 
Jā, līnis kā atrod tārpiņu un ja negrib ēst, to apsargā tā, ka pat līdaka netiks klāt :D Kādreiz pārlasi to ko raksti un tik tiešām tam tici? Bet turpini, vismaz ir par ko pasmieties :) Par kukurūzu - aromāta un konsistences dēļ tikai bonduel.
26.maijs 2022, 18:02 | links
 
Willy [26.05.22]: Praviets [16:53]: Līņu vecmeistari stāsta,ka, ja līnim nav žora, tad līnis iebaroto un sev tīkamo barību apsargā un klāt citas sugas zivis klāt nelaiž. Babītē parasti iebaroju divus punktus. Vienā punktā ņem tikai līnis, otrā karūsa, rudulis, breksis. Līņa punktā, ja beidz knakstities sīkie, var gaidīt tikai līņus, otrā punktā sistēmas nav, bet līnis to kategoriski ignorē. Līņu punkts atrodas uz zivs ceļa, par ko liecina augi, bet otrs punkts atrodas klajā vieta. ĒRTI strādāt :).Vecmeistaram šod.bij 15līņi un 3karūsas!:)baltie ar kukurūzu!
Kuru kukurūzu vecmeistari iesaka?
26.maijs 2022, 17:57 | links
 
Praviets [26.05.22]: Līņu vecmeistari stāsta,ka, ja līnim nav žora, tad līnis iebaroto un sev tīkamo barību apsargā un klāt citas sugas zivis klāt nelaiž. Babītē parasti iebaroju divus punktus. Vienā punktā ņem tikai līnis, otrā karūsa, rudulis, breksis. Līņa punktā, ja beidz knakstities sīkie, var gaidīt tikai līņus, otrā punktā sistēmas nav, bet līnis to kategoriski ignorē. Līņu punkts atrodas uz zivs ceļa, par ko liecina augi, bet otrs punkts atrodas klajā vieta. ĒRTI strādāt :).

Vecmeistaram šod.bij 15līņi un 3karūsas!:)baltie ar kukurūzu!
26.maijs 2022, 17:08 | links
 
Līņu vecmeistari stāsta,ka, ja līnim nav žora, tad līnis iebaroto un sev tīkamo barību apsargā un klāt citas sugas zivis klāt nelaiž. Babītē parasti iebaroju divus punktus. Vienā punktā ņem tikai līnis, otrā karūsa, rudulis, breksis. Līņa punktā, ja beidz knakstities sīkie, var gaidīt tikai līņus, otrā punktā sistēmas nav, bet līnis to kategoriski ignorē. Līņu punkts atrodas uz zivs ceļa, par ko liecina augi, bet otrs punkts atrodas klajā vieta. ĒRTI strādāt :).
26.maijs 2022, 16:53 | links
 
2 pēcpusdienas krasta meldros gaidīju kādu līņa draugu , bet nevarēja izturēt cepināšanos saulē. Līnis ari izlikās par beigtu. Sāku jau prātot par vietas maiņu. Nenoslinkoju un devos uz rīta provi. O, kungs arī no rītiem neguļ! Bija laba , bet negaidīti nikna cope, līnim neraksturīga. Tas laikam tāpēc, ka krasts jau aug ciet un pašu copi nemaz neredz- tikai kad jau kungs dodas uz meldriem. Sanāca ātri un ar vienu ņēmienu. Tik liels, ka ar vienu zivi varēs pabarot visu ģimeni. Labu veiksmi! Odi vēl netraucē.....tikai slinkums no rītiem agri celties!

zeps, 26.maijs 2022, 10:50

Līnis jau kādu laiku ņem, kaut klasisko burbuļu svītru daudz nav. Pamaini ēsmu, klasiskā slieka, nakstārps, slieka +baltie, balto kušķis vien, kukurūza, principā pamatēsma līnim. Daudz barot nevajag, pietiek, ka vienā točkā no sākuma iemet 3 bumbas un tad pa laikam piemet klāt, līnis nav breksis, pieēdīsies un aizies. Negaidi zemūdens bezvēju augusta žorā, nedomā par kairinātāja@kacinātāju efektu, brauc copēt, ņem.
26.maijs 2022, 13:25 | links
 

Kurzemē velk uz urrā...šī rīta cope +- spainis līņu!:)
26.maijs 2022, 12:48 | links
 
zeps [26.05.22]: 2 pēcpusdienas krasta meldros gaidīju kādu līņa draugu , bet nevarēja izturēt cepināšanos saulē. Līnis ari izlikās par beigtu. Sāku jau prātot par vietas maiņu. Nenoslinkoju un devos uz rīta provi. O, kungs arī no rītiem neguļ! Bija laba , bet negaidīti nikna cope, līnim neraksturīga. Tas laikam tāpēc, ka krasts jau aug ciet un pašu copi nemaz neredz- tikai kad jau kungs dodas uz meldriem. Sanāca ātri un ar vienu ņēmienu. Tik liels, ka ar vienu zivi varēs pabarot visu ģimeni. Labu veiksmi! Odi vēl netraucē.....tikai slinkums no rītiem agri celties!
No vakara līdz 03.00 brokastu galdam jābūt uzklātam. Vakara copi tomēr nevar salīdzināt ar agrā rīta ( ausma) copi. Babītē, copējot no krasta, man aptuvenā noķerto līņu proporcija jūnija, jūlija mēnesī līdz pusaugustam žora brīdī ir 2 : 6. Protams, nodilst arī.... Par citām zivīm nerunāju.
26.maijs 2022, 11:37 | links
 
2 pēcpusdienas krasta meldros gaidīju kādu līņa draugu , bet nevarēja izturēt cepināšanos saulē. Līnis ari izlikās par beigtu. Sāku jau prātot par vietas maiņu. Nenoslinkoju un devos uz rīta provi. O, kungs arī no rītiem neguļ! Bija laba , bet negaidīti nikna cope, līnim neraksturīga. Tas laikam tāpēc, ka krasts jau aug ciet un pašu copi nemaz neredz- tikai kad jau kungs dodas uz meldriem. Sanāca ātri un ar vienu ņēmienu. Tik liels, ka ar vienu zivi varēs pabarot visu ģimeni. Labu veiksmi! Odi vēl netraucē.....tikai slinkums no rītiem agri celties!
26.maijs 2022, 10:50 | links
 
xctaps [14:24]: Līnis daudzās attīstītajās valstīs ir bez gastranomiskās vērtības jo tiek uzskatīts par sanitāru, ūdens attīrītāju kurš pārtiek no dūņām un citu zivju fēcēm, no sportiskā viedokļa piemēram tāpati karpa ir interesantāka, tādēļ līni ķer salīdzinoši mazs cilvēku skaits, likumsakarīgi arī maz video ... Man piemēram vasaras sezonā līnis ir nr1 zivs uz kuru eju .. Sezonu vēl neesmu atvēris, bet nākošnedēļ plānoju pirmo nakts braucienu speciāli uz līni .. Ķeru tikai publiskajās tilpnēs, pa gadiem ~3 esmu izvilcis vairākus desmitus, bet uz boilu vēl neesmu mēģinājis, par boilu esmu domājis, bet negribu pazaudēt piezveju kura nereti gadās ķerot līni ar klasisko ēsmu ( balto čemurs vai sliekas ), nereti gadās kāda liela karūsa, zutis vai labs breksis, uz boilu diezvai kāds no šiem atsauksies un līņu copi diezvai arī baigi uzlabos :))

Ir daži video noskatīti par karpu makšķerēšanu uz boilām, bet nevienā nav minēts par līņiem... kaut kā jocīgi... šajā gadījumā iet runa par dažiem video no youtube.com... teorētiski - ūdenstilpne ir domāta karpu makšķerēšanai...

gunarsb, 4.maijs 2022, 20:28Man līnis vasarā arī ir Nr. 1.Pa īstam pie līņa klāt tikšu jūnijā, kad atvērs Babītes ez. Pagājušo gadu vienā reizē manā vietā bija septiņi gab. Par boilu domāju tieši tāpat kā Tu. Nesen gan nopirku mīkstās boilas, ko likšu uz āķa. Sāka, ka rudulis ar tām, diemžēl , viegli tiekot galā. To tur arī daudz. Franči prasa turpat 6 eur par mazu bundziņu. Redzēs.... Patreiz ēdu sarūpētās vimbas.

Praviets, 6.maijs 2022, 15:23


Es šā gada pirmo līni dabūju uz makaronu ar ķiploku
6.maijs 2022, 16:43 | links
 
Jūnijā kad baltās naktis, tad ap trijiem līni var droši gaidīt, bet savādāk Babītē pa nakti jāsargā kāti, lai kāds aizķēries zaļais "krokodils" neaizvelk prom. Naktenis tiem arī garšo. Podi bijuši visādi. :).
6.maijs 2022, 16:07 | links
 
xctaps [06.05.22]: Līnis daudzās attīstītajās valstīs ir bez gastranomiskās vērtības jo tiek uzskatīts par sanitāru, ūdens attīrītāju kurš pārtiek no dūņām un citu zivju fēcēm, no sportiskā viedokļa piemēram tāpati karpa ir interesantāka, tādēļ līni ķer salīdzinoši mazs cilvēku skaits, likumsakarīgi arī maz video ... Man piemēram vasaras sezonā līnis ir nr1 zivs uz kuru eju .. Sezonu vēl neesmu atvēris, bet nākošnedēļ plānoju pirmo nakts braucienu speciāli uz līni .. Ķeru tikai publiskajās tilpnēs, pa gadiem ~3 esmu izvilcis vairākus desmitus, bet uz boilu vēl neesmu mēģinājis, par boilu esmu domājis, bet negribu pazaudēt piezveju kura nereti gadās ķerot līni ar klasisko ēsmu ( balto čemurs vai sliekas ), nereti gadās kāda liela karūsa, zutis vai labs breksis, uz boilu diezvai kāds no šiem atsauksies un līņu copi diezvai arī baigi uzlabos :))

Ir daži video noskatīti par karpu makšķerēšanu uz boilām, bet nevienā nav minēts par līņiem... kaut kā jocīgi... šajā gadījumā iet runa par dažiem video no youtube.com... teorētiski - ūdenstilpne ir domāta karpu makšķerēšanai...

gunarsb, 4.maijs 2022, 20:28
Man līnis vasarā arī ir Nr. 1.Pa īstam pie līņa klāt tikšu jūnijā, kad atvērs Babītes ez. Pagājušo gadu vienā reizē manā vietā bija septiņi gab. Par boilu domāju tieši tāpat kā Tu. Nesen gan nopirku mīkstās boilas, ko likšu uz āķa. Sāka, ka rudulis ar tām, diemžēl , viegli tiekot galā. To tur arī daudz. Franči prasa turpat 6 eur par mazu bundziņu. Redzēs.... Patreiz ēdu sarūpētās vimbas.
6.maijs 2022, 15:23 | links
 
Līnis daudzās attīstītajās valstīs ir bez gastranomiskās vērtības jo tiek uzskatīts par sanitāru, ūdens attīrītāju kurš pārtiek no dūņām un citu zivju fēcēm, no sportiskā viedokļa piemēram tāpati karpa ir interesantāka, tādēļ līni ķer salīdzinoši mazs cilvēku skaits, likumsakarīgi arī maz video ... Man piemēram vasaras sezonā līnis ir nr1 zivs uz kuru eju .. Sezonu vēl neesmu atvēris, bet nākošnedēļ plānoju pirmo nakts braucienu speciāli uz līni .. Ķeru tikai publiskajās tilpnēs, pa gadiem ~3 esmu izvilcis vairākus desmitus, bet uz boilu vēl neesmu mēģinājis, par boilu esmu domājis, bet negribu pazaudēt piezveju kura nereti gadās ķerot līni ar klasisko ēsmu ( balto čemurs vai sliekas ), nereti gadās kāda liela karūsa, zutis vai labs breksis, uz boilu diezvai kāds no šiem atsauksies un līņu copi diezvai arī baigi uzlabos :))

Ir daži video noskatīti par karpu makšķerēšanu uz boilām, bet nevienā nav minēts par līņiem... kaut kā jocīgi... šajā gadījumā iet runa par dažiem video no youtube.com... teorētiski - ūdenstilpne ir domāta karpu makšķerēšanai...

gunarsb, 4.maijs 2022, 20:28
6.maijs 2022, 14:24 | links
 
Praviets [06.05.22]: Izskatās, ka jaunnedēļ jādodas atklāt līņu sezonu.

Baltiņā jau labu laiciņu ķerās
6.maijs 2022, 14:23 | links
 
Neaizmirsti bezdvēja kairinātāja efektu un zivis būs :D
Divas līņu sezonas - ziemas un agrā pavasara sen jau cauri, tagad iet uz beigām pavasara sezona un līnis jau sāk ņem klasiskajā vasaras režīmā.
6.maijs 2022, 14:15 | links
 
Izskatās, ka jaunnedēļ jādodas atklāt līņu sezonu.
6.maijs 2022, 13:40 | links
 

Ātrumā vienu savu bildi atradu ar līni uz boilu. Dīķī, kur līnis kā tāds ir, domàju, ka nevienā karpu sesijā neesmu bez līņiem palicis. Desmitiem viņi ir izvilkti pa šiem 3 4 gadiem.
4.maijs 2022, 21:09 | links
 
Ir daži video noskatīti par karpu makšķerēšanu uz boilām, bet nevienā nav minēts par līņiem... kaut kā jocīgi... šajā gadījumā iet runa par dažiem video no youtube.com... teorētiski - ūdenstilpne ir domāta karpu makšķerēšanai...
4.maijs 2022, 20:28 | links
 
Līņi man ir tumša bilde un domāju ka daudziem no mums, Lielupei pāri varbūt kāds par peld par savu dzīvi,,, bet uz fidera neesmu dabūjis nevienu,,,
4.maijs 2022, 20:18 | links
 
gunarsb [04.05.22]: Dīķī ir līņi, bet karpu nav. Jautājums tāds - vai līņus var piebarot ar boilām un pēc tam uz boilām ķert? Nekur nevaru atrast informāciju par to, vai līņi kā karpas ēd boilas!
Ēd, pietam ļoti ļoti aktīvi. Karpu copē vietās, kur ir līņi, tie ir regulāra piezveja.
Kas var būt vēl barojošāka un vērtīgāka barība par labu boilu..
It sevišķi ļoti labi līņi ķeras uz spilgtiem popapiem uz ronnie riga.
4.maijs 2022, 20:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager