Anekdotes par copi

Jānītis ar Pēterīti ar velosipēdu brauc uz copi. Pēterītis sēž uz bagāžnieka. Brauc, brauc. Pēterītis saka, *Tev dubļubleķis grab! *, šis neko, brauc un brauc. Tagad jau skaļāk, * Tev dubļubleķis grab*. Jānītis tik min un min. Nu jau Pēterītis kliedz * TEV DUBĻUBLEķIS GRAB!!! * Jānītis *Neko nedzirdu, man dubļubleķis grab*!
23.februāris 2024, 23:12 | links
 
Nebūs anekdote, bet dziesma par copi no Ukrainas:
https://youtu.be/ZEVMhELUu8M?si=kmmXODWlHRvKif7C
12.novembris 2023, 04:17 | links
 
Anekdote laba.Un tagad mēs zinām,ka pa lieliem svētkiem Bums jāuzrunā pilnā vārdā.
4.novembris 2023, 08:24 | links
 
Un zīmīgi, ka to izstāstīja Bums.
3.novembris 2023, 18:32 | links
 
Aivar, labs!!!
3.novembris 2023, 17:48 | links
 
Indiānis atnāk pie cilts virsaiša un saka:
Man ir pārāk garš vārds, gribu īsāku.
Virsaitis: Kāds ir tavs vārds?
Indiānis: Lielais platspārnu ērglis, kurš krīt no debesīm kā akmens.
Virsaitis: Labi, turpmāk tevi sauks Bums...
3.novembris 2023, 16:31 | links
 
Vēl bija variācija - izknieb man vienu oliņu.
2.novembris 2023, 17:30 | links
 
andreiko [1.nov]: Ebreju tautības copmanis, laikam Fišermans pakaļvārdā, sēž uz ledus un copē. Te, kur gadījusies, kur ne, pieķeras zelta zivtiņa. Scenārijs parastais - lūdzu, Fišermanīt, palaid mani vaļā, es izpildīšu jebkādu vienu tavu vēlēšanos! Bet ar vienu dzelžainu nosacījumu - vienalga, ko gribēsi, tavam kaimiņam Joskem tiks tas pats, tikai divkāršā apmērā.
Žīdiņš bišku padomā un -hops - iesviež zivtiņu atpakaļ cohumā. Nu kāda tad, Joske, ir tava vēlēšanās, zivtiņa, iznirusi āliņģa virspusē, vaicā. '
Man, lūdzu, asinsspiedienu 80/120, seko smīnīga atbilde.
Njā...vēl bija variācijas - izdur vienu aci utml
1.novembris 2023, 23:49 | links
 
Ebreju tautības copmanis, laikam Fišermans pakaļvārdā, sēž uz ledus un copē. Te, kur gadījusies, kur ne, pieķeras zelta zivtiņa. Scenārijs parastais - lūdzu, Fišermanīt, palaid mani vaļā, es izpildīšu jebkādu vienu tavu vēlēšanos! Bet ar vienu dzelžainu nosacījumu - vienalga, ko gribēsi, tavam kaimiņam Joskem tiks tas pats, tikai divkāršā apmērā.
Žīdiņš bišku padomā un -hops - iesviež zivtiņu atpakaļ cohumā. Nu kāda tad, Joske, ir tava vēlēšanās, zivtiņa, iznirusi āliņģa virspusē, vaicā. '
Man, lūdzu, asinsspiedienu 80/120, seko smīnīga atbilde.
1.novembris 2023, 17:18 | links
 
daddy_j [1.nov]: ...IMHO iesākta pudele, ielikta āliņģī, aizies buļ buļ buļ... tur jānodzer pāri par pusi, lai peldētu...
Jā,laikam Tev taisnìba!ja bikucis nav vairāk par pusi!;)
1.novembris 2023, 17:15 | links
 
Šis par šābrīža populāro tēmu.
Transeksuālis vīrietis saka: es esmu sieviete ,bet lezbiete.
1.novembris 2023, 17:10 | links
 
Tas vēl tālajos 80tos ,ar draugu copējām uz dzīvo bisku zem Jelgavas pirms motorlaivu garāžam ,tur bija brekšotāji sataisījuši platformas,copējam čoms jau vienu smuku lidaciņu jau bij noķēris,te garām platfotmai metrus 4-5 peld neliela jahta ,ar četriem jaunēkļiem,nu ko tad puiki noķēruši,čoms aŗi paceļ zivi gaisā ,koroče visi saskrēja uz aizmuguri ,vienu sānu skatīties to zivi un jahta ripā ar visiem šnabjiem ,aliem un visu pārējo,priekšgalā vēl spēlēja VEFiņš SIGMA ,skanēja vēl kadas sekundes zem ūdens... izlīda visi krastā ,un izjauca visu copi.
1.novembris 2023, 16:16 | links
 
...IMHO iesākta pudele, ielikta āliņģī, aizies buļ buļ buļ... tur jānodzer pāri par pusi, lai peldētu...
1.novembris 2023, 11:45 | links
 
Willy [31.okt]: RaimisD [37m]: Willy [10m]: Tev tur neiet kopā!:))Ar fiziku tur viss ir čikiniekā.
Ledus plāns, kritiena inerces pietiek, lai pudele paiet zem ledus, a tur jau straume dara savu.

Zini, es šo pašu jautājumu uzdevu čomam- kā var noslīkt pudele ar burbuli.Nu jā!viena lieta ir pudeli likt,otra ja tā kŕit!:DDtrešā cik liels tad bij tas bikucis!?:)
Tiešām interesē detaļas :)
Nu nezinu, korķi laikam neaizskrūvēja, jo tur jau izsalkušās sejas pretīm. Nolika tizli.
Nemāku stāstit, klāt nebiju.

Ja čomam nebūs slinkums, pakomentēs manis rakstīto un izstāstīs kā prezīzi un kurā vietā noslīcināja polšu.
31.oktobris 2023, 22:31 | links
 
RaimisD [31.okt]: Willy [10m]: Tev tur neiet kopā!:))Ar fiziku tur viss ir čikiniekā.
Ledus plāns, kritiena inerces pietiek, lai pudele paiet zem ledus, a tur jau straume dara savu.

Zini, es šo pašu jautājumu uzdevu čomam- kā var noslīkt pudele ar burbuli.
Nu jā!viena lieta ir pudeli likt,otra ja tā kŕit!:DDtrešā cik liels tad bij tas bikucis!?:)
31.oktobris 2023, 21:55 | links
 
Willy [31.okt]: Tev tur neiet kopā!:))
Ar fiziku tur viss ir čikiniekā.
Ledus plāns, kritiena inerces pietiek, lai pudele paiet zem ledus, a tur jau straume dara savu.

Zini, es šo pašu jautājumu uzdevu čomam- kā var noslīkt pudele ar burbuli.
31.oktobris 2023, 21:49 | links
 
RaimisD [31.okt]: pops [24.jūl]: Tīri par copi, reāla anekdote no copes, liekas ,ka Raimim stāstīju. Gadi 5 atpakaļ, ziema, čomi no kurzemes puses zvana , saka ka kaut kādā ūdenskrātuvē ķeras asari lieli. Savācamies kādi 5 domubiedri un laižam no rīta uz kurzemi, dabīgi līdzi garšīgas dāvanas kurzemniekiem. Kurzemnieki mūs sirsnīgi sagaida, iedodam , tā teikt, dāvanas , kurām nekavējoties tiek sākta kvalitātes pārbaudeIr pārāk ievilkusies intriga, izstāstīšu turpinājumu savā interpretācijā pēc atmiņas, kas nav baigi labā.

Tā čomi , normāli iesiliši, ar kapitālu āķi lūpā sēž uz ledus.
Viens derēja ! Sacīts darīts.
Sametās, atbildīgais par dziru iet caur mežiem, pļavām ,jāj ar briežiem pēc atspirdzinošā dzēriena.

Pēc ilga laika šams ir atpakaļ. Ir ieķerts vesels litrs grādīgā.
Vīri sasēž aplī burvīgā malka priekšnojautās. Pirmais iedzer bikuci, liek pudeli uz ledus, lai paņemtu zaceni.

Un tavu neražu, pudeli ieliek tieši ālinģī.

Balle beigta, cope sadirsta.
Kkāda fizika Tev tur neiet kopā!:))
31.oktobris 2023, 21:40 | links
 
pops [24.jūl]: Tīri par copi, reāla anekdote no copes, liekas ,ka Raimim stāstīju. Gadi 5 atpakaļ, ziema, čomi no kurzemes puses zvana , saka ka kaut kādā ūdenskrātuvē ķeras asari lieli. Savācamies kādi 5 domubiedri un laižam no rīta uz kurzemi, dabīgi līdzi garšīgas dāvanas kurzemniekiem. Kurzemnieki mūs sirsnīgi sagaida, iedodam , tā teikt, dāvanas , kurām nekavējoties tiek sākta kvalitātes pārbaude
Ir pārāk ievilkusies intriga, izstāstīšu turpinājumu savā interpretācijā pēc atmiņas, kas nav baigi labā.

Tā čomi , normāli iesiliši, ar kapitālu āķi lūpā sēž uz ledus.
Viens derēja ! Sacīts darīts.
Sametās, atbildīgais par dziru iet caur mežiem, pļavām ,jāj ar briežiem pēc atspirdzinošā dzēriena.

Pēc ilga laika šams ir atpakaļ. Ir ieķerts vesels litrs grādīgā.
Vīri sasēž aplī burvīgā malka priekšnojautās. Pirmais iedzer bikuci, liek pudeli uz ledus, lai paņemtu zaceni.

Un tavu neražu, pudeli ieliek tieši ālinģī.

Balle beigta, cope sadirsta.
31.oktobris 2023, 21:29 | links
 
daddy_j [31.okt]: ja par ēdieniem...

- Nāc ēst zivju plovu ar gurķiem!!
- Tu taču solīji suši pagatavot...
- ...maz ko es solīju...
:DDD
Ir gadījies :)
Vasaras vidus, pēc nakts ballītes, dārzā uz ugunskura tiek vārīta labākā pohu zupa SAĻANKA.

Sanāca super gulaš :)
Vairāk ieliet ūdeni neļāva katla izmēri. Bijām pāršāvuši ar ingredientiem. Atsevišķi uzvārījām kartupeļus ar dillēm un super pusdienas gatavas ;)
31.oktobris 2023, 21:03 | links
 
ja par ēdieniem...

- Nāc ēst zivju plovu ar gurķiem!!
- Tu taču solīji suši pagatavot...
- ...maz ko es solīju...
31.oktobris 2023, 09:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager