Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
Izskatās simpātisks tas Commander 120. Pagaidām esam šeit minoritāte, bet gan jau ar laiku saradīsies vairāk līdzīgi domājošo. Ne asakas un tiekamies uz ūdens.
17.jūlijs 2013, 13:09 | links
 
Kāpēc minoritāte!? Katra izvēle ir respektējama un nav tak vērts atkal sākt mērīties kurš labāk, ātrāks, smukāks...:) Man ir kajaks un esmu pilnībā apmierināts, jo vienmēr esmu uzsvēris - kajaks, tas nekādi nevar aizvietot laivu, jo tās ir citas iespējas un citas izjūtas. Protams, man būs tikai patīkami, ja mana pieredze noderēs kādam citam izdarot izvēli. Za ponimanije!! ;)
17.jūlijs 2013, 13:52 | links
 
Neka personiga. Ar vardu minoritate biju domajis to, ka pagaidam ir maz cilveku kas makskere no kajaka. Tas ari viss.
17.jūlijs 2013, 16:12 | links
 
Viss jau ir OK, man tik tas vārds "minoritātes" ne visai patīk, jo pārāk bieži tiek lietots riunājot par citām tēmām. Un tas, ka "kajakistu" nav daudz uz doto brīdi, tas jau piešķir mazliet citu statusu šai nodarbei. Bet esmu tikai par, ja tas vēršas plašumos, kaut vai sacensībās varētu atsevišķu klasi izmēģināt - cope no kajaka...;)
17.jūlijs 2013, 16:36 | links
 
eh kā sagribējās savu "pelēcīti" iejūgt, a to pēdējās copes pa līci viļnos ar pūsli bija, bet arī ar jaku bija kaifova ķert asarus līcī :) Būs weekendā kaut kur jāaizbrauc ja nebūs pūtiens baigais, vai pa upi beidzot jānodragā.
17.jūlijs 2013, 17:02 | links
 
Ai, man atkal makšķerēšanas "gavēnis" līdz septembra vidum, bet tad gan uz jūru izšūpoties viļņos.
17.jūlijs 2013, 17:55 | links
 
Nevajag stresot :) vajag braukt makšķerēt. Pagājušo nogali abas dienas ar ģimeni un ar kajakiem pa Ventu nodzīvojāmies. Šajā droši vien pa Gaujas augšteci jāpadarbojas, jāapskatās, kas tur notiek.

Starp citu - rīdziniekiem, lai nav jāstreso, varu ieteikt Sauso Daugavu, tuvu, un Alejās ir laba piebrauktuve. Daudz vietas uz ūdens. Plus - tur ir labas zivis, kaut gan uz līdakiem es tur parasti nomocos pamatīgi.
Turās.
18.jūlijs 2013, 09:12 | links
 
Neka personiga. Ar vardu minoritate biju domajis to, ka pagaidam ir maz cilveku kas makskere no kajaka. Tas ari viss.

sandiko, 17.jūlijs 2013, 16:12


Nu jau ir daudz... Kad es pirmo reizi iebraucu ar kajaku Liepājniekā (2007.gads, ja nemaldos), tad gan likās ka neviens īsti nopietni mani neņēma, un no pilnā gaitā ejošām jūras laivām bija jāuzmanās. Svilpe šad un tad noder...
18.jūlijs 2013, 09:16 | links
 
Nevajag stresot :) vajag braukt makšķerēt.

LGuntars, 18.jūlijs 2013, 09:12


Mana nemakšķerēšana ir saistīta ar patreizējo atrašanās vietu un tā nav ne tuvu ūdenim ne arī kajakam. Tā kā nāksies paciesties, neko darīt.
Man gan pagaidām nav nācies redzēt vēl kādu kajaku Ogres apkārtnē, bet ceru, ka tas drīz mainīsies.
Ne asakas.
18.jūlijs 2013, 15:09 | links
 
Iespēja gribētājiem izmēģināt makšķerēšanu no kajaka, uz doto brīdi pieejami ''Seabird Fishermann 12'' kajaki. Laivu klāsts tiks papildināts ar vēl dažādiem kajakiem priekš makšķerēšanas un tūrisma. Sīkāks info un kontakti drīzumā iekš kajaks.lv
Ne asakas!
19.jūlijs 2013, 11:54 | links
 
dabūju pavizināties ar kajaku. vai tā jābūt, ka ūdens no airiem tek uz ceļiem un elkoņiem? baigi uzmanīgi bija jāairē, lai netecētu. airiem galos bija gumijas micītes. kkā likās, ka nedaudz par īsu airi.
6.augusts 2013, 13:29 | links
 
nu biku būs ūdens, ja airi par īsu, vēl jo vairāk. airu garums atkarīgs no braucēja garuma un laivas platuma.
6.augusts 2013, 13:51 | links
 
Nu savā būtībā jau tas ir slapjš sports un vairāk vai mazāk saslapināties nāksies jebkurā gadījumā. Tās visas gumijas uz kāta un citi liberiņi tikai nedaudz samazina ūdens daudzumu kas nokļūst laivā vai virsū pašam airētājam.
10.augusts 2013, 19:57 | links
 
šodien atkal vakarā pacopēju līcī - līdz šim lielākā kačka kādā esmu bijis, pilnā hodā bezmaz vilnis pāri purnam nedaudz bija. Ja airē mēreni - tad smuki pārslīd pāri vilni. Bet tā stabili pašūpojos. Domāju, ka arī lielāks vilnis būs ceļams. asarītis arī bija vakarā ko uzcept.
[img]http://content3-foto.inbox.lv/albums/o/osscar/12-04-2013/IMG-20130818-175403.sized.jpg?1376858726[/im]
18.augusts 2013, 23:49 | links
 


bilde neielikās
18.augusts 2013, 23:49 | links
 
Pa pirmo...:)
19.augusts 2013, 00:00 | links
 
4.septembris 2013, 22:52 | links
 
nu smuki nav ko piebilst. aš skaudība, man līdz šim no kajaka (1. sezona) tikai zemmēri un +- simts assaru :D Tos jau kaifs ar UL kātiņu stīvēt, kur tad vēl šādu milzeni :) sačoks bija ? jeb ar roku iecēli ?
5.septembris 2013, 12:51 | links
 
nu smuki nav ko piebilst. aš skaudība, man līdz šim no kajaka (1. sezona) tikai zemmēri un +- simts assaru :D Tos jau kaifs ar UL kātiņu stīvēt, kur tad vēl šādu milzeni :) sačoks bija ? jeb ar roku iecēli ?

osscar, 5.septembris 2013, 12:51


Uztveramā tīkliņa, protams, ka nebija. Iecēlu ar rokām, sākumā ar kreiso aiz skausta, tad nometu pīcku un ar labo aiz vēdera. Labi, ka līdaka nebija no trakajām, uzvedās mierīgi...Toties tagad būs mazliet pieredze, jo papildus tam, ka vienā rokā kāts, ar otru vēl mēģināju pieairēties pie tiem lēpņu puduriem, kur aukla bija apmetusies. Vienbrīd likās, ka līdaka ir prom, jo aukla bija labi apmetusies ap lēpeni, bet par labu man bija tas, ka tās sāk intensīvi pūt...:)
5.septembris 2013, 14:15 | links
 
nu netieku no kajaka pie līdakas pagaidām - šodienas trips - dūnis turp atpakaļ + pusdienas medzābakos un Lilaste turp atpakaļ, velce un mētāšana...nulle...noairēju ap 15 km +-. Pēc edomondo ap 10, bet to tik pusceļā ieslēdzu. eh sezona strauji beidzas un jāpārkāpj uz motorizēto pūsli, bet paiku gribas noķert vismaz u 3 kg no kajaka..



11.septembris 2013, 21:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager