Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
skaidrs, bet labāk neapgāzties :D
29.maijs 2013, 13:18 | links
 


Šeit ir bilde kurā grafiski parādīts kā strādā enkurošanās sistēma. Bildei nav pati labākā kvalitāte, bet vajadzētu būt pietiekoši labai lai saprastu kas tur ir domāts.
29.maijs 2013, 13:27 | links
 
30.maijs 2013, 15:46 | links
 
Varbūt kādam ir skaidrība kādas ir LR likomdošanas prasības attiecībā uz šāda veida "atpūtas kuģu" drošības aprīkojumu un reģistrāciju?
31.maijs 2013, 05:47 | links
 
Šodien sapratu, ka adaptēšu šo enkuru sistēmu savai mini pontonlaivai. Kaut kas līdzīgs jau bija ar pārāķēšanu, bet diezgan neērti sanāca.
31.maijs 2013, 08:35 | links
 
tas pats kas airu laiva, var arī nereģistrēt:)
31.maijs 2013, 08:36 | links
 
Varbūt kādam ir skaidrība kādas ir LR likomdošanas prasības attiecībā uz šāda veida "atpūtas kuģu" drošības aprīkojumu un reģistrāciju?

sandiko, 31.maijs 2013, 05:47

Reģistrācija ir paša vēlēšanās ja nosper vari pierādīt ka tā ir tava ,protams ja viņu atrod bet drošības aprīkojuma prasības pagaidām visiem vienādas īpaši labi to izjūt uz Daugavas ostas akvatorijā kur četras instances sacenšas kārtības ieviešanā ,brīžiem tas kaitina copes laikā bet kārtībai jābūt lai tik strādā.:)
31.maijs 2013, 08:45 | links
 
nu nez, tie kas airē sporta pēc ap zaķusalu - viņiem pat vestes bieži vien nav :D
Pats protams vesti ņemšu līdzi, bet principā SOT kajaks jau pats ir kā glābšanas rinķis.
31.maijs 2013, 08:48 | links
 
Kā man paskaidroja varas pārstāvji glābšanas riņķis esot domāts lai pasviestu slīkstošam cilvēkam kuram nav uz ūdens noturošu līdzekļu...
31.maijs 2013, 08:55 | links
 
izklausās loģiski, tiesa jebkurā mazizmēra laivā rinķim nav vietas. Es pūslī ar nekad riņķi neizmantoju. ja viens copē, tad būtu viņam tur viet a- bet divātā - garām. ta spar 3.6m pūsli.
31.maijs 2013, 08:58 | links
 
Man 3m pūslī tagad vienmēr ir līdzi jo sods ir divreiz lielāks par riņķa cenu un pakava veida riņķis tīri labi ieguļas uz grīdas bet kur to bāzt kaijakā nav ne jausmas...:)
31.maijs 2013, 09:04 | links
 
Tas riņķis mazgabarīta laivām laikam ir Padumjo Laiku mantojums. Es gan nestādos priekšā kur es viņu uz kajaka varētu likt un kādā veidā un cik tālu es viņu no sēdus pozīcijas varētu aizpiģināt. Cik man ir nācies viņus taustīt, viņi ir diez gan pasmagi un cieti.
Vai tam riņķim ir kāda pieļaujama alternatīva?
31.maijs 2013, 10:54 | links
 
Vai tad ir noteikts standarts glābšanas riņķim? Man likeas ka nav. Tadā gadījumā paņem bērnu peldriņķi:-)
Varbut kļūdos.:-)
31.maijs 2013, 12:09 | links
 
Pieļauju, ka ievērojot likuma burtu, riņķim būtu jābūt arī kajakā, bet es izlīdzos ar 10 metru garu spilgti oranžu kravas siksnu, kura ir smuki sarullēta un neaizņem daudz vietas. Attiecīgi viens gals piesiets pie kajaka. Pagājušo gad Liepājas ūdens policijai iebildumu pret to nebija, bet, varbūt, tāpēc, ka piro reizi kajaku redzēja. Veste, lukturītis, liekšķerīte bija kajakā...:)
31.maijs 2013, 12:11 | links
 
nu liekšķere SOT kajakā gan nav vajadzīga :D un to var vienmēr pagatavot no tukšas PET pudeles. Lukturītis- LED lukturis kas ir mobilā tel. tak der ?
31.maijs 2013, 12:23 | links
 
vēl kā opcija peldriņķim varētu būt tie krievu laika piepūšamie laivu pademiņi- kā nirokos etc, tiem bija virve pa perimetru + laba celtspēja.
31.maijs 2013, 12:25 | links
 
Visam apakšā ir standarti, cits gan jautājums, cik ļoti inspektori skatīsies, lai tas riņķis būtu pēc noteikumiem (vēl jo vairāk, ka izlasīt konkrētos standarta noteikumus var tikai tos nopērkot (EN 14144:2003).

Ja ir kāds veikalnieks, tad nopērc piepūšamu riņķi, uzprasi, lai čekā iesit glābšanas riņķi un pēc tam, ja arī uzliek sodu, tad tiesā mēģini pierādīt, ka esi apmuļķots :D
31.maijs 2013, 12:32 | links
 
nu es neiespringšu par riņķi - jo tajās vietā skur es copiju -inspektors pēdējo reizi manīts pirms 1. pasaules kara :D
31.maijs 2013, 12:34 | links
 
Pet pudele labākā liekšķere -daudzfukcionāla var izmantot kā konteineru sīkumiem kā arī atūdeņošanas līdzeklis gan laivai gan pašam.
31.maijs 2013, 12:35 | links
 
nu es neiespringšu par riņķi - jo tajās vietā skur es copiju -inspektors pēdējo reizi manīts pirms 1. pasaules kara :D

osscar, 31.maijs 2013, 12:34


Liepājas ezerā tā nav, te večiem nopietna laiva ar visām "migalkām". Bet, galvenais jau ir cilvēcīguma faktors, gan jau interpretācija par tēmu drošība nav viņiem sveša un, redzot, ka cilvēki cenšas pasargāt sevi, ja ne gluži ar noteikumos ierakstītiem līdzekļiem, tad jau kā saka "prokatit"...:)
31.maijs 2013, 13:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager