Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
Labi noairēji. es biju biku ieskrējis ezerā(nenopietna cope - nogulēju par ilgu :) - no 12 līdz 15 pacopēju) cope švaka , 2 zemmēri tik...noairēju 3x mazāk kā tu..laiks mainīgs baigi bija.
3.maijs 2014, 22:22 | links
 
Nedaudz pavizinājos pa Daugavu. Noairēju 10 km, no Ogres līdz Ikšķilei un atpakaļ.
3.maijs 2014, 22:13 | links
 
tas ranger izskatās tāds nenopietns, vienīgais + : lēts. Nezinu par platumu, bet esmu piešāvies un nesitu pa kajaku ar airiem. Nedomāju, ka tev tā būs problēma. Var paņemt garāku airi ja nu kas. Nu imho, ja dzīvojas pa ūdeni - peldēt jāmāk - vismaz pāris simti metru- tas mans viedoklis. Nu tad oblogāti veste. SOT kajaki negrimst. Ja neatstāj vaļā iekšējās lūkas.
27.aprīlis 2014, 14:28 | links
 
un vel jautajums profiem ko domajat par Ocean Ranger Kayaku
27.aprīlis 2014, 12:44 | links
 
Sveiki!! biju nobriedis pirkt stikleni , bet ieraudziju osscar kajaku un sapratu ka gribu kajaku !! bet ir daudz jautajumi ! pirmais kas saistiits ar drosibu ,jo ipasi labi nprotu peldet . tapeec skatos platakus . loti patik moken 10 , bet esmu izlasijis visu sadalu pa kajakiem un rodas jautaums vai nebus pa platu jo esmu auguma iiis vai ar airiem vislaik nesitisu pa kajaka saniem ??
27.aprīlis 2014, 12:42 | links
 
Šodien biku pavizinājāmies un pasauļojāmies - apm. ap 7km. Pavelcējām, pamētājam...ūdens +6. Zivju ekrānā baigi maz...lai neteiktu ka nav vispār.



26.aprīlis 2014, 17:53 | links
 
Fiskare, tiekamies uz ūdeņiem! Ne asakas!!! :)
25.aprīlis 2014, 09:34 | links
 
Kopējais svars ir 38kg. Es jau ratiņus e-bay iegādāju par sakarīgu cenu. Internetā arī noskatīju, kāda ir tehnika, lai viens varētu dabūt uz jumta bagažnieka virsū.
Tagad ir riktīgās lomkas, jo nevaru saprast, uz kuru pusi doties 1.maijā. Gribas kaut ko jaunu izprovēt, bet tai pat laikā kādu fišu uz grilla arī gribas sasmaržot. Mana tradicionālā vieta diemžēl ķļuvusi nepieejama dēļ īpašnieku maiņas. Laikam būs uz savu dzimto - Vaiņodes galu jādodas. Žēl tik, ka tur vietējie cukurgalvas nolaida Pižuka dīķi. Tur tāāāādi asari un skaistas līdakas bija.... Bet tas bija, būs laikam citās ūdenskrātuvēs jāmēģina.
Lai visiem veicas jaunajā līdaku sezonā!
Ne ASAKAS!
25.aprīlis 2014, 09:27 | links
 
Jā liekas šo ar dabā redzēju, ja tas ir tas kurš pa labu ciparu tirgojās. Likās makten liels, diez viens uz jumta var tādu uzlikt auto ? Bet nu 2 vietas ar ir baigais plus :) žēl ka pie mums to copes Big Tuna kajaku netirgo. Lai labi copējas un airējas jaunajā sezonā, gaidām atskaites!
23.aprīlis 2014, 21:46 | links
 
Man ir divvietīgais jūras variants. Tā kā varēšu arī kadu paķert līdz.
Domāju arī nedaudz globālāk kad pirku. Gadījumā, ja lācis pār austrumu žogu pārrāpsies - sievu un sīko uz Visbiju un pats atpakaļ medīt tos zaļos vīreļus. :)
23.aprīlis 2014, 07:47 | links
 
Paldies par atbildi! A ko saka zvejas inspektori par SOT? Tā pat prasa smeļamo, glābšanas riņķi, enkuru un nazi, lai vadā līdz? :) Jeb vai pietiks, ka esmu hidrā un glābšanas veste pa virsu?

Tad vēl jāizštuko, kā to pasākumu Papes ezerā piereģistrēt un tad būs hokejā. Lai tik zobainās noraustās. ;)

Fiskare, 22.aprīlis 2014, 12:46


Veste man ir līdz. glābšanas rinķis, protams, ka nē. Tā vietā man ir spilgti oranža 5 metru gara šlepējamā lente līdz, ja nu kādam gribās apjautāties par drošību. Bet Liepājas ezerā arī ir piebraukuši policisti, neko īpašu neaizrādīja.

P.S. Jebkurā gadījumā apsveicu ar veiksmīgu investīciju. Tagad tik ķer fīlingu...:)
22.aprīlis 2014, 15:11 | links
 
Kādu tad SOT iegādājies ? Man ne reizes nav prasījuši kaut ar kuteri garām ir braukuši pat policisti. Noskatījās, kas tas par ērmu sēž ar kājām pār bortu :D
22.aprīlis 2014, 13:53 | links
 
Paldies par atbildi! A ko saka zvejas inspektori par SOT? Tā pat prasa smeļamo, glābšanas riņķi, enkuru un nazi, lai vadā līdz? :) Jeb vai pietiks, ka esmu hidrā un glābšanas veste pa virsu?

Tad vēl jāizštuko, kā to pasākumu Papes ezerā piereģistrēt un tad būs hokejā. Lai tik zobainās noraustās. ;)
22.aprīlis 2014, 12:46 | links
 
Labdien!
Man ir viens praktiskas dabas jautājums. Esmu iegādājies SOT kajaku, bet kā ir ar tā reģistrāciju, ja vēlos copēt Liepājas ezerā. Kur man to vajadzētu reģistrēt? CSDD vai biedrībā Liepājas ezeri? Vai vispār CSDD tādus var piereģistrēt. Pirku no firmas, kas nomā, lietotu, bet nekādus papīrus man līdzi neiedeva.
Apgaismojiet vēl nezinošu cilvēku!

Fiskare, 22.aprīlis 2014, 09:19


Es pa Liepājas ezeru pārvietojos bez reģistrācijas. Bet par sliktu nenāktu, ja piereģistrēsi kaut vai biedrībā Liepajas ezeri, agrāk bija bezmaksas pasākums.
22.aprīlis 2014, 09:46 | links
 
Šodien biku pavizinājamies bez copes štrumiem. Eh forši, vēl jāpagaida līdz maijam. Patestēju seabird fishermanu, uzairēju 8km/h MAX, nav slikti. Ir ok aparāts. Jāiemet būs kāda bilde/video vēlāk.

Nu kāds plāns kajakistiem ? varētu kopīgi pacopēt, piem. posmā no 2-5. maijam , kad vairumam brīvs. Kādas idejas, plāni ? Vietas izvēle ?

osscar, 20.aprīlis 2014, 17:22


Sveiks!

Maija svētki man konkrēti ir vietējie ūdeņi. Tā teikt atkal jāpiešaujas pie airēšanas, copes utt. Tad tālāk jau var domāt arī par piedalīšanos kādā pasākumā. Tā kā Fishermani ir jau arī Rīgas pusē, domāju, ka piedalītos vairāk kā skatītājs un citu peldlīdzekļu testētājs.
22.aprīlis 2014, 09:45 | links
 
Labdien!
Man ir viens praktiskas dabas jautājums. Esmu iegādājies SOT kajaku, bet kā ir ar tā reģistrāciju, ja vēlos copēt Liepājas ezerā. Kur man to vajadzētu reģistrēt? CSDD vai biedrībā Liepājas ezeri? Vai vispār CSDD tādus var piereģistrēt. Pirku no firmas, kas nomā, lietotu, bet nekādus papīrus man līdzi neiedeva.
Apgaismojiet vēl nezinošu cilvēku!
22.aprīlis 2014, 09:19 | links
 
kajaks ar laivu floti maija brivdienās dodas uz Vadaksti/Ventu. Pēc tam, pierīgā esam gatavi uz sanākšanu, ja ir luste kādam :)
22.aprīlis 2014, 08:56 | links
 
Šodien biku pavizinājamies bez copes štrumiem. Eh forši, vēl jāpagaida līdz maijam. Patestēju seabird fishermanu, uzairēju 8km/h MAX, nav slikti. Ir ok aparāts. Jāiemet būs kāda bilde/video vēlāk.

Nu kāds plāns kajakistiem ? varētu kopīgi pacopēt, piem. posmā no 2-5. maijam , kad vairumam brīvs. Kādas idejas, plāni ? Vietas izvēle ?
20.aprīlis 2014, 17:22 | links
 
Nodosim sveicienus, izdevās man ar šo biku paairēt, bija ok, neskatoties uz maniem 110+ kg :D Pirmās sajūtas, likās ka šūpojas biku vairāk, kā mans sot, bet varbūt pie sava pierasts vairāk. ātrums +- tāds pats, pagriezt biku grūtāk jo garāks. Bet gan jau notestēšu drīzumā pa īstam. Imho labs veiktspēja/cena parametrā, jo soti pie mums maksā kosmosu parasti.
11.aprīlis 2014, 16:13 | links
 
Nu, tad apsveikumi no manas puses. Apgreids jau arī pa nopietnam uzreiz...;)
11.aprīlis 2014, 16:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager