"Cope" Zviedrijā

mozhka parejiem pastastit kadas tu man personigi vestules raksti vecais azi
14.septembris 2015, 23:23 | links
 
Nu ko lai saka,varen gudrs jau izskaties,laikam mani būsi piebeidzis...:)
14.septembris 2015, 23:22 | links
 
ludzu:),tik citas temas ar nevajag aizdirst,a to skatos tik par savam rupejies:)
14.septembris 2015, 23:16 | links
 
Paldies,kolēģi...:)
14.septembris 2015, 23:14 | links
 
ak tad beidzot tu saprati:),lai veicas
14.septembris 2015, 23:12 | links
 
Paldies par labiem vēlējumiem,bet nepiegānīsim vairāk šo tēmu ,ja?
14.septembris 2015, 23:08 | links
 
labi,vecums nenak viens tev:),vari njemties talak:)
14.septembris 2015, 23:07 | links
 
Jā ,sušnjak,var just ,ka vairs nelieto...:)
14.septembris 2015, 23:04 | links
 
es jau labu laiku nelietoju,tu gan varetu atslabt,man zhel tos puishus kuriem tu dirs virsu,un nevar tev atbildet
14.septembris 2015, 23:00 | links
 
Sušņak,uzlāpies un atslābsti.. Norunāts?
14.septembris 2015, 22:54 | links
 
tu jau sac visas sadaljas murgot:)
14.septembris 2015, 22:04 | links
 
Vari rakstīt i pie tukšiem leduskapjiem...
14.septembris 2015, 21:45 | links
 
Toni,sheit var rakstit tik tie kam kjeras un ledusskapji japiesit pilni???
14.septembris 2015, 21:29 | links
 
Siers,neblamē Zviedrijas tēmu...:)
Atklāj tēmu-'cope dienvidzviedrijā'...:)
14.septembris 2015, 20:54 | links
 
Vakar atkal bijām pamakšķerēt. Mēlerenā tāds pūtiens, ka fiksi vien nosalām vienā no retajām no krasta makšķerēšanas vietām, tad nu atkāpāmies uz Fyrisån. Iepriekšminētajā asaru vietā vakar tapa noķerta un atlaista zemmēra līdaciņa, bet nekā mājupvedama nebija.
14.septembris 2015, 14:22 | links
 
Vilhelmīnē cope laba.Varavīksnenes nedaudz pieklusušas,bet pālijas ņem uz nebēdu,tikai jāpiemeklē atslēdziņa...:) Bildes albūmā.
9.septembris 2015, 20:35 | links
 
Tajā pašā upītē, tik citā vietā tiku pie pārīša asaru, kas tapa vakariņās sev un otrai pusei par prieku. Vēl bariņu mazāku strīpaiņu palaidu atpakaļ, lai aug.
9.septembris 2015, 00:18 | links
 
Uzzināju, ka Fyrisån upītē dzīvo visādi karpveidīgie, un 6dien devos izmēģināt ķepu. Kukurūza somā, makšķerkāts ķepā, pa ceļam vēl ievācu dažas sliekas dažādībai. Tārpus nograuza kaut kādi sīkuļi, uz kukurūzas uzķērās un tobrīd, kad stiepos jau pakaļ, nokrita kaut kas plaukstas lielumā. Dažas stundas pasēdēju un metu mieru - nu nav laikam nekā prātīga. Kamēr tinu makšķeres, netālu sāk makšķerēt ģimenīte ar sīčiem un velk ārā spiegdami vienu breksi un raudu pēc otra. Garāmejot apjautājos - ķerot uz mīklas. Nu lab, būs jāpamēģina.
Šodien cerēju uz revanšu, sataisīju mīklas ar dažādām piedevām, bet kas man deva - auslejas laidu atpakaļ vienu pēc otras, nekas dižāks ij tuvumā netapa manīts. Nu nav man vēl Brekšu karma atradusies :D
7.septembris 2015, 23:12 | links
 
Dažas ziņas no Vilhelmīnes.Asari un līdaķi ņem labi,bet īpaši priecē tas,ka arī pālijas pirms nārsta sāk aktivizēties.Staigā gan vēl tikai pa dziļumiem 15-20m.Bet uz dabīgo ēsmu un pastām ir tīri labi dabonamas.Bildes manā albumā.
P.S. Joprojām vēl ir dažas brīvas vietas uz braucienu septembra sākumā.
24.augusts 2015, 07:29 | links
 
Viss ,uz nākamnedēļu brigāde nokomlektēta,bet varu piedāvāt dažas vietas uz septembra sākumu.
15.augusts 2015, 08:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager