Zivju mazuļi

Vajag zivju mazuļus!
par tām forelēm.viņas nevairojas ezeros?
9.novembris 2011, 20:11 | links
 
;-))))starp citu par tiem samiem man ar tādas nelāgas aizdomas,jo ja savairojas....un dziļumi tur ir lieli.dziļākā vieta 30metri.
aizvietosim viņus ar vēdzelēm.;-)))))))
9.novembris 2011, 20:10 | links
 
Nu tā varētu būt - jo lielāks tas sams aug, jo vairāk rijamā vajag un sevišķu ienaidnieku, ja neskaita cilvēku, tam arī naff.
7.novembris 2011, 09:00 | links
 
Runajot par samiem, biju noskatijies kadu laiku atpakaļ raidijumu (neaceros kasauc) un tur bij radija un teica ka tiesi samu del tai ezera iz izudusas loti daudz zivju sugas. Jo tie visas noeed ja labi iedzivojas. Ezers bij ĻÕTI liels bet vienalga lielaka dala bij izudusi.
Atvainojos ka iejaucos...
7.novembris 2011, 08:47 | links
 
Foreles jau arī visticamāk nevairosies, tā ka labāk domā par tiem pašiem zandartiem un samiem.
7.novembris 2011, 08:38 | links
 
ā un aizmirsu.kā ar zušiem?var tos laist?jo tie taču nenārsto pie mums.tas nebūs vienreizējs pasākums?
6.novembris 2011, 00:38 | links
 
sarunāt ar zivju audzētavām?ja es saku ka tas man dīķim?
Par to spļāvienu........mērķis būtu lai tās nākotnē iedzīvojas tajā ezerā.vai tas būtu reāli,jo laikam jau kaut kāds liels procents mazuļu tiks apēsts.
Esmu dzirdējis ka foreļu mazuļus ļoti ātri izēd līdakas un asrai jo tās it kā nebaidoties no plēsējiem jo pašas esot plēsēji.
6.novembris 2011, 00:35 | links
 
Ja ta godig,tad maza ezera tas butu loti ok,bet liela ezera kads ir sis,tas bus splaviens jura! Bet maza ezerina atkal tas butu pavisam preteji,ta teikt pavisam jaunas asinis! Esam lidzigi darijusi pirms paris gadiem un vel tas formulitates,ja nevar sarunat ar zivju audzetavam ir murgainas..
5.novembris 2011, 16:06 | links
 
Ir doma lielā un dziļā ezerā(vidējais dziļums 15m),ielaist foreles,samus,zandartus.
Karpas un foreles ir bijusas,bet kā jau visur tas ir labi patīrīts no zivīm.
Brigenes ezers.
Vai kāds spečuks var pateikt vai tas ir to vērts,ja es noziedoju kādus 100 latus,piemēram un ielaižu pāris tūkstošus mazuļu?vai tādam pasākumam nav jēgas?
5.novembris 2011, 15:46 | links
 
Paldies, noteikti apjautāšos.
12.oktobris 2011, 15:55 | links
 
Hotentots:"Lielkrūzes",Jaunpiebalgas pag.,
26459916;29146397-Guntars,Valentīna.
Kādreiz audzēja un tirgoja.
12.oktobris 2011, 15:25 | links
 
Kādam nav informācijas, vai kaut kur iespējams iegādāties ālantus? Nevajadzētu stipri daudz, savus 10-20 gab.
Pašam pieķert šķiet bezcerīgi.
12.oktobris 2011, 14:54 | links
 
vajadzētu zandartu mazuļus,varbūt ir kāda adresīte!!!
28.jūnijs 2011, 17:39 | links
 
Atcerējos un atradu:

http://replay.web.archive.org/20061007150245/http://www.zic.lv/new/?node=40

Var pamēģināt tos zandartus šiten dabūt. Ir šādas tādas audzētavas, kas audzē gan mazuļus, gan zivis ēšanai, taču painteresēties visur var.
16.maijs 2011, 08:42 | links
 
ss.lv amūrus tirgo uz nebēdu. Kā zinātājs teica, tie esot no Polijas ievestie. Nu un ja sludinājumus paskatās - Daugavpils rajonā pārsvarā ar tirgo.
5.maijs 2011, 15:22 | links
 
Šeit tirgo arī SS.lv
5.maijs 2011, 13:27 | links
 
Aizkraukles raj. z/s Purviņi
5.maijs 2011, 13:24 | links
 
balto amuru mazuļus dajoš?
5.maijs 2011, 13:20 | links
 
Pamēģini netā atrast Medumu pagasta numuru, šie teica, ka Medumu ezerā ielaiduši zandartēnus pagājšgad vai aizpagājšgad, moš ko ieteiks. Vēl Lietuva paliek.
21.aprīlis 2011, 23:28 | links
 
Bija kāda lapa, kurā bija saraksts ar zivju audzētavām. Tas gan bija vairāk domāts tā kā tieši zivis ēšanai, taču, sazinoties ar vairākām audzētavām, izdevās noskaidrot, ka arī mazuļi šiem ir. Bet kauč vai nosit, neizdodas to lapu atrast, lai gan meklē kā vien vēlies...eh.
21.aprīlis 2011, 22:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager