Zivju mazuļi

Vajag zivju mazuļus!
Un vēl - dzirdēju baumas, ka LV arī iegādājami tie svešzemju asari (largemouth bass, black bass vai kā tamlīdzīgi). Kādas atsauksmes par šiem brīnumiem? Ir vērts?
Un vai zināms, kur tādi iegādājami?
21.septembris 2010, 11:02 | links
 
Mēģinās.
21.septembris 2010, 10:35 | links
 
hotentot, uzraksti sse esossam nikam - street.
21.septembris 2010, 10:32 | links
 
Vajadzētu karpu un līņu mazuļus ar svaru 25-100 g (labāk 25 g). Ir kādas sakarīgas vietas, kur varētu iegādāt? Vēlams Latgales, Vidzemes pusē, der arī Rīga un Pierīga.
21.septembris 2010, 10:31 | links
 
Tauta, cik ātri normālos apstākļos aug līnis.

Pirms Jāņiem dīķī iznārstoja, gribas vēlāk kautkā pārbaudīt, vai tur kautkas ir sanācis ?
14.jūlijs 2010, 11:23 | links
 
līņiem porcijnārsts štuks drīz būs,bet kniebsies teju vai visu vasaru.
2.jūnijs 2010, 23:48 | links
 
Tatad gribetu uzzinat kad narsto liinji un karpas.!
un kadi apstakli nepiecieshami to naarstam ka ari dikja reljefs bedrites utt..
2.jūnijs 2010, 23:37 | links
 
tas varetu but no udensžurkas, man ar tapat ir ar lidakam, pie nozvejas vairakaam redzeeju ka ir sakosti saani, vienigie aizdomas turamie ir udensžurkas un gārņi, tie maitas ar spēcīgi satraumē zivis!
25.maijs 2010, 11:46 | links
 
nezinu vai pareizaa topikaa raxtuu.., bet lieta taada, 1nu dienu te no diikja izraavu karpinju ap 30cm, un uz saaniem abaas pusees kaut kas liidziigs kodumiem bija, kas tas vareetu buut

vai nav taa saucamaa kaada krasnuha piemetusies?

diikjii liidakas izvilktas, ielaistas foreles (tagad ap 200gramiem), bet taas jau diezvai var ko taadu sadariit....

luudzu Juusu domas..
25.maijs 2010, 11:24 | links
 
Prasi lauvam,bildēs salicis ,2 tonnas salaiduši-kur pircis?
28.aprīlis 2010, 23:13 | links
 
man sskkiet nav tik traki, vinnam bij a dazzas ar sarkanumiem, bet par cik grants karjers tiirs uudens, tad visas palika smukas un veselas.

Es pats diikkii ielaidu 3 ar sarkanumiem, peec paaris meenessiem izvilku smukas ka prieks skatiities.

guntarkl zzeel mazu karpinnu eest :))))
28.aprīlis 2010, 22:22 | links
 
Tik skaties ar tām karpām - nez no kurienes ņemot zarazu viegli ievazāt.
28.aprīlis 2010, 21:39 | links
 
Vai ta maziņas nevar ēst???
Indīgas tak nav...
28.aprīlis 2010, 21:38 | links
 
Piekrītu Bebr, bet čomam vajag tādas kuras var jau kkert un eest.
28.aprīlis 2010, 21:37 | links
 
Sienāzi
Krietni lētāk būs nopirkt mazākas zivis, pagaidīt 2 gadus kamēr izaug un tad copēt
28.aprīlis 2010, 18:40 | links
 
Karpu dīķi taisīsi? Nu varēji taču tuvāk Rīgai. Varakjāni baigi tālu :))))))
28.aprīlis 2010, 14:18 | links
 
Pērk karpas apmēram 2-2,5 tonnas.
Vēlamais svars no 1-3 kg gabalā.


Piegādes vieta ap Varakļāniem.

jurgisa@inbox.lv
28.aprīlis 2010, 13:33 | links
 
Lieta tāda, ka esmu apzvanījis vai pus pasauli saistībā ar zivju mazuļu iegādi un neviens tā arī neko reāli nevar piedāvāt.
Interesējošā zivs līnis/karpa.
Varbūt ir kādi ieteikumi, vai pat konkrēti piedāvājumi?
27.aprīlis 2010, 19:14 | links
 
varbut kadu seit tas interesē! mekleju sadarbibas partneri, zivju audzetavas pilnai izveidei, sobrid esmu nosledzis ligumus par 3 dīķu nomu kuru kopejaa platiba ir 15ha vienā no dīķiem esmu ielaidis 5000karpu mazulus, vel viens no dikiem stav tukshs, un tresaja diki ir iespeja sogad izveidot maksas dīķi! ka arii vel ir zivju majas, kuras nedaudz partaisot ir iespeja audzet foreles! mekleju sadarbibas partneri kas gribetu ieguldit lidz 1000ls zivju mazulu iegadei, un jau sis sezonas beigas savu ieguldijumu jau atpelnit!
22.aprīlis 2010, 10:38 | links
 
Dīķis labs, tik ciemos vēl bij 2 ekskavātori, tas tavs ekskavātorists man kā nepieredzējušam prata sastāstīt dieva zīmes :) Bet nu pats vien biju vainīgs :)
24.marts 2010, 12:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager