Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
Sākās ta forums ar cēlām domām „Tad nu morāle: ja baigi gribas zivs fileju...lētāk ir veikalā, bet makšķerniekiem(kas nu par tādu sevi uzskata) iespējams ir vērts padomāt- kāpēc es makšķerēju.”, bet beidzās ar ''svītriniekiem'.

Morāle pamācoša un vienkārša – Morāle, kā tāda ir vājo izdomājums, neveiksminieku žēlabainās vaimanas, jo sludināt morāli ir viegli, grūti ir to pamatot....

Kas pēc C4 būs, TNT, PETN, HMX, jūras maisījums, Max Power vai vienkārši supermens.........
3.augusts 2013, 17:33 | links
 
Ir reizes,kad "laps" iederās daudz labāk par "labs"!:)
3.augusts 2013, 17:28 | links
 
Nez kur 'gramatiķi' aizsnaudušies-'laps' jāraksta ar burtiņu 'b'! :)
3.augusts 2013, 17:06 | links
 
....nu īsts ''svītrinieku'' forums.
3.augusts 2013, 17:00 | links
 
:D pat ļoti laps!
3.augusts 2013, 14:12 | links
 
:D laps
3.augusts 2013, 14:08 | links
 
Protams, ārzemju copes „meistar” un 80-90 pensionāru barotāj, es pa priekšu skriešu pie ārsta, bet Tu seko tai brūnai svītrai.........
3.augusts 2013, 12:48 | links
 
Pļūtinieks ir tas ......................, kas pēc tam mazgā bikses.

imations, 3.augusts 2013, 12:26[/quote]
Tev noteikti jādodas pie ārsta.... izskatās, ka tava verbālā caur.... ir hroniska :)))
3.augusts 2013, 12:38 | links
 
imations -:DD
3.augusts 2013, 12:29 | links
 
Tu neesi gaļenieks, gaļenieks ir tas kurš zivis ņem tāpēc, ka tās noķēris un tikai tad domā kur likt.

JanisC4, 3.augusts 2013, 11:23


Sēņinieks - ir tas kurš sēnes ņem tāpēc, ka tās sasēņojis un tikai tad domā kur likt.
Odzinieks - ir tas kurš ogas ņem tāpēc, ka tās saogojis un tikai tad domā kur likt.
Pļūtinieks ir tas ......................, kas pēc tam mazgā bikses.
3.augusts 2013, 12:26 | links
 
Tas bija ar nelielu sarkasmu, lai parādītu, cik smieklīgi dažreiz ir "ķer un atlaid" principa aizstāvji. :)
3.augusts 2013, 11:26 | links
 
Cilvēks ir mednieks. Mūsu asinīs ir nogalināšanas kāre, lai nodrošinātu pārtiku. Es, piemēram, esmu gaļinieks, jo es ņemu zivis mājās. Pārsvarā gan laižu vaļā, bet tomēr mēdzu ar koku iesist zivij pa galvu un to apēst. Šis mirklis ir īss - pasaku paldies zivij par to, ka sniedz man emocijas pārtiku, izrādu cieņu un ātri nositu. Un es labāk noķeru pats zivi, nevis nopērku veikalā, piedodiet, padlu, kas barota ar nezin ko un nezin cik ilgi stāvējusi veikalu plauktos. Un zivs noteikti nav tā sliktākā pārtika.
Ja mēs esam tik lieli pacifisti, kas nosoda tos, kas paņem zivis, vajadzētu aizdomāties, ko paši darām - ķeram zivis, lai gūtu baudu, adrenalīnu. Pamocām, paņurcām un tad atlaižam. No malas skatoties, to var uzskatīt par perversiju, jo gūstam baudu no citas radības ciešanām. Ja mēs tik ļoti uztraucamies par to, kāpēc tad vispār makšķerējam. Makšķeres sadedzinām un dabu baudām ar acīm! :) Godīgi sakot, vairāk cienu tos, kuri prot izrādīt cieņu zivīm un tās nogalina, tajā pašā laikā nepaņemot vairāk kā vajag, nevis tos, kas akli aizstāv "ķer un atlaid" principu.

Īsāk sakot, mēs aizmirstam, ka itin visi gūstam baudu no zivju mocīšanas, ka esam mednieki, ko vajadzētu atcerēties, kad nākamreiz nosodīsim tos, kas zivis mēdz arī nogalināt un apēst.

Morbidejs, 3.augusts 2013, 09:08

Tu neesi gaļenieks, gaļenieks ir tas kurš zivis ņem tāpēc, ka tās noķēris un tikai tad domā kur likt.
3.augusts 2013, 11:23 | links
 
Cilvēks ir mednieks. Mūsu asinīs ir nogalināšanas kāre, lai nodrošinātu pārtiku. Es, piemēram, esmu gaļinieks, jo es ņemu zivis mājās. Pārsvarā gan laižu vaļā, bet tomēr mēdzu ar koku iesist zivij pa galvu un to apēst. Šis mirklis ir īss - pasaku paldies zivij par to, ka sniedz man emocijas pārtiku, izrādu cieņu un ātri nositu. Un es labāk noķeru pats zivi, nevis nopērku veikalā, piedodiet, padlu, kas barota ar nezin ko un nezin cik ilgi stāvējusi veikalu plauktos. Un zivs noteikti nav tā sliktākā pārtika.
Ja mēs esam tik lieli pacifisti, kas nosoda tos, kas paņem zivis, vajadzētu aizdomāties, ko paši darām - ķeram zivis, lai gūtu baudu, adrenalīnu. Pamocām, paņurcām un tad atlaižam. No malas skatoties, to var uzskatīt par perversiju, jo gūstam baudu no citas radības ciešanām. Ja mēs tik ļoti uztraucamies par to, kāpēc tad vispār makšķerējam. Makšķeres sadedzinām un dabu baudām ar acīm! :) Godīgi sakot, vairāk cienu tos, kuri prot izrādīt cieņu zivīm un tās nogalina, tajā pašā laikā nepaņemot vairāk kā vajag, nevis tos, kas akli aizstāv "ķer un atlaid" principu.

Īsāk sakot, mēs aizmirstam, ka itin visi gūstam baudu no zivju mocīšanas, ka esam mednieki, ko vajadzētu atcerēties, kad nākamreiz nosodīsim tos, kas zivis mēdz arī nogalināt un apēst.

Morbidejs, 3.augusts 2013, 09:08


+++
Labi teikts, labi teikts!
3.augusts 2013, 11:18 | links
 
Šitas- par atriebību zviedru bankām -gan ir baigi labais:)))
3.augusts 2013, 11:17 | links
 
Ja labs garīgais, tad super, arī tev novēlu to labāko! :) Bet joks Zviedrijā un gaļinieki, esmu redzējis tur tādus, tāpēc tā arī to joku neuztvēru kā joku..
3.augusts 2013, 10:44 | links
 
Isķinu glogoļiš!Tikai latvju bāleliņi brauc uz Zviedriju,vai Ālandiem ar leduskastēm!Uz Peipusu vai Pērnavu ar cukura maisiem!Žēl ka no Ebro nevar samus transportēt mājās,bet gan jau iemācīsies arī to?
3.augusts 2013, 10:37 | links
 
Mjuniors,
neķer kreņķi,man šorīt labs garastāvoklis un novēlu tev to pašu!
3.augusts 2013, 10:07 | links
 
Gaļenieki – tas ir jēdziens, kas attiecināms tikai uz latvju bāleliņiem un tikai Latvijā makšķerējot Latvijas ūdeņos. Citos gadījumos tie ir normāli puikas, kas māk ķert zivi. Varbūt vērts izlasīt pēdējās Copeslietas žurnāla rakstu „Cope Norvēģu Jūrā”.
Gaļenieki – tas nav dvēseles stāvoklis, bet gan Latviešu skaudības paveids attiecībā uz citiem, ka, kāds paņems vairāk, no ūdeņiem un nākotnē man paliks mazāk.
3.augusts 2013, 10:04 | links
 
Toni, divaini tev saukļi paliek... Vairāk neteikšu neko...
3.augusts 2013, 09:40 | links
 
Uzmanību,Uzmanību!
Zviedrijas ziemeļpusē tiek rīkots Latvijas gaļenieku vasaras sezonas noslēguma festivāls.Tiek aicināti visi mūspuses lielākie gaļenieki ,neaizmirstiet paņemt līdzi lielākus termosus un aukstumkastes!
Visiem festivāla dalībniekiem alus par brīvu!
Patstāvīgajiem festivāla dalībniekiem ievērojamas atlaides!
Ierašanās gumijas zābakos un lietusmēteļos...
Zviedru bankas slauc mūs,atmaksāsim viņiem ar to pašu...! :)))
Sīkāka informācija pie festivāla organizatoriem ,tālr.29208904
3.augusts 2013, 09:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager