Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
Esmu dzimis un audzis psrs, darbojos taakaa hes.

Nu shausmas shausmas, kaa tagad dziivot, kaa buut. :)
20.augusts 2013, 22:52 | links
 
Man 53 zinu savu dzīves jēgu.martins-riga ar saviem teicieniem par... apkakāji arī savus senčus.Šī tēma ir savu īsteno domu zaudējusi .
20.augusts 2013, 17:44 | links
 
Sēžu mājās drūms. Jau kādu 2. vai 3. nedēļu uz copi netieku, nelielā ziff rezerve saldētavā jau sen beigusies.
Kāpēc gan pēdējā copē sevī apspiedu tās gaļenieciskās tieksmes, ak?
20.augusts 2013, 13:19 | links
 
Tad kad trāpu uz īsto brekšu žoru, nemu tik cik varu aiznest, sīkos protams uzreiz atlaidu. Tad daļu sasaldē, daļu uz kūpinatāvu, protams, dažus uzcep uzreiz. Tad kadu laiku neeju vispar uz copi. Man ir tāda pieeja.
Runājot par princīpu C&R, es to nesaprotu. Tā ir izklaide, kur cieš zivis. Zināms fakts par zandartiem - 30% iet bojā, zemmēri - līdz 70%. Manā saparatnē makšķernieks ir mednieks, izvēlas konkrēto medījumu un iegūst to. Protams process ir aizraujošs un interesants, bet mocīt dzīvniekus tikai lai izklaidētu sevi ir stulbi.
20.augusts 2013, 13:02 | links
 
Tikai pasaki, ka tā padomija nav vainīga pie lielas daļas pašreizējo murgu un turpina tos īstenot? Ir! Ja nepiekrīti, Nilam un co dibeni jau gatavībā- sniedz tik skūpstu! :D
20.augusts 2013, 11:58 | links
 
Copmanīt,
nepalaid muti,ka nedabon žagariņus...:)

Tonis, 16.augusts 2013, 18:42

Da nav ko te ņemt puišeli galvā lai tak vāras un gudri ..irš!:D kad mēs copējām viņš nemaz vēl plānos nebija ka piedzims tāds!

iesacejs50, 16.augusts 2013, 19:41

Kaarteejais "Delfu filosofijas skolas" beidzeejs.Paldies, pasmaidiiju

Copmann, 19.augusts 2013, 08:00

Atradies profesors!Palasot tavus komentārus utt izskatas ka tavs iemīļotais hobijs nav cope bet ..irsā līšana!Forumā jau pa tevi izteicās ka mudaks esi un paliksi!Žel ka tādi kā tu velti mīda šo zemi!

iesacejs50, 19.augusts 2013, 11:27


Jauks personaazhs esi. Prieks, ka esi dziivee daudz sasniedzis un esi izcila primaata piemeers. Turpini vien taapat, man buus prieks veel ko palasiit par sevi.gaidu
20.augusts 2013, 07:42 | links
 
EX KO TUR PIEBILST ! CIK LABI KA BIJA TADA PADOMIJA ! IR UZ KO NOVELT VISAS SAVAS ķļUDAS -un tt . bet man gan šķiet ka lielakie zagļi un gaļenieki izveidojas brivas latvijas laika ---briviba grabjam ko var -likumu nav !

plesigais, 19.augusts 2013, 23:56

Tieši tā!Un nebūtu tās modernās tehnoloģijas/interneta utt.,neviens nezinātu cik ķer,ēd-tirgo!Ja nu kādu kādā laikrakstā ieliktu!
20.augusts 2013, 00:04 | links
 
EX KO TUR PIEBILST ! CIK LABI KA BIJA TADA PADOMIJA ! IR UZ KO NOVELT VISAS SAVAS ķļUDAS -un tt . bet man gan šķiet ka lielakie zagļi un gaļenieki izveidojas brivas latvijas laika ---briviba grabjam ko var -likumu nav !
19.augusts 2013, 23:56 | links
 
iesacejs50:
tavi parametri atbilst. :D:D:D
19.augusts 2013, 14:22 | links
 
> Tie kas met atpakaļ zivis ar sačakarētām žaunām,iekšām(nedzīvotājas)-tie paši sūda brāļi vien ir

Tev šķiet, ka tās nevienam ūdens iedzīvotājam nav vajadzīgas?
Vēži, līdakas, sami, utt utt ļloti labprāt aprij pusdzīvu vai beigtu zivi.
19.augusts 2013, 14:03 | links
 
Voi bļin,lasu un priecājos,kā var cilvēka apziņu aizdirst.
Ta džekam džeku drāst un lielīties(praidi,klubi utt.) ir forši:)Mājās burkānus ēst(veģetārieši,vegāni svaigēdāji, utt.) un braukt uz copi vai medībām hobija pēc ,ar ir skaisti.Noķert zivis un ēst ir kaitīgi-labāk bodē saldētu ūdeni pirkt.
Šitas viss pēc tiem lohiem izskatās kuri nesen cepās par liellopu kaušanu-vai nu cilvēkam saprāta nav ,ka gaļa veikalos neaug un lauku dzīve tik Jāņu zaļumballē redzēta vai nu sākumā teiktais-izdrāstas smadzenes!
Ķeru cik varu apēst,noķeru vairāk paaicinu Draugus uz zivju vakaru,ārā nemetu visādā gadījumā.Atlaižu tās kuras nav ēdamas pašam un kaķim.
Tirgoņus(tie kas noķerto pārdod) ar nenoniecinu-cilvēks naudu pelna un ,ja ar atļautiem štrumiem visu cieņu.
Tie kas met atpakaļ zivis ar sačakarētām žaunām,iekšām(nedzīvotājas)-tie paši sūda brāļi vien ir,kā elektriķi utt. prošmatologi.
Varat neatbildēt Man Po.
19.augusts 2013, 12:51 | links
 
Katrs ņem zivis pēc saviem uzskatiem cik viņam vajad!Ir normas un to ievērošana ir uz katra indivīda paša sirdsapziņas!Un nav tādu cilvēku kurš nekad dzīvē nav pārkāpis normas piemēram paņēmis nevis 5kg asaru bet 7kg!Bet tie kas viss vairāk bļaustas ir normas utt tie patiesībā arī viss vairāk pārkāp tās normas!
19.augusts 2013, 11:31 | links
 
Copmanīt,
nepalaid muti,ka nedabon žagariņus...:)

Tonis, 16.augusts 2013, 18:42

Da nav ko te ņemt puišeli galvā lai tak vāras un gudri ..irš!:D kad mēs copējām viņš nemaz vēl plānos nebija ka piedzims tāds!

iesacejs50, 16.augusts 2013, 19:41

Kaarteejais "Delfu filosofijas skolas" beidzeejs.Paldies, pasmaidiiju

Copmann, 19.augusts 2013, 08:00


Atradies profesors!Palasot tavus komentārus utt izskatas ka tavs iemīļotais hobijs nav cope bet ..irsā līšana!Forumā jau pa tevi izteicās ka mudaks esi un paliksi!Žel ka tādi kā tu velti mīda šo zemi!
19.augusts 2013, 11:27 | links
 
tie 50 gadnieki ģimenes neuztur? + vēl murmuļus, kas nesen savas izveidojuši?
19.augusts 2013, 08:11 | links
 
Copmanīt,
nepalaid muti,ka nedabon žagariņus...:)

Tonis, 16.augusts 2013, 18:42

Da nav ko te ņemt puišeli galvā lai tak vāras un gudri ..irš!:D kad mēs copējām viņš nemaz vēl plānos nebija ka piedzims tāds!

iesacejs50, 16.augusts 2013, 19:41


Kaarteejais "Delfu filosofijas skolas" beidzeejs.Paldies, pasmaidiiju
19.augusts 2013, 08:00 | links
 
Nu , tad Tevi arii mainisim paaudzees.:))
19.augusts 2013, 01:12 | links
 
Tasgan, zivju bendeeshana patieshaam ir daljeejs padomju mantojums. Njemt visu, neatdot neko. Janomainas vienai paaudzei. Paskatieties uz videjo statistisko galjinieku. Piecdesmit vai virs piecdesmit. Zheel, bet fakts. Cilveks kas audzis nabadziibaa, uz zivi skatas ka uz partikas produktu. Neesmu baigais c&r piekriteejs, bet man ir savi principi un es personigi sevi pie galiniekiem nepieskaitu.

martins_riga, 18.augusts 2013, 23:27

Pārtikas produkts zivs.. Ir ļoti labs redzējums, un mēs lietojam pat maz..
Bet par tiem 50 gadiem un uz augšu tev ir taisnība...
Un par to paaudzes maiņu tomēr liekas mazliet smieklīgi, jo runājam par to itkā paši izdzīvotu savu un vēl to :))).. Tāpēc nav ko runāt par paaudzēm, bet gan dzīvot tagadnē un rīkoties tagad.. :))
19.augusts 2013, 00:53 | links
 
Tasgan, zivju bendeeshana patieshaam ir daljeejs padomju mantojums. Njemt visu, neatdot neko. Janomainas vienai paaudzei. Paskatieties uz videjo statistisko galjinieku. Piecdesmit vai virs piecdesmit. Zheel, bet fakts. Cilveks kas audzis nabadziibaa, uz zivi skatas ka uz partikas produktu. Neesmu baigais c&r piekriteejs, bet man ir savi principi un es personigi sevi pie galiniekiem nepieskaitu.
18.augusts 2013, 23:27 | links
 
Ašukus ņemu pēc atlases principa metu sačokā , sačokam liels pinums asari -150gr slīd cauri, parasti man pietiek ar spaini asaru ,kādi 5-8kg uz nedēļu, manai ģimenei ļoti garšo zivtiņas ! ja braucu biežāk nekā reizi nedēļā metu visu atpaka'j ja nu vienīgi gadās kāds izcils exemplārs :)
16.augusts 2013, 20:59 | links
 
Copmanīt,
nepalaid muti,ka nedabon žagariņus...:)

Tonis, 16.augusts 2013, 18:42


Da nav ko te ņemt puišeli galvā lai tak vāras un gudri ..irš!:D kad mēs copējām viņš nemaz vēl plānos nebija ka piedzims tāds!
16.augusts 2013, 19:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager