Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
Nu re,kamēr ķēru ašukus SWE,esam pienākuši pie slēdziena,ka visi copmaņi ir lielāki vai mazāki gaļenieki...Mednieki arī -100% Mani tirda tik viena doma,kāpēc mēs esam tik azartiski un mūs, copmaņu, ir tik daudz?Nekur citur pasaulē,izņemot varbūt Krieviju,tik lielu copmaņu blīvumu neesmu redzējis,par tīkliem pilsētas centrā nemaz nerunājot...
Vai tik tas nav skaudrais 'padomijas' laiku genētiskais mantojums, kad veikalos gaļas nebija un vienīgā zive ,ko varēja nopirkt, bij sasaldēta menca?Mūsu mājas leduskapji arī toreiz nebij tukši,jo visi bij pamanījušies tos piepildīt pa 'blatam' un caur 'sētas durvīm'...
Šādas diskusijas protams ir vajadzīgas,tās veido atbildīgu pilsonisko sabiedrību...

Tonis, 16.augusts 2013, 08:36

Nekaa personiiga, bet lasot Tavus postus arii pirms gada, saak likties ka viss kas notiek apkaart, ir "padomijas mantojums". Nomaini CD veciit, ja gribi buut biznesaa.

Copmann, 16.augusts 2013, 12:27

Da nav ko šito Copmann ņemt galvā!Palasot viņa rakstīto tāds ..irsā līdējs vien ir!!
16.augusts 2013, 19:39 | links
 
Copmanīt,
nepalaid muti,ka nedabon žagariņus...:)
16.augusts 2013, 18:42 | links
 
Pirmo reizi atvēru šito topiku, domāju ka runa iet par baltajiem tārpiem... :)

Janciigais, 16.augusts 2013, 12:33


Vari te vairs neraadiities;)))
16.augusts 2013, 12:35 | links
 
Piekriitu-ja katru reizi visu njemtu, saldeetava 2 nedeeljaas buutu pilna. Taapeec ir atlases princips-no 2 mezheneem vienu, no 5 liidakaam vienu, no 5 asariem virs 200 gr-vienu, utt.
16.augusts 2013, 12:34 | links
 
Pirmo reizi atvēru šito topiku, domāju ka runa iet par baltajiem tārpiem... :)
16.augusts 2013, 12:33 | links
 
Normāli ka paņem sev vakariņām vienu vai divas zivis, skatoties cik cilvēku ģimenē un ne jau katru reizi kaut kas jāved mājās no copes vai zemūdens medībām.
16.augusts 2013, 12:29 | links
 
Nu re,kamēr ķēru ašukus SWE,esam pienākuši pie slēdziena,ka visi copmaņi ir lielāki vai mazāki gaļenieki...Mednieki arī -100% Mani tirda tik viena doma,kāpēc mēs esam tik azartiski un mūs, copmaņu, ir tik daudz?Nekur citur pasaulē,izņemot varbūt Krieviju,tik lielu copmaņu blīvumu neesmu redzējis,par tīkliem pilsētas centrā nemaz nerunājot...
Vai tik tas nav skaudrais 'padomijas' laiku genētiskais mantojums, kad veikalos gaļas nebija un vienīgā zive ,ko varēja nopirkt, bij sasaldēta menca?Mūsu mājas leduskapji arī toreiz nebij tukši,jo visi bij pamanījušies tos piepildīt pa 'blatam' un caur 'sētas durvīm'...
Šādas diskusijas protams ir vajadzīgas,tās veido atbildīgu pilsonisko sabiedrību...

Tonis, 16.augusts 2013, 08:36


Nekaa personiiga, bet lasot Tavus postus arii pirms gada, saak likties ka viss kas notiek apkaart, ir "padomijas mantojums". Nomaini CD veciit, ja gribi buut biznesaa.
16.augusts 2013, 12:27 | links
 
Zviedri laikam negrib Somijas scenāriju, kad saskries badīgie postpadomju tautieši un šlopēs, kamēr bagāžnieks līdz malām pilns :))
16.augusts 2013, 12:18 | links
 
tolaiku saldētā menca bija pa pirmo, ko nevar teikt par šodienas veikalu piedāvājumu...

nu garšo tautai zivis, turklāt tauta ir "zapasļivaja" :) ...bišķi pabrowsēju pa SWE kempingu piedāvājumu, kempingu daudz, bet paliku diezgan vīlies, jo visur ir C&R, nu vienu zivtiņu (no līdz cm) varot paņemt, ko vakarā noēst...nepatīk man tāda attieksme :(
16.augusts 2013, 12:13 | links
 
Mani tirda tik viena doma,kāpēc mēs esam tik azartiski un mūs, copmaņu, ir tik daudz?To Tonis!

Tā visa ir akūnā mašinērija.Ražotājs-tirgotājs-patērētājs,bet sākumā reklāma,kura mūs paņem (vairāk vai mazāk) un viss griežas.Vienam tā ir sirdslieta,vienam tas ir kruti,vienam ,,papompoties",kādam iztikas pelnīšana,vēl kādam kas cits.Bet kopumā tas viss strādā uz urrā.Bet cik zivju ņemt,uzskatu ir paša ziņā!Ja dzīvnieki ,,atražotos" tādā skaitā kā zivis,pieļauju ka ar medībām būtu tas pats...,,blieztu" pa labi un kreisi,tikai tad nestrādātu C&R.:)))
16.augusts 2013, 08:56 | links
 
Nu re,kamēr ķēru ašukus SWE,esam pienākuši pie slēdziena,ka visi copmaņi ir lielāki vai mazāki gaļenieki...Mednieki arī -100% Mani tirda tik viena doma,kāpēc mēs esam tik azartiski un mūs, copmaņu, ir tik daudz?Nekur citur pasaulē,izņemot varbūt Krieviju,tik lielu copmaņu blīvumu neesmu redzējis,par tīkliem pilsētas centrā nemaz nerunājot...
Vai tik tas nav skaudrais 'padomijas' laiku genētiskais mantojums, kad veikalos gaļas nebija un vienīgā zive ,ko varēja nopirkt, bij sasaldēta menca?Mūsu mājas leduskapji arī toreiz nebij tukši,jo visi bij pamanījušies tos piepildīt pa 'blatam' un caur 'sētas durvīm'...
Šādas diskusijas protams ir vajadzīgas,tās veido atbildīgu pilsonisko sabiedrību...
16.augusts 2013, 08:36 | links
 
Ja ņemam no pilnīgo C&R viedokļa - es arī esmu gaļinieks!
15.augusts 2013, 23:11 | links
 
ZB jau- es ar esmu gaļinieks un iepūšat man :D :D
15.augusts 2013, 12:18 | links
 
12.augusts 2013, 09:10 | links
 
Ja es varētu saķert 45 kg brekšu es paņemtu visus. sakūpinātu un kādus 100 latiņus nopelnītu. pats paēstu un vēl no mazākajiem voblas sataisītu. manuprāt tas ir murgs laist vaļā tos puņķainos. centrāltirgū tādu piķi maksā.

biomasters, 9.augusts 2013, 23:01

un par santīmu uti uz Jelgavu aizdzītu....:))
9.augusts 2013, 23:44 | links
 
11 liidakas tas ir labi, piecas paturu sev, divas santehnikim, divas draugam un kaiminam arii.
Un pareiziee botaaniki tikai buco un laiž valaa.
9.augusts 2013, 23:12 | links
 
Ja es varētu saķert 45 kg brekšu es paņemtu visus. sakūpinātu un kādus 100 latiņus nopelnītu. pats paēstu un vēl no mazākajiem voblas sataisītu. manuprāt tas ir murgs laist vaļā tos puņķainos. centrāltirgū tādu piķi maksā.
9.augusts 2013, 23:01 | links
 
Velti tā... es savus atkritumus, arī citu... savācu melnā 100 L kulītē un nolieku savas mītnes atkritumu konteineros Purčikā, lai gan bieži copēju zem ĶHES, zem 1000m atļautajiem, protams...
9.augusts 2013, 22:37 | links
 
Alcans- kļūdies makšķernieki pārspļauj visus, nerunāsim par piedirstām ezermalām, salām un ūdeņiem, tādu cūku bari mūsu ūdeņi neizturēs. (ir makšķernieku vidū arī normāli ,bet labi ja 10% no visiem)
9.augusts 2013, 22:20 | links
 
Zvejnieki VISI ir gaļenieki. Makšķernieki reizēm.

Alcans, 9.augusts 2013, 22:04

Žetons Tev! Labākā šī foruma atziņa!
9.augusts 2013, 22:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager