Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
Pilnīgs bēēē... ! Galvenais jau ar savu sirdsapziņu un likumu sadzīvot, tad jau būs OK! Var jau protams pārmes C&R superfaniem par zivtiņu mocīšanu, var "gaļiniekiem" pārmest par resursu izkāšanu. Bet varbūt labāk braukt copēt un priecāties - par dabu, par copi, par atlaistu zivi un par garšīgu zivi! Nē nu protams var jau arī te cepties un nervus bojāt :)
7.augusts 2013, 09:05 | links
 
besi sitada teema ko ta man tagad zivis neest ja man un kaiminjiem garsho

margers, 5.augusts 2013, 00:09



Ēd, bet kaimiņš lai pats sev saķer.
5.augusts 2013, 12:34 | links
 
Šeit, jāatskaitās tikai Gaļeniekiem.. :))))
5.augusts 2013, 10:46 | links
 
eej tuu d.iiii... ku shitais topiks ir nolociits :D:D:D
5.augusts 2013, 09:03 | links
 
Laba NG atskaite.Zinot NG daudz kg pēc copēm un mačiem ir atlaidis.Lai visi LV copmaņi tādu daudzumu nomakšķerētu un tad ... bez liekas reklāmas(visi skataties kā atlaižu fišiņas) atbrīvo lai peld.Veselību Norčam!
5.augusts 2013, 00:13 | links
 
besi sitada teema ko ta man tagad zivis neest ja man un kaiminjiem garsho

margers, 5.augusts 2013, 00:09

Ja negribi nest var mest!
5.augusts 2013, 00:13 | links
 
besi sitada teema ko ta man tagad zivis neest ja man un kaiminjiem garsho
5.augusts 2013, 00:09 | links
 
Man kā gaļiniekam NG atskaite gāja pie sirds:))
4.augusts 2013, 23:36 | links
 
iemetīšu es ar savu artavu ...., šodien noķēru ap simts, bet paņēmām uz abiem 15 varavīksnes foreles 1,5-2 kg svarā ....., sasālījām uz 7 cilvēkiem 5 litru kastroli, sacepu foreles ar siera cepuri, kūpinātava ari jau kūp .... , teiksiet ka gaļenieks, piekritīšu :):), bet .... jūtos ļoti labi :):)

salīdzināšanai sodi, 1 paturēta zemmēra forele šeit maksā 2000 kronas, license 10 zivīm bez svara ierobežojuma maksā 100 kronas ( man bija 2 )....

teiksiet ārzemes ... jā, bet arī te vieniem ūdeņiem tiek sekots i kontrolei i zivju daudzumiem i kārtībai, citiem viss ir po, ka tikai samaksā par licensi .... lai būtu kārtība visur un vienmēr ir jābūt saimniekam, valsts arī šeit Zviedrijā pati neko nedara, valsts tikai dod iespēju pašvaldībām, klubiem, privātajiem kaut ko darīt lietas labā..., jo vairāk copmaņu, jo vairāk zivjis jāielaiž

es gan arī uzskatu, ka copmaņi var ātri atbrīvot ezeru no lielajām zivīm, sevišķi jau plēsējiem, copmaņi, sevišķi jau mūsējie , arī es, piekrītu, reizēm ir ļoti negausīgi ....

nu tas tā, atkal ne par ko :), bet foreles saēdos, gribās kut ko pateikt :):)
4.augusts 2013, 23:05 | links
 
Viens otrs ir tik pareizs, ka nezina kā iztaisīties...:DDDD
4.augusts 2013, 22:45 | links
 
Fliper – kā vienmēr auzās, patoloģisks joda trūkums, vairogdziedzera disfunkcija un izskats ne vienmēr ir saistītas lietas, es zivis ēdu un joda man pietiek un ar spoguli ir OK. Varbūt Tu aprakstīji sevi, bet pie šādas diagnozes mēle ir bieza, nevis gara. Sanāk, ka Flipers patiesībā ir omulīgs puika, kas laiza spoguli.
Ar Tevīm viss ir skaidrs esi „meisters”, kas iet uz vajadzīgo zivi vajadzīgā laikā. Ja man tādas zināšanas būtu sen jau būtu uzcēlis „Imations Fish Factory Ltd."
4.augusts 2013, 22:26 | links
 
...reņģe ar sāpēs pārgrieztu ģīmīti - to laikam aizmirsi piebilst.
4.augusts 2013, 22:13 | links
 
Izskatās, ka ūdeņos necope!!! Kaut kāda hu...ņa panesās! Rīt aizbraukšu līdz jūrai pautus pasildīt pie viena iemetīšu gaļenieku makšķeri AR DIVIEM MILZĪGIEM ĀĶIEM UZ KURIEM BŪS NOBEIGTA REŅĢE!
4.augusts 2013, 22:04 | links
 
Cirks aizbrauca, klauni palika...
4.augusts 2013, 21:58 | links
 
Riktīgs teaters ...:DDDDDDDDDDD
4.augusts 2013, 21:44 | links
 
Fliper- tu ir prasts... Kas ir nej;ega pēc tavām domām? svētdienas copmanis!? Viņš vienu reizi gadā pacopē un izdara lielāku skādi kā tu!? :)))) padomā ko runā..
4.augusts 2013, 21:34 | links
 
Ir tāds jēdziens kā fiksā cope(Ja māk)!!!Fiksi noķēri un met mieru!Nu ja ne tad drillē visu dienu pa upi vai ezeru kamēr dabū kautko!Nu kas nav skaidrs?Kurā brīdī tiku teicis ka noķerot savu zivi turpinu cath&relasot citas!Bļin tiešām 90% prasta pelēkā masa!Ja skaities copmanis,un nejēdz saprast kad un uz ko ir jābrauc,nu tad....!Vislielākie kaitnieki zivīm ir copmanis nejēga!
4.augusts 2013, 20:17 | links
 
Varbūt jāizveido jauns forums "Botāniķi".
4.augusts 2013, 20:09 | links
 
Ne pret vienu, ne kas, personīgs,bet vai tie, kas uzskata sevi par pareizākiem un humānākiem paskatoties spogulī var sev pateikt:,,Es neēdu kotletes:),jo tas taču ir šausmīgi...lopiņš tiek barots,pēc tam ,,ļezvijam po gorlo":),ādu pār acīm,kaulus suņiem,bet gaļu caur gaļmašīnu...am,am!Zivītei es pāri nedaru...zabavas pēc viņai iecērtot āķi ķobī...es jau viņu palaižu...es esmu humāns!:)Zivītei jau nesāp un stresa viņai jau nemaz nav,pēc tam,kad es viņu zabavas pēc esmu pavalkājis pa ūdeni...es taču viņu palaižu un viņa taču var dzīvot mierīgi tālāk...!":)Neviens no mums nav bijis uz semināru,kurā piedalās ,,divkājainais pasaules pārvaldnieks":) un zivis un kurā zivis ir izstāstījušas kas un kā ir pareizi,labi,vēlams,utt.Lai otram teiktu kas un kā ir jābūt ,,baltam un pūkainam,uzturā nelietojušam citu radību,kura pirms tam ir bijusi dzīva...vienvārdsakot enģelim!":)Ir iespēja daļēji par tādu kļūt...copenes uz celi salauzt un āmen!
Tā es apmēram redzu šito ,,Pareizo" BLEFU!!!
4.augusts 2013, 20:07 | links
 
Piemēram, a 2ls var nopirk puskilogramu mazuļu, tas ir 50 karpas! Vienā copes reizē mēs izzvejojam tik daudz!? Un ja katra samaksātā naudiņa sādi ieplūstu tad, pasmetos par šito gaušanos un skaudīgumu par to,kad kāds dara.. Labāk risiniet šo loģisko ceļu nevis īdēt,kad iet slikti un neko neiesākt..
4.augusts 2013, 19:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager