Laivu pārbūve, tjūnings

Neturam sveci zem pūra un dalamies pieredzē :)
Paldies par atsaucību un padomiem.
Pie reizes, varbūt kāds ir mēģinājis samazināt alumīnijas laivas skaņu un vai lietojiet kādas īpašas kniedes?
23.jūlijs 2014, 23:55 | links
 
Arī es izmantoju monopolikarbonātu 4 mm, locīt nav vieglāk bet toties nav saplēšams un neplaisā bet toties cena + - 80-100 eiro stiklam
23.jūlijs 2014, 17:16 | links
 
www.kviller.lv dārzaugļu vai zemitānu ielā ir atgriezumu tirdzniecība meklē tur. Materiālu izvēlētos polikarbonātu, vismaz moto stikliem to izmanto.
23.jūlijs 2014, 16:45 | links
 
ja nevaig asus locijumus,brauc uz Dolessalu,kur taisa laivas,pēc Tava šablona piegriezīs,ko sirds vēlas.
23.jūlijs 2014, 14:22 | links
 
pazvani šitiem čaļiem.http://www.kviller.lv/Makroform/makroform.html
23.jūlijs 2014, 14:19 | links
 
Meklēju, bet neatradu atbildes par vējstiklu atjaunošanu –nomaiņu. Nākotnē jādomā ko darīt ar progres 2, bet dotajā brīdī radusies vajadzība pēc „stikla” kazankai. Kādreiz izmantoja organisko stiklu, cerot, ka zinātne attīstās, vai ir parādījies kāds jauns materiāls, kurš vieglāk locītos, mazāk plaisātu un kuru varētu izmantot šim nolūkam?
23.jūlijs 2014, 13:25 | links
 
Valdi,kad būvēsi nākamo laivu,iedāvināšu progress 4 orģinālo lūku ar eņģēm un rāmi,ručku ar slēdzi atvēršanai no iekšpuses,moš noderēs.

daks, 19.jūlijs 2014, 09:51
Paldies pa piedāvājumu,noteikti noderēsies man jau sāk rinda veidoties uz pasūtījumiem....

valdiszarins, 22.jūlijs 2014, 00:09


Valdi, malacis! Beidzot viens saprātīgs meistars sāk ar šo lietu nodarboties, sen bija laiks! Lai veicas!
Ar nepacietību gaidu jaunu projektu bildes un aprakstus, man jau šī lieta pašam ļoti patīk un interesē, bet nu es esmu normāls teorētiķis , kas var izštukot un izfantazēt, bet nu ar rociņām darīt neko nemāku :(
22.jūlijs 2014, 07:45 | links
 
Valdi,kad būvēsi nākamo laivu,iedāvināšu progress 4 orģinālo lūku ar eņģēm un rāmi,ručku ar slēdzi atvēršanai no iekšpuses,moš noderēs.

daks, 19.jūlijs 2014, 09:51

Paldies pa piedāvājumu,noteikti noderēsies man jau sāk rinda veidoties uz pasūtījumiem....
22.jūlijs 2014, 00:09 | links
 
Valdi,kad būvēsi nākamo laivu,iedāvināšu progress 4 orģinālo lūku ar eņģēm un rāmi,ručku ar slēdzi atvēršanai no iekšpuses,moš noderēs.
19.jūlijs 2014, 09:51 | links
 
Donka piezvani man ,iedošu cilvēku kas tev iebūvēs benķi st.plasta laivā. Pats ar esmu daudz to darījis ...bet piedo ...galīgi nav vairs laika ķimerēties. Ir tāda klusa firma copeslaivas.lv . Tagad klusiņām mierīgi strādā. Viņiem ir vienīgajiem pieredze kā to izdarīt. Pateiks kādu benķi tev jānopērk ,jāaizved būs laiva uz Valmieru . Raksti privāti nosūtīšu visu info. Ja pats māki darboties ar stiklaplastu -izstāstīšu kā to dara. Benķis būs izņemams ar maināmu augstumu un grozāms pa 360 gr.
18.jūlijs 2014, 23:21 | links
 

Stiklam rāmis arī gatavs


PLAUKTIŅŠ lai vieglāk vīriem iekāpt un izkāpt


APAKŠĀ BŪS BARČIKS....
16.jūlijs 2014, 23:05 | links
 
Šoreiz es tikai mēģinu izpildīt pēc iespējas labāk ko laivas saimnieks vēlas un vēl drusku mākslinieciskas izpausmes...

13.jūlijs 2014, 22:18 | links
 
Skatos pētu un tā īsti nav skaidrs kādēļ lūka priekšā iemetināta tākā vairāk uz vienu pusi.Kas traucēja to novietot centrā?
12.jūlijs 2014, 11:11 | links
 
Valdi, Pagaidām pēc bildēm nevar saprast projekta fišku...Ko taisīsi? Aatkal velces "kreiseri"? :)

JIG.LV, 11.jūlijs 2014, 23:24

Vienkārši laiva copei un medībām pasūtījums ir no plikas bundžas uztaisīt normālu laivu
12.jūlijs 2014, 09:51 | links
 
Valdi,

Pagaidām pēc bildēm nevar saprast projekta fišku...
Ko taisīsi? Aatkal velces "kreiseri"? :)
11.jūlijs 2014, 23:24 | links
 
JUŽANKA-2 pārtop jaunai dzīvei.



11.jūlijs 2014, 22:12 | links
 
jāpamēģina man ar' laime
varbūt šeit kādam ir meistara, kas varētu palīdzēt atjaunot progress 2, kontakti
27.jūnijs 2014, 14:57 | links
 
Copesbrālība ruulzz. Dienas laikā jau vairāki reāli kontakti.
Tā ka nav tik traki ar meistariem.
26.jūnijs 2014, 23:19 | links
 
te jau tik pareklamējies , apcērt pašā saknē :DDDDD
26.jūnijs 2014, 14:40 | links
 
Donka
atsūti laivas bildītes uz epastu gentrading@inbox.lv
26.jūnijs 2014, 14:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager