Laivu pārbūve, tjūnings

Neturam sveci zem pūra un dalamies pieredzē :)
Kur vislabāk iegādāties vadus laivu elektro instalācijas vajadzībām?
22.maijs 2017, 11:53 | links
 
Labsvakars, varbūt kāds zin, kur meklēt U veida borta gumiju.
Ja kāds meklē 5000šās sērijas alu loksni trancim, man palika pāri 4x1000x1300mm, jo neizdevīgi bija pirkt daļu no loksnes.

guntarskl, 19.aprīlis 2017, 20:16


Es savai laivai pirku amberlat rūpnīcā, Madlienā. Tur ir divu izmēru gumijas U profili, cena 3,70eur/m, iekšējais dziļums 25mm, ja pareizi atceros, un mazais profils 3,70eur/m, tam ieksējais apmēram 1cm
22.maijs 2017, 09:40 | links
 
Labsvakars, varbūt kāds zin, kur meklēt U veida borta gumiju.
Ja kāds meklē 5000šās sērijas alu loksni trancim, man palika pāri 4x1000x1300mm, jo neizdevīgi bija pirkt daļu no loksnes.
19.aprīlis 2017, 20:16 | links
 
Kādā cenā sanāk stikls?

Jurcik, 18.aprīlis 2017, 10:56


Tieši konkrētais kuru es sūtīju:
180 eur pats stikls + 25 eur par kurjeru=205 eur

Bet tur var pasūtīt jebko no šīs lapas, tur daudz kas laivām, es pats domāju vēl šovasar tentu sūtīt.
visi produkti te:
http://tentplus.ru/predstaviteli.html
18.aprīlis 2017, 14:29 | links
 
Kādā cenā sanāk stikls?
18.aprīlis 2017, 10:56 | links
 
Kungi,
Visiem, kam ir aktuāli PSRS laiku laivu stikli.
Pasūtīju caur igauni, kurš ir norādīts mājaslapā kā kontakts: http://tentplus.ru/predstaviteli.html

Principā 11 dienu laikā no apmaksas esmu saņēmis savu progresa stiklu, viss bumbās!

Vienīgi, Igaunim vajadzēja pārskaitīt naudu uz privato kontu, sākumā nobijos, bet beigās tomēr pārskaitiju.

Igaunis man zvanīja katru otro dienu, informēja kādā stadījā ir stikls, kad brauc pakaļ uz krievīju un kad ir atpakaļ igaunīja, kad izsūta ar kurjeru.
Esmu ļoti apmierināts ar servisu, takā rekomendēju šo cilvēku, ka no viņa var droši prikt- Andrej Utev +372 53327122
18.aprīlis 2017, 10:15 | links
 
Laivas pildīšanai būs nepieciešamas estrudētās siltumizolācijas loksnes, ko parasti izmanto pamatu siltināšanai. Tas neuzsūc ūdeni un nesadalās reizinātājos.
14.aprīlis 2017, 02:40 | links
 
vestes man ir un sūknis ari :D


Pagajuso sezonu nocopeju daugava, 3x atstaju vala gala korki :D un tapat nenosliku :D Vienkarsak ir ielikt sukni, kas dzen ara lieko udeni un nevajadzes uztraukties par sliksanu.. un skana nu noteikti nav nekada ipasi lielaka, varbut ja paredzets ara augstpapezu kurpem loti seklos udenos copet :D Labak noperc vestes, glabsanas rinki un seklumos brauc pratigi..

Progress2016, 13.aprīlis 2017, 19:09
14.aprīlis 2017, 00:02 | links
 
Pagajuso sezonu nocopeju daugava, 3x atstaju vala gala korki :D un tapat nenosliku :D Vienkarsak ir ielikt sukni, kas dzen ara lieko udeni un nevajadzes uztraukties par sliksanu.. un skana nu noteikti nav nekada ipasi lielaka, varbut ja paredzets ara augstpapezu kurpem loti seklos udenos copet :D Labak noperc vestes, glabsanas rinki un seklumos brauc pratigi..
13.aprīlis 2017, 19:09 | links
 
galvenais nepūtiet putas un nelieciet parasto bumbiņu putuplastu, jo ar tiem var tikai visu sabojāt. der tas blīvais (nezinu kā saucas).
13.aprīlis 2017, 18:46 | links
 
Man šobrīd arī ļoti aktuāls jautājums ir ko likt bortos un grīdas sānos lai laiva iesmeļot ūdeni nenoiet pa burbuli.
Makroflex gluži pūst negriba, iekšā 4 progresa salons man iz izšūts ar finieri, varetu tukšumos sapūst putas, bet ir doma pūst maisos iekšā, lai var iznemt jebkura brīdi un nebojatu laivu!

Ir kāda pieredze ar pelošu materialu labu?
13.aprīlis 2017, 16:38 | links
 
pūst jau var, nekas slikts nav ,bet no pieredzes tas jādara diezgan smalki ;
jāizbūvē sānu apšuvums tā lai var iepūst putas un pēc tam nav jāmokās ar līdzināšanu jo uz'pūstais slānis nav gluds (piepūšam tukšās kabatas)
grīdā pūšam tik sānus
mīnus tas ja kaut kur sāks tecēt skuju atradīsim kur
jāpūš ar speciālam putām tātad jāsauc brigāde
izmaksas ???? praktiski tādas pašas kā aplīmēt ar plāksnēm
plus saglabājam laivai vismaz kaut kādu nenogrimšanas iespēju piesmeļot ar ūdeni
9.aprīlis 2017, 13:20 | links
 
Sabojāt laivu pagūsi vienmēr.
9.aprīlis 2017, 12:30 | links
 
Paldies par padomu. Nepūtīšu ar putām.
9.aprīlis 2017, 11:13 | links
 
par putām
man ir progress un nav pildīts ar putām,nu nav skalja tā laiva,nav.
Bet,ja man vajadzētu pirkt laivu,tad tādu noputotu sūdu nepirktu gan.
9.aprīlis 2017, 09:54 | links
 
Paldies.
8.aprīlis 2017, 23:18 | links
 
No putām nezinu kāds effekts. Bet ļoti svarīgi, lai neuzsūktu mitrumu. Ja atradīsi pareizo, pluss noteikti būs kad tas dos kaut kādu papildus peldspēju. Mīnuss - šķidīs bendzīnā, ja tas izlīs laivā.
Ja gribēsi smuki uztaisīt ar putām, borti būs jāapšuj. Ja ar plāksnēm, tad jānokrāso
8.aprīlis 2017, 22:53 | links
 
Nē, tur nav švammes, virsējā kārta labi krāsojas. Apakšējā pašlīmejošā un drusku pasildot ar fēnu, loti labi pielīp. Izlīmēju grīdu un sānus līdz plauktiņiem. Tāpat līmēju arī priekējo un aizmugurējo mantu kasti
8.aprīlis 2017, 22:44 | links
 
Ja nekļūdos, tad viena puse ir švamme? Vai tas neskādē?
8.aprīlis 2017, 22:32 | links
 
Nezinu kāds effekts no putām, bet no šāda veida plāksnēm skaņas vispār nav. Tāpēc iesaku
https://e.twinauto.lv/lv/produkts/17137
8.aprīlis 2017, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager