Makšķernieku karte

Vai šo karti vajag rādīt arī vietā kur ir privātīpašnieka ezers???

Cik liela varētu būt maksa privātajā ezerā???
13.janvāris 2008, 16:19 | links
 
Publiskie un privātie ūdeņi
Bez šaubām, arī privātajos ūdeņos, makšķerniekam ir jābūt makšķerēšanas kartei un arī licencei, ja privātajā ūdenstilpē ir ieviesta licencētā makšķerēšana. Šajā sakarā daudziem piekrastes zemes īpašniekiem būtu vērts atgādināt, ka Ministru kabineta 1998.gada 15.decembra noteikumu Nr.453 „Noteikumi par zvejas tiesību izmantošanu privātajos ūdeņos” 27.punkts nosaka, ka „privātajos ūdeņos maksa par īpašām atļaujām (licencēm) makšķerēšanas tiesību izmantošanai var tikt noteikta tikai tad, ja šajos ūdeņos tiek organizēta licencētā makšķerēšana, kurai saskaņā ar Ministru kabineta 2003.gada 14.oktobra noteikumiem Nr.574 „Licencētās amatierzvejas – makšķerēšanas kārtība” jāizstrādā atsevišķs nolikums.

Zivju dīķi

Vispārējie makšķerēšanas noteikumi un licencētās makšķerēšanas noteikumi neattiecas uz tādiem ūdeņiem (pārsvarā zivju dīķiem), kuri tiek izmantoti specializētai zivkopībai un mākslīgai zivju pavairošanai. Šo ūdeņu īpašnieks var atļaut makšķerēt bez makšķerēšanas kartes un licences atbilstoši paša noteiktai kārtībai, ņemot vērā, ka šajos ūdeņos ielaistās un izaudzētās zivis pieder attiecīgo ūdeņu īpašniekam.

Smalkāk vari palasīties par šo tēmu http://www.vzp.gov.lv/index.php?sadala=7
13.janvāris 2008, 17:51 | links
 
Tā tas ir :)
19.janvāris 2008, 01:28 | links
 
Sasodīts!!! Kas tā par lietu nekur nevaru nopirkt makšķernieku kari. Visur kur prasu par kartēm man atbild " atvainojiet vēl nav atsūtītas ", kad prasu " Kad viņas būs? " pārdevējs paraust plecus.
20.janvāris 2008, 11:19 | links
 
es gan dabūju kādu nedēļu atpakaļ... be tvispār esmu dzirdējis ka šogad kaut kādas problēmas ar karšu iegādi! pāris draugi arī vēl joprojām nevar dabūt kartes!
20.janvāris 2008, 15:28 | links
 
es arii dabuju aatri berga bazaaraa nopirku... :-) vakar jau dabuju pirmo reizi raadiit inspektoriem.... a kas buutu ja val nebuutu dabujis nopirkt man liekas kad inspektoriem pofig... vinni taadas atrunas dzird tiiri biezzi ko tad???
20.janvāris 2008, 15:33 | links
 
nu es ar berga bazārā dabūju...
20.janvāris 2008, 15:37 | links
 
4. Privātos ezeros un ezeros, kas atrodas viena īpašnieka zemesgabala robežās un kuros zvejas tiesības nepieder valstij, makšķerēšanas tiesības pieder ezeru īpašniekam. Īpašnieks makšķerēšanas tiesības var izmantot pats vai atļaut tās izmantot arī citām fiziskām vai juridiskām personām saskaņā ar šiem noteikumiem un normatīvajiem aktiem par zvejas tiesību izmantošanu privātajos ūdeņos.
Ta nosaka
LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU KABINETS
10.01.2006 Noteikumi nr. 31
Rīgā
Makšķerēšanas noteikumi

Kas attiecas uz iznomatiem udeniem,tad gan vajag kartinu ari:
5. Ūdenstilpēs vai ūdenstilpju daļās, kur noteikta licencētā makšķerēšana, kārtība, kādā fiziskā persona nodarbojas ar makšķerēšanu, noteikta Zvejniecības likuma 10.panta otrajā daļā, šajos noteikumos un normatīvajos aktos par licencētās amatierzvejas – makšķerēšanas - kārtību, kā arī ūdenstilpes ekspluatācijas noteikumos.
________________________________________
25.janvāris 2009, 19:15 | links
 
iegaaadaajos 4tajaa janvaarii Saktas pastaa :)
nedauzd biju shokeets par cenu kaapumu :P
25.janvāris 2009, 21:25 | links
 
Ja kadam vel nav kartes.Tad tas var iegādaties jebkurā veikalā,Esma.
26.janvāris 2009, 09:35 | links
 
Vizmaz Liepājā var nopirkt Statoilos un Pasta nodaļās kā arī copes bodēs....
26.janvāris 2009, 14:13 | links
 
man te vēl viens jautājums kas man nava līdz galam skaidrs - vai makšķerēšanas karti var laminēt????
vai ir kkur atrunāts ka to nedrīkst darīt! vienkārši tagad kad cena ir pacelta negribās pirkt vēlreiz gada karti, ja tagadējā ir tādā pusšķidrā stāvoklī un draud izjukt!
18.marts 2009, 10:34 | links
 
Laminē droši!-es tā daru visu laiku,pārbaudīts gan esmu 1-u reizi:)
18.marts 2009, 10:41 | links
 
laminēt drīgst.....galvenais lai visus uzrakstus var redzēt un viss OK.....man paziņam vismaz neko pagāšgad neteica par laminētu karti!!!!
18.marts 2009, 10:41 | links
 
Un starp citu es ar nupat kā ielaminēju savu "asarīti", pagāšā gada karte knapi novilka līdz sezonas galam, izskatijās kā veca bērza tāss!!!! :):):)
18.marts 2009, 11:25 | links
 
paldies par info! jo mana toč neizvilks līdz sezonas beigām ;)))
18.marts 2009, 12:21 | links
 
Man čomam sieviete divas reizes makšerēšanas karti veļasmašinā izmazgāja, kopējie zaudējumi 2x5 ls = 10 Ls :(
18.marts 2009, 14:59 | links
 
Lai mazgā pats,tad redzēs kā ies! Bet Ls nevienu reizi tā sieviete nav izmazgājusi-zinoša tomēr.
18.marts 2009, 15:20 | links
 
Kāpēc nav kartes uz 6 mēnešiem...vasarniekiem ar tām pilnībā pietiktu...
22.marts 2009, 12:53 | links
 
o darbaa buus jaaielaminee, jo mana karte pagaajusho gadu divas reizes forelupee izpeldeejaas kopaa ar mani!!!
22.marts 2009, 13:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager