Makšķernieku karte

Kāda nozīme / vajadzība digitalizēt ?
5.janvāris 2021, 11:55 | links
 
Kādam ir izdevies digitalizēt parasto papīra karti?
Man visu laiku met ārā paziņojumu, la kartes nr. nav derīgs.
4.janvāris 2021, 15:07 | links
 
Laikam pareizs ir teiciens: Atkārtošana, zināšanu māte! :)

MT9, 3.janvāris 2021, 18:45

/V.I.Uļjanovs/
3.janvāris 2021, 18:53 | links
 
Laikam pareizs ir teiciens: Atkārtošana, zināšanu māte! :)
3.janvāris 2021, 18:45 | links
 
Jurik [03.01.21]: MT9 [16:34]: ... šī tēma katru gadu tiek tirzāta...Tad medīgāks ir MJ vai BB? Airu laivu ar motoru vajag reģistrēt? Līdaka nomirst pēc fotosesijas un atlaišanas? Babītes ezers aizaug dēļ modernās globālās sasilšanas vai padomju meleorācijas? :D
Un vēl: Varkaļu kanāla cemmerētāji un vimbu skaits, un tīkli Buļļupē. :)
3.janvāris 2021, 18:38 | links
 
MT9 [03.01.21]: ... šī tēma katru gadu tiek tirzāta...
Tad medīgāks ir MJ vai BB? Airu laivu ar motoru vajag reģistrēt? Līdaka nomirst pēc fotosesijas un atlaišanas? Babītes ezers aizaug dēļ modernās globālās sasilšanas vai padomju meleorācijas? :D
3.janvāris 2021, 18:23 | links
 
Manā skatījumā personas apliecinošs dokuments nebūtu jāstaipa līdz. Uz kartes ir personas kods, kas liedz inspektoram datu bāzē salīdzināt identitāti. Kaut vai tajā pašā MobApp. Ir taču tehnikas laikmets.
3.janvāris 2021, 18:16 | links
 
tuniitis [03.01.21]: 2 punktā melns uz balta ir rakstīts - "Atcerieties makšķerēšanas laikā līdzi paņemt personu apliecinošu dokumentu".
Tālākais, jau ir inspektora ziņā, saprast, vai sodīt...:))
Nemaldini tautu, šī tēma katru gadu tiek tirzāta - uz kartes norādītā informācija ir nekorekta. Nav jau aizliegts ņemt līdzi arī pasi, bet tā nav obligāta prasība. Izskatās, ka daudziem copmaņiem slinkums iepazīties ar makšķerēšanas noteikumiem ;)
3.janvāris 2021, 16:34 | links
 
Ko Jūs te visi ņemās....:)
Uz makšķerēšanas kartes 2020 gadam (jaunās vēl naff) 2 punktā melns uz balta ir rakstīts - "Atcerieties makšķerēšanas laikā līdzi paņemt personu apliecinošu dokumentu".
Tālākais, jau ir inspektora ziņā, saprast, vai sodīt...:))
3.janvāris 2021, 15:38 | links
 
Centralochka [03.01.21]: Da jebkurā valsts iestādē un jebkurā ārstniecības iestādē jau sen neder ne kādas vadītāja apliecības uc , izņemot pasi vai ID.
Nu tev palātā tā noteikti nav vajadzīga un arī te tavu zirga ģīmi, zin katrs!
:DDDD
3.janvāris 2021, 13:40 | links
 
Kāpēc te tauta "pin iekšā" terminu personu apliecinošs dokuments. Kāds vēl piemin bankas un slimnīcas. To tak nevar salīdzināt. Ja MK noteikumi neparedz uz copi ņemt personu apliecinošu dokumentu, tad būtu vien jāpriecājas nevis jāmeklē kārtējā problēma ;)
3.janvāris 2021, 13:30 | links
 
Laboju - MK not. Nr 800, 2.2. pkt.
3.janvāris 2021, 11:19 | links
 
Ir tāds Personu apliecinošu dokumentu likums, kurā atrunāts, kas ir personu apliecinošs dokuments. MK noteikumi nr.800 2.1. punkts gramatiski lasot neatbilst minētā likuma terminoloģijai par to, kas ir personu apl. dok.
Ir.jautājums, vai pie salīdzinoši nesen pārstrādātajiem MK not. Nr. 800 2.1. punkta iztrādes tika diskutēts, ks nav mepieciešams, lai persona uz.udeņiem staipa līdz piem. pasi, vai arī tā ir zināma normatīvā akta nepilnība un, kamēr neuzradīsies viens, kuram būs zb, ka inspektors nav ņēmis vērā viņa kooperativa biedra karti un neaizies līdz tiesai, kas pateiks kā tad īsti ir- uztaisīs judikatūru šajā jautājumā, tikmēr katrs lems pa savam. Līdzīgi kā tas līdz grozījumiem noteikumos bija par kanāliem un caurtecēm, vieni sodija otriem viss likās ok..
3.janvāris 2021, 11:18 | links
 
Da jebkurā valsts iestādē un jebkurā ārstniecības iestādē jau sen neder ne kādas vadītāja apliecības uc , izņemot pasi vai ID.
3.janvāris 2021, 11:03 | links
 
Bruno, es dzīvoju 300 m attālumā no upes (līdz zanderu bedrei jāpasoļo vēl nepilns simtiņš). Citur
ķert braucu reti (vimbas, butes). Tāpēc situācija Gaujas lejtecē ir vairāk nekā skaidra. Un no manis karti neprasa jau gadus septiņus. Strautiņš taāpt zina, ka man un manējiem korišiem karte iraid.
P.S. Šim gadam vēl neesmu iepircis,jo 30. datumā Carnikavas pasts bija ciet.Pakasi kaķi no manis, smuks bez gala!
3.janvāris 2021, 10:53 | links
 
Kā rakstīju, Igaunijā šīs lietas sakārtoja, drīz ne, pirms 20 gadiem, mēs muļlājamies kā tajā slavenajā dejā- viens solis uz priekšu, divi atpakaļ.
Ja esi veicis un izpildījis saistības pret valsti, šajā gadījumā MK, tad kontrolējošajām institūcijām, noskaidrojot jūsu personību, jāredz, esat to veicis vai nē. Mans, kā makšķernieka( Dāvi- nekā zvejnika), pienākums uzrādīt pers. apliecinošu dokumentu.
Iesaku pamēģināt kādā oficiālā iestādē ko nokārtot, kā pers. apliecinošu dok., uzrādot vadītāja apliecību vai ugunsdzēsēju biedrības biedra karti.
Pa lielam, mani šī padarīšana neskar. Esmu tajā grupā, kurai vēl nevajag un kurai vairs nevajag!
3.janvāris 2021, 10:30 | links
 
Esiet godīgi, un kad sastapsiet inspektoru, tiksiet galā bez stresa, bez izdrukātas kartes un personas apliecinoša dokumenta!!!

Davis-Di, 3.janvāris 2021, 01:36


Dāvi, kad es satieku inspektoru, tad mājās no mums abiem atnāk tikai viens...
Bet, ja nopietni, tad ar inspektoriem viss kārtībā, Strautiņu Andris var to apliecināt. Upi saprata robežās cenšos pasargāt, jo tos skatus, kad ķēra zemmēra zandartus un stiepa uz mājam maisos vai mašīnām, vairs negribu piedzīvot.
3.janvāris 2021, 09:52 | links
 
Jurik [03.01.21]: Kur 0.08, 0.10 un 0.20 aukliņas dabūt - vot kas mani vairāk interesē.
Nez vai deres tavam prasibam, bet salmo.ee var paskatities. Mazas mantas ar omnivu pa 5citi, a lielakas ar kurjeru pa 15padsmit.
3.janvāris 2021, 09:39 | links
 
Davis-Di [03.01.21]: Esiet godīgi, un kad sastapsiet inspektoru, tiksiet galā bez stresa, bez izdrukātas kartes un personas apliecinoša dokumenta!!!
Nav taisnība!
2 gadus atpakaļ aizbraucu uz copi un aizmirsu mājās maku, kurā bija gan vadītāja apliecība, gan arī makšķerēšanas karte (tad vēl papīra formātā)!
Protams, sviestmaizes likums nostrādāja un piebrauca inspektori. Viņiem neinteresēja ne tas, ka varu nosaukt savu personas kodu, ne arī tas, ka mans puika atsūtīja watsapp nofočētu kartiņu un vad apliecību. Inspektora kungs vnk paziņoja, ka tam visam jābūt līdzi un uzrādāmam uz vietas, un sastādīja nan aktu, par kuru vēlāk Jelgavā es saņēmu, ja nemaldos, 20€ rēķinu!
Tā lūk!
3.janvāris 2021, 09:33 | links
 
Esiet godīgi, un kad sastapsiet inspektoru, tiksiet galā bez stresa, bez izdrukātas kartes un personas apliecinoša dokumenta!!!
3.janvāris 2021, 01:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager