Makšķernieku karte

MT9 [03.01.21]: ...Bet kāds apgalvo, ka šie MK noteikumi nekam neder...
Nezinu kas tur ko apgalvo. Es vispar neredzu ne mazāko pamatu cepienam. Pie mums ar kartēm viss ir ērti, viegli, saprotami. Gribi - staipi printu, negribi - atceries numuru, nevari acerēties - pieraksti ar marķieri uz slieku bundžas, nav slieku - ietetovē. Kur 0.08, 0.10 un 0.20 aukliņas dabūt - vot kas mani vairāk interesē.
3.janvāris 2021, 00:26 | links
 
@MT9 nekasies, tava darba apliecība der ne tikai inspektoriem! :D

Davis-Di, 3.janvāris 2021, 00:11

Nu re, tikām pie vienota kopsaucēja. Man makšķerēšanas jakā vienmēr atrodas autovadītāja tiesības, jo tās ceļu policistiem vairs neinteresē. Pareizāk būtu teikt interesē, bet man nav pienākums tās uzrādīt :)
3.janvāris 2021, 00:15 | links
 
@MT9 nekasies, tava darba apliecība der ne tikai inspektoriem! :D
3.janvāris 2021, 00:11 | links
 
Tātad makšķerniekam sava identitāte nav jāapliecina :)

MT9, 2.janvāris 2021, 23:47


Stiepts jēdziens! No MN:
2.2. dokuments, kas ļauj identificēt personu un tās vecumu (fotogrāfija, vārds, uzvārds un personas kods), bet personām ar invaliditāti vecumā no 16 līdz 65 gadiem – invaliditātes apliecība;

Līdz ar to jebkas, kas ļauj tevi identificēt pat tava darba apliecība ar pk. ir derīga.
3.janvāris 2021, 00:10 | links
 
...dokuments, kas ļauj identificēt personu un tās vecumu ...

Jurik, 3.janvāris 2021, 00:03

Bet kāds apgalvo, ka šie MK noteikumi nekam neder... :P
3.janvāris 2021, 00:07 | links
 
MT9 [02.01.21]: Tātad makšķerniekam sava identitāte nav jāapliecina :)
...dokuments, kas ļauj identificēt personu un tās vecumu (fotogrāfija, vārds, uzvārds un personas kods), bet personām ar invaliditāti vecumā no 16 līdz 65 gadiem – invaliditātes apliecība...

Tā var būt studentu apliecība vai kartīte no čekas maisiem - dajebkas kas ir dokumenta un kur ir minētās regālijas. Bet cilvēkiem ar īpašām vajadzībām īpašas prasības.
3.janvāris 2021, 00:03 | links
 
Cienītie, lai apliecinātu identitāti vienīgie dokumenti ir ID karte, vai Pase.
Davis-Di, 2.janvāris 2021, 23:33

Tātad makšķerniekam sava identitāte nav jāapliecina :)
2.janvāris 2021, 23:47 | links
 
Cienītie, lai apliecinātu identitāti vienīgie dokumenti ir ID karte, vai Pase.
Bet mazāk svarīgākos apstākļos autovadītāja, vai pat studenta apliecība ir derīga, vai pat mutiski nosaukti personas dati!
Jeb kuram inspektoram jābūt, spējīgam izsist MK pret PK vai otrādi, vai to grib darīt vai nē tas ir cits jautājums!
2.janvāris 2021, 23:33 | links
 
Tāpat jāstaipa ID karte. Jo pase vai ID karte vienīgie personu apliecinošie dok.

BrunoL, 2.janvāris 2021, 22:02

Nevajag gan :P
2.janvāris 2021, 23:28 | links
 
Es pat apstulbu.... Bet tev ir taisnība
2.janvāris 2021, 22:30 | links
 
Vajag laivu, motoru, akumulatoru/benzīnkannu, glābšanas vesti, pakavu/riņķi, lukturīti, enkuru un 20m šņori, takelāžas nazi, riņķagaismu, spiningu 80-120, spiningu 15-45, spiningu 10-25, spiningu 3-15, spiningu 0.5-9, 5 spoles + vienu bekapu, sačoku, kasti ar ejošām mazgumijām, vobleru kasti, džerku kasti, bigbaitu kasti, termosu ar tēju, kastīti ar 3vārītām olām, speķmaizi un tomātiņu. Nu kur viņi, bļin, ir iedomājušies lai bāžam to makšķerniekkarti- nesaprot, ka nav tik daudz tās vietas?!

Jurik, 2.janvāris 2021, 22:17
2.janvāris 2021, 22:28 | links
 
Vajag laivu, motoru, akumulatoru/benzīnkannu, glābšanas vesti, pakavu/riņķi, lukturīti, enkuru un 20m šņori, takelāžas nazi, riņķagaismu, spiningu 80-120, spiningu 15-45, spiningu 10-25, spiningu 3-15, spiningu 0.5-9, 5 spoles + vienu bekapu, sačoku, kasti ar ejošām mazgumijām, vobleru kasti, džerku kasti, bigbaitu kasti, termosu ar tēju, kastīti ar 3vārītām olām, speķmaizi un tomātiņu. Nu kur viņi, bļin, ir iedomājušies lai bāžam to makšķerniekkarti- nesaprot, ka nav tik daudz tās vietas?!
2.janvāris 2021, 22:17 | links
 
Tāpat jāstaipa ID karte. Jo pase vai ID karte vienīgie personu apliecinošie dok.
2.janvāris 2021, 22:02 | links
 
citu dokumentu nav iespējams pazaudēt, zūd tikai ID kartes.

jjanis, 2.janvāris 2021, 19:55

Kā jau te minēja, citus dokumentus var katru dienu jaunus printēt uz krāsainā printera un līmēt iekšā bildi. Ar ID karti vai pasi viss ir nedaudz savādāk. COVID laikā tas ir pavisam sarežģīti un lēni + jāmaksā nauda :))
2.janvāris 2021, 21:40 | links
 
citu dokumentu nav iespējams pazaudēt, zūd tikai ID kartes.
2.janvāris 2021, 19:55 | links
 
Pilnībā piekrītu Brunim, kad tas bardaks ar kartēm beigries. Ja reiz esmu samaksajis valsts nodevu par cope, man līdzi ir personas apliecinošs dokuments, tad lai valsts uzraudzibas iestādes lai skaidro pašas ir nodeva samaksāta vai nē.

jjanis, 2.janvāris 2021, 17:49

Toties tad pastāv iespēja pazaudēt pasi vai ID karti :P Tagad var staipīt līdzi maznozīmīgu dokumentu, kuru iemet makšķerēšanas jakā un neņem ārā gadiem :)
2.janvāris 2021, 18:44 | links
 
Pilnībā piekrītu Brunim, kad tas bardaks ar kartēm beigries. Ja reiz esmu samaksajis valsts nodevu par cope, man līdzi ir personas apliecinošs dokuments, tad lai valsts uzraudzibas iestādes lai skaidro pašas ir nodeva samaksāta vai nē.
2.janvāris 2021, 17:49 | links
 
Atbildēju tik uz komentu - ka var parādīt e-pastā. Un e-pasts ne vienmēr ir pieejams zonas dēļ.
Nezinu kur un kā karte saglabājas ja pērk netā. Man patīk pa vecam..karte makā un miers!
Bet ne reizi, vairāku gadu garumā neesmu karti nevienam rādījis. No inspektoriem neizvairos, bet nekad dzīvē neesmu viņus saticis :))

edzuss2, 2.janvāris 2021, 14:05

ari man tie inspektori kautka nerādās nevienu nevaru satikt brauc kur gribi makšķerēt
2.janvāris 2021, 15:41 | links
 
App Mana cope makšķerēšanas karte ir tavā profilā pieejama, ja esi caur app pircis.
2.janvāris 2021, 15:17 | links
 
Ja pērk netā, bez .pdf dokumenta, var saglabāt arī kā ekrānuzņēmumu, attiecīgi būs kā bilde, kurai netu vai zonu nevajag.
2.janvāris 2021, 14:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager