Makšķernieku karte

Veči, tagad suņiem kokus ūdenī labāk nemest, runā, ka suņi garšojot lielām zivīm ;))
20.augusts 2009, 21:54 | links
 
Ja būtu metis ūdenī sunim koku,lai nes laukā,tad ar karti prasītu.Naudu ta visi grib!!!!
20.augusts 2009, 20:42 | links
 
Šodien nopirku raķeti barības mešanai.Aizbraucu līdz Apguldes ezeram patrenēties to mest,iemetu marķieri un mētāju raķeti.Protams inspektori arī bij klāt,prasa karti,es saku,ka nemakšķerēju,bet tren ējos.Takā makšķerkāti līdz,dabuju rādīt vien to karti.Jā,un man viņa ielikta vāciņos,no kā var arī izņemt,bet to viņš nemaz nedarīja.
20.augusts 2009, 20:05 | links
 
mirtin es uzskatu ka par urlam tev pilniga taisniba vinjem nekas nav svets!
19.augusts 2009, 19:53 | links
 
Makshkjernieku partija, izklausaas labi, Aakji ja dibini pievieno mani sarakstos:)))
19.augusts 2009, 07:17 | links
 
kilka - protams diskutēt par bezjēdzīga priekšmeta laminēšanu:)) Vai kino biļetes ar kāds laminē? :ppppp

aakkis - tu nemaz nenojat cik tuvu patiesībai esi, lai gan ne tik daudz par partijām, kā par biedrībām ir jārunā. Makšķerniekiem ir jāstājas biedrībās, jātaisa jaunas, jāprihvatizē (jāņem apsaimniekošanā) ezeri un upes un pašiem jānosaka tajos makšķerēšanas kārtība un tā ir jāpieskata. Tikmēr, kamēr makšķernieki paši to nedarīs kārtības nebūs. Kamēr visi Rīgas urlas nebūs iesaistījušies Babītes, Varkaļa, Lielupes u.c. ūdeņu apsaimniekošanā tikmēr viņi piedirsīs krastus, kāps citiem uz galvas, ņems zemmērus un bojās visu to skaisto, ko es saprotu ar vārdu makšķerēšana.
19.augusts 2009, 07:15 | links
 
Taisam partiju!!! Es par:)))
18.augusts 2009, 22:07 | links
 
Kas tā pa kārtību?Kamēr nebūs Makšķernieku partija-tāda jādibina,partijas biedriem makšķerēšana bez MK.Redzēsiet kāds partijas skaitliskais sastāvs!
18.augusts 2009, 21:16 | links
 
Uff, paldies mirtinonkul, ka ieved te kārtību ;)))
Savādāk mēs te tādi - nepieskatīti ;)))
Vispābā jau diskusija bija par karšu laminēšanu, nevis par kartēm kā tādām :))) Un laminēšana ir tikpat laba nodarbe, kā hologrammu, bildīšu vai maisiņu sišanu :PPP
18.augusts 2009, 21:04 | links
 
Paklau bērnudārzs... ko cepās? Latvijā krīze nav iestājusies. Reku cilvēkiem ir nodarbe - sist hologrammas. Vēl kāds sit plastmasas maisiņus, vēl kāds sit bildīdes uz kartēm... visiem ir darbs. Kamēr mums ierēdņi uzskatīs, ka valsts nauda ir jāķēza bezjēdzīgām nodarbēm, tikmēr mums krīze neiestāsies, uz vienu copi nevarēs samaksāt par atļauju un nepietiks vienkārši ar samaksāšanu bankā uz konkrētu kontu. Diskusija par MK ir bezjēdzīga, jo pašas kartes ir bezjēdzīgas. Pa to naudu var diezgan daudz benzīna litrus ieliet inspektoriem auto vai motoreņu bākās... starp citu :))
18.augusts 2009, 20:55 | links
 
Par pārējām(nākošajām) jāpiemaksā,kā savādāk!
18.augusts 2009, 20:50 | links
 
Āķi, laba doma. Karte ar tiesībām licencētā birzītē paturēt 5 baravikas.
:DD
18.augusts 2009, 20:43 | links
 
licenzētos mežus un sēņotāju kartiņas :))))))
18.augusts 2009, 18:50 | links
 
Karte,kartes galā,drīz jau vajadzēs mugursomu kartēm speciāli.Ar nākošo gadu vajadzētu sēņotāju karti.Un licencētos mežus sēnēm.tā jau tikai var sēžot pie naudas tikt,neradot materiālas vērtības.
18.augusts 2009, 18:48 | links
 
Karti jau var arī nelaminēt es pats ielieku speciālā maisiņā ar aizspiežamu augšu.
18.augusts 2009, 18:13 | links
 
Inspektoru esmu redzējis, bet darbībā viņu neesmu redzējis.
Stulbi ka nav 6 menēšu kartes, jo copēju pavasara beigās, vasarā un rudens sākumā.
18.augusts 2009, 18:11 | links
 
kaut kas ne tā saspiedās un E burts kārtīgi nešancē :)))
18.augusts 2009, 18:10 | links
 
Es par: pirmt, nevins, inspeltoru ;DDD
18.augusts 2009, 18:09 | links
 
man ar pirmā sezona

kilka viss ok vnk kā lai bērns zin kā izskatas inspektors ja viņš nekad neparādās! :)))))
18.augusts 2009, 18:01 | links
 
aigaigar - ko tu šodien lietoji? ;DD
18.augusts 2009, 17:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager