Makšķernieku karte

No nākamā gada 1.janvāra makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes pārdos Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), pārņemot šo funkciju no līdzšinējā izplatītāja SIA "Leards"..

Jautājums, varbūt kāds zin, kad varēs iegādāties kartes nākošajam gadam? Parasti vienam radam uz xmas dāvināju, nu un pašam vajadzēs, ceru 1.janvārī uz ledus kāpt.

ilmarsvs, 8.decembris 2016, 16:01

Veikalos jau ir pieejamas.
8.decembris 2016, 16:13 | links
 
No nākamā gada 1.janvāra makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes pārdos Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), pārņemot šo funkciju no līdzšinējā izplatītāja SIA "Leards"..

Jautājums, varbūt kāds zin, kad varēs iegādāties kartes nākošajam gadam? Parasti vienam radam uz xmas dāvināju, nu un pašam vajadzēs, ceru 1.janvārī uz ledus kāpt.
8.decembris 2016, 16:01 | links
 
Un, ja tavs minētais ezers nav šajā ZM publicētajā sarakstā, pašvaldības policija var iet dillēs.

marciic, 20.oktobris 2016, 11:08


Paldies.
20.oktobris 2016, 11:52 | links
 
Sveiki un sorry par off topic .

Pirms mēneša nopirku kātu un nu jau esmu laimīgs copmanis .

Bet te tev bija , par karti viss skaidrs , bet par tām licensēm gan ne !

Vai ir kāds kopotais raksts kur ir un kur nav jāpērk license uz makšķerēšanu un spiningošanu.

Biju aizbraucis līdz papes ezeram pamētāt spiningu , mētājam mētājam , te pēkšņi veči tin kātus kopā un laižas bekās, prasu kas ir ?

Municipāļi braucot , es saku nu tak pofig karte man ir , nē te licence jāpērk , nu es savos N gados sajutos kā brakonjers , metos bēgt :-)

interesanti tas ka atpūtas vietās visur raksta, ka nepārdod licenses , bet vienā vietā pie kalnišķiem laivu nomā pateica ka licensi sen jau Papes ezerā nevajag.

Nu tad jautājums no nooba ir tāds : KUR VAR IEPAZĪTIES ar sarakstu kur vajag kur nē .

Paldies !

5TR3NG7H, 20.oktobris 2016, 10:53

https://www.zm.gov.lv/public/files/CMS_Static_Page_Doc/00/00/00/83/58/ZM_saskanotie_licenc_maksker_nolikumi_AR_SAITI.pdf

marciic, 20.oktobris 2016, 11:06


Un, ja tavs minētais ezers nav šajā ZM publicētajā sarakstā, pašvaldības policija var iet dillēs.
20.oktobris 2016, 11:08 | links
 
Sveiki un sorry par off topic .

Pirms mēneša nopirku kātu un nu jau esmu laimīgs copmanis .

Bet te tev bija , par karti viss skaidrs , bet par tām licensēm gan ne !

Vai ir kāds kopotais raksts kur ir un kur nav jāpērk license uz makšķerēšanu un spiningošanu.

Biju aizbraucis līdz papes ezeram pamētāt spiningu , mētājam mētājam , te pēkšņi veči tin kātus kopā un laižas bekās, prasu kas ir ?

Municipāļi braucot , es saku nu tak pofig karte man ir , nē te licence jāpērk , nu es savos N gados sajutos kā brakonjers , metos bēgt :-)

interesanti tas ka atpūtas vietās visur raksta, ka nepārdod licenses , bet vienā vietā pie kalnišķiem laivu nomā pateica ka licensi sen jau Papes ezerā nevajag.

Nu tad jautājums no nooba ir tāds : KUR VAR IEPAZĪTIES ar sarakstu kur vajag kur nē .

Paldies !

5TR3NG7H, 20.oktobris 2016, 10:53


https://www.zm.gov.lv/public/files/CMS_Static_Page_Doc/00/00/00/83/58/ZM_saskanotie_licenc_maksker_nolikumi_AR_SAITI.pdf
20.oktobris 2016, 11:06 | links
 
Sveiki un sorry par off topic .

Pirms mēneša nopirku kātu un nu jau esmu laimīgs copmanis .

Bet te tev bija , par karti viss skaidrs , bet par tām licensēm gan ne !

Vai ir kāds kopotais raksts kur ir un kur nav jāpērk license uz makšķerēšanu un spiningošanu.

Biju aizbraucis līdz papes ezeram pamētāt spiningu , mētājam mētājam , te pēkšņi veči tin kātus kopā un laižas bekās, prasu kas ir ?

Municipāļi braucot , es saku nu tak pofig karte man ir , nē te licence jāpērk , nu es savos N gados sajutos kā brakonjers , metos bēgt :-)

interesanti tas ka atpūtas vietās visur raksta, ka nepārdod licenses , bet vienā vietā pie kalnišķiem laivu nomā pateica ka licensi sen jau Papes ezerā nevajag.

Nu tad jautājums no nooba ir tāds : KUR VAR IEPAZĪTIES ar sarakstu kur vajag kur nē .

Paldies !
20.oktobris 2016, 10:53 | links
 
17.janvari sasmaka keras slikti finierisi unrraudinas
20.janvāris 2016, 12:52 | links
 
pateicoties makskernieku veikalam FISHER.Tukumaa,pagrabinjaa.31ja decembrii iegaadaajos gada karti.bez probleemaam.takaa ja ir intrese,,,laipni luugti.
2.janvāris 2016, 15:15 | links
 
Karte pieejama, tiko iegādājos.
2.janvāris 2016, 10:49 | links
 
bullšit detected. pagājušo gadu es nopirku karti ar numuru 40001 1. janvārī plkst 0:30

starp citu, tagad elektriskais resurss ir sataisīts

vēl nevienu gadu, kopš pastāv *MK.LV* viņas nav bijušas pieejamas no 01.01 !!!

bushmans, 2.janvāris 2016, 10:05
2.janvāris 2016, 10:28 | links
 
vēl nevienu gadu, kopš pastāv *MK.LV* viņas nav bijušas pieejamas no 01.01 !!!
2.janvāris 2016, 10:05 | links
 
.. :) nevis aizstāv sistēmu, bet apzinās, ka darāmā vēl dikti daudz (tai sk. interneta karšu portāla uzturētāju,,, ānusa *piepravīšanai*, lai kartes būtu nopērkamas jau decembrī)
...bet, kamēr tas nav noticis, iet uz copi, jo ir tas kartona gabaliņš makā :)
..ne asakas !
2.janvāris 2016, 10:03 | links
 
Es ar pievienošos čīkstētājiem.
Mazliet nesaprotu ko daži "onkas" aizstāv šo sistēmu? Tomēr nedzīvojam akmens laikmetā!(Vienmēr jānēsā pilns maks ar visu sev piederošo?) 21.gs visam jāattīstās, ir iespēja iegāties internetā, kāda problēma mazītiņu upgreidu lai decembrī var iegādāties nākamā gada karti, nu neredzu nekādu!

Par cenu neviens te vispār neko nesaka, kā pats makšķerēju visu gadu gatavs maksāt vairāk kaut 2x lai tik tas iet zivīm, kontrolei u.t.t. labumā.
Tika lai tiešām sataisa mazliet cilvēcīgāk, paši tak ar savu atlaižu progresiju tik iegūs kaut kā piem:
20eur=12mēn
15eur=6mēn
10eur=3mēn
5eur=1mēn
2,5eur=7dienas
1,50eur=2dienas
1euro=1diena

protams papīkstētu mazliet kāds par progresiju, bet nu lielāka daļa būtu apmierināta.
2.janvāris 2016, 09:57 | links
 
Prieks par Jēkabpils makšķerēšanas bodi iekš rimī , iegāju decembra pašās beigās un bez problēmām iegādāju makšķerēšanas gada karti 12 mēnēšiem ..

tupesins, 2.janvāris 2016, 09:17


Njā, parasti arī jau nopērku laicīgi, bet nu vienu reizi paļāvos uz makskeresanaskarte.lv un tur solīto, bet smags aplauziens...
2.janvāris 2016, 09:27 | links
 
Prieks par Jēkabpils makšķerēšanas bodi iekš rimī , iegāju decembra pašās beigās un bez problēmām iegādāju makšķerēšanas gada karti 12 mēnēšiem ..
2.janvāris 2016, 09:17 | links
 
ļauni tā teikt, bet jācer, ka atbildīgajam par makskeresanaskarte.lv būs piespiedu anālais sekss bez lubrikanta.
2.janvāris 2016, 08:35 | links
 
Pat šodien vēl nevar nopirkt... :-/
2.janvāris 2016, 08:33 | links
 
Sausajā ledus tīri neko, kolegis ar saviem 120 izstaigājās un neviena vaina. Rīt provēšu pats.
1.janvāris 2016, 23:34 | links
 
dok es pilnigi piekritu tev kada ateja vajag ieiet lai lai to kati nopirktu jau vels negribas braukt talu uz veikalu
1.janvāris 2016, 20:46 | links
 
Runa neiet par kartes cenu. To vēl joprojām nevar nopirkt interneta vietnē makskeresanaskarte.lv, kaut gan tur rakstīts:
"Makšķerēšanas kartes 2016. gadam varēs iegādāties sākot ar 01.01.2016".

doc99, 1.janvāris 2016, 19:12
Piedod Doc, Visu var nopirkt un viss ir pieejams Čīkstētāji lūdzu nepiesmērē jam forumu :)

j0nis, 1.janvāris 2016, 19:55

Parādi man lūdzu, Jūni, kur šobrīd internetā var nopirkt makšķerēšanas karti. Vai tu lasi tikai to, ko gribi izlasīt?
1.janvāris 2016, 20:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager