Makšķernieku karte

Sveiki koleģi! Braucot par hesu maniju ka uz sausas daugavas dazi sez. kads tur ledzus biezums ?
1.janvāris 2016, 20:03 | links
 
Runa neiet par kartes cenu. To vēl joprojām nevar nopirkt interneta vietnē makskeresanaskarte.lv, kaut gan tur rakstīts:
"Makšķerēšanas kartes 2016. gadam varēs iegādāties sākot ar 01.01.2016".

doc99, 1.janvāris 2016, 19:12

Piedod Doc, Visu var nopirkt un viss ir pieejams Čīkstētāji lūdzu nepiesmērē jam forumu :)
1.janvāris 2016, 19:55 | links
 
Runa neiet par kartes cenu. To vēl joprojām nevar nopirkt interneta vietnē makskeresanaskarte.lv, kaut gan tur rakstīts:
"Makšķerēšanas kartes 2016. gadam varēs iegādāties sākot ar 01.01.2016".
1.janvāris 2016, 19:12 | links
 
Nesaprotu tos nūģus,nesaukšu vārdā :D kuri žēlojas par visu slikto dzīvi :)7Nu neizdzer to polšiņu vai kādu aliņu. un nemaz tā karte tik dārga neliksies.(es neesmu nedzērājs) Paskatās labāk uz pasaules problēmām un
priecājaties ka pie mums nekas tāds nenotiek :) Laimīgu visiem pagājušo,pieturat mēli kam ļoti niez :D Lasa jau jūs visi !!!!!Bet vai ir vērts to rakstīt :)

j0nis, 1.janvāris 2016, 17:57

Pilnīgi piekrītu!
1.janvāris 2016, 18:06 | links
 
Nesaprotu tos nūģus,nesaukšu vārdā :D kuri žēlojas par visu slikto dzīvi :)Nu neizdzer to polšiņu vai kādu aliņu. un nemaz tā karte tik dārga neliksies.(es neesmu nedzērājs) Paskatās labāk uz pasaules problēmām un
priecājaties ka pie mums nekas tāds nenotiek :) Laimīgu visiem pagājušo,pieturat mēli kam ļoti niez :D Lasa jau jūs visi !!!!!Bet vai ir vērts to rakstīt :)
1.janvāris 2016, 17:57 | links
 
Nācās copēt bez kartes. Vēl sēžot uz ledus centos iegādāties to internetā, nekā.
1.janvāris 2016, 17:34 | links
 
Es domāju pērkot karti internetā, vairāk naudas aiziet zivju fondam.Varbūt es kļūdos.Riebjas tā sistēma vispār,kartes uz trīs mēnešiem vai gadu.Nekas jauns nav jāizdomā,var ņemt piemēru no Igauņiem.
1.janvāris 2016, 15:40 | links
 
un kāda Tev šķirba cik kurš starpnieku kantoris no tā pīrāga nokož, ja Tu gribi uz copi, bet kā likumpaklausīgs pilsonis nevari to izdarīt, jo nav ne šādas ne vāciskas ne virtuālas kartes....bet vislaik pārplecu skatīties arī negribi :)
1.janvāris 2016, 15:15 | links
 
Ar karšu drukāšanu izredzētajiem jau ilgus gadus bizness nodrošināts.
1.janvāris 2016, 15:06 | links
 
Firma par kartona kartītes drukāšanu saņem vairāk kā par elektronisko.
1.janvāris 2016, 15:04 | links
 
:) cik saprotu tad arī netā pirktā maksā 14,23 tad kur šķirba?
.. a šķirba tamā, ka man papīra formātā viņa jau kabatā no 20.15.15 !
..un ziemas riepas no oktobra (garām braucot, bez rindām uzliku)
..un fotogrāfijas taisu papīra formātā, lai nav kreņķis, ja kompis nobrūk :)
.. vectēvu gudrība, par taustāmām vērtībām, tomēr strādā !!!
1.janvāris 2016, 14:47 | links
 
Nevis nespēj nodrošināt, bet ar nolūku lai vairāk pirktu MK kartona kartes, par ko var lielāku piķi nokāst.Kāds uz tā labi barojas.
šodien mēģināju internetā , atkal nekā... tur viņiem lapiņas apakšā rakstīts ka mk ģenerālizplatītajs ir kaut kāds sia leards, kas arī acīmredzot uztur šito interneta tirgotavu. Kartējais valstij piezīdies "savējo kantorītis" ar "ģenerāltiesībām". Baiga škrobe par visiem šitiem gnīdām, kas ar peļķi uztaisījuša kucēna skatienu savāc monopoltiesības un tad pat nespēj kārtīgi nodrošināt pakalpojumu. Laikam žēļ bija programētājam samaksāt.
1.janvāris 2016, 13:37 | citēt | nosūdzēt | links

ilmiks, 1.janvāris 2016, 13:48

Leards izplata ari, kā Tu saki, "kartona kartītes".
1.janvāris 2016, 14:32 | links
 
Nevis nespēj nodrošināt, bet ar nolūku lai vairāk pirktu MK kartona kartes, par ko var lielāku piķi nokāst.Kāds uz tā labi barojas.
šodien mēģināju internetā , atkal nekā... tur viņiem lapiņas apakšā rakstīts ka mk ģenerālizplatītajs ir kaut kāds sia leards, kas arī acīmredzot uztur šito interneta tirgotavu. Kartējais valstij piezīdies "savējo kantorītis" ar "ģenerāltiesībām". Baiga škrobe par visiem šitiem gnīdām, kas ar peļķi uztaisījuša kucēna skatienu savāc monopoltiesības un tad pat nespēj kārtīgi nodrošināt pakalpojumu. Laikam žēļ bija programētājam samaksāt.
1.janvāris 2016, 13:37 | citēt | nosūdzēt | links
1.janvāris 2016, 13:48 | links
 
šodien mēģināju internetā , atkal nekā... tur viņiem lapiņas apakšā rakstīts ka mk ģenerālizplatītajs ir kaut kāds sia leards, kas arī acīmredzot uztur šito interneta tirgotavu. Kartējais valstij piezīdies "savējo kantorītis" ar "ģenerāltiesībām". Baiga škrobe par visiem šitiem gnīdām, kas ar peļķi uztaisījuša kucēna skatienu savāc monopoltiesības un tad pat nespēj kārtīgi nodrošināt pakalpojumu. Laikam žēļ bija programētājam samaksāt.
1.janvāris 2016, 13:37 | links
 
http://makskeresanaskarte.lv/ Zivju fonds vai kas tur viņu uztur galīgie muļķīši.
Lapas veidni jau sen izveidot varēja un automātiski palaist dažas dienas iepriekš. Programmētājam tikai dažas rindas koda bija jāuzraksta.
Laikam viņiem cilvēku piķi nevajag.
1.janvāris 2016, 12:01 | links
 
Maximaa pie kases prasi un pērc:)
1.janvāris 2016, 11:58 | links
 
Šodien Jelgavā, divos veikalos gāju , un nebija...
1.janvāris 2016, 11:57 | links
 
kāds nezin, kad varēs iegādāties kartes 2016 gadam www.makskeresanaskarte.lv ?

itkaa staav info lapaa ka saakot ar sodienu, bet nu nevar!
1.janvāris 2016, 10:00 | links
 
Es pērku internetā un par pazaudēšanu nav jāuztraucas un netiek lobēti MK drukātāji.

ilmiks, 31.decembris 2015, 15:24


Es ar, ļoti ērti, mobīlā parādi un super, bet vot iegādāties varēs tik no 01.01.2016 es ļoti ceru ka tur kāda proga visu ieslēgs un es no rīta rīt iegādāšos! (galīgi neiet pie sirds tas kartona gabals)
31.decembris 2015, 16:08 | links
 
Es pērku internetā un par pazaudēšanu nav jāuztraucas un netiek lobēti MK drukātāji.
31.decembris 2015, 15:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager