Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Jūs maz iedomājaties cik izmaksā tādu stoku uzturēt, labi salmo tirgo arī "savu", bet viņam LV tirgus nav primārais, līdz ar to fokus ir uz citurieni.
Vienmēr esmu fascinejies par tiem dažiem veikaliem, kas var japāņu galu uc. lietas uzturēt stokā, tagad tie paši eholotes.lv BB piegrūduši pilnu veikalu - jā ari viņiem daudz kas nav uz vietas bet tajā pašā zviedrijā un somijā arī nav.

Atcerieties paši Jūs veidojat sortimentu ar savu maku un izvēli - un varbūt, kad kaut ko par 5€ pērciet nevajag uzreiz atlaidi dīkt, nerunāju ja pērk ko lielāku un kā arī varbūt dažreiz ir vērts samaksāt tos pāris € šeit uz vietas nevis ieekonomēt un atbalstīt ārzemniekus, tas gan attiecās arī uz mani, jo pats lielu daļu esmu iepircis ārzemēs - jo pats dēļ darba ceļoju un arī interneta veikalos, jo lv nebija sortimenta vai cena bija pārāk neadekvāta.

Davis-Di, 2.jūlijs 2020, 14:43
Nu, sorrī, runājot par to pašu Salmo - viņi taču jau gadu gadiem tirgo savu produkciju Latvijā. Kāpēc nepiestrādā, lai ejošākie mānekļi "pareizās" krāsās, džiggalvas, svini LV piemērotākos svaros tiktu saražoti vairāk un būtu uz vietas? Norfins arī - taču skaidrs, ka vairāk vajadzēs m, l, xl izmērus. Var aprēķināt, cik proporcionāli vajag šos ejošos izmērus vairāk par xxl, xxxxl izmēriem... UN vēl cik ilgs laiks pagāja, kamēr tomēr atvēra savu interneta veikalu. Cik liels piķis viņiem aizgāja garām dēļ šīs vilcināšanās?

_EKA, 2.jūlijs 2020, 14:55

Ar aprēķināšanu starp citu var būt, ka pie vienas ir klasiska plānotāja/iepircēja vaina - skatamies tikai apgrozījuma vēsturi bez sasaistes ar vēsturiskajiem atlikumiem. Tad sanāk apburtais loks - preces nebija, tāpēc pārdevām maz. Tā kā pārdevām maz, tad, veidojot nākamā gada pasūtījumu, atkal pasūtam maz.
Tad, kad ir runa par Salmo mēroga sortimentu un apjomiem, tad tā ir pilnīgi normāla situācija, ka katrā mazajā artikulā pienācīgi neiedziļinās, kas beigās atkal atspēlējas - bet ofisā sēžot to "izķert" ir grūti. un ja vēl to rēķina programma-automāts...
P.S. Mana prieredze saka, ka jo uzņēmums lielāks, jo lielāka birokrātija vajadzīga, lai uzturētu kārtību uzņēmumā, bet elastība, potams, attiecīgi zūd.

Krishs_KG, 2.jūlijs 2020, 15:08

Nu jā, tā noteikti varētu būt. Tad jau cerības uz uzlabojumiem nav. Labi, ka tagad ir lielākas iepirkšanās iespējas - atceros, ka pirms padsmit gadiem vajadzēja steidzami L izmēra ziemas kostīmu. Izskrēju visus veikalus Rīgā, bet nedabūju.
2.jūlijs 2020, 15:16 | links
 
taču skaidrs, ka vairāk vajadzēs m, l, xl izmērus. Var aprēķināt, cik proporcionāli vajag šos ejošos izmērus vairāk par xxl, xxxxl izmēriem...

_EKA, 2.jūlijs 2020, 14:55


ja, kas , tad man uz pirmo skatu, bez izpētes noteikti liekas, ka lielos izmērus kā reizi vajadžes vairāk, letiņš zem 100kg ir reti dabā sastopams dzīvnieks :) Te nav Japāna...
Tā mēs kādreiz ar DAIWA dŗebēm ieberzamies, ideāla kvalitāte, sakarīga cena, viss forši, tik viņu izmēri uz letiņa pleciem, vēdera un pakaļas tā īsti nelien... un vēl arī ķermeņa proporcionalitātes problēmas, aziātiem tomēr atšķiras roku un kāju garums, plecu platums pret augumu, savādāk sanāk nekā mums, līdz ar to biēzi situācijas, ka kombinezona bikses der a jake ne un otrādi...
2.jūlijs 2020, 15:14 | links
 
Jūs maz iedomājaties cik izmaksā tādu stoku uzturēt, labi salmo tirgo arī "savu", bet viņam LV tirgus nav primārais, līdz ar to fokus ir uz citurieni.
Vienmēr esmu fascinejies par tiem dažiem veikaliem, kas var japāņu galu uc. lietas uzturēt stokā, tagad tie paši eholotes.lv BB piegrūduši pilnu veikalu - jā ari viņiem daudz kas nav uz vietas bet tajā pašā zviedrijā un somijā arī nav.

Atcerieties paši Jūs veidojat sortimentu ar savu maku un izvēli - un varbūt, kad kaut ko par 5€ pērciet nevajag uzreiz atlaidi dīkt, nerunāju ja pērk ko lielāku un kā arī varbūt dažreiz ir vērts samaksāt tos pāris € šeit uz vietas nevis ieekonomēt un atbalstīt ārzemniekus, tas gan attiecās arī uz mani, jo pats lielu daļu esmu iepircis ārzemēs - jo pats dēļ darba ceļoju un arī interneta veikalos, jo lv nebija sortimenta vai cena bija pārāk neadekvāta.

Davis-Di, 2.jūlijs 2020, 14:43
Nu, sorrī, runājot par to pašu Salmo - viņi taču jau gadu gadiem tirgo savu produkciju Latvijā. Kāpēc nepiestrādā, lai ejošākie mānekļi "pareizās" krāsās, džiggalvas, svini LV piemērotākos svaros tiktu saražoti vairāk un būtu uz vietas? Norfins arī - taču skaidrs, ka vairāk vajadzēs m, l, xl izmērus. Var aprēķināt, cik proporcionāli vajag šos ejošos izmērus vairāk par xxl, xxxxl izmēriem... UN vēl cik ilgs laiks pagāja, kamēr tomēr atvēra savu interneta veikalu. Cik liels piķis viņiem aizgāja garām dēļ šīs vilcināšanās?

_EKA, 2.jūlijs 2020, 14:55


Ar aprēķināšanu starp citu var būt, ka pie vienas ir klasiska plānotāja/iepircēja vaina - skatamies tikai apgrozījuma vēsturi bez sasaistes ar vēsturiskajiem atlikumiem. Tad sanāk apburtais loks - preces nebija, tāpēc pārdevām maz. Tā kā pārdevām maz, tad, veidojot nākamā gada pasūtījumu, atkal pasūtam maz.
Tad, kad ir runa par Salmo mēroga sortimentu un apjomiem, tad tā ir pilnīgi normāla situācija, ka katrā mazajā artikulā pienācīgi neiedziļinās, kas beigās atkal atspēlējas - bet ofisā sēžot to "izķert" ir grūti. un ja vēl to rēķina programma-automāts...
P.S. Mana prieredze saka, ka jo uzņēmums lielāks, jo lielāka birokrātija vajadzīga, lai uzturētu kārtību uzņēmumā, bet elastība, potams, attiecīgi zūd.
2.jūlijs 2020, 15:08 | links
 
Var aprēķināt, cik proporcionāli vajag šos ejošos izmērus vairāk par xxl, xxxxl izmēriem...

_EKA, 2.jūlijs 2020, 14:55


Nu aprēķināja tak un aprēķināja PAREIZI no tirdzniecības viedokļa... Vot ja tie izmēri kārātos n-gadus un beigās būt jāizmet, tad būtu aprēķinājuši NEPAREIZI :) Kā jau teicu - nevajag jaukt potenciāli NEGŪTO PEĻŅU, kas, protams, ir slikti, bet visu pasaules naudu nopelnīt tāpat nevar, ar reāli no kabatas izvilktu, ražošanā izdotu, "iemarinētu" un galu galā pazaudētu savu naudu - ZAUDĒJUMIEM...
2.jūlijs 2020, 15:04 | links
 
Nu, sorrī, runājot par to pašu Salmo - viņi taču jau gadu gadiem tirgo savu produkciju Latvijā. Kāpēc nepiestrādā, lai ejošākie mānekļi "pareizās" krāsās, džiggalvas, svini LV piemērotākos svaros tiktu saražoti vairāk un būtu uz vietas? Norfins arī - taču skaidrs, ka vairāk vajadzēs m, l, xl izmērus. Var aprēķināt, cik proporcionāli vajag šos ejošos izmērus vairāk par xxl, xxxxl izmēriem... UN vēl cik ilgs laiks pagāja, kamēr tomēr atvēra savu interneta veikalu. Cik liels piķis viņiem aizgāja garām dēļ šīs vilcināšanās?

_EKA, 2.jūlijs 2020, 14:55


Tev jau daļēji atbildēja NG, bet LV tirgus ir mazs un to ko Salmo notirgo LV visa gada laikā - Krievijā notirgo nedēļās - saku godīgi es ciparus nezinu, bet kad piestrādāju Salmo 96-98, jau tad bija fokus uz ārējiem tirgiem!
2.jūlijs 2020, 15:04 | links
 
Jūs maz iedomājaties cik izmaksā tādu stoku uzturēt, labi salmo tirgo arī "savu", bet viņam LV tirgus nav primārais, līdz ar to fokus ir uz citurieni.
Vienmēr esmu fascinejies par tiem dažiem veikaliem, kas var japāņu galu uc. lietas uzturēt stokā, tagad tie paši eholotes.lv BB piegrūduši pilnu veikalu - jā ari viņiem daudz kas nav uz vietas bet tajā pašā zviedrijā un somijā arī nav.

Atcerieties paši Jūs veidojat sortimentu ar savu maku un izvēli - un varbūt, kad kaut ko par 5€ pērciet nevajag uzreiz atlaidi dīkt, nerunāju ja pērk ko lielāku un kā arī varbūt dažreiz ir vērts samaksāt tos pāris € šeit uz vietas nevis ieekonomēt un atbalstīt ārzemniekus, tas gan attiecās arī uz mani, jo pats lielu daļu esmu iepircis ārzemēs - jo pats dēļ darba ceļoju un arī interneta veikalos, jo lv nebija sortimenta vai cena bija pārāk neadekvāta.

Davis-Di, 2.jūlijs 2020, 14:43

Nu, sorrī, runājot par to pašu Salmo - viņi taču jau gadu gadiem tirgo savu produkciju Latvijā. Kāpēc nepiestrādā, lai ejošākie mānekļi "pareizās" krāsās, džiggalvas, svini LV piemērotākos svaros tiktu saražoti vairāk un būtu uz vietas? Norfins arī - taču skaidrs, ka vairāk vajadzēs m, l, xl izmērus. Var aprēķināt, cik proporcionāli vajag šos ejošos izmērus vairāk par xxl, xxxxl izmēriem... UN vēl cik ilgs laiks pagāja, kamēr tomēr atvēra savu interneta veikalu. Cik liels piķis viņiem aizgāja garām dēļ šīs vilcināšanās?
2.jūlijs 2020, 14:55 | links
 
Heh, un es jau domāju, ka esmu vienīgais, kas besās par to, ka Salmo (un īstenībā arī citos) nekad nav viss nepieciešamais uz vietas. Piemēram, pēdējās reizēs gribēju dabūt gumijas tādā krāsā un izmērā kādā gribu - nav un sazin kad būs. Vēl, ja atceros, paskatos apģērbu - nekad nav mana izmēra. Esmu par to NG sūdzējies vairākas reizes, bet katru reizi tikai atrunas un vēl nosauc mani par muļķi, ka es kā kundziņš sagribējis ieiet veikalā un nopirk kādu populāru preci, jo tas tā vienkārši nenotiek un viss.

jurciks66, 2.jūlijs 2020, 14:17


Mjaaa, ja es tā esmu teicis tev acīs, tad....droši vien tam bija iemesls..., parasti cenšos visiem palīdzēt un lietas izskaidrot :))).
Salmo ir savi, uz daudz gadu tirdzniedzību balstīti iepirkumu plàni, katrai valstij un piemēram, ja kāda valsts nenotic jaunam produktam un pasūta to teiksim 50 nevis 300-500 ko viņi var reāli pārdot, tad sākoties sezonai šāda viena kļūda sačakarē visas Eiropas noliktavas, kura ir Rīgā,
atlikumus . Teiksim šogad ar visu Covidu austrumubkracas ienāca pat ar 4!!! Mēnešu kavēšanos, bet.... tavas bolonēzes tur nebija, tās, ziemas neesamības ietekmē, izpirka jau līdz maijam..... :)))
2.jūlijs 2020, 14:49 | links
 
Jūs maz iedomājaties cik izmaksā tādu stoku uzturēt, labi salmo tirgo arī "savu", bet viņam LV tirgus nav primārais, līdz ar to fokus ir uz citurieni.
Vienmēr esmu fascinejies par tiem dažiem veikaliem, kas var japāņu galu uc. lietas uzturēt stokā, tagad tie paši eholotes.lv BB piegrūduši pilnu veikalu - jā ari viņiem daudz kas nav uz vietas bet tajā pašā zviedrijā un somijā arī nav.

Atcerieties paši Jūs veidojat sortimentu ar savu maku un izvēli - un varbūt, kad kaut ko par 5€ pērciet nevajag uzreiz atlaidi dīkt, nerunāju ja pērk ko lielāku un kā arī varbūt dažreiz ir vērts samaksāt tos pāris € šeit uz vietas nevis ieekonomēt un atbalstīt ārzemniekus, tas gan attiecās arī uz mani, jo pats lielu daļu esmu iepircis ārzemēs - jo pats dēļ darba ceļoju un arī interneta veikalos, jo lv nebija sortimenta vai cena bija pārāk neadekvāta.
2.jūlijs 2020, 14:43 | links
 
Piemēram, pēdējās reizēs gribēju dabūt gumijas tādā krāsā un izmērā kādā gribu - nav un sazin kad būs.
jurciks66, 2.jūlijs 2020, 14:17


Nu tur gan vairāk ražotāji un lielie distributori pie vainas, vienkārši tupa netaisa un nepasūta...

Vismaz par KEITECH tā noteikti ir, dažas populāras krāsas nav gadiem redzētas, nāk tik jaunas un jaunas...
Mana hipotēze (pilnīgi bez pierādījumiem) ir tāda, ka vienkārši gudri analītiski izrēķināts - ja atrod "verņaku" un viss apmierina, tad bieži vairs neko citu nepērk. A ja vecā "verņaka" nav, bet ir 20 jaunas krāsas, tad atkal eksperimentēsi līdz būs jauns "verņaks"... Tiesa gan tie "verņaki" katram stipri individuāli, bet nu tāpat izlec 5-10 toņi, ko meklē vairums... Man gan pašam principā patīk eksperimentēt, bet daudziem tā nav.

Bet kopumā tā ir Latvijā, ja kaut kur kas ir, tad labāk ar rezervi krājumus pirkt, ja nebojājas :) Veikalnieki, ne jau aiz laba prāta, bet aiz tupa resursu trūkuma (uz Salmo gan tas neattiecas) sūta visu pa mazam kā zilumzāles un baidās riskēt... Ja kāds kaut ko nedabū ko grib, tad tas it kā nav labi, tā ir negūta peļna, bet, ja kaut kas paliek "iekāries", tad tas ir vēl daudz sliktāk - tie ir tieši zaudējumi. Die's nemīl, ka nabagi trako, esam kur esam :(
2.jūlijs 2020, 14:39 | links
 
Starp citu, kurā veikalā šobrīd ir titāna pavadas? Tajos pāris veikalos, kur nesen biju, tās bija izpirktas, nācās ņemt alternatīvu.

jurciks66, 2.jūlijs 2020, 14:23


Iesaku pāriet uz stīgām :D
2.jūlijs 2020, 14:33 | links
 
Starp citu, kurā veikalā šobrīd ir titāna pavadas? Tajos pāris veikalos, kur nesen biju, tās bija izpirktas, nācās ņemt alternatīvu.

jurciks66, 2.jūlijs 2020, 14:23


mums avotu ielā 17 ir plaša izvēle :) Ir AGAT sietās 6Lb, 12Lb, 18Lb 30Lb, dažādi garuma varianti, tad mūsu pašu taisītās 30Lb apkniebtās ar dubulto cilpu ( lai točno neizlido), ir arī HITFISH vītā titāna stīgas.
2.jūlijs 2020, 14:28 | links
 
Starp citu, kurā veikalā šobrīd ir titāna pavadas? Tajos pāris veikalos, kur nesen biju, tās bija izpirktas, nācās ņemt alternatīvu.
2.jūlijs 2020, 14:23 | links
 
Heh, un es jau domāju, ka esmu vienīgais, kas besās par to, ka Salmo (un īstenībā arī citos) nekad nav viss nepieciešamais uz vietas. Piemēram, pēdējās reizēs gribēju dabūt gumijas tādā krāsā un izmērā kādā gribu - nav un sazin kad būs. Vēl, ja atceros, paskatos apģērbu - nekad nav mana izmēra. Esmu par to NG sūdzējies vairākas reizes, bet katru reizi tikai atrunas un vēl nosauc mani par muļķi, ka es kā kundziņš sagribējis ieiet veikalā un nopirk kādu populāru preci, jo tas tā vienkārši nenotiek un viss.
2.jūlijs 2020, 14:17 | links
 
Manuprāt ar Salmo veikaliem pa lielam viss oki. Ir darbinieki, kas kko saprot (ja trāpa uz tāda, tad ir labi), bet ir arī tādi no kuru palīdzības īsti nav jēgas.
Man gan vairāk neapmierina, tas ka daudz, kas nav uz vietas. Piemērām gadu atpakaļ gribēju nopirkt balonēzi ap 4 m un budžets bija līdz 100 euro. Braucu uz sev tuvāko veikalu, kas ir piedrujas ielā. Kātu tur daudz, bet neviena laba balonēze ap 4m uz vietas nav. ir vai nu lētais gals ap 20 euro vai krietni garākas, kas man neder. Toreiz iegādājos mach kātu cenā ap 80 euro (nezinu, ka viņu pareizi raksta). Kāts ir labs, bet viņš ir trīsdaļīgs ar maziem riņķiem. par pirkumu neesmu super apmierināts, jo iemest grūti (mazākus pludiņus) un pēc copes salikt trīsdaļīgu kātu nav baigi ērti.
šogad uz sezonas sākumu izdomāju, ka gribu vēl vienu labu balonēzi, budzēts ap 100 euro. atkal braucu uz tuvāko slamo veiklu un, protams, atkal nekā nav tikai lētais gals ap 20 eiro.

Gkirsis, 2.jūlijs 2020, 11:10

Nedomāju vis, ka mačkāts ir slikts. Ideāla makškere visām ūdenstilpnēm. Angļi tikai ar tādiem pārsvarā copē.
Vējainā laikā ar vagleri iekabina bolonēzei vienos vārtos.

MV-F, 2.jūlijs 2020, 11:29



Nu pats mačkāts jau nav slikts ir bauda ar tādiem vilkt arī mazāka izmēra zivis. Saku, ka dēļ maziem gredzeniem pudiņu ap 5 g ir grutāk tālumā iemest (distance 10-30 m). Ja salīdzina ar citiem kātiem, kuriem ir lielāki gredzeni, ar tiem ir vieglāk strādā tālā distancē ar pludiņu. ja negribi katru reizi visu pārsiet, tad salikt ir samērā neērti (jāčakarējas, kamēr notrāpi pareizo auklas garumu, lai āķi vari aizāķēt pareizā vieta un tā lai aukla ir vairāk vai mazāk nostiepta). Par salikšanu sapratīs tikai tie kam reāli ir šie kāti. Par pludiņu, jā protams, vienmēr var izvēlēties smagākus un tādā veidā atvieglojot iemetienu tālā distancē.
2.jūlijs 2020, 14:00 | links
 
Ir forši, ka mums ir tāds Salmo. Nav forši, ka viņi kā lielie spēlmaņi copes tirgū nav fleksibli. Piemēram, jau spiningošanas sezonas sākumā iztrūkst ejošākās džiggalvas, dropa svini, viņu pašu ražojuma gumiju "pariezie" izmēri/krāsas utt. Uz jautājumu pārdevējam, kad būs - atbild, ka vajadzētu būt nākamajā pievedumā, bet dzīvē reāli reizēm ienāk pat pēc 2-3 mēnešiem. :)
2.jūlijs 2020, 13:42 | links
 
Pareizi. Un salikt arī nav problēmu, ja pielieto brīnumlīdzekli par bargu naudu - saiviņu :D
2.jūlijs 2020, 13:20 | links
 
Manuprāt ar Salmo veikaliem pa lielam viss oki. Ir darbinieki, kas kko saprot (ja trāpa uz tāda, tad ir labi), bet ir arī tādi no kuru palīdzības īsti nav jēgas.
Man gan vairāk neapmierina, tas ka daudz, kas nav uz vietas. Piemērām gadu atpakaļ gribēju nopirkt balonēzi ap 4 m un budžets bija līdz 100 euro. Braucu uz sev tuvāko veikalu, kas ir piedrujas ielā. Kātu tur daudz, bet neviena laba balonēze ap 4m uz vietas nav. ir vai nu lētais gals ap 20 euro vai krietni garākas, kas man neder. Toreiz iegādājos mach kātu cenā ap 80 euro (nezinu, ka viņu pareizi raksta). Kāts ir labs, bet viņš ir trīsdaļīgs ar maziem riņķiem. par pirkumu neesmu super apmierināts, jo iemest grūti (mazākus pludiņus) un pēc copes salikt trīsdaļīgu kātu nav baigi ērti.
šogad uz sezonas sākumu izdomāju, ka gribu vēl vienu labu balonēzi, budzēts ap 100 euro. atkal braucu uz tuvāko slamo veiklu un, protams, atkal nekā nav tikai lētais gals ap 20 eiro.

Gkirsis, 2.jūlijs 2020, 11:10


Nedomāju vis, ka mačkāts ir slikts. Ideāla makškere visām ūdenstilpnēm. Angļi tikai ar tādiem pārsvarā copē.
Vējainā laikā ar vagleri iekabina bolonēzei vienos vārtos.
2.jūlijs 2020, 11:29 | links
 
Manuprāt ar Salmo veikaliem pa lielam viss oki. Ir darbinieki, kas kko saprot (ja trāpa uz tāda, tad ir labi), bet ir arī tādi no kuru palīdzības īsti nav jēgas.
Man gan vairāk neapmierina, tas ka daudz, kas nav uz vietas. Piemērām gadu atpakaļ gribēju nopirkt balonēzi ap 4 m un budžets bija līdz 100 euro. Braucu uz sev tuvāko veikalu, kas ir piedrujas ielā. Kātu tur daudz, bet neviena laba balonēze ap 4m uz vietas nav. ir vai nu lētais gals ap 20 euro vai krietni garākas, kas man neder. Toreiz iegādājos mach kātu cenā ap 80 euro (nezinu, ka viņu pareizi raksta). Kāts ir labs, bet viņš ir trīsdaļīgs ar maziem riņķiem. par pirkumu neesmu super apmierināts, jo iemest grūti (mazākus pludiņus) un pēc copes salikt trīsdaļīgu kātu nav baigi ērti.
šogad uz sezonas sākumu izdomāju, ka gribu vēl vienu labu balonēzi, budzēts ap 100 euro. atkal braucu uz tuvāko slamo veiklu un, protams, atkal nekā nav tikai lētais gals ap 20 eiro.
2.jūlijs 2020, 11:10 | links
 
Pēdējā laikā pircēji ir pietiekami kaprīzi. Ja pieiet klāt slikti - uzbāzīgi, ja nepieiet klāt slikti - negrib strādāt. Ja iesaka kaut ko, grib kaut ko iesmērēt, ja nepiedāvā - negrib strādāt, utt. Jāņem vērā, ka copes veikalos pārdevēji ir ļoti zinoši gandrīz 100% gadījumu. Un viņu pienākšana nebūtu jāuzskata par uzbāzību. Drīzāk zinošie pārdevēji parasti ir noslogoti ar jautājumiem un atbildēm, tā ka uzbāzība neiznāk.
2.jūlijs 2020, 11:06 | links
 
Katram savs viedoklis, bet liela daļa man pazīstamu ļaužu nav sajūsmā par pārdevējiem, kas piezīžas klientam kā ērce un drīzāk atbaida, nekā pievilina.
Man patīk pašam pastaigāt, padomāt un tad, ja nepieciešamas, palūgt palīdzību, ko parasti arī neatsaka. Tā ka es neredzu problēmu, ja pārdevējs ir kaut kur pieejams un uzreiz neskrien klāt.
Protams, vienmēr gribētos tādu pārdevēju, kas gluži vai lasa domas un atnāk tad, kad nepieciešams un pazūd, kad traucē, bet būsim reāli - tādu kadru ir maz ne tikai copes bodēs, bet vispār.
2.jūlijs 2020, 10:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager