Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
PS.




Vienīgi, neiesaku ņemt Shimano spoli ar pakaļējo bremzi, tā ir vāja, viegli nogriezt!?
18.oktobris 2013, 20:43 | links
 
Salmo, iespējami, ir mēsls, bet par Shimano spolēm neko sliktu nevaru teikt, divas parastās grunts spoles bez īpašām apkopēm teicami strādā jau septīto gadu, gan jūrā, gan Daugavā, utt...!? Bet Salmo...DDD!?
18.oktobris 2013, 20:36 | links
 
Man jau reāla bēda ar salmo, pirmkārt pirmais spinis Salmo (joprojām vesels un darbojas ) bet tavu skādi Shimano spole jau bija remontā,,,,, ai cik slikts tas salmo ka tirgo shimano ....
Ja pa nopietno ir arī pretenzijas Lucky Jānis Pasekojiet savas produkcijas kvalitātei pavadas = sorry mēsls..... Ingus proties čakarē ražotāju ne patērētāju.:D ir ok :)
18.oktobris 2013, 20:23 | links
 
Visi pasaules lielākie brendi ražo savas preces Ķīnā!
Ko pasūtīsi to tev arī ķīnietis uztaisīs tobiš kvalitāte ir atkarīga no pasūtītāja!A-10%brāķis B-20% brāķis C-50% brāķis kautkā tā ja nemaldos!
17.oktobris 2013, 10:28 | links
 
Kājās man Ķīna, mugurā Ķīna, rokās Ķīna , griežu es Ķīna- jo pats to esmu izvēlējies!!!!!!!!
Pāries skopums un haļavas faktors- kājās būs ASV, rokās Japānis!
17.oktobris 2013, 09:44 | links
 
Izskatās, ka katram sevi cienošam CL apmeklētājam šeit kāds komentārs ir jāatstāj :) Nu labi, lai notiek...

Pats ar Salmo rīkiem praktiski vairs neķeru, pašam vismaz gribas domāk, ka esmu izaudzis lidz nākamajam līmenim :)) Taču sāku kā jau ļoti daudzi ar Salmo inventāru (ja neskaita veco PSRS laiku inventāru) - bolonēzes, spiningi, fīderi, spoles... Nekas nav salauzts - pat kāti un spoles kas pirms gadiem 5-6 pirkti :). Viss darba kārtībā. Ļoti normāli vidējās klases štrumi. Īpaši izdevusies manā skatījumā ir Team Salmo jaunā spiningu sērija - cena un kvalitāte ļoti labi sabalansēta. Domāju, ka Tioga drīz būs viens no populārākajiem MJ kātiņiem... Tiešām labi nostrādāts.

No savs puses varu vēl tikai pateikt PALDIES Salmo par atbalsu makšķerēšanss sportam un sportistiem...
16.oktobris 2013, 17:04 | links
 
Es nesaprotu ko var di--st,par Salmo,man tās lietas labi kalpo,vobleri arī,takā vajag apieties ar lietām saudzīgi,nevis tukši muldēt.
16.oktobris 2013, 17:00 | links
 
Te vispār nav ko muti dzesēt, dažs labs vienkārši ir sasipies. Tas arī viss.
16.oktobris 2013, 16:56 | links
 
Viss ir relatīvs!

NG varētu pateikt cik ir SALMO apgrozījums tikai LV -preču vienībās gadā!

Izejot no tā skaita varētu droši spriest cik vienību vidēji uz vienu makšķernieku LV sanāk.
:)
Ja vēl piemestu servisa un garantijas gadījumu tad tas koeficients droši ka nebūtu no sliktākajiem.
16.oktobris 2013, 16:44 | links
 
Tas viss ir štrunts. Viss maksā tik cik maksā un lētu mantu mega kvalitatīvu nevar uztaisīt. Mums ir paveicies, ka dzīvojam mega jocīgā valstī. Kurā vēl valstī tuvākā apkārtnē mantām ir 2 gadu garantija? Glabājiet pirkuma dokumentus un stiepiet salūzušās mantas atpakaļ uz veikalu lai maina. Parasti jau cepas tie, kuri neglabā pirkuma dokumentus un nav nemaz bijuši servisā vai veikalā. Kaut kā Raihs necepas ka St.Croix ir sūds :)

Bet vispār Salmo būtu jādod pa biksēm, ka NG neapgādā ar jauniem štrumiem vai arī nesakopj jau iedotos. Skatos NG video, visu cieņu, Meistars, bet kad spole tinot izdod visādas nesaprotamas skaņas, nu tas kaut kā atbaida no Salmo produkcijas. Jo parasti redzam NG domājam Salmo. Nu jau NG ir nešķirams no Salmo. Pašam ir šis tas no Salmo staļļiem, tiesa bez Salmo uzlīmēm un jāsaka ka mantas par to cenu ir ļoti labi nostrādātas. Pat bērnam pie brutālas apiešanās nesanāca salauzt. Bet pa lielam tā ir ar lielāko daļu lētā gala brendu, kamēr ir jaunums, vai testa modeļi, tikmēr ir kvalitāte augsta, kā sākas širpotrebs tā gaidiet brīnumus.
16.oktobris 2013, 15:11 | links
 
Visi tik saka ka sūcs,bet copē vienalga ar salmo...:))
16.oktobris 2013, 14:29 | links
 
Visi te tā uzskrūvējušies un ņemas, ka radās vēlme izteikt pārdomas par šo topiku.

Ja man gadus astoņus atpakaļ prasītu par Salmo, iespējams, ka varbūt arī pateiktu ko sliktu - viss no paša tā laika pieredzes. Tomēr laiks iet. Cilvēks paliek gudrāks un saprot, ka ir lietas kas dabā tā iekārtotas. Cena - kvalitāte, parasti tieši proporcionāli. Ja man tagad prasītu ko domāju par Salmo, teiktu ka ir ok savā cenu grupā un labi ka dod darbu cilvēkiem. Ne jau visi var atļauties G.Loomis, St.Croix, Daiwa, Shimano rīkus. Domāju, ka nabaga ierindas pensionāru satriektu fakts, ka daži pērk spoles kas maksā vairāk kā pensija. Ar gadiem saproti ka lietām jākalpo cilvēkam, bet ne otrādi. Dzīvē ir citas prioritātes kā copes rīk. Bērni, tuvinieki, veselība, tas ir galvenais, bet daži te ar putām uz lūpām cīnās par savu taisnību. Vienalga kādu. Attopaties. Paskatieties arhīvā sižetu par Birģeļu ģimeni, kur vecākiem nebija ko bērniem galdā likt! Bet jūs te par copes rīkiem peraties. Smieklīgi. Atceraties elementāru lietu, ka tai saulē no šīs pasaules neko nepaņemsiet...
Skatoties no malas liekas, ka daļa šī topika komentētāju ir aizķērušies bērnībā.
Laikam jau tai teicienā ir taisnība, ka vīrietis ir mazs bērns, tikai rotaļlietiņas dārgākas.

Nobeigumā par topika būtību:

kāds kuram salūzuši 2 kāti uzcepis topiku, tā vietā lai atrisinātu savu problēmu servisā. Prātiņa par maz? Man 10 gadus atpakaļ nebija slinkums līdzīgas dabas jautājumu atrisināt Daugavgrīvas ielā. Nav bijis arī slinkums aizsūtīt atpakaļ uz Japānu jaunu Daiwas spoli, kas sāka čerkstēt jau pirmajā copes reizē. Un saņēmu atpakaļ jaunu. Daiwa bija ražota Ķīnā, bet veikals Japānā. Toreiz sarakstē japānīšiem pateicu, ka ja būtu zinājis ka made in China, nekad mūžā nepirktu, viņi atbildēja ka Daiwas rūpnīcas uzrauga japāņi, es pateicu ka tādā gadījumā viņu uzraugs ir gulējis...:D
Uz šīs jaukās nots beidzu. Visiem jauku dienu un mazāk strīdu.
16.oktobris 2013, 14:21 | links
 
Ja s...du ietin smukā papīrīti, tas tak tik un tā paliek s...ds!

Šajā gadījumā Salmo produkcijas pārspīlētā reklāma, sava produkta slavināšana, nospēlē tieši pretējo lomu.

Makšķernieks-iesācējs ne vienmēr spēj izvērtēt produkta cenas/kvalitātes attiecību, šādu klientu ir vieglāk savervēt ar autoritatīvu copes meistaru slavas dziesmām. Gala rezultātā no produkta tiek gaidīts vairāk nekā tas patiesībā var sniegt.
Savukārt, pieredzējis copmanis tik viegli „nepavedīsies” uz reklāmām, un patstāvīgi būs spējīgs izvērtēt savas vajadzības pēc konkrētiem copes rīkiem.

Kas notiek tālāk? Copmanis-iesācējs sāk saprast, ka viņa iegādātais produkts tā īsti neatbilst visām slavas dziesmām(spilgts piemērs ar Okuma spolēm), uzticība ražotājam-tirgotājam samazinās, vai pazūd neatgriezeniski.

Turpmākā rīcība būs atkarīga no konkrēta indivīda rakstura, inteliģences u.c. īpašībām, viens skaļi kliegs interneta vidē, cits individuāli izvērtēs savas kļūdas un izdarīs secinājumus.

Bet gala rezultāts būs vienāds- potenciālais klients būs zaudēts!

P.s.
Ar šo garo „palagu” negribēju noniecināt Salmo produkcijas kvalitāti, bet gan aicināt būt godīgiem pret saviem potenciālajiem klientiem.

P.s.s.
Kvalitatīvas lietas nevar maksāt lēti!

ggrants, 16.oktobris 2013, 11:50



Nevajag būt id..otam un spininga kātu izmantot fīderēšanai :D:D
16.oktobris 2013, 12:00 | links
 
Ja s...du ietin smukā papīrīti, tas tak tik un tā paliek s...ds!

Šajā gadījumā Salmo produkcijas pārspīlētā reklāma, sava produkta slavināšana, nospēlē tieši pretējo lomu.

Makšķernieks-iesācējs ne vienmēr spēj izvērtēt produkta cenas/kvalitātes attiecību, šādu klientu ir vieglāk savervēt ar autoritatīvu copes meistaru slavas dziesmām. Gala rezultātā no produkta tiek gaidīts vairāk nekā tas patiesībā var sniegt.
Savukārt, pieredzējis copmanis tik viegli „nepavedīsies” uz reklāmām, un patstāvīgi būs spējīgs izvērtēt savas vajadzības pēc konkrētiem copes rīkiem.

Kas notiek tālāk? Copmanis-iesācējs sāk saprast, ka viņa iegādātais produkts tā īsti neatbilst visām slavas dziesmām(spilgts piemērs ar Okuma spolēm), uzticība ražotājam-tirgotājam samazinās, vai pazūd neatgriezeniski.

Turpmākā rīcība būs atkarīga no konkrēta indivīda rakstura, inteliģences u.c. īpašībām, viens skaļi kliegs interneta vidē, cits individuāli izvērtēs savas kļūdas un izdarīs secinājumus.

Bet gala rezultāts būs vienāds- potenciālais klients būs zaudēts!

P.s.
Ar šo garo „palagu” negribēju noniecināt Salmo produkcijas kvalitāti, bet gan aicināt būt godīgiem pret saviem potenciālajiem klientiem.

P.s.s.
Kvalitatīvas lietas nevar maksāt lēti!
16.oktobris 2013, 11:50 | links
 
Nesaprotu cepiena būtību. Nevienu ar varu uz SALMO bodēm netrieca un spīdzinot nespieda pirkt šamo preci. Izvēle bij tikai un vienīgi pašu rokās.

urmaas, 14.oktobris 2013, 20:51
Es aju par to pašu Mierīgi šo topiku var aizvirināt ciet :DD

bums, 14.oktobris 2013, 20:53
kaa ar tiem gultnjiem beidzaas?

dzhi, 15.oktobris 2013, 21:23

Piektdien spoles būs pie manis tad arī redzēšu
16.oktobris 2013, 10:04 | links
 
Raih :))) laikam vienlaicīgi kaut kā sanāca:)
16.oktobris 2013, 09:01 | links
 
Sanāk nevis sūdzības , bet laba Salmo reklāma :))
Man tā domāt : Ir lietas ko viņi paši ražo - par to var sūdzēties lai uzlabotu kvalitāti, un ir lietas kas iet ar viņu preču zīmi bet ražotājs ir cits kuram viņi var tikai izteikt pretenzijas .Protams ja tavs zīmols ir visur virsū man kā pircējam pie kājas kas ražo . Nekas nav ideāls un ilgmūžīgs - un pat nedrīkst tāds būt ... citādi pasaule apstāsies :)
16.oktobris 2013, 09:00 | links
 
Nu re,beigās ir sanācis,ka tēma "Sūdzības par Salmo" ir pārvērtusies par tēmu "Salmo slavinājumi"! Autors ir izgāzies kā veca,sapuvusi sēta,savukārt NG,nebilstot šeit pat ne vārda,ar šo tēmu var būt apmierināts:)
16.oktobris 2013, 08:58 | links
 
Vēl te nekas nav rimies, nekas, sestdien gaidāma kulminācija :D
16.oktobris 2013, 08:46 | links
 
Nesaprotu cepiena būtību. Nevienu ar varu uz SALMO bodēm netrieca un spīdzinot nespieda pirkt šamo preci. Izvēle bij tikai un vienīgi pašu rokās.

urmaas, 14.oktobris 2013, 20:51
Es aju par to pašu Mierīgi šo topiku var aizvirināt ciet :DD

bums, 14.oktobris 2013, 20:53

kaa ar tiem gultnjiem beidzaas?
15.oktobris 2013, 21:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager