Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
14.oktobris 2013, 19:48 | links
 
Priekā :DD
laikam adminam šo bodi jāklapē ciet ,jo
1. nekas konstruktīvs
2.veidojas 2 viedokļi Vieni par otri pret /kā jau ar visu mūsu pasaulītē/
3. te var bez gala- nopirku salauzu Nopirku nesalauzu u.t.t
4.Kā jau pareizi viens no rakstītājiem teica 90% copes bodīšu tieši vai netieši ganās Salmo noliktavās Un tas ir normāli Taupiet čekus ........
14.oktobris 2013, 19:44 | links
 
Bija gadījums ,kad gada laikā salauzu divus Shimano Lesath viens 240 MH otrs 270 MH ,kas naudas ziņ ā būtu ,kā 20 salmo kāti. Domāju , ka kātam pa 300Ls vajadzētu turēt vairāk, jo viens salūza spicē otrs pirmajā posmā! Lūk dārga prece kas salūzt .kā skali!
14.oktobris 2013, 19:43 | links
 
Bumsi,
-priekā :DDD!
14.oktobris 2013, 19:14 | links
 
nenocietos:)
tik iešām, SALMO nav un nebūs mega preču ražotājs, bet vienmēr būs LV tirgus līderis tirdzniecībā...lielākā daļa no LV veikaliem tirgo SALMO izplaītas un brīžiem ražotās preces.
Ja gribas ko savādāku, ir mazās bodītes kā minēts iepriekš, ja gribās lētu vai vēl lētāku kā SALMO vislētākās mantas, lūdzu ebay vai pasaules plašumi...pašam ir bijuši aplauzieni ar reklamētām salmo precēm, bet vai tāpēc brēcu te vai citur, pats spēju izdarīt secinājumus, un izvērt'jeu uz priekšu, ko pirkt, ko ne, 60% no ēdamgumijām pirktas salmo, Macrotech kāts, iesākumam gana labs...
nevajag kritizēt, un ja kautkas nepatīk, var privāti attiecīgajiem cilvēkiem uz to norādīt...
par izdevušos copi :) !!!
14.oktobris 2013, 18:50 | links
 
Tu jau Vilhelmīnes svini ka pirkstā drebulis ? ;DDDDDDDDDDD
14.oktobris 2013, 18:47 | links
 
Zarāzij,-:))
Piespēlē puiķiem teļeponu...:DDD
14.oktobris 2013, 18:37 | links
 
Zarāzij,-:))
Piespēlē puiķiem teļeponu...:DDD
14.oktobris 2013, 18:37 | links
 
Slamo cenas/kvalitates attiecība ir ļoti OK. Salauzis esmu tikai spininga spici, jo nepamaniju, ka atvēzienā vizulis ieķēries sačokā :D. Toties jauna, orģināla SALMO spice - 7 LVL. Un arguments par labu SALMO - vietējā kompānija, viegli risināt problēmas darbojas. Nemaz nav jāmeklē NG rokā.
14.oktobris 2013, 18:26 | links
 
Es uzskatu, ja tev patīk mersis nu ko tu pērc opeli-lai pēc tam zākātos pa visu pasauli?Man personīgi nepatīk Salmo spoles,bet tamdēļ es nesaku ka Salmo ir s...ds, es vienkārši nopērku Daiwu.Starp citu visu pārējo copei gandrīz 100% es pērku Salmo.
14.oktobris 2013, 18:25 | links
 
sliktam dejotājam arī bumbas traucē :)

marti, 14.oktobris 2013, 10:24


Tur var labs ķirurgs palīdzēt :)
14.oktobris 2013, 18:00 | links
 
Salmo ir īstens latviešu veikals priekš Latvijas pilsoņiem. Cenas demokrātiskas, izvēle ļoti liela (priekš Latvijas apstākļiem), nevar ne drausmīgi slavēt, ne arī ir par ko pelt. Tie, kas lieto smalkākus un lepnākus rīkus, pēc kāta uz turieni nečāpo, bet pēc visa pārējā gan. Plus vēl atlaides (cenas dažiem sīkumiem mēdz būt kodīgas), visu to summējot, sanāk ļoti labi.
Parasti pirms iecerētā copes bodes apmeklējuma sastādu sarakstu ar visiem tiem štruntiņiem, kas iet uz beigām, beigušies vai ir nepieciešami, un loģiskā izvēle, kur to visu vienā vietā dabūt, ir kāds no Salmo veicīšiem. Man parocīgāks sanāk Deglava ielas iestādījums, kolektīvs super, padomus nekad neliedz, atlaidīti iedod, konsultē arī man līdz tam nezināmās būšanās, dzirdēju, ka šos taisās pārcelt tā kā uz Dārzciema ielu, tā kā kur citur pie kaut kādas vella vecmāmuļas - Normund, tā gan nedari, katra copes bodes adrese katram copmanim ir asinīs, mainīt to - noteikti ir klientus zaudēt, paskaties, kas notiek ar Fišbonu, vai tur vispār viņiem kāds klients tais Dreiliņos iemaldās.
Un ir lieliski, ka tādi mazie copes mārketiņi ir, nav jārikšo cilēkam no MiloAgra pie Prūšu Vitaļika uz otru pilsētas galu, pa vidu aci kārdinot pie Ingusa Matīsa ielā. Tā turpināt, Salmo mums visiem ir vajadzīgs!
P.S. Par kvalitāti - sliktam dejotājam faberžē truacē, spilvens ir ciets un sega grauž.
14.oktobris 2013, 17:56 | links
 
Atkal kārtējā ekskluzīvā tēma... Jau 1000o reizi kāds maļ "Salmo ir sūds". Kamdēļ tad pēc 1ā salauztā kāta pērc otru, ja reiz firma tik ļoti nepatīk? Lai pierādītu sev, ka Salmo prece ir slikta?
It kā citu firmu ražojumi kalpo mūžīgi...

Pie tam derētu neaizmirst vienu faktu. Manuprāt, liela daļa no pārdotajiem Salmo izstrādājumiem ir ar relatīvi zemu cenu. Nav laikam jāstāsta, kā tad ļautiņi izturas pret 10 latu Taifūnu un kā pret 300 latus vērtu St.Croix (vai ko analogu). Ja pēdējo ieliks glaunā tubusā, tad pirmais droši vien tiks ielidināts mašīnas bagāžniekā...
14.oktobris 2013, 17:32 | links
 
Raihs, Tu saprati :D Tu nemāki kātus lietot :D

Silpeiv: Par kātiem runājot,ok vel viens kāts varētu būt brāķis,bet nu ja tu salauz divus kātus tad pats noteikti nemāki lietot.!!
14.oktobris 2013, 10:52 | links
 
Nu, nezinu... Man saimniecībā ir gana daudz Salmo pirktu rīku, bet lūziens bijis tik vienu reizi. Okuma spole aizgāja mūžīgajā reversā :) Daugavgrīvas ielas Salmo naudu atdeva atpakaļ uzreiz un bez jebkādas spriedelēšanas.
14.oktobris 2013, 10:32 | links
 
sliktam dejotājam arī bumbas traucē :)
14.oktobris 2013, 10:24 | links
 
Neesmu nevienas firmas fans! Pērku un lietoju štrumus pēc savas saprašanas! Bet paskatieties apkārt- visur "Norfin", "Salmo"! Tas tas nozīmē, ka firma ir iecienīta un daudziem pieņemama!! Vienmēr ir biuši tādi, kam rokas līkas un vienmēr kāds ir parādā!! Manā saprašanā, Salmo ir normāls brends un novēlu tā turpināt!
14.oktobris 2013, 10:17 | links
 
Ko jūs ēdaties par neko. Katrai precei ir sava cena. Salmo nav super brendu. Es gadus desmit neko tur nepērku. Izņemot dažadus sīkumus. Protams ļoti žēl , ka Salmo nav arī dārgais gals, jo veikalu izvietojums ir labs. Pārāk jau viņi uzspiež savu marku.
14.oktobris 2013, 10:03 | links
 
BTW: Es džerkam izgāju cauri veselai rindai pīto auklu PowerPro, Spider, FireLine uc. beigās man ieteica pamēģināt Salmo nu tagad pēdējās 3x sezonas neredzu problēmu.
14.oktobris 2013, 09:43 | links
 
pērku un pirkšu salmo. cenas un kvalitātes attiecība ir laba. viss maksā tik cik maksā. es apzinos, ka pērku ne jau augstākās klases copes lietas...pat neskatoties uz to, ka man 80% ir salmo inventārs, problēmu nav bijis.
es ikdienā redzu kā cilvēki rauj no zacepiem ārā, ceļ zivis ārā, mati ceļas stāvus. un pēc tam šeit raud, ka kāti lūzt kā špickas un spolēm kirdik :))
nevajag ar 0.3 pīto celmus vilkt ārā un celt zivi aiz kāta vidus, tad nebūs jāraud cik viss slikti.
14.oktobris 2013, 09:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager