Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Jā, man ar ir sūdzība, Tiogām asari astes rauj nost!!! Jānes būs uz bodi, lai atdod naudu :DDD
Autor, izdzer indi :)))
13.oktobris 2013, 21:15 | links
 
manuprāt viennozīmīgi izvērtēt te ir grūti, jo diez vai kāds ir iepircis visu salmo arsenālu. Ja jau būtu tada kaka tad diez vai būtu noturejies tik daudz gadu. Mana pieredze - Salmo 2 vizulis zimea asariem - viens no top. Salmo vobleri rudens velcei mana pieredze - fui pē kaka, rapala , izumi rulz. Savukart korifanam tiešis uz salmo vobleriem šoruden 4 līdakas virs 2 kg. Salmo spoles - man 1 ir ... spole kā spole, gadu iet , nekada vaina. Salmo mono auklas (ne profi) - fui pē, staipīgas. Salmo kāti - ļoti labi par savu cenu... Norfins drēbes - iet rūkdamas 3 gadu. Kā jau teicu manuprat katram būs sava pieredze jo neviens nav nopircis visu salmo arsenālu.
Protams salmo nav super luks adidas gals, bet par to vai tas " adidas" tiešām ir" adidas" vai tikai spēle uz dažu naudas maisu jūtam, lai pierādītu ka ir baigais čals kas var izlikt par kātu štuku latu... par to var pastrīdēties
13.oktobris 2013, 21:10 | links
 
Raih tu mani sasmīdināji :D

nu nevar no lētiem sūdiem gaidīt nezin ko, visiem sen ir labi zināms, ka laba manta maksā labu naudu un tas ir uz visu attiecināms, ne tikai copi. man arī ir gadijies ka salūzt salmo spinings un arī spole. spole laikam nokalpoja savu, bet spinings bij brāķis. plus, ar savām mantām ir jāapietas kārtīgi. salmo spoles un spiningus vairs sen nepērku, izņēmums gan ir jaunie Team Salmo kāti, tioga man labi patikās.
13.oktobris 2013, 20:58 | links
 
lol, labaiks topiks. nē, nu man ar gadījušies nepatīkami brīži ar Salmo brendotu produkciju - kātu, bet nekad to neesmu uztvērus ka top klases. lai gan taisnība ir, nav labi, ja produkts nenotur pat kaut cik pieklājīgu slodzi vai laiku. širpotreb. lai gan vienīgā Salmo spole kalpo 5 gadus kā jauna. pats pret invertāru izturos mierīgi - tas kalpo man, nevis es tam :)
kādu laik atpakaļ bija tv sižets, kurā nodega jauns sābs, vienkārši pats no sevis. saimnoeks mierīgi saka - nekas, pirkšu nākamo Sābu.
13.oktobris 2013, 20:40 | links
 
Pašam nikā naff no Salmo, izņemot Norfin brienambikses! Iesaku!!!
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/uzmanibu-norfin-brienambikses/

seedoo, 13.oktobris 2013, 19:59


Njāā, tās bikses tur konkrēti ir brāķis. Man gan ar Norfin laba pieredze, jau 2 gab. Extreme2 kostīmus esmu novalkājis un skatos uz 3šo.
13.oktobris 2013, 20:04 | links
 
Pašam nikā naff no Salmo, izņemot Norfin brienambikses! Iesaku!!!
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/uzmanibu-norfin-brienambikses/
13.oktobris 2013, 19:59 | links
 
Velti Tu šito stāsti - sīkajam nav tādas izglītības, lai to saprastu:)

Sen jau zināms faktors ka Salmo tirgo fufeli par neadekvātām cenām!Microtech kāta pašizmaksas 14ls veikal cena 36ls:DDDDDDDDDDLiepājā veikalā 22.90ls nu protams citas algas pārdevējiem telpu īre!utt tās ir salmo atrunas tikai!

sikais18, 13.oktobris 2013, 19:12

Nu tas tikai normāli ka ražotāja veikalā cenas ir augstākas nekā pie reģionāliem partneriem. Savādāk kāda jēga partneriem ar viņiem sadarboties, ja katrs var ražotāja veikalā nopirkt lētāk... Kādu kurš liek uzcenojumu, tā jau katra paša darīšana un to regulē tirgus pie tam pircēji pat vairāk kā ražotāji/pārdevēji...

zaraza, 13.oktobris 2013, 19:49
13.oktobris 2013, 19:57 | links
 
Sen jau zināms faktors ka Salmo tirgo fufeli par neadekvātām cenām!Microtech kāta pašizmaksas 14ls veikal cena 36ls:DDDDDDDDDDLiepājā veikalā 22.90ls nu protams citas algas pārdevējiem telpu īre!utt tās ir salmo atrunas tikai!

sikais18, 13.oktobris 2013, 19:12


Nu tas tikai normāli ka ražotāja veikalā cenas ir augstākas nekā pie reģionāliem partneriem. Savādāk kāda jēga partneriem ar viņiem sadarboties, ja katrs var ražotāja veikalā nopirkt lētāk... Kādu kurš liek uzcenojumu, tā jau katra paša darīšana un to regulē tirgus pie tam pircēji pat vairāk kā ražotāji/pārdevēji...
13.oktobris 2013, 19:49 | links
 
Ar Salmo ir ok.Cena atbilst kvalitaatei.Nevajag par to cenu gaidiit kroiksa vai lumisa kvalitaati!Tik zinu,ka vecaa daimond carp runner spole bija ok,bet jaunaa,meesls.Ir izveele,iespeejas u.t.t. .Pirksana-katra zinjaa.
13.oktobris 2013, 19:47 | links
 
No vienas puses uzjautrina to dažu apbižoto gaudas, no otras puses žēl klausīties, ka cilvēks nopērk nekvalitatīvu preci un nezina elementāru procedūru, lai pašu tik lēti neapjātu. NG tulīt atnāks un vēlreiz apliecinās jau sen zināmo patiesību - ja nepatīk Salmo, tad neejiet uz turieni, bet ja esat nopirkuši sūdu tad esiet normāli mužiki un aizejiet pie NG un problēmu atrisināsiet minūtes laikā. To pašu problēmu noteikti būtu jāatrisina arī tam provinces tirgotājam, bet vienmēr iestājas kaut kāds cilvēcīgais faktors. Bet tādiem "salmosuckeriem" jau vieglāk un patīkamāk ir uztaisīt debīlu topiku un pied...t ēteru nekā runāt veču valodu aci uz aci. Sīko komentēt laikam nav vērts - smaga diagnoze, tikai viens jautājums - ja tu redzi ka tik vienkārši taisīt tādu varku, kāpēc vēl neesi miljonārs?

suits, 13.oktobris 2013, 19:29



Personīgi es negribu lai salmo būtu slikts veikals. Bet no manas gribēšanas vai negribēšanas jau nekas nemainīsies. Savu tēlu jau veido pats salmo. Gan ar cenām, gan ar attieksmi pret klientiem.
Veiksmi salmo!
13.oktobris 2013, 19:45 | links
 
Beidziet apdirst ! Pasiem jasaprot ,kas un ka pa leto var dabut to ko var dabut.
13.oktobris 2013, 19:41 | links
 
Poņeslas p..da po kočkam :) Jau kuro reizi, nekas nav jauns zem šīs saules :) Cena, kvalitāte, serviss un garantija jebkur un jebkuros laikos ir tieši tāda par kādu ir gatavi maksāt... Bet nu te Salmo norējēju teksti un argumenti ir palīgskolas līmenī... Tad jau labāk nesmīdināt tautu cenšoties ko argumentēt un pamatot, bet pateikt īsi un kodolīgi kā ginis5 :)
13.oktobris 2013, 19:41 | links
 
No vienas puses uzjautrina to dažu apbižoto gaudas, no otras puses žēl klausīties, ka cilvēks nopērk nekvalitatīvu preci un nezina elementāru procedūru, lai pašu tik lēti neapjātu. NG tulīt atnāks un vēlreiz apliecinās jau sen zināmo patiesību - ja nepatīk Salmo, tad neejiet uz turieni, bet ja esat nopirkuši sūdu tad esiet normāli mužiki un aizejiet pie NG un problēmu atrisināsiet minūtes laikā. To pašu problēmu noteikti būtu jāatrisina arī tam provinces tirgotājam, bet vienmēr iestājas kaut kāds cilvēcīgais faktors. Bet tādiem "salmosuckeriem" jau vieglāk un patīkamāk ir uztaisīt debīlu topiku un pied...t ēteru nekā runāt veču valodu aci uz aci. Sīko komentēt laikam nav vērts - smaga diagnoze, tikai viens jautājums - ja tu redzi ka tik vienkārši taisīt tādu varku, kāpēc vēl neesi miljonārs?
13.oktobris 2013, 19:29 | links
 
Vecs teiciens; neaiztiec sūdu, sāks smirdēt. Te jau rādās ka sāk smakot.
Manā skatījumā laba tēma, lai tauta izsaka savas domas par salmo produkciju. Tad jau redzēsim vērtējumu. No vienas sīkas ķibeles jau neko nevar spriest.
13.oktobris 2013, 19:26 | links
 
Sen jau zināms faktors ka Salmo tirgo fufeli par neadekvātām cenām!Microtech kāta pašizmaksas 14ls veikal cena 36ls:DDDDDDDDDDLiepājā veikalā 22.90ls nu protams citas algas pārdevējiem telpu īre!utt tās ir salmo atrunas tikai!

sikais18, 13.oktobris 2013, 19:12




Vienu bridi vasara bija akcija nopirku par 17 ls sakums labs tagad jau cita bode oskatiju citu.
13.oktobris 2013, 19:20 | links
 
Salmo ir sūdains veikals....

ginis5, 13.oktobris 2013, 19:16


šis kodolīgais komentārs izteica visu manu sāpi, paldies!
13.oktobris 2013, 19:18 | links
 
Salmo ir sūdains veikals....
13.oktobris 2013, 19:16 | links
 
Nu man kautka neerti tadus struntus kautkur stiept,man pat elektromotoram akis noplisa un ta jau pusgadu tas stav kakta lidz izdomasu ko ar to darishu.

koki, 13.oktobris 2013, 19:08


no vienas puses, naudu tak par produktu samaksāji, un ja tas nepilda savas funkcijas kā nākas, tad nav jākautrējas un jāiet uz veikalu, lai remontē vai mana, tad arī nav jātaisa sadaļa foruma un naidpilns profils... vnk Latvieša dabā i par visu čīkstēt un neko nedarīt lietas labā...
13.oktobris 2013, 19:15 | links
 
Sen jau zināms faktors ka Salmo tirgo fufeli par neadekvātām cenām!Microtech kāta pašizmaksas 14ls veikal cena 36ls:DDDDDDDDDDLiepājā veikalā 22.90ls nu protams citas algas pārdevējiem telpu īre!utt tās ir salmo atrunas tikai!
13.oktobris 2013, 19:12 | links
 
sikais18

sikais 18 - tā jau tās baumas rodās, vecīt, pats tu nezini neko, tikai dirs tukšu, kaut kādas informācijas druskas sagrābsti un savā galviņā saliec kaut kādā secībā ....

nepatīk tev Salmo, nu ej uz citu veikalu, bet nerunā par lietām par kurām tev nav ne mazākās saprašanas
ne velti saka, ka daži veči ir lielāki balamutes kā vienmēr tarkšķošās tirgus bābas....

NG-NG, 7.oktobris 2013, 14:22



Baumas ka tik ne arī to veikala īpašnieki teica un tad jau sanāk ka viņi ir balamutes tirgus bābas!
Labi ka tu zini pa ko man ir saprašana un pa ko nav!Sen jauzināms ka ja būtu citi piegādtāji tad no salmo neko nepirktu jo Salmo jau sen uzvedas kā Monopolists!Citu tekstu no tavas puses nemaz nebija jāgaida!jo jūs jau tās kosmisks cenas arī radiet!
7.oktobris 2013, 14:28 | citēt | links

NG-NG
sikais 18 - tā jau tās baumas rodās, vecīt, pats tu nezini neko, tikai dirs tukšu, kaut kādas informācijas druskas sagrābsti un savā galviņā saliec kaut kādā secībā ....

nepatīk tev Salmo, nu ej uz citu veikalu, bet nerunā par lietām par kurām tev nav ne mazākās saprašanas
ne velti saka, ka daži veči ir lielāki balamutes kā vienmēr tarkšķošās tirgus bābas....
7.oktobris 2013, 14:22 | citēt | links
13.oktobris 2013, 19:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager