Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Jūs abi strādājat copes veikalā vai vai viens no Jums, no Jūsu dialoga nevar saprast ...
29.septembris 2019, 18:50 | links
 
Aha. Ļoti korekti. :) Var redzēt cik tu esi "korekts". :)
29.septembris 2019, 18:43 | links
 
irseejs [29.09.19]: :) nesmīdini pagastu. Tu tak esi tas kurš ir pārmīzis neceļ trubu kad es tev zvanu.:)
Pelmeni, tālāk par skābiem pifiņiem internetā nekur neesi ticis un arī netiksi :)
Es tev, bāba, gan nr iedevu gan laiku un vietu pateicu, atsaucoties uz tavu uzstājīgi vēlmi tikties! Un brīdinaju ka uz svešiem nr neatbildu, lai raksti, ja kas mainās vai samīzīsies. Tu man savu nr iedevi? Tu man uzrakstīji? Tu biji kur tika norunāts? Man gadās vairāk pa desmit svešiem zvaniem pa dienu! Vai starp tiem bija arī tavs... hvz, un nan pooo.! Es viņus visus ignorēju, vienalga vai tas ir dirsējs kas zvana vai jeb kurš cits. No manas puses viss bija korekti! Tu pazudi kā sētas krancis! Tā kā atslabsti un ej irst d'irsēj - betona operātor! :))) Un nepiesārņo sadaļu, savādāk tava draudziņa čoms nosūdzēs tevi adminam un izbanos tevi!:)
29.septembris 2019, 15:37 | links
 
:) nesmīdini pagastu. Tu tak esi tas kurš ir pārmīzis neceļ trubu kad es tev zvanu.:)
Pelmeni, tālāk par skābiem pifiņiem internetā nekur neesi ticis un arī netiksi :)
29.septembris 2019, 15:12 | links
 
irseejs [29.09.19]: cope71 [12:39]: irseejs [8:45]: Jācitē bijušais prezidens. Laikam sen neesi sists ko?Tavā gadījumā tev būtu pareizāk bijis citēt citu prezidentu! "Laikam no sākuma jāierauj"!Tavā gadījumā tev mīsli no šejienes vajadzētu izdzēsties, pirms citus par puikiņiem ar tukliem deguniem saukāt. :)
Tas puikiņš tevi kā kabatas nazīti salocītu pajoliņ. :) Bet tu jau esi internetā, te drīkst monitora džedaj :)
Trušu būrī kāds švilpo?! :))) Jā, dirsēj. Ir redzēti arī citi tādi mīkstie pajoli kāds esi tu. Kamēr baksta klaviatūru tikmēr varonis, bet kad jāatbild, tad piemīž bikses un izdomā un sameklē iemeslus lai izvairītos no sarunas aci pret aci, lai gan pats uz to ir uzstājis! Tāds lupata esi tu un, cik zinu, tāds pats lupata ir arī tavs draudziņš abavnieks. Sētas krancīši, kas varonīgi vaukšķ aiz sētas, bet, kad paveras vārtiņi, tad apmīžas, iespiež asti kājstarpī un aizlaižas!:))) Tipiski šim interneta laikmetam!
Jā, nēsu paipusīts, bet arī tu esi izcils lohs un sen jau esi pelnījis banu. Un ne tikai šajā portālā!
Ej iedzer savu kārtējo devu dirsēj un atslābsti!
29.septembris 2019, 15:03 | links
 
cope71 [29.09.19]: irseejs [8:45]: Jācitē bijušais prezidens. Laikam sen neesi sists ko?Tavā gadījumā tev būtu pareizāk bijis citēt citu prezidentu! "Laikam no sākuma jāierauj"!
Tavā gadījumā tev mīsli no šejienes vajadzētu izdzēsties, pirms citus par puikiņiem ar tukliem deguniem saukāt. :)
Tas puikiņš tevi kā kabatas nazīti salocītu pajoliņ. :) Bet tu jau esi internetā, te drīkst monitora džedaj :)
29.septembris 2019, 14:39 | links
 
irseejs [29.09.19]: Jācitē bijušais prezidens. Laikam sen neesi sists ko?
Tavā gadījumā tev būtu pareizāk bijis citēt citu prezidentu! "Laikam no sākuma jāierauj"!
29.septembris 2019, 12:39 | links
 
doks1959 [29.09.19]: ge-sportists [27.sep]: Prūšu iela subjektīvi nepatika. Biju pirmo reizi - šauras telpas ar plašu sortimentu, kur pašam grūti kaut ko atrast, lai apskatītu. Pārdevējs aizņemts - ar attieksmi - nav ko mani traucēt tā jau esmu aizņemt un Tavs noskatītais kātiņš Tev nemaz īsti nav piemērots. Profitacklē atkal viss pretēji labi. Tur tad arī iztērēju savus 300 eur lietās, kuras biju noskatījis un it kā jau sarunājis ar Prūšu ielas saimnieku.

Pilnīgi piekrītu par Prūšu copes veikalu, pirku tur gumijas 15, pārdevējs viņas man uz letes meta pa vienai, kā sūdus , no sērijas , kā Tu vari atļauties pirkt un prasīt pa vienai pa divām, ....nožēlojams tas krievu pārdevējs.Par Prūšu ielu. Katram jau sava pieredze. Es varu teikt, ka tas sortimenta kvalitātē ir viens no labākiem copes vertikāliem. Tur eju tad, kad zinu ko vajag. Pārdevējs (laikam arī ĪPAŠNIEKS) - Vitālijs konsultē profesionāli. Piekrītu, ka uķi puķi nesagaidīsi- nav no muldētājiem, bet info saņemu pilnīgu un profesionālu. Un tautībai jau nu gan nav te nekāda nozīme.
Kas nu kam ir ,, muldēšana,, , mana pieredze par kāta iegādi: noskatiju un par cenu sāku runāt, uz ko sākās vaimanāšana un sprauslošana, ka cena nez maz pašizmaksa. Nenoticēju un caur citurieni atradu un nopirku 100€ lētāk. :)
29.septembris 2019, 10:46 | links
 
ge-sportists [27.09.19]: Prūšu iela subjektīvi nepatika. Biju pirmo reizi - šauras telpas ar plašu sortimentu, kur pašam grūti kaut ko atrast, lai apskatītu. Pārdevējs aizņemts - ar attieksmi - nav ko mani traucēt tā jau esmu aizņemt un Tavs noskatītais kātiņš Tev nemaz īsti nav piemērots. Profitacklē atkal viss pretēji labi. Tur tad arī iztērēju savus 300 eur lietās, kuras biju noskatījis un it kā jau sarunājis ar Prūšu ielas saimnieku.

Pilnīgi piekrītu par Prūšu copes veikalu, pirku tur gumijas 15, pārdevējs viņas man uz letes meta pa vienai, kā sūdus , no sērijas , kā Tu vari atļauties pirkt un prasīt pa vienai pa divām, ....nožēlojams tas krievu pārdevējs.
Par Prūšu ielu. Katram jau sava pieredze. Es varu teikt, ka tas sortimenta kvalitātē ir viens no labākiem copes vertikāliem. Tur eju tad, kad zinu ko vajag. Pārdevējs (laikam arī ĪPAŠNIEKS) - Vitālijs konsultē profesionāli. Piekrītu, ka uķi puķi nesagaidīsi- nav no muldētājiem, bet info saņemu pilnīgu un profesionālu. Un tautībai jau nu gan nav te nekāda nozīme.
29.septembris 2019, 10:41 | links
 
Jācitē bijušais prezidens. Laikam sen neesi sists ko?
29.septembris 2019, 08:45 | links
 
ge-sportists [29.09.19]: tur nebija probleema par veikala sortimentu, bet par attieksmi pret pircēju, nu sūdīgi , ka klients traucē pārdevēju ar savu ierašanos un pērk dažādas gumijas pa vienai un pa divām, kuras viņam uz letes uzmet, kaa kaulu uz letes .....
noiets etaps :) Kaa saprati Abavniek.
Ar to arī beidzam.
Tak neņem galvā to mudaku! Viņam vnk ir akūta nepieciešamība iespraukties ar savu tuklo deguntiņu visur pa vidu un kādam uzdirst! Puikiņam droši vien "uķi puķi" ir tikai pa valsts svētkiem, tā pēc ar te diršās regulāri, lai domas novērstu un spiedienu mazinātu!:))))
29.septembris 2019, 07:40 | links
 
tur nebija probleema par veikala sortimentu, bet par attieksmi pret pircēju, nu sūdīgi , ka klients traucē pārdevēju ar savu ierašanos un pērk dažādas gumijas pa vienai un pa divām, kuras viņam uz letes uzmet, kaa kaulu uz letes .....
noiets etaps :) Kaa saprati Abavniek.
Ar to arī beidzam.
29.septembris 2019, 07:27 | links
 
ge-sportists [28.09.19]: Jā Abavniek uzreiz redzams, ka esi tā krievu pārdevēja draugs, tātad īsts vecis, ....... un ar tādu mugurkaulu, TU tiešām neesi sieviete.....
Draugi neesam.

Pastāsti, kas bija tas, ko reklamēja , bet nebija veikalā
28.septembris 2019, 05:27 | links
 
Jā Abavniek uzreiz redzams, ka esi tā krievu pārdevēja draugs, tātad īsts vecis, ....... un ar tādu mugurkaulu, TU tiešām neesi sieviete.....
28.septembris 2019, 04:13 | links
 
Kengurs24 [27.09.19]: Abavnieks [20:38]: ge-sportists [19:36]: Jaaa viss tur ir uz vietas, bet parasti cilvēki neatgriežas tajās vietās , kur viņiem pabojā garīgo, domāju, ka ar savu attieksmi viņš ir zaudējis daudzus klientus, katram savs, ........Divi gali. Kaut vai tas, ka ir daudz piģeļi, kas citur nav. neatgriezies. Nu, paliec bez.
Protams, katram savas vēlmes.
Es gan neesmu saskāries ar dziļu pārdevēja riebumu pret mani, tā lai negribētu atgriezties.
Un vispār, uz veikalu eju paņemt, ko man vajag. Mīļumu un uķi puķi saņemu citur.
Parasti gan klača ar pārdevēju ir pluss zīmē.Es arī gāju zinādams ko pirkšu....diemžēl ,tas kas tiek reklamēts īstenībā nemaz veikalā nav...bode maza,jabaidās kautko neapgāzt!....un vēl,viss sakārts uz nagliņām!labais!
Ja drīkst zināt, kas tas bija? Ko reklamēja, bet nebija.

Es pēdējā laikā, gadus 4-5, uzzvanu, pajautāju ir, nav uz vietas. Man laiks svarīgs, un dikti vienkārši šķiet mūsdienās uzzvanīt, uzjautāt. Nav ne vilšanās, ne pārdevēji kretīni.

Kaut ko apgāzt... Nu jā, tur neko neteikšu.

It kā vīrieši... Bļin, te palasot šķiet sievietes.... Pret sievietēm man ir vislielākā cieņa... Sievietes mums vislabākās. Izskatās daudz patiesībā arī copmanes.
27.septembris 2019, 21:56 | links
 
Kurjers6-domāju ka izbarots kā zivju ēsma haha
27.septembris 2019, 21:54 | links
 
Abavnieks [27.09.19]: ge-sportists [19:36]: Jaaa viss tur ir uz vietas, bet parasti cilvēki neatgriežas tajās vietās , kur viņiem pabojā garīgo, domāju, ka ar savu attieksmi viņš ir zaudējis daudzus klientus, katram savs, ........Divi gali. Kaut vai tas, ka ir daudz piģeļi, kas citur nav. neatgriezies. Nu, paliec bez.
Protams, katram savas vēlmes.
Es gan neesmu saskāries ar dziļu pārdevēja riebumu pret mani, tā lai negribētu atgriezties.
Un vispār, uz veikalu eju paņemt, ko man vajag. Mīļumu un uķi puķi saņemu citur.
Parasti gan klača ar pārdevēju ir pluss zīmē.
Es arī gāju zinādams ko pirkšu....diemžēl ,tas kas tiek reklamēts īstenībā nemaz veikalā nav...bode maza,jabaidās kautko neapgāzt!....un vēl,viss sakārts uz nagliņām!labais!
27.septembris 2019, 21:25 | links
 
kurjers6 [27.09.19]: domā novākts?:)
Ceru nē, jo tā bija tante no veikala Gards :D Ziemā tur bieži motili pirku, jo veikals atradās netālu no mājām Maximas telpās. No pirmās dienas mūsu starpā nozibsnīja antipātijas dzirkstele :D
27.septembris 2019, 20:55 | links
 
, otru neesmu sen saticis :)

MT9, 27.septembris 2019, 20:48

domā novākts?:)
27.septembris 2019, 20:51 | links
 
Man ar pāris copes lietu bodes nebija mīļas, pat ne bodes, bet konkrēti pārdevēji. Viens labojās, otru neesmu sen saticis :)
27.septembris 2019, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager