Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Sveiki biedri.
Ir doma nākošajai sezonai ieķert kādu apģērba gabalu. Skatos uz norfin pro dry 3, jautājums, cik zemās temperatūrās ar šo ir gana komfortabli copēt lietojot kādu termo veļu?
Interesē kostīms ar labu lietus aizsardzību, kā arī tā lai var pasēdēt ar pludiņu un fīderi sākot ar pavasara vimbām, beidzot ar kaut kādu oktobri, principā zemāk par +5 nevajadzētu būt. Vai tomēr tas kostīms tāds pliks lietus mētelis vien ir?

ilmars638, 25.novembris 2023, 19:48


Man personīgi ir slikta pieredze ar visiem Norfin produktiem, kas bijuši.
Protams ar atlaidēm, cena ir saldāka. Bet ja bez atlaides, tad ieteiktu pielikt klāt un skatīties uz Diawa (https://eholotes.eu/lv/kostimi-makskerniekiem-un-medniekiem/kostims-daiwa-gore-tex-high-loft-winter-suit/)
Ja, maks spiež un nav iebildumu uz Krievijas īpašniekiem un brendu, tad ražoti Singapūrā FHM, membrāna tur pat spēcīgu lietu bez problēmām un silti arī, membrāna varbūt elpo kapeiku sliktāk par Gorotex, bet ir ok!
25.novembris 2023, 19:56 | links
 
Sveiki biedri.
Ir doma nākošajai sezonai ieķert kādu apģērba gabalu. Skatos uz norfin pro dry 3, jautājums, cik zemās temperatūrās ar šo ir gana komfortabli copēt lietojot kādu termo veļu?
Interesē kostīms ar labu lietus aizsardzību, kā arī tā lai var pasēdēt ar pludiņu un fīderi sākot ar pavasara vimbām, beidzot ar kaut kādu oktobri, principā zemāk par +5 nevajadzētu būt. Vai tomēr tas kostīms tāds pliks lietus mētelis vien ir?
25.novembris 2023, 19:48 | links
 
2 JIG RIG
Runājot par termoveļām es dodoties staigāt ar suni un ejot copēt esmu atradis par labu DECATHLON WEDZE plānā flīša veļu.Ziemai,gan ar vienu tādu būs par maz.
24.novembris 2023, 16:08 | links
 
Pievienojoties JIG_RIG_LV jautājumam, arī esmu termoveļas meklējumos ziemai.
Copēju aktīvi pārvietojoties (5-10km pa dienu nosoļot meklējot asarus ir standarts), kādu termoveļu varētu vilkt zem Simms Challanger pie šādas copes?
24.novembris 2023, 10:57 | links
 
Neatradu piemērotu topiku, pajautāšu šeit.
Kāds ir lietojis Decathlon termoveļas?
Uzdāvināja Decathlon dāvanu karti un man vajag termoveļu.

Mēģinu saprast, kura būtu piemērota priekš aktīvas pārvietošanās ziemā - spiningošana no krasta, distanču slēpošana. Meklēju kādu elpojošu, mitrumu novadošu termoveļu. Pa virsu ir ziemas kostīms Norfin Element līdz -20. Biezākā termoveļā svīstu.

Pašlaik skatos tur kaut ko no futbola apakškrekliem piemēram Kipsta keepdry 500.

Kipsta krekls

Kipsta bikses

Būšu pateicīgs par jebkādu atsauksmi par Decathlon termoveļu piemērotību aktīvai copei.

Paldies.
24.novembris 2023, 10:31 | links
 
Hotentots [7.nov]: Starp citu, par tām smakām runājot, ko apsprieda iepriekš. Varbūt pirms tam var pamēģināt to tērpu kādu nedēļu noturēt nojumē, kur vējš tiek klāt? Smakas mēdz izvējoties.
Kamēr domāju ko darīt, tur arī karājās. Moš izveijosies.
7.novembris 2023, 11:49 | links
 
Savu ziemas Extreme, kas bija notriepts ar zivīm un motiļiem, izmazgāju pats. Iemērcu vannā, lai pamirkst un īpaši netīrās vietas ar birstīti paberzu.
Pēc tam šis tika izkārts ārā izžūt un viss beidzās gauži pozitīvi, nesmird un uz aci tīrāks.
Tā ka varbūt var izmēģināt arī saviem spēkiem, jo sviedri nav nekādi krāsas pleķi, tos vajadzētu varēt izskalot.

Starp citu, par tām smakām runājot, ko apsprieda iepriekš. Varbūt pirms tam var pamēģināt to tērpu kādu nedēļu noturēt nojumē, kur vējš tiek klāt? Smakas mēdz izvējoties.
7.novembris 2023, 11:21 | links
 
Man Norfin Apex peldošais, ziemā ar viņu aktīvi borējos, tagad rudenī pāris reizes braucu laivā uz airiem, padusēs sācis smirdēt kā bomzim. Pašam nevelk eksperimentēt ar mazgāšanu, varbūt nodot Irvei uz ķīmisko tīrīšanu, šie viņu mācēs pareizi iztīrīt? Kāds vispār ir devis uz ķīmisko, cik jānoskaita par tādu pasākumu?
7.novembris 2023, 11:09 | links
 
Davis-Di [6.nov]: Es baigi uz vienu brandu nefokusējos, jo nekad nav sanācis tādu pašu nopirkt otru reizi.
Šādus līdzekļus var nopirkt Gandrs, Sportland, eboat.lv, eholotes.lv, jālasa kam tie domāti.

Tev vajag vismaz divus:
1. Mazgāšanas līdzeklis domāts membrānu apģērbam. (dieva dēļ nekādus pulverus vai mīkstinātājus, ja vešene ar lielāku pulvera un mīkstinātāju konteineri, tad vajag obligāti režīmu, kad tos nepielieto)
2. Ūdens izturības atjaunotājs, kamēr vēl mitra, ko smidzina virsū, ir kas jāizrīvē, ir kas nē, jālasa instrukcija.

Tāda beisic informācija par goretex ir rekur, bet visām membrānām ir +/- līdzīga kopšana:
https://www.gore-tex.com/support/care/outerwear

Pats cenšos līdz pēdējam nemazgāt, bet esmu mazgājis gan goretex, gan citas membrānas apģērbus.
Ar apaviem gan sūdīgāk, ja membrānu apavi sāk smirdēt vai laist ūdeni, tad būs vien jauni jāpērk :/
Pateicos par izsmeļošu skaidrojumu.
7.novembris 2023, 08:06 | links
 
Ērti ja uzvelk manekenam.

usis, 6.novembris 2023, 21:28


Tuvumā sejai to spray negribu redzēt un ņemot vēra, ka tas parasti ir komplekss pasākums, tad es kā manekens sievas un dēla drēbēm nederu :D
Ar drēbju veikaliem un modes biznesu neesam saistīti līdz ar to nedzīvi manekeni nav pieejami :D
6.novembris 2023, 23:08 | links
 
Ērti ja uzvelk manekenam.
6.novembris 2023, 21:28 | links
 
Ar mazgāšanu un speciālo līdzekli vēl nebūs gana, pēc tehnoloģijas vēl jāsilda materiāla virsma, lai aktivizētu ūdens aizsardzību...

MT9, 6.novembris 2023, 21:06
Ir arī līdzekļi, kas nav jāsilda obligāti!
Man gludekli likt pie membrānu apģērba bail :D ,

Davis-Di, 6.novembris 2023, 21:15
Toray Dermizax, Gore Tex un gan jau daudzi citi jāsilda. Nav jau obligāti jāliek klāt gludeklis, mūsdienās daudziem mājās ir veļas žāvētāji vai, ja tādu nav, var sievas matu fēnu aizņemties ;)

MT9, 6.novembris 2023, 21:18


Jā fēns strādā!
Ir jau džekiem arī labas sievas, kas uzņemas visu to procesu vai vismaz daļu :D

Vienīgā piebilde, kad smidzina to ūdens izturības atjaunošanas spray, kad apģērbs ir izklāts uz grīdas, tad rēķināties, ka pēc tam būs slidotava!
Kaut kas līdzīgs ja sapūš spolēm auklas ar silikonu :)
6.novembris 2023, 21:25 | links
 
Ar mazgāšanu un speciālo līdzekli vēl nebūs gana, pēc tehnoloģijas vēl jāsilda materiāla virsma, lai aktivizētu ūdens aizsardzību...

MT9, 6.novembris 2023, 21:06
Ir arī līdzekļi, kas nav jāsilda obligāti!
Man gludekli likt pie membrānu apģērba bail :D ,

Davis-Di, 6.novembris 2023, 21:15

Toray Dermizax, Gore Tex un gan jau daudzi citi jāsilda. Nav jau obligāti jāliek klāt gludeklis, mūsdienās daudziem mājās ir veļas žāvētāji vai, ja tādu nav, var sievas matu fēnu aizņemties ;)
6.novembris 2023, 21:18 | links
 
Ar mazgāšanu un speciālo līdzekli vēl nebūs gana, pēc tehnoloģijas vēl jāsilda materiāla virsma, lai aktivizētu ūdens aizsardzību...

MT9, 6.novembris 2023, 21:06

Ir arī līdzekļi, kas nav jāsilda obligāti!
Man gludekli likt pie membrānu apģērba bail :D ,
6.novembris 2023, 21:15 | links
 
Laba doma !
Nezināju par tādu pārklājuma atjaunojošo šķidrumu.
Vari ieteikt kādu ?
Roku režīms tas skaidrs.
Kādi izspiešanas apgriezieni ?
Kāda temperatūra ?

RaimisD, 6.novembris 2023, 20:55


Es baigi uz vienu brandu nefokusējos, jo nekad nav sanācis tādu pašu nopirkt otru reizi.
Šādus līdzekļus var nopirkt Gandrs, Sportland, eboat.lv, eholotes.lv, jālasa kam tie domāti.

Tev vajag vismaz divus:
1. Mazgāšanas līdzeklis domāts membrānu apģērbam. (dieva dēļ nekādus pulverus vai mīkstinātājus, ja vešene ar lielāku pulvera un mīkstinātāju konteineri, tad vajag obligāti režīmu, kad tos nepielieto)
2. Ūdens izturības atjaunotājs, kamēr vēl mitra, ko smidzina virsū, ir kas jāizrīvē, ir kas nē, jālasa instrukcija.

Tāda beisic informācija par goretex ir rekur, bet visām membrānām ir +/- līdzīga kopšana:
https://www.gore-tex.com/support/care/outerwear

Pats cenšos līdz pēdējam nemazgāt, bet esmu mazgājis gan goretex, gan citas membrānas apģērbus.
Ar apaviem gan sūdīgāk, ja membrānu apavi sāk smirdēt vai laist ūdeni, tad būs vien jauni jāpērk :/
6.novembris 2023, 21:13 | links
 
Ar mazgāšanu un speciālo līdzekli vēl nebūs gana, pēc tehnoloģijas vēl jāsilda materiāla virsma, lai aktivizētu ūdens aizsardzību...
6.novembris 2023, 21:06 | links
 
Laba doma !
Nezināju par tādu pārklājuma atjaunojošo šķidrumu.
Vari ieteikt kādu ?
Roku režīms tas skaidrs.
Kādi izspiešanas apgriezieni ?
Kāda temperatūra ?
6.novembris 2023, 20:55 | links
 
Vīri esiet savus kostīmus nesuši uz ķīmisko, nesačakarē pārklājumu ?

Tā stūlbi sanāca, piekarināju dvieli pie jostas un paslinkoju rokas mazgāt pēc renģu filēšanas, butēm.
Rezultātā kostīms tā smird ,ka sieva istabā nest neļauj :D

Parasti jau izlīdzējos ar mīksto švamīti un veļas ziepēm.
Šoreiz smaķels baigi iftīgs, ziepes nelīdz.

Moš ir kāda cita metode kā dabūt zivju smaku no drēbēm kuras nedrīkst mazgāt intensīvā režīmā un ar agresīvu ķīmiju.

RaimisD, 6.novembris 2023, 20:31


Baigi jau riskanta tā mazgāšana, jo ar spiedienu to membrānu sačakarēs.
Ja pietiekoši liela un gudra vešene, tad uz maigo režīmu tādām drēbēm ar aizsargslāņa atjaunošanas līdzekli var mēģināt un lielākoties būs OK, pat turēs labāk ūdeni!
6.novembris 2023, 20:40 | links
 
Vīri esiet savus kostīmus nesuši uz ķīmisko, nesačakarē pārklājumu ?

Tā stūlbi sanāca, piekarināju dvieli pie jostas un paslinkoju rokas mazgāt pēc renģu filēšanas, butēm.
Rezultātā kostīms tā smird ,ka sieva istabā nest neļauj :D

Parasti jau izlīdzējos ar mīksto švamīti un veļas ziepēm.
Šoreiz smaķels baigi iftīgs, ziepes nelīdz.

Moš ir kāda cita metode kā dabūt zivju smaku no drēbēm kuras nedrīkst mazgāt intensīvā režīmā un ar agresīvu ķīmiju.
6.novembris 2023, 20:31 | links
 
JIG_RIG_LV [24.03.23]: Iesakiet kādus labus zābakus vasarai, ar ko staigāt pa mežu gar upi, stāviem krastiem, brikšņiem un nejauši iekāpt kādā peļķē.
Galvenā prasība ir augstais stulms, ūdens/mitruma izturība un elpotspēja, lai vasarā nesvīst kājas.
Esmu pielaikojis visus Decathlon zābakus, neviens nepatika. Ja ir augstais stulms, tad zābaki ir pabiezi un domāti vairāk pavasarim/rudenim. Ja ir viegli un vasarai, tad vairāk atgādina botes, ne zābakus.
Pašlaik lietoju armijas tipa ādas zābakus, viss labi, kājas nesvīst, īslaicīgi ūdenī arī var iekāpt, bet ir pasmagi un zole pacieta ar sliktu saķeri.
Tā nu meklēju kaut ko vietā. Budžets 100-150€, bet nav akmenī kalts.

Gari sarakstīju, bet cerams doma saprotama.
Outfish.lv apsties tur bija pa 199€ vieni labi ,ar skitku būs ok
24.marts 2023, 20:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager