Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Vēl man ir Norfin Boat, līdz -5, šādai ziemai ideāls, pavilks arī -10, un cena pašreiz salda..
daddy_j, 19.janvāris 2023, 13:37


Tu viņā tikai sedēji vai arī staigāji? Pirms gadiem 15 biju nopircis arī norfin jaku (neatceros modeli) ar līdzīgu elpotspēju 6000, nu zin sajūta ka uzvilkts gumijots lietusmētelis. Jau pēc pāris km gājiena viscaur slapjš, nomocīju vienu dienu pie upes, vairs nevilku, aizvedu uz laukiem un atstāju radiem.
19.janvāris 2023, 17:55 | links
 
Norfinam labas ir tikai cenas...
Bij man Extreme 3 - nezinu,kā var stepēto apakšjaku kopā ar plāno jaķeli saukt par salu izturīgu? Ok,saprotu 2 Extreemam ir bieza un silta jaka - tas ir okey.
Bij arī Norfin Shield....Vienīgais,kas labi gulēj uz auguma.Pēc 30 minūtēm viņā likās,ka esmu skrējis krosu OZK - viss mitrs un slapjš.
Tad vēl sākumā bij Norfin Expert...Nu tam laikam bij ok...kā nekā 10 gadus nonēsāju...
Kopsummā Norfins būtu pēdējais brends,ko izvēlētos....Bet nu cena...
19.janvāris 2023, 15:13 | links
 
Kādam ir norfin extreme 5? Kādas atsauksmes?

Berjoza, 19.janvāris 2023, 13:21


Nu nez, man ir kautkāds Discovery, arī -35... biezs, šitai siltumā galu gandrīz dabūju... un cena... par to jau var normālu brendu nopirkt, Norfins tomēr... KHMM, širpotrebs, vīles nāk vaļā, raiferi šķīst utt.

SeaFox bija manta, 10 gadi nokalpoja godam, bet ikviens drēbīte izdilst...

Vēl man ir Norfin Boat, līdz -5, šādai ziemai ideāls, pavilks arī -10, un cena pašreiz salda...

https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/kostimi-rudens-pavasaris/rudens-pavasaris-norfin/kostims-norfin-boat/677001-S/
19.janvāris 2023, 13:37 | links
 
Berjoza [19.01.23]: Kādam ir norfin extreme 5? Kādas atsauksmes?
Jaka laba, bikses par traku biezas
19.janvāris 2023, 13:28 | links
 
Kādam ir norfin extreme 5? Kādas atsauksmes?
19.janvāris 2023, 13:21 | links
 
Tu tur kaut no nejauc? Lētajām Pesso jakām ir "Gaisa caurlaidība: 3000g/m2 24h
Ūdens necaurlaidība: 5000 mm" - https://www.stokker.lv/ziemas-jaka-helsinki-melna-m-pesso-c-helsinki_j%7Cm-pesso Tiesa gan, tur atbildīgie nav papūlējušies visām jakām norādīt tos parametrus. Bet Norfin apģērbs obligāti jāmēra uz vietas, jo vairāk piemērots alusvēderiem. Nu un kvalitāte atbilst cenai.
30.novembris 2022, 09:06 | links
 
meka [7:42]: gincchs [Vakar]: Arī esmu aizdomājies par jaunu kostīmu. Varbūt kāds spečuks kko ieteiks. Nepieciešams ziemas kostīms līdz -15. Balto zivi neķeru pavisam, līdz ar to uz vietas nesēžu, diezgan daudz pārvietojos (vidēji copē sanāk no 10-13km ) un āļiņgus urbju arī daudz. Līdz ar to prasās elpojošs kostīms. Skatos uz Norfin kostīmiem, bet nemācēšu saprast, kurš modelis šādam copes stilam derēs labāk. PaldiesEs sev copes tērpus pēdējā laikā izvēlos Stokker veikalā. Proti, pērku darba apģērbu. Tas ir daudz kvalitatīvāks un par adekvātu cenu. Uzskayu, ka Norfinam ir pilnīgi neatbilstīga kvalitātes / cenas attiecība. Stokkerī ļoti labu ziemas tērpu aktīvai darbībai iegādājos par 150 naudiņām. Protams, ir jau arī kvalitatīvi speciālie ziemas copes tērpi (ne Norfin), bet tiem cenas sākot ar 400 un līdz četrciparam...

JanisF, 30.novembris 2022, 06:05
Protams, ka būs izturīgāki, bet waterproof/breathable rādītāji būs maigi sakot slikti. Labās Helly Hansen workwear jaciņas, kas kaut cik līdzvērtīgas Daiwas gore tex, maksās sākot no ~240 eur.Muļķības! Helly Hansen gadījumā, tiek ļoti pārmaksāts par brendu. Ir arī citi ražotāji, piem. Pesso. Waterproof 10000 / breathable 12000 nebūt nav slikti rādītāji. Pakaties, kādi tie ir Norfinam...

JanisF, 30.novembris 2022, 07:54

Un cik tad tāda maksā? Ieliec linku, kur būtu redzams Pesso ziemas apģērbs ar 10000 / 12000!
30.novembris 2022, 09:04 | links
 
meka [30.11.22]: gincchs [Vakar]: Arī esmu aizdomājies par jaunu kostīmu. Varbūt kāds spečuks kko ieteiks. Nepieciešams ziemas kostīms līdz -15. Balto zivi neķeru pavisam, līdz ar to uz vietas nesēžu, diezgan daudz pārvietojos (vidēji copē sanāk no 10-13km ) un āļiņgus urbju arī daudz. Līdz ar to prasās elpojošs kostīms. Skatos uz Norfin kostīmiem, bet nemācēšu saprast, kurš modelis šādam copes stilam derēs labāk. PaldiesEs sev copes tērpus pēdējā laikā izvēlos Stokker veikalā. Proti, pērku darba apģērbu. Tas ir daudz kvalitatīvāks un par adekvātu cenu. Uzskayu, ka Norfinam ir pilnīgi neatbilstīga kvalitātes / cenas attiecība. Stokkerī ļoti labu ziemas tērpu aktīvai darbībai iegādājos par 150 naudiņām. Protams, ir jau arī kvalitatīvi speciālie ziemas copes tērpi (ne Norfin), bet tiem cenas sākot ar 400 un līdz četrciparam...

JanisF, 30.novembris 2022, 06:05
Protams, ka būs izturīgāki, bet waterproof/breathable rādītāji būs maigi sakot slikti. Labās Helly Hansen workwear jaciņas, kas kaut cik līdzvērtīgas Daiwas gore tex, maksās sākot no ~240 eur.
Muļķības! Helly Hansen gadījumā, tiek ļoti pārmaksāts par brendu. Ir arī citi ražotāji, piem. Pesso. Waterproof 10000 / breathable 12000 nebūt nav slikti rādītāji. Pakaties, kādi tie ir Norfinam...
30.novembris 2022, 07:54 | links
 
gincchs [Vakar]: Arī esmu aizdomājies par jaunu kostīmu. Varbūt kāds spečuks kko ieteiks. Nepieciešams ziemas kostīms līdz -15. Balto zivi neķeru pavisam, līdz ar to uz vietas nesēžu, diezgan daudz pārvietojos (vidēji copē sanāk no 10-13km ) un āļiņgus urbju arī daudz. Līdz ar to prasās elpojošs kostīms. Skatos uz Norfin kostīmiem, bet nemācēšu saprast, kurš modelis šādam copes stilam derēs labāk. PaldiesEs sev copes tērpus pēdējā laikā izvēlos Stokker veikalā. Proti, pērku darba apģērbu. Tas ir daudz kvalitatīvāks un par adekvātu cenu. Uzskayu, ka Norfinam ir pilnīgi neatbilstīga kvalitātes / cenas attiecība. Stokkerī ļoti labu ziemas tērpu aktīvai darbībai iegādājos par 150 naudiņām. Protams, ir jau arī kvalitatīvi speciālie ziemas copes tērpi (ne Norfin), bet tiem cenas sākot ar 400 un līdz četrciparam...

JanisF, 30.novembris 2022, 06:05

Protams, ka būs izturīgāki, bet waterproof/breathable rādītāji būs maigi sakot slikti. Labās Helly Hansen workwear jaciņas, kas kaut cik līdzvērtīgas Daiwas gore tex, maksās sākot no ~240 eur.
30.novembris 2022, 07:42 | links
 
gincchs [29.11.22]: Arī esmu aizdomājies par jaunu kostīmu. Varbūt kāds spečuks kko ieteiks. Nepieciešams ziemas kostīms līdz -15. Balto zivi neķeru pavisam, līdz ar to uz vietas nesēžu, diezgan daudz pārvietojos (vidēji copē sanāk no 10-13km ) un āļiņgus urbju arī daudz. Līdz ar to prasās elpojošs kostīms. Skatos uz Norfin kostīmiem, bet nemācēšu saprast, kurš modelis šādam copes stilam derēs labāk. Paldies
Es sev copes tērpus pēdējā laikā izvēlos Stokker veikalā. Proti, pērku darba apģērbu. Tas ir daudz kvalitatīvāks un par adekvātu cenu. Uzskayu, ka Norfinam ir pilnīgi neatbilstīga kvalitātes / cenas attiecība. Stokkerī ļoti labu ziemas tērpu aktīvai darbībai iegādājos par 150 naudiņām. Protams, ir jau arī kvalitatīvi speciālie ziemas copes tērpi (ne Norfin), bet tiem cenas sākot ar 400 un līdz četrciparam...
30.novembris 2022, 06:05 | links
 
Arī esmu aizdomājies par jaunu kostīmu. Varbūt kāds spečuks kko ieteiks. Nepieciešams ziemas kostīms līdz -15. Balto zivi neķeru pavisam, līdz ar to uz vietas nesēžu, diezgan daudz pārvietojos (vidēji copē sanāk no 10-13km ) un āļiņgus urbju arī daudz. Līdz ar to prasās elpojošs kostīms. Skatos uz Norfin kostīmiem, bet nemācēšu saprast, kurš modelis šādam copes stilam derēs labāk. Paldies

gincchs, 29.novembris 2022, 10:37

DAIWA Gore-Tex High Loft Winter Suit
29.novembris 2022, 13:11 | links
 
Arī esmu aizdomājies par jaunu kostīmu. Varbūt kāds spečuks kko ieteiks. Nepieciešams ziemas kostīms līdz -15. Balto zivi neķeru pavisam, līdz ar to uz vietas nesēžu, diezgan daudz pārvietojos (vidēji copē sanāk no 10-13km ) un āļiņgus urbju arī daudz. Līdz ar to prasās elpojošs kostīms. Skatos uz Norfin kostīmiem, bet nemācēšu saprast, kurš modelis šādam copes stilam derēs labāk. Paldies
29.novembris 2022, 10:37 | links
 
Sveiki,
Esmu ziemas kostīma meklējumos. Ko varat ieteikt un kāda pieredze ar konkrētiem kostīmiem bijusi. Merķis butu cope no ledus, bet principa vajadzes aizskriet arī lašos, tā kā galīgi -50 grādīgie ari laikam nederēs :)
29.novembris 2022, 08:57 | links
 
Sveiki, kādas atsauksmes par Fox rage rs 20k, interesē kā tur lietu.
29.septembris 2022, 18:20 | links
 
Daiwu arī var paskatīt.
9.augusts 2022, 22:23 | links
 
Leopolds [08.03.22]: jenots13 [8.mar]: Leopolds [19:03]: Sveiki kolēģi!
Iesakiet lūdzu labu plāno vasaras kombinzonu. Galvenās prasības: elpojošs membrānas audums un 100% ūdensdrošs. Budžets 500Nu par šādu naudiņu, FHM Guard var paskatīt. Kā arī Simms Challenger. Pašam ir FHM, nopirku pag. gada aprīlī. Bet nu tā kā vasarā bija ļiti karsts, tad reālu lietu viņš tā arī neredzēja.Paldies!
Challenger ir siltināts. Tas nederēs vasaras siltām, lietainām dienām. FHM papētīšu. Vai vēl kāds labs variants?
Ir taču arī Challenger plānā versija
9.augusts 2022, 21:20 | links
 

Sveiki. Nāk slapjais, lietainais rudens. Gribās nopirkt jaunu apģerbu, interesē lietotāju atsauksmes par Geoff Anderson Barbarus kostīmu, cik kam ilgi kalpo. Bija man Remingtons, 2 sezonas un jaka laiž cauri, takā džomperis :D
9.augusts 2022, 21:04 | links
 
Paldies Davi!
Kur var Geoff par tadu cenu dabūt? Man pašam arī tāds ir, bet tagad ari dēlam gribu nopirkt

Leopolds, 9.marts 2022, 07:27


Cenas ņēmu no eholotes.lv.
9.marts 2022, 08:22 | links
 
jenots13 [09.03.22]: Leopolds [Vakar]: Davis-Di [Vakar]: Sveiki kolēģi!
Iesakiet lūdzu labu plāno vasaras kombinzonu. Galvenās prasības: elpojošs membrānas audums un 100% ūdensdrošs. Budžets 500

Leopolds, 8.marts 2022, 19:03

Jo lielāka ūdens izturība, jo elpošana ir relatīvs jēdziens, tajā pašā gorotex, dermizax membrānās vairak vai mazāk svīdīs.

Paskaties uz GeOFF, Grundens, SIMS.
FHM tagad būtu jāboikotē!Paldies Dāvi! Geof, Grudens un Simms būs krietni virs 500.Ap 800 Tik dārgu negribētos ganSimms komplekts ap 550€, ja vēl der kāds no lielajiem izmēriem, tad uz akciju vēl lētāk.
sportfishtackle.com
Paldies, vakarā paskatīšos
9.marts 2022, 07:29 | links
 
Davis-Di [09.03.22]: Davis-Di [47m]: Sveiki kolēģi!
Iesakiet lūdzu labu plāno vasaras kombinzonu. Galvenās prasības: elpojošs membrānas audums un 100% ūdensdrošs. Budžets 500

Leopolds, 8.marts 2022, 19:03

Jo lielāka ūdens izturība, jo elpošana ir relatīvs jēdziens, tajā pašā gorotex, dermizax membrānās vairak vai mazāk svīdīs.

Paskaties uz GeOFF, Grundens, SIMS.
FHM tagad būtu jāboikotē!Paldies Dāvi! Geof, Grudens un Simms būs krietni virs 500.Ap 800 Tik dārgu negribētos gan

Leopolds, 8.marts 2022, 23:37

Nu tā gan nav.
Grundens Downrigger BIB bikses(280€), jaka ar Downriger(280€) vai Transmit jaka (199€)

Geoff Anderson Dozer 6 262€ + bikses Urus 6 188€

Pašam GeOFF labāk patīk par Grundens, jo GeOFF gan kabatas, gan pārējais ir pārdomātāks, bet pēc vairākiem gadiem sāka laist, bet bija padilis jau un vēl GeOFF īsti nav teikts, kas par membrānu ir, bet elpo ok.paldies
Paldies Davi!
Kur var Geoff par tadu cenu dabūt? Man pašam arī tāds ir, bet tagad ari dēlam gribu nopirkt
9.marts 2022, 07:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager