Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Paldies, kkeda! Tiešām nevienam citam vairs nav ko teikt? :)
10.marts 2012, 10:19 | links
 
Es paņēmu šo http://www.689.lv/product_info.php/cPath/1_21_273/products_id/11084

saka kad veeju un lietu nelaižot cauri. 1maijā redzēsim kā būs. Tik neesmu lietas kursā par termoveļu, kāda jāņem, biezā vai plānā? vai kaut kas vēl zem termoveļas ir jāvelk vai pietiek tikai to kostīmu? :)
9.marts 2012, 11:07 | links
 
Sveiki!

Vajadzīgs padoms. Ko jūs varētu ieteikt no virsdrēbēm (ne kombinzonu, bet divdaļīgo) pavasara, vasaras un agra rudens copei? Galvenais, lai auztur vējus un lietus.Kur par labām naudiņām to varētu iegādāties?
Šobrīd man ir I-Max termo jaka un bikses, bet tas ir paredzēts ziemai un iepriekš minētajos mēnešos būs par karstu.

Paldies!
9.marts 2012, 10:28 | links
 
Kurmus. Uzvelc mugurā un ieej dušā, kārtīgi ieziepē kostīmu un pēc tam kārtīgi noskalo. Man palīdzēja pēc copes uz butēm. Smirdēja pēc vecām garnelēm iegāju dušā un bija ok.
28.februāris 2012, 07:43 | links
 
kurmus, pelējumu ņem tikai 80 grādīgais STROH :)))
27.februāris 2012, 19:53 | links
 
salmo19.Esmu sūtījis un???
27.februāris 2012, 19:49 | links
 
Kurmus,neķer kreņķi,izkarini ārā pie kūtiņas,lietū izskalosies ,saulē apžāvēsies un būs štokos!Starp citu, zivej patīk pelējuma smaka...:D
27.februāris 2012, 19:13 | links
 
Vai kads ir pasutijis no neo shop kombindzonu norfin extrime pa 85ls??
27.februāris 2012, 19:00 | links
 
Čau vīri. Laikam nebiju kārtīgi izžāvējis savu peldošo copes kombi un tas nedaudz iepelēja. Iesakiet kā labāk izmazgāt mājas apstākļos, lai to nesačakarētu!! Iepriekš pateicos.
16.februāris 2012, 10:50 | links
 
A ka ir ar divdaligo Seafox dzelteno kostimu,vakar pirmoreizi biju uz copi un apsezoties uz kastes,jakai nak vaļa apakšejais ravejsledzejs.Tas tā domats,vai kads braķitis iemeties??? Varbut vel kadam tas pats,kaut gan liekas,ka tā pat ir ertak :) Bet domaju,ka pašam vinam tik viegli nevajadzetu nakt vaļā.
17.janvāris 2012, 10:02 | links
 
Iesaku visiem, kas tikuši pie jauna ziemas ancuka, sākumā pāris reizes paskatīties uz vietas LV kā ar veļām utt priekš katra, pirmajā reizē nelāgi var sanākt dodoties kur tālāk :)
17.janvāris 2012, 09:51 | links
 
Gan būs labi, Vairi. Mans retāk izbrauc uz lielajiem plašumiem, arī ar termoveļu viss ir kārtībā, pats sevi nepieskaitu pie salīgajiem. ūdeni nelaiž cauri, silts un viegls, gan jau Latvijas ūdeņiem būs labi, nepirku jau Ziemeļpolam (: Ja būs auksti, domāsim tālāk (: Katrā ziņā paldies visiem, kas padalījās ar domām. Es arī zinu večus, kas salst un tirinās...(:
17.janvāris 2012, 09:34 | links
 
Veči neaizmirstiet, ka katram tā salšana ir savādāka, paskatieties uz Normundu un tad kā tirinās kāds diegabiksis ;)
17.janvāris 2012, 09:15 | links
 
Varbūt čomam bija nepareiza termoveļas lietošanas politika. Pie manis iepriekš minētās ģērbšanās sistēmas -20 un vējš ir pat ļoti OK. Ja neuzvelk flīsa jaciņu tad gan kā ir, tā ir. Tā es paklausot NG ieteikumam, ieberzos pirmajā copes braucienā ar jauno kostīmu, kad labos mīnusos biju uzģērbis tikai 2 termoveļas kārtas. Kopš tās reizes vienmēr ir līdzi flīsa jaka :), kuru ja nevajag, var atstāt mašīnā. Galvenais kostīma bonuss ir tā svars.
17.janvāris 2012, 08:36 | links
 
Patrol, piedod, bet es te bišķi pie medus pieliešu kādu darvas karotīti. Man čomam ir tieši tāds pats kostīms, viņš līdz šim arī bija ļoti apmierināts, BET (kā kādreiz teica Godmanis), pagājušo ziemu februārī kopā aizbraucām uz Peipi, kad ārā bija -15 un nenormāls vējš, es savā Extream2 sēdēju kā ercens, bet viņš jau pēc pirmās stundas līda manā teltī sildīties. Jau uz nākošo Peipja braucienu viņam jau mugurā bija Extream2. Par to lietu, tas gan taisnība, ūdeni viņš cauri nelaiž, jo rudenī Engures ezerā trāpījām uz ĻOTI lietainu dienu. mans tomēr ar laiku laida ūdeni cauri, bet čoms toties tagad sēdēja kā ercens :-)))).
Secinājums - priekš rudens - pavasara ir ļoti labs, bet ziemai.... Domā pats!!!!
17.janvāris 2012, 08:20 | links
 
Sencim. Pateicos, prieks dzirdēt labus vārdus.
17.janvāris 2012, 00:33 | links
 
Patrolam
Norfin Lightweight lietošu 5. sezonu. Pagājušajā ziemā notestēju pie -25. Ja apakšā ir plānā termoveļa, biezā termoveļa + flīsa jaka, pat pie pasīvas makšķerēšanas ir ļoti OK. Patīk tas, ka kostīms ir viegls un elpošana nav vienkāršs mārketinga triks. Enerģiski paurbjot, auduma iekšpusē parādās kondensāts, bet kādas pusstundas laikā tas paliek sauss. Nosēžot nepārtrauktā lietū 2 stundas, kombinezons nebija izmircis cauri. Neesmu gan testējis dienu lietū, varbūt tad būtu cauri. Trešajā gadā sāka plīst nost jakas ārējās kabatas un biksēm šur tur vīles. Diegu kvalitāti var vēlēties labāku.
ps. Copēju gandrīz katru vīkendu.
17.janvāris 2012, 00:13 | links
 
litrabol,zem kostīma velku norfin cosy line un bēdu nezinu!
16.janvāris 2012, 14:44 | links
 
Sveiki!!! Arī es esmu jauna kostīma meklējumos!!! Lietoju drusku vairāk kā divus gadus Seafox dzelteno, viendaļīgo! Pirmie divi gadi bija ok, bet tagad pa visām šuvēm laiž cauri. Lietoju diezgan intensīvi gan vēlā rudenī, gan ziemā,ir bijis visu dienu pa lietu sēdēt!! Bet tagad zinu droši ka viendaļīgo vairs negribu neparko!!! Jo ja lietus,vai slapjš sniegs , viss notek no muguras d......!!!Tagad skatos piedāvajumos NORFIN RAFT vai arī no ebay var dabūt Sundgridge kostīmu pa labām naudām!! Varbūt kāds ir lietojis RAFT, var ko pateikt! Paldies!!
16.janvāris 2012, 14:17 | links
 
iggorz
a kā tu šim kostīmam pielagoji termoveļu kādu ņēmi vai neņēmi vispar
16.janvāris 2012, 13:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager