Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
Sajūtas divejādas ; nav zivju-zb saimnieks; pilns maiss-nakuj tādu copi...
8.maijs 2010, 21:58 | links
 
Par gaumi nestrīdas...
8.maijs 2010, 21:50 | links
 
Piekrītu Carp-XXL, viss ir OK, katrs izvēlas ko un kur ķert. Man piemēram neatļauj budžets braukt uz Ventu vai kur citur ķert kādu brīvdomājošu karpu.... Žēl, ka komentāros citu cilvēku darbi ( es par komercdīķiem.. ) tiek aplikti at LI-EE-EE-LU kluci. Stulbi. Bet ja kādam nepatīk - nu nebrauciet uz densrozēm, Valli, Vitkopiem, Trikātu.. un t.t. Iesaku tiem, kas grib ko sliktu patekt - nopērciet sev DVD ar karpu copi Ebrā vai Volgā - skatieties un komentējiet...
8.maijs 2010, 21:39 | links
 
Vislabāk man garšo viskijs bet tomēr es dzeru alu...
8.maijs 2010, 21:37 | links
 
Protams tās ir divas dažādas copes un priekšroku arī Es dodu savaļnieču copei un tas parasti ir uz vairākām dienaktīm jo man patīk šis proces BET atbalstu arī dīķu copi un cienu šos saimniekus kas ir parūpējušies par lielu daļu copmaņu kam nav pacietības vai zināšanu lielo karpu copē un pietiekoši bieži apmeklē šos dīķus un ši nav reklāma bet gan tikai skaidrojums par atšķirīgām lietām un pats būtiskākais ir tas ka savaļas karpas Es visas atlaižu jo tie resursi ir no padomijas mantojuma un paši neatjaunojas un tie nebūs mūžīgi jo kautkad vienkārši beigsies bet arī mana ģimene grib zivi un tamdēļ arī es braucu uz maksas dīķi noķert karpu ģimenei jo tas tōmēr ir patīkamāk un gardāk ne kā no MAXIMAS....Tā lūk kungi un dāmas ir starpība starp vienu un citu copi......
8.maijs 2010, 20:51 | links
 
Visforšāk ir karpu mānīt publiskos ūdeņos kur nevienam nekas nav jāmaksā.Tādos dīķos ir grūti kādu normu izvilkt,bet ja paņem tad cits kaifs.Pāris reizes Trikātā,arī Ūdensrozēs ir būts,bet riebīgi,tā nav karpu cope.Tādi dīķi labi priekš iesācējiem,treniņam.Ne asakas!
8.maijs 2010, 19:12 | links
 
Manprāt makšķerēšana zivju dīķī kas medības zoodārzā...
8.maijs 2010, 19:07 | links
 
man jau patik ka seit tiek reklemeta valle un udensrozes :D:D:D:D
8.maijs 2010, 11:03 | links
 
daugaviet nerunaa fufel, ja nezin kas vinsh i! te iet runa par citu lietu!
8.maijs 2010, 10:54 | links
 
Sēdēt komfortablā vietā?Kas kuram tuvāk sirdij,cits jau no balkona grib zivis vilkt!Nu nepatīk man uz estrādes makšķerēt un vēl pašam jāmaksā!
8.maijs 2010, 10:53 | links
 
carp-xxl,tukšā neesi bijis?Tad pamēģini savvaļā!Tas nebūs veikals!Un izjūtas citas!Sēdēt komfortablā vietā,kur saimnieks gāž karpas dīķī blakus ēsmai un dēvēt sevi par karpinieku,liekas jocīgi.Nu katram savs.
8.maijs 2010, 10:41 | links
 
nu protams ka lielās ir jāmāk piemānīt! nekas rīt braukšu cīnīties ar viņām gudrībā :)
8.maijs 2010, 10:21 | links
 
pickeram - šoreiz runāju par Valli... Šopavasar ielaistāis bērnudārzs ( 0,8 ldz 2 kg gan pagaidām ir pastulbas karpeles! ) gan velkas ārā tīri ātri un rij uz nebēdu, bet lielākie eksemplāri ir izvēlīgi...
8.maijs 2010, 10:18 | links
 
Sakarā ar to, ka daudzi makšķernieki ir izteikuši vēlmi pacīnīties ar karpām arī naktī, no 08.05.2010 Vallē atsākam nakts copi. Nakts cope – no plkst. 21:00 līdz plkst. 08:00. Maksa – Ls 8.00. Sīkāka informācija:+371-26333630 vai www.makskerniekuparadize.lv
8.maijs 2010, 10:15 | links
 
antons, ceru ka to nerunā par valli!
8.maijs 2010, 10:15 | links
 
sidlam.. Man nepatīk ķert karpas akvārijā un pēctam lielīties, ka es esu baigas MASTER... Tikpat labi var aizbraukt uz Dārzciemielas Maximu, turpat paņemt ķīniešu kātu, citā nodaļā paņemt kukurūzas buņdžu un sākt amnestijas procesu karpu akvārijā.... Bet tur nav dabas! Nav laiks pārdomām! Nav jādomā, kā to zivi pievilināt, kas jau pāris reizes ir dabūjusi pa muti un ļoti STINGRI IZVĒRTĒ Tavas pavadas un pasniegto cūkēdienu....
8.maijs 2010, 06:53 | links
 
Pirmkārt jau ar attālumu kas jābrauc...Esmu arī tur bijis un tur gan ķeras ka ar divām copenēm nemaz nevar paspēt strādāt,bet arī tur ir daudz copmaņu kam neķeras bet tāda cope man vairs nav interesanta ja karpas velc kā raudiņas
8.maijs 2010, 03:35 | links
 
Es te Jūs šajā vietnē lasu ,un domāju???Vai nu tie citi dīķi ir baigi kruta neapgūstāmi,vai arī Jūs te visi pa vieglo vāraties.Nu piemēram NAGĻU dīķi,es 1.reizīti gadā aizbraucu,un bez problēmām ,cik gribu,tik savelku.Tad sakiet lūdzu,ar ko šie dīķi baigi atšķirās??
7.maijs 2010, 23:43 | links
 
Kāds ir bijis Trikātā trenkāt karpas?
7.maijs 2010, 22:22 | links
 
isteniba es ar no entam reizem tur besha tik vienu reiz bij jo makskeri ierava ieksha un no skrobes piedzeros.haha
7.maijs 2010, 22:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager