Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
Tā jau kašķi var visur atrast......bet tā kā es braucu uz copi un nekad vēl bešā nēsmu bijis tad man galīgi vienalga kas ar to līmeni zivis ir smukas tur un arī garšīgas kas nav maz....
7.maijs 2010, 22:03 | links
 
ja ir pareiz esma nokjert var,bet besi ka pasaka acis un telo nevainigos
7.maijs 2010, 21:58 | links
 
Par ko tad škobe ja jau zivi esi noķēris.....
7.maijs 2010, 21:56 | links
 
nu nokert jau var protams,bet limenis lietum nelistot,vakara aizbraucot un no rita atpakal jau limenis mainijies.ta ka nevajag.un nokert es maku tik skrobe
7.maijs 2010, 21:48 | links
 
Ja nemāk noķert tad nevajaga visu pasauli vainot...Es cik braucu vienmēr savu zivi esmu noķērisun nekādus mietiņus nespraužu un ūdeni nevaktēju...kā parasti pavasarī līmenis ir augšā un vasarā lejā ja nu akurāti katru dienu nelīst bet karpu arī maksas dīķī ir jāmāk noķert it sevišķi jau lielākās kas ir no iepriekšējiem laidumiem bet tas jau arī ir patīkamākais process karpu copē....Ne asakas !!!
7.maijs 2010, 21:35 | links
 
ir dzirdets kad ta tas ir.tad veci sabrauc kert 1 dienu keras otru jau ne sluzas nolaiz un veciem vis gar bardu.man bij iesprausta kuja pagasgad pie udens un nakoso ritu ka braucu agri limenis bij mainijies
7.maijs 2010, 21:09 | links
 
margers...
nu gan tev sanāca īsta "pērle", kko tik gudru ir grūti komentēt ;) ..... ne asakas...
7.maijs 2010, 18:56 | links
 
ja tev saimnieks iedos zivis un vel makskeret pa brivu tu ar bildesies un liksi saita ,teiksi cik labi tur kjeras.ta ir reklama un vis.parasti kaut ko jau var nokert,bet ne jau tadi kvantumi un tt.irst vajag mazak
6.maijs 2010, 23:12 | links
 
Bļin!Pat te reklāmas sākās!
6.maijs 2010, 17:03 | links
 
 
noFX ieskaties www.zsudensrozes.lv ....galerijās, tur ir ko redzēt... ;) bet ne jau visi prot tās skaistās zivis ķert...
6.maijs 2010, 11:19 | links
 
Jaunpilī ir kads bijis
5.maijs 2010, 20:51 | links
 
To: Es

Biju 2. maijā ūdensrozēs, tur nav ko redzēt... 7h uz 6 kātiem tikai līdaka paņēma spiningu 1.2kg, tas arī viss, karpas mēmas pagaidām...
5.maijs 2010, 20:44 | links
 
pusprofi un profi to ignorē, jo šamajiem būtu kauns piedalīties TAUTAS klasē... Pats esmu piedalījies pagājušo gadu pāris reizes, ir jautri un normāla kompānija.
5.maijs 2010, 20:32 | links
 
Kā izpaužas amatieru sacensības? Vai gadījumā tur nav tā, ka sabrauc kaut kādi pusprofi, kas profos ieņem kādu 10 vietu un novinnē mačus?
5.maijs 2010, 20:07 | links
 
22-23. maijā Vallē notiks amatieru diennakts makšķerēšanas sacensības. Sīkāka informācija: http://www.makskerniekuparadize.lv vai rakstot uz e-pastu: burtukalps@inbox.lv jeb arī zvanot uz Nr. +371-26333630.
5.maijs 2010, 19:56 | links
 
Kāds 4 maijā bija ūdensrozēs? Vēlētos dzirdēt atsauksmes - jau iepriekš paldies :)
5.maijs 2010, 17:13 | links
 
Kāds ir bijis šogad Trikātā? Ir vērts braukt? Piemēram ūdensrozēs mēmā sērija, nekas nenotiek...
4.maijs 2010, 22:50 | links
 
Sveiki.

Meklēju komandas biedru 2010gada Latvijas čempionātam karpu makšķerēšanā,kaķīša ezerā.
klements@one.lv
30.aprīlis 2010, 09:05 | links
 
Manjakam...

Ceru,. ka karpu.... maniaks.... Nu es ta brauktu cauri Jaunciemam ārā uz Tallinas apvadceļu virzienā uz Salaspili. Tālāk pāri Daugavai un virziens ir Baldone\Vecumnieki\Skaistkalne. Pēc HESa ir riņķis. Tam taisni pāri un brauc līdz būs T-veida krustojums. Tur pa kreisi Baldones\Vecumnieku\Skaistkalnes virzienā... Pēc kādiem 5 km pirms benzīntanka būs norāde, ka pa labi ir Skaistkalne. Griežam turp. Braucam līdz Vecumniekiem, izbraucam tiem cauri.Braucam pāri dzelzceļam, līdz parādīsies Y-veida krustojums. Tur jābrauc PA KREISI Neretas\Valles\Jēkabpils virzienā. Būs apdzīvota vieta - Valle ar krustujumu ( pa labi - Bauska, pa kreisi - Aizkraukle ). Brauc taisni un apmēram pēc 200 m pēc tam, kad beidzas Valles miests - labajā pusē ir norāde - "Atpūtas komplekss "Makšķernieku paradīze". Tur tad arī tās karpas satiksi.... Var arī pēc kartes: http://www.latvijaskarte.lv/de/?xno=245&yno=188&x=1258&y=833 . Vai www.makskerniekuparadize.lv .......
29.aprīlis 2010, 23:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager