Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
Daudz labāk! Neredz auklas un pārējos pričendāļus!
12.augusts 2010, 12:25 | links
 
Kā karpas ņem duļķainos ūdeņos?
12.augusts 2010, 12:19 | links
 
andrs5...Tā nesaki!Tagad ir izgudroti tādi brīnumi ka ņem vienmēr un visur...pat tur kur nekā nav iekšā! JOKS!!!
11.augusts 2010, 16:08 | links
 
guntar nevis jauc bet saki uz ko tad tu pats dabūn atraksti privaati man es tev so to labu pastastiisu ,protams ja zini par sauso doģen !
11.augusts 2010, 16:03 | links
 
Sausajā Daugavā karpa uz sarkano slieku ir kā aklai vistai miežu grauds, nevis likumsakarība.
Nejauc cilvēkam galvu.
11.augusts 2010, 15:49 | links
 
xxxxxx 0.32 vnk salmo monofilo āķi tādu kam spice uz saanu saliekta taadi visaam ziviim latvijaa der numuru nepateikšu katram te savi numuri pats izdomaa ja esi copeejis vispaar un nesapņo ja tev boilists samaaciis trikus un filmiņas saskatiisies tadnuvilksi haaaa visa karpu lietas domaatas biznesa pacelšanai nevis lai mēs copmaņi ko savilktu ;} visas tas boilas un kukuruuzas taads apd.... vien ir bl... uzliec nakstārpu vai sarkano slieku un COPEE ;} taakaa man draugs 4kg karpu uz pludina un sarkano slieku cemur SAUSAJAAAAAAAA daugavaa nokeera kur citi saka karpas nau un nenem ir pilns ar vinaam bet uz ko kad vnk veiksme ;}
11.augusts 2010, 15:41 | links
 
Kāds zin kur Tukumā un tā apkārtnē ir kāds sakarīgs karpu dīķis. (izņemot vaskos). Un kāda biezuma žilka un kur izmēra āķi ir piemērotāki karpām līdz 3-4kg?
11.augusts 2010, 13:40 | links
 
andrs5...Nabes ezerā neesmu bijis.Tā nevar būt ka tikai pavasarī var lielo dabūt.Ja viņas tur ir tad arī vasarā un rudenī jādabū.Katram ezeram ir cita pieeja.Ja ir ezerā daudz roida,tad uz kukurūzu vai ko līdzīgu būs grūti ko jēdzīgu noķert jo mazās būs pirmās klāt.Ne asakas!
11.augusts 2010, 13:02 | links
 
Sveiki vai kāds ir bijis Vērgalē pilsētas dīķī?
10.augusts 2010, 23:47 | links
 
čau orest ,redzams esi vnk labs cilvēks un zinošs vīrs par copi unpar karpām nau man paveicies lielāku par 1.200 spoguleni sausajā daugavā noķert ,varbūt zini varb. nē nabes ezerā mazajā vasarā var lielāku par 600gr dabuut vai tas ir tikai maijā iespējam uz 3 un lielāku ?
10.augusts 2010, 21:37 | links
 
Lauric...sūtu privāti.
10.augusts 2010, 08:34 | links
 
Karpu makšķernieki,atsaucas!Vispār info par karpu dīķiem joprojām ir pat ļoti aktuāla!
10.augusts 2010, 08:29 | links
 
Brauc pa dienu uz ūdensrozēm un pa nakti uz valli:)
9.augusts 2010, 18:32 | links
 
Tuvojas brīvdienas,kad ir doma braukt uz copi.Ūdensrozēs nemaz pa nakti neļauj copēt.Vienīgā nakts ir no trešdienas uz ceturtdienu.Tas man neder.Tad atliek vienīgi uz Valli!Vai ir vēl labi varianti,kur varētu realizēt jau iepriekš minēto?
9.augusts 2010, 18:27 | links
 
Šorīt vienā purva ezeriņā vienu 4nieci paņēmu,ortu mazāku amnestēju.Vispār baigi kūtras.
9.augusts 2010, 17:53 | links
 
+ vēl par Matīšiem.Šogad pamatīgi savairojušās sīkzivis.Raudas un tt.Un tās pamatīgi maitā visu copi.Par to dīķi ir tāds iespaids,ka karpas tur ir pamaz.Agrāk vismaz varēja manīt dzīvību,bet tagad pa retam kāds sīkaļa nozīmējas.
8.augusts 2010, 11:04 | links
 
 
Es Matīšos 3 reizes esmu bijis,un pa trīs reizēm esmu vienu copi redzējis(nosacīti),kuru pa nakti nogulēju. :) Man tas dīķis vairs nemaz nepiesaista.Paziņas ir smuki šad tad vilkuši.Bet tas tiešām ir reti.
8.augusts 2010, 09:38 | links
 
Kāds negrib padalīties ar labiem boilu pārdevējiem e - bajā?
7.augusts 2010, 21:24 | links
 
Lauric - Matīšos pagašnedēļ paziņa noķēra 8.3 kg karpu ... Citi gan neko neesot ķēruši, bet redz, ka ja piestrādā.... Pats ari gan braucu uz Ūdensrozēm
7.augusts 2010, 21:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager