Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
Vakar pacopēju Ūdensrozēs.Ar diviem kātiem normu savilku,6,5kg. Znotam kā iesācējam 5kg.,bet lielākā 4niece.Ne asakas!
23.jūlijs 2010, 11:19 | links
 
Esmu jauns karpu makskernieks :)
Kas mani panjems uz copi?
19.jūlijs 2010, 11:20 | links
 
Tikko zvaniju uz Jaunmedniem, Labs saimnieks nesaprot pat to ka vinjam porasa vai nemak pa Latviski runat. :DDDDD
15.jūlijs 2010, 18:00 | links
 
Struteles dikjos biju pagajusho gad. Neko nenokjeeru. Nezinu kapec,bet taa bij. Makskereju ka parasti uz pludu ar baroshanu,bet izpalika. tapec sogad negribas vairs tur. :)
15.jūlijs 2010, 16:57 | links
 
zilka vari pamegināt struteles dīķus!
15.jūlijs 2010, 16:16 | links
 
Kads nevar ludzu ieteikt labu copes vietu Tukuma raj.? Ir doma ar sikajiem aibraukt ar pludu patrenkat, bet nezinu isti kur. Dzirdeju par Jaunmednjiem , bet vai tur nebus brivdienas parbasts jo tur esot diezgan populari.
15.jūlijs 2010, 13:39 | links
 
Kā copējas Mores dīķos?
Tur viņi esot vairāki,vai var visos iemērkt makšķeri?
14.jūlijs 2010, 17:18 | links
 
Kads nevar ludzu ieteikt labu copes vietu Tukuma raj.? Ir doma ar sikajiem aibraukt ar pludu patrenkat, bet nezinu isti kur. Dzirdeju par Jaunmednjiem , bet vai tur nebus brivdienas parbasts jo tur esot diezgan populari.
14.jūlijs 2010, 17:16 | links
 
Tā vīri iekārtojušies
5.jūlijs 2010, 08:44 | links
 
Vakar (3.jūl) pirmo reiz mēģināju karpu dīķi - biju Alberta dīķos. Makskerēju sarga ieteiktajā vietā - meža ielokā itkā izskatījās potenciāli laba. Pēc pāris stundām sākās uzmanīgas copītes un es cītīgi meklēju kā dabūt karpai āķi lūpā (ķēru uz kukurūzu). Izrādās - burtiski man blakus atpūtu bija nopirkusi citādi runājoša jauniešu kompānija, ap 15 cilvēki. Tad nu viņi lielākajai mašīnai ķērcošu mūziku ieslēguši, sāka plosīties uz peldpūšļiem pa ezeru. Punktu pielika tas ka viņi ārdījās plašā frontē, vienbrīd piepeldot pat gandrīz virs manas iebarotās vietas! Manos piedāvājumos plunčāties savā pusē ignorēja, tieši pretēji - izrādīja kompānijas sievišķiem savu bravūru un ārdījās vēl cītīgāk, manā virzienā izteicās vēl (khm) nepieklājīgāk. Kad sargam piezvanīju pārjautājot - vai tas ir karpu dīķis vai pludmale tad viņš nelaipni atbildēja: ko gan es tagad 5Ls dēļ vēl viņam kompensāciju/atlaidi prasīšu? MANI par nekauņu nosauca. Izskatās, Alberta dīķos daudz svarīgāka ir jauniešu-peldētāju komanda (ap 25Ls? peļņa) nekā makšķernieks (5Ls).
4.jūlijs 2010, 12:22 | links
 
Foršs tas ezers. Kādi izmēri bij? Tās šogad ielaistās?
3.jūlijs 2010, 23:35 | links
 
Vakar vakaru un šorītu nolēmām pavadīt pie Vipēdes ezera. Super!
Ezers sakārtots, sataisītas laipas, ļoti demokrātiska samaksa. Patīkami pavadīts laiks, laika apstākļi superīgi. Tā ir ideāla vieta atpūtai gan vieniem, gan kopā ar visu ģimeni.
Bija arī rezultāts. No 3 karpu copēm 2 realizētas. Iepriekšējā reizē- zandarts. Cope bija vēlu vakarā- ap vienpadsmitiem un tad no rīta ap četriem, pieciem. Līdz ar saules uzlēkšanu, sīkie sāka grabināt, bet ap 10- tiem neaiztika arī tie. Tādēļ beidzām un devāmies mājās.
Bija gan kas tāds, ko visiem copmaņiem jāzin dodoties uz ezeru īpaši šovasar. Neaizmirstiet pretodu līdzekļus. Mums bija aizmirsies. Nekad nebijām tik daudz cīnijušies ar odiem. Miegs noteikti nebija ne prātā. Un tie koda visu nakti.
3.jūlijs 2010, 23:30 | links
 
Vitkopos karpas ķeras, tikai ākis ar karpinieku kuģīti jāved diezgan tālu, ar metienu tik tālu nevar aizmest. Un visu laiku jābaro precīzi tajā vietā kur liek āķi. Ja ker kā parasi, tad rezultāti švaki.
29.jūnijs 2010, 17:51 | links
 
Kur Kuldīgas pusē var kādu karpu noķert?
Lapsu dīķī kas notiek?
Kas tās par vietām Laidos un 3 - 4 km no Kuldīgas (ir sludinājums ss.lv)?
18.jūnijs 2010, 11:42 | links
 
Kas tā par Zivi?
18.jūnijs 2010, 11:33 | links
 
Vakar Zivē notika naturāla tautas čakarēšana, pa 7stundām ,kamēr tur biju ,no krasta ūdens atkāpās pa 10 cm. Pie dīķa bija cilvēki 20, nevienam vispār nebija copes. Ak jā, varēja saķert asarīšu bērnus,kuri bruka virsū visam ēdamajam.
18.jūnijs 2010, 07:41 | links
 
ligo: vai tik 8kg~ karpinjas rudenjos netirgoja izsolees? varbuut kaada aizmaldiijusies gadiijaas.
17.jūnijs 2010, 00:04 | links
 
agrak bija 5,6,7dien no 6riitaa
16.jūnijs 2010, 07:52 | links
 
Cikos Nagļu diķi sāk laist iekšā ???
16.jūnijs 2010, 07:10 | links
 
Ticiet vai nē,bet man Info tāds,ja pagājušogad man pašam bez piepūlītes bija arī 4,5 kg karpiņa,tad šogad jau esot daudz lielākas paaugušās;pagājušo svētdien kolēģim 2.copītes,abas makšķeres krastā ar nolauztiem āķiem.Tā kā par kvantumiem nezinu,bet pacīnīties jau laikam ir ar ko???Ne Asakas!!!
15.jūnijs 2010, 22:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager