Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
tas jau baigi kruta ka vispaar kaut kas saacis nemt Naglu maksas dikos........
vienu laiku nedelas divas vispaar bija baigaaakais klusums.....:(
jau 1.5ls/kg? visu laiku vai tad nebija 1.8ls/kg?
15.jūnijs 2010, 22:21 | links
 
Sestdien biju Nagļos, karpas kērās tādas no 1,8 līdz 3 kg. cope bija nevisai laba + baigais vējš.
15.jūnijs 2010, 21:16 | links
 
ligo
pagajšgad biju nagļos apsaimniekotājs uz reiz pateica par 5kg lielāku neesot iekšā ja nu blakus dīķī vaisleniece kur aizliegts copēt.
Mums ķērās tādas ap 1.5kg
15.jūnijs 2010, 13:17 | links
 
ligo ieliec bildes
13.jūnijs 2010, 20:01 | links
 
Dienas maksa3ls 1kg 1,50 ls
13.jūnijs 2010, 19:27 | links
 
ligo...un cik tas viss izmaksāja.
13.jūnijs 2010, 18:16 | links
 
vakar bijām Nagļos No 13-19 katram 4 karpas 11kg 8kg 8,5kg kukurūza slieka
13.jūnijs 2010, 09:42 | links
 
karpu cope Morē cenas normālas lētāk kā 2009 cope 5ls un 4kg pēc tam par katru zivi no 1.0-2.0kg 1.5ls un no 2.0-...... 2.0ls šodien bijām reāla cope
10.jūnijs 2010, 20:17 | links
 
Karpinieki, atsaucās! :)
Man jautājums par daudziem labi zināmo, noslēpamaino dzirnavdīķi dienvidkurzemē.
Sapratu, ka tur ir jāpērk licenzes, bet vai tās ir jāpērk arī tiem, kam vēl nav 16?
Un varbūt var sniegt kaut kādu izformāciju par aptuveniem dziļumiem, piemēram, cik dziļš ir uz upes gultnes un cik uzpludinātajā teritorijā?
Domāju, ka saprotiet par ko runāju. :))
10.jūnijs 2010, 17:30 | links
 
Vai tad Nagļi nav komercdīķis?
8.jūnijs 2010, 21:30 | links
 
Neesmu karpu speciālists,bet pāris gadus atpakaļ bija tāds gadījums Nagļu dīķos:Pāris dienas pirms mūsu brauciena kolēģis tur pacopēja,karpiņas ņēma uz visu:kukurūza,slieka,baltais.Aizbraucam mēs,liekam kukurūzu un visu pārējo,bet ne copes a kaimiņu veči velk,prasam uz kā,šie saka uz kukurūzu,tad diena nāca uz vidu,kad pamanīju,ka šie uz āķa liek tikai vienu kukurūzas graudu.Tad arī mēs līdz vakaram negarlaikojāmies.Lūk tā mēdz gadīties!
8.jūnijs 2010, 21:29 | links
 
Humbre...nosūtiju tev vēstuli! ashukainis...Paldies par informāciju,bet es komercdīķos necopēju.Ne asakas!
8.jūnijs 2010, 19:46 | links
 
Hombre un Orest-stop! tur nekas nekeras sobriiid! velti brauksiet taadu gabalu!!!
bija pazina te sestdien vai svetdien iepriekseejo-teica sham ne vienas karpa pa visu dienu!!!!!!!!! a uz visu kolhozu 3laikam izvilktas, man vismaz baigi patikas cits maksas dikis Ŗaibais asaris"
cenas NAglos-ieeja 3ls un karpa 1.8ls/kg......
nezinu vai tagad veel ir bet kaukad bija jamaxaa veel par to ka masinu novieto..... phe:D:D:D
8.jūnijs 2010, 19:34 | links
 
Orest
mans @ pasts -juriscilvecins@inbox.lv.
Vairāk interesē darbdienas.
8.jūnijs 2010, 19:22 | links
 
Nezinu no kurienes tāda info par Vitkopiem! Biju piektdien vakarā līdz sestdienas pusdienslaikam...man neviens nejautāja cik noķēru! No 8 vakarā līdz 12 dienā 7 copes,piecas krastā. Mazākā 3,9 kg,lielākā 5,3.

Nu jāmet gan bija vismaz 120 metri,jo tuvāk tiešām cope nebija.
8.jūnijs 2010, 14:44 | links
 
Hombre...Nekāda problēma.
8.jūnijs 2010, 12:45 | links
 
Orest,vajadzētu sakontaktēties,lai aizbrauktu uz Nagļu dīķiem.
7.jūnijs 2010, 19:05 | links
 
Cienījamie karpu makšķernieki, vakar pabiju dīķu kompleksā "Vitkopi", un secināju, ka nekas tur šobrīd neķeras. Izskatās, ka saimnieks atkal skopojas ar zivju laišanu, jo pa visu nakti no 15 atbraukušajām ekipāžām zivis dabūja tikai 3. Un arī, katrs pa vienai 2kg smagai karpai. Citiem vārdiem sakot, pilnīga necope. Cenas arī neadekvāti lielas. Laiva Vitkopos maksā 10 Lati, un ar laivu tu drīksti pārvietoties tikai līdz kādai salai, un arī par salu ir jāmaksā. No laivas cope ir aizliegta. Arī mājiņas, kas ir diezgan dārgas nekam neder, jo copēt no tās pašas salas nav iespējams. Citiem vārdiem sakot, BARDAKS. Vīri mums pretējā pusē jau trešo nakti sēdēja, un pagaidām bez panākumiem, bet pričendāļi, un makšķeru skaits ūdenī bija grandiozs! Laikam veči nevar samierināties ar to, ka dīķī zivju nav!
Ne asakas visiem, un ja esat sataisījušies uz Vitkopjiem, tad nebraucat. Vismaz tagad noteikti nē.
5.jūnijs 2010, 18:20 | links
 
L.Cope....Nu ļoti normāla cena,tikai par boilām gan tā nesaki...izsmies!Mani uzreiz apķēzija,ka neatdzīstu to ķīmiju bet ķeru uz dabīgām ēsmām.Ne asakas! Starp citu...vai te kāds nau no Valmieras kas gribētu piebiedroties man karpu copē,protams piemetot benzīnam.Lai veicas!
3.jūnijs 2010, 13:32 | links
 
janis1988: nezinu kaa shogad, bet 2009. ieeja 3ls + 1.5ls par katru kg. ja dodies uz turieni 6dienaa vai 7dienaa, tad esi pie vaartiem jau kaados 05:30 un ienjem rindu :) 6:00 veraas valjaa vaarti un ta visi steidz ienjemt labaakaas vietas. zivju tur ir daudz. man lielaakaa tur - tieshi 4kg, koleegjim 7,8kg. ir dzirdeets par 10nieceem. nekaadu boilu, speciaalu bariibu. dobeles dzirnavnieks un kukuruuza+slieka :) nekas nav jaalaizh valjaa, visas var patureet un garrdi nozhaaveet :)
2.jūnijs 2010, 23:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager