Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
Kads var pastastit par Naglu dikiem ??? Cik tur maksa,cik norma??
1.jūnijs 2010, 20:30 | links
 
hey
Četri cilvēki, cope NEVIENA. Varbūt ielaid zivis un tad aicini?
1.jūnijs 2010, 16:46 | links
 
Carpz

Izņēmi vārdus "no mutes" ;) Vai lielākas par 10 kg tur ir? Cik?
1.jūnijs 2010, 14:39 | links
 
hey,
Gribi taisīt biznesu, atceries, ka klientam vienmēr taisnība un tev ir jāpierāda, ka dīķī X mājo un ķeras karpas, nevis klientam jāpierāda megameistarība.
Bet, ja karpu ķeršana tavā ūdenskrātuvē prasa īpašu meistarību, derētu ticama informācija cik tur ir karpas 15kg+, cik 20kg+, kas noteikti ieinteresētu meistarīgākos LR karpiniekus. :)
1.jūnijs 2010, 14:20 | links
 
Vislabākais teiciens....nemāk makšķerēt.Ja regulāri laiž klāt un viņas tur daudz tad arī ķeras.Lielākā daļa to komercdīķu ir baigi tukši.Es copēju tādā kas kādreiz bankrotējis.Pāris reizes ielaida,pirmās dumās nokāsa un viss,biznes beidzās.Tagad ja viena copīte nedēļā ir,tad baigi labi.Vispareizāk bija Trikātas dīķī,2ls.par to ka makšķerē plus par katru noķerto kilogramu maksā atsevišķi.Cik var atļauties tik velc,ja neko neizvelc arī nav liela skāde.Tagad gan nezinu kādas tur cenas.Naukšēnos sākumā turēja vienu copmani kas copēja bez maksas,lai veči redz ka ķeras,tā teikt,reklāmai.Ne asakas!
1.jūnijs 2010, 11:35 | links
 
hey,man jau šķiet,ka maksas dīķos vajadzētu piedāvāt tik zivju,cik svētdienas makšķernieks spēj samaksāt.Citādi mums kaut kā atsevišķos dīķos sanāk,naudiņu paņem,piestāsta brīnumus par baigo copi,bet dzīvē saimnieki kāš ar tīkliem ,bet tu nabadziņš,kas samaksājis,nesaproti kāpēc neņem?
1.jūnijs 2010, 09:22 | links
 
Acīmredzot ir ko mācīties! Zivis katru dienu neķeras + meistarību nenopirksi ;)
31.maijs 2010, 22:01 | links
 
hey, es tai dīķi biju kā pagājušo gadu,tā šogad - ne zivju,ne makšķernieku. Nejūt,ka tur būtu ielaistas zivis,bet reklāma pa pirmo,uzķēros un uzreiz šogad aizbraucu cerībā,ka zivis salaistas!!!!
31.maijs 2010, 20:34 | links
 
Vitkopos,k a parasti,viss notiek!
31.maijs 2010, 18:52 | links
 
Dīķis jau smuks,bet neviena makšķernieka.Vajadzēja nobildēt ka veči velk lielās!
31.maijs 2010, 16:57 | links
 
Jau otro reizi šomēnes esam papildinājuši karpu ūdens tilpni ar jaunu karpu daudzumu!

Aicinām uz copi: Karpu dīķis

www.copesvieta.com

Info: 2 75 86 00 4
30.maijs 2010, 12:48 | links
 
Kas vitkopos darās, kāds māk pateikt?
28.maijs 2010, 12:39 | links
 
Vai kāds var padalīties ar infu kas notiek Pāles dīķos?
28.maijs 2010, 12:22 | links
 
janis19755...Nav jau traģēdija,lai copē,vienkārši man tālu jābrauc un kad aizbrauc tad vietas ir aizsistas.Lai speciem veicas!Ne asakas!Es ar savu dabūšu
28.maijs 2010, 11:47 | links
 
Man nav gadījusies tāda nelaime ar makšķernieku uzbrukumiem:) Viena lieta ir nosaukt ūdens krātuvi, otra noķert kādu karpu:))))) Es karpas ķeru Engures ezerā, bet tā laivu noma vai maksas dīķu nosacījumi ir pagriezušies.
28.maijs 2010, 08:42 | links
 
Laikam jau neteikšu,jo pats Tur biju ciemiņš. Lai nu paliek prieciņš vietējiem.
27.maijs 2010, 20:01 | links
 
janis 19755..Es tā vienam reiz nosaucu ūdenskrātuvi un tagad tur okupējuši speci un taisa vairākdienu sesijas.
27.maijs 2010, 18:32 | links
 
janis1988, Tu mani saintriģēji? Nosauc vismaz ūdenskrātuvi, kur tos dabas brīnumus ķēri?
27.maijs 2010, 09:54 | links
 
Šodien Vallē, a/k "Makšķernieku paradīze" dīķī ir ielaistas jaunas ( pavisam 31. gab. ) karpas ar kopējo svaru -202 kg., no kurām 10 karpas ir ar svaru no 10 līdz 12 kg! Bildes būs apskatāmas manā bilžu galerijā un www.makskerniekuparadize.lv, kā arī www.karpas.lv.
Turpat parādīsies arī 22.-23.05.2010 amatieru sacensību foto... Ja kādam ir arī kādas labi izdevušās bildes no šīm sacensībām - lūdzu sūtiet tās uz e-pastu: burtukalps@inbox.lv. Uz tikšanos Vallē!
26.maijs 2010, 15:32 | links
 
Šonakt karpas bija vienrizējas,tādu copi jau sen nebiju baudījis !!!! četras trinieces dabūju ārā un sešas norāvās,cik 'tas bij lielas nezinu,bet noteikti ne mazākas !! Viena pat makšķeri ierāva ūdenī !!! Un tas viss notika nejau maksas dīķos !!!!!
23.maijs 2010, 15:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager