Mangaļsalas mols

īsi par un ap aktuālo šajā vietā
Tur regulāri bliež logus ārā. Salonā neko redzami neatstājiet.

kkas, 29.aprīlis 2020, 06:52


leikas, kopš likvidēja tos pritonus, nebija dzirdēts ka blieztu..bet varbūt atkal kādi huligān uzradušies.
29.aprīlis 2020, 08:43 | links
 
Nejauciet sabojātas ''zivs smaka'' ar to, kas rodās ja zivs tauki ilgāku (nosacīti) laiku ir saskarsmē ar gaisu. Tā ir tā raksturīgā (amīnu) smaka. Svaigai reņģei ja to tūlīt iztīra nav nekādas tās ''zivju'' (amīnu) smakas . Nu to nekādīgi nevar teikt par tām, tirgus. Tāpēc jau es, reizi gadā, eju uz molu. Nu saķeru tos 10.kg, Iztīru (ja strāda ar šķērēm, tad 10kg iztīrīšana aizņem 2st). Saceptas līdz paliek sausas, ideāla zacene. Cepu tauku vārāmā katlā eļļā-tad nevajag nekādus miltus un arī nepiedeg kā uz pannas. Pēcāk sapakoju ar vakuumpakotoju porcijās maisiņos ( arī lai lieki netiek klāt gaiss) un saldētavā iekšā . Kad gribās ''čipsus''- super garšīga. Apsālīšanai , pirms cepšanas: 8g sāls, 4g cukura uz 1kg iztīrīto liemeņu. Ja grib sāļus, pie alus, tad sāls vairāk. Kāpēc vajag cukuru?- cukurs ar olbtumvielām cepot dot to raksturīgo , garšīgo ''cepeša'' garšu. https://lv.wikipedia.org/wiki/Maij%C4%81ra_reakcija Liemeņus vajag skalot vairākās reizes līdz ūdens nav tumšs tik tad apsālīt un paturēt ledusskapī hermētiskā traukā(arī lai netiek klāt, lieki , gaiss) kādu laiku, lai sāls ievelkas vienmērīgi.
29.aprīlis 2020, 08:26 | links
 
Tur regulāri bliež logus ārā. Salonā neko redzami neatstājiet.
29.aprīlis 2020, 06:52 | links
 
Jā, šodien pa dienu esot bijuši municipāļi un jautājuši pēc makšķernieku kartēm, pats neredzēju.
Vakarā vienam autiņam pašā galā bija izsists logs un arī bija policija.
28.aprīlis 2020, 23:25 | links
 
Šodien biju Mangaļsalas molā, cope ļoti laba, visi saķēra. Pusdienlaikā pilsētā bija +14, bet tur +7 un vējš, auksts vakarpusē bija ne pa jokam un pūta arī labi.
Tagad gatavošu svaigus liemenīšus.. ) Man vecu zivi neviens neiemānīs....) gudrimeļi.
28.aprīlis 2020, 23:21 | links
 
Piedošan,laikam ne tur ielīdu...)
28.aprīlis 2020, 23:11 | links
 
Šodien aizskrēju līdz Skaiskalnei,kādu vimbuku patramdīt.Nekāda lielā tramdīšana nesanāca,tikai vienu sazaķēru,bet par to, kad tu esi viens pats pie upes un klausies putnu čalās un vēro plaukstošo dabu,tas kaifs atsver tos gaļas kilogramus..
28.aprīlis 2020, 23:09 | links
 
Tracina šitie vecie perdeļi- visziņi. Paši copēt nebrauc, bet sēž forumā un apliek tos, kuri dalās savā pieredzē. Katram taču pieredze var būt dažāda, kāpēc tā jāiespringst uz citu apšaubīšanu un kritizēšanu. Ja jums nav, ko teikt par to, kā gāja copē, tad turiet savas pākstis ciet un nepiesārņojiet forumu. Paldies par uzmanību.
28.aprīlis 2020, 23:05 | links
 
vairāk skābekļa uz mola.

v__l, 28.aprīlis 2020, 22:50


Nu ja par to arī jāpriecājas :) lai gan cik zinu skābekļa tur reņģu laikā nav un nebūs. Labi ka man stāvoša cope no moliem kolhozā absolūti neinteresē.
28.aprīlis 2020, 22:58 | links
 
što i trebovalos dokazat :D
labi, ka gērnsijas gurmāniem pietiek ar CT fišu. vairāk skābekļa uz mola.
28.aprīlis 2020, 22:50 | links
 
Nu naivi cerēt,ka tie liemenīši ir pirmā svaiguma...)
28.aprīlis 2020, 22:41 | links
 
vienu dienu ir tikai svaigas un veselas zivis. nākamajā dienā ir daudz liemeņu. gan reņģu, gan citu.

v__l, 28.aprīlis 2020, 22:22


Kārtējie pekstiņi :) nekādu eļļu nesmērē, regulāri iepērku svaigas zivis tur, tad pa daudziem gadiem kaut reizi man ar tādas būtu patrāpījušās (nezinu kā var gatavojot nepamanīt ka zivs ir saeļļota). Un otrkārt uz vitas paviljonā neko nepārstrādā, liemenīšus jau atved no zivju pārstrādes ceha.
28.aprīlis 2020, 22:34 | links
 
Sveiks, Luter! Apsveicu ar kārtējo pseidonīmu!:)
28.aprīlis 2020, 22:25 | links
 
Vislabākais izmērs, sacep kraukšķīgā mīklā "čipsos" un ēd ar visām asakām, ideāla zacene :) Ja nevar apēst svaigas, tad tās pašas saceptās saliek "brāļu kapos" tomātu mērcē, vai etiķī, kā nu kuram patīk. Kūpināšanai gan prasās lielās.


varu pateikt, ka es pat mīklā nelieku- notīrītas ielieku ļoti karstā eļļā pannā un tad uz mazākas uguns, kamēr stingras paliek- tad, kad atdziest, var kā čipsus grauzt:) Tik jāuzmana, lai nepiedeg un jāskatās, lai partija apmēram vienāda, savādāk vienas jau kraukšķ, bet otras vēl mīkstas. Līdzīgi var cepeškrāsnī uz ieeļota cepamā papīra kādu stundu paturēt- tas pats čipsis sanāk
28.aprīlis 2020, 22:25 | links
 
lai tā būtu.
man nav Gērnsijā trennēta nāss.
100% iepriekšējās dienas zivis tiek apsmērētas ar eļļu. tādēļ sausumu centrāltirgū neredzēsi.
vienu dienu ir tikai svaigas un veselas zivis. nākamajā dienā ir daudz liemeņu. gan reņģu, gan citu.


un Tu tā arī neatbildēji uz jautājumu - cik ilgā laikā jūrā ķerta zivs nonāk uz centrāltigus letes!
28.aprīlis 2020, 22:22 | links
 
kā var atšķirt vakardienas liemeni no šodienas. acu un žaunu vairs jau nav.
v__l, 28.aprīlis 2020, 21:53


Pēc gaļas struktūras, elastības, kā arī krāsas un sausuma. Bet galvenais smaka, var zivi diennakti noturēt uz ledus, bet svaiga jūras smarža tai vairs nebūs. Esmu strādājis smalkā zivju restūzī Gērnsijā, zivis piegādāja agri no rīta zvejnieki. Dažkārt tie ar mēģināja iesmērēt vakardienas lomu :) Vecas reņģu filejas un liemenīšus esmu dažas reizes manījis rimi, pelēka gaļa, jau apvītusi. Starp citu neēdu arī atsaldētu zivi, tāpēc atšķirībā no daudziem krājumus ledusskapī neturu.
28.aprīlis 2020, 22:05 | links
 
OK. tad pastāsti, lūdzu, pie tā paša Mangaļsalas mola ar tīkliem izvilktas (pats redzēju - tīklus sāka tukšot ap 5:30. vienā reizē visu neizvilka. atgriezās ap 8:00) zivs ceļu līdz centrāltirgus letei (7:30 zivju paviljons jau strāda).
un vēl, lūdzu, paskaidro. ja jau esi neiemānāms speciālists, kā var atšķirt vakardienas liemeni no šodienas. acu un žaunu vairs jau nav.
28.aprīlis 2020, 21:53 | links
 
Saprotams arī Centrāltirgū var uzrauties uz ļoti vecām, smakojošām zivīm, arī vakar redzēju pāris tirgotājiem vecas reņģes ļoti nožēlojamā stāvoklī un atbaidoši smirdošas. Liemenīšus ļoti ātri izķer, pāris stundās, tā nav produkcija kura paliek veca.
28.aprīlis 2020, 21:39 | links
 
Muļķības, man vecu zivi neviens neiemānīs, ļoti smalka oža, un labi zinu kā atšķirt vakardienas zivi no svaigas ;) Pie tam vienmēr iesmeju par tiem kas rauc degunu par tirgus zivi, bet paši veselu dienu sutina savu lomu plēves kulītēs ar visām iekšām, žaunām. Un tad vēl mājās tādu blāvi izsutušu plankumiem bildē izlietnē vai vannā :)
28.aprīlis 2020, 21:36 | links
 
Nezinu par kādiem tirgiem iet runa, bet Centrāltirgū var, vakar pat paņēmu pāris kilo liemenīšus, izcili svaigas un maziņas, kā man patīk. Un galvenais nav jāķēpājas to smalci ķidājot, jo kad atminos kā puikas gados vedu mājās pārsimts asarēnus un raudeles un ķidāju tos līdz vēlai naktij, nu nah!

Karlis_K, 28.aprīlis 2020, 21:00


Kā tur tajā vecajā anekdote bija - stārij, līsij, a v skazki vēriš.

1. ja reņģe ir no tīkla izlasīta no rīta, ātrāk par pēcpusdienu vai nākamo rītu uz tirgus letes tā neparādīsies. aimirsti Viļa Lāča pasakas, kur tieši no laivas zivi uz letes lika.
2. ja kāds ir papūlējies no zivs uztaisīt liemenīšus, tad nedomā, ka tas altruists gribēja tevi atbrīvot no ķēpāšanās. vienkārši ar galvu un iekšām zivs ātrāk maitājās. tas nozīmē, ka tavs liemenītis bija jau pāris dienas vecs.
28.aprīlis 2020, 21:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager