Mangaļsalas mols

īsi par un ap aktuālo šajā vietā
es ar kautko dzirdeeju, bet nevienaa likumaa to neatradu, ka nevar copeet , varbuut, kaads vairaak zin, peec paaris dienaam brauksu paarbaudīšu!
13.aprīlis 2018, 06:14 | links
 
Tas Mangaļsalas mols tad nav slēgts copei? Es te visādus murgus saklausijies, tik uz laivas copi briedu vislaik
12.aprīlis 2018, 23:33 | links
 
Tā arī domāju, bet nemiers dīdīja - nepārbaudīsi neuzzināsi. Paldies par info!
12.aprīlis 2018, 19:47 | links
 
pāris dienas atpakaļ bijām!vel par agru tur ko meklēt! lai ūdens nedaudz iesilst.
12.aprīlis 2018, 19:02 | links
 
Pagājušā gadā pirmos 5kg noķēru 14. aprīlī. Šogad 9.tajā braucu lūkot, bet Lielpilsētā autiņam nojuka bremzes. Labi, ka bez ekstrēma, iztiku ar roceni līdz mājām, bet paliku bez informācijas par reņģi.
12.aprīlis 2018, 17:51 | links
 
kā ar renģēm, pagaajušo gadu jau itkā bija ???
12.aprīlis 2018, 15:48 | links
 
Vēl par agru. Pēc 3 nedēļām, tad būs vērts.
6.aprīlis 2018, 22:04 | links
 
Šodien vari aizbraukt pamēģināt :)

skaties kā iepriekšējos gados bijis, tad var rēķināt, kad sākt taustīt.
6.aprīlis 2018, 17:07 | links
 
Ir kāds šogad bijis? Reņģes vēl nav?
6.aprīlis 2018, 14:55 | links
 
Kirsis6666
Neko nav izpelnījusies, lai arī ļoti garda. Bet labāk/ērtāk/ražīgāk savā laivā, nekā plecu pie pleca stāvēt kolhozā, klausīties visādu figņu, kur katra vārda galā ir ***, raut nost svinus, sistēmas utt
25.maijs 2017, 17:27 | links
 
Sveiki, kā ar bullīšiem Mangalī?
25.maijs 2017, 15:39 | links
 
Renģe nupat baigo godu izpelnijusies-nopietni vīri ar eholotēm un motorlaivām nopakoti šās medī ;).
17.maijs 2017, 22:35 | links
 
Stāsts vairāk velk uz atskati par prasmēm. Upē un jūrā ūdens līmenis ļoti zems un šorīt nu pavisam neveicās ne mētājot ne velcējot ne pludinot ko noķert. Tas viss apnika un daži km pa jūru līdz Bolderājas molam un vēl pa vējam jau tikai stunda pavērot krasta ainavas un ne tikai. Pa ceļam vienā vietā kaijas un kraukļi klapēja reņģes. Tiešām pamētājot tā reņģe tiešām tur bija , bet pasīka un ne katrā metienā. Ja jau mols tad uz to. No mola Tauta strādāja . No laivas ik pa brīdim mēs arī, bet stāsts par citu: dzerot tēju, krelles kolēģis bija iemetis pie laivas un ik mirkli cēla laukā renģi un ne sīko. Un tiešām nekur nekas nebija jāmet, viss notika pie laivas. 1 st laikā spainis pusē......
17.maijs 2017, 22:07 | links
 
Nu, no laivas un ar eholotu protams cita aršana.

Headhunter, 17.maijs 2017, 13:45


nu jā, aršana cita :)

taču jebkurā gadījumā fakts ka renģe tur ir, viss vēl notiek, pieņi tek, bet ikri vēl iekšā...
17.maijs 2017, 13:51 | links
 
Nu, no laivas un ar eholotu protams cita aršana.
17.maijs 2017, 13:45 | links
 
No rīta? Es biju pēcpusdienā (ap 18.00), uz mola bija kādi 4-5 copmaņi, un visi teica, ka "ne locekļa neķeras". Tā kā laikam jau runājam par dažādiem Mangaļsalas moliem.

Headhunter, 17.maijs 2017, 12:17



Pēcpusdienā, no 16:00-19:00. Bet no kādiem 17:00 mēs pārbarucām uz Bolderājas pusi, tā kā bija info, ka tur labāks izmērs, tur tiešam bija daudz labāka bilde eholotā...
Nu tad sanāk, ka kaut kāda koncentrācija bija tikai pašā galā uz jūras pusi... Mēs ta no laivas, stāvējām jūrā, nelīdām tādā attālumā lai traucētu makšķerniekus no mola...
Ja esi Facebook, tad paskaties manu profilu "Guntars JigLv"...
17.maijs 2017, 12:36 | links
 
No rīta? Es biju pēcpusdienā (ap 18.00), uz mola bija kādi 4-5 copmaņi, un visi teica, ka "ne locekļa neķeras". Tā kā laikam jau runājam par dažādiem Mangaļsalas moliem.
17.maijs 2017, 12:17 | links
 
Nu, nu, shaiba, pastāsti sīkāk, ko ar to domāji. Vai gribi izlikties par baigo sūro profesionāli? Es arī biju gan piektdien, gan pirmdien uz mola un varu tikai apstiprināt Cuncina teikto - reņģes pie mola nav.

Headhunter, 17.maijs 2017, 09:14


Pie mola reņgu pirmdien bija, ka nespēj vilkt... Vismaz galos no jūras puses +/-40m no mola, principā mierigi iemetamā attālumā... Pa sāniem nezinu...
Jā, pie Mangaļsalas mazāk, pie Bolderājas stipri vairāk... Bildes ieliku Facebook...
17.maijs 2017, 12:11 | links
 
Nu, nu, shaiba, pastāsti sīkāk, ko ar to domāji. Vai gribi izlikties par baigo sūro profesionāli? Es arī biju gan piektdien, gan pirmdien uz mola un varu tikai apstiprināt Cuncina teikto - reņģes pie mola nav.
17.maijs 2017, 09:14 | links
 
Domāju, ka ir jau beigušās, jau maijs pusē.
Bolderājas molā kkad Bullīši nāks...
16.maijs 2017, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager