Lielauces ezers

sveiki svetdien domA uz lielauces ezeru ks labs tur notiek kas ar liidakaam un ashukiem??
kaadus voblerus njemt liidz un gumijas??

copmans22, 24.septembris 2015, 18:47


Vasarā man tur konkrēti rullēja Bentminnow 130, spilgtā krāsā, kā tgd nemācēšu teikt.
24.septembris 2015, 20:48 | links
 
sveiki svetdien domA uz lielauces ezeru ks labs tur notiek kas ar liidakaam un ashukiem??
kaadus voblerus njemt liidz un gumijas??
24.septembris 2015, 18:47 | links
 
Sveiki, kāds nezin, vai laivu bāze vēl strādā, doma rīt aizbraukt, bet nevaru nevienu sazvanīt :/
9.novembris 2014, 17:26 | links
 
Radinieks bija aizbraucis atpūsties, līņus labi pavilkās.
12.augusts 2014, 14:07 | links
 
Jā, piekrītu, tiešām viena liela sekla bedre, mazie asarīši un raudas pa kādai bija..bet principā klusums....
12.augusts 2014, 12:32 | links
 
Es iepazinos ar ezeru saulainā laikā.. varbut tādēļ tur vairs neesmu savu kāju spēris.. viens zemmērs un viss. Pieļauju, ka vējainā un apmākušā laikā ir ok cope.. man ezers nepatika..viena liela, sekla peļķe..
22.jūlijs 2014, 00:20 | links
 
Izklausās jau labi...:)
Paldies par informāciju
21.jūlijs 2014, 22:13 | links
 
Ezers interesants. Ja gribi redzēt un sajust copes, tad tik uz priekšu.
Vakar ap 6-7 zemmēri, zupas izlases asari. Lielākais ap 200 grami.
Iepriekšējā reizē ap 20 zemmēri un daudz asari, pāris ap 200 grami. Varbūt kāda līdaka bija mērā, bet nebraucu gaļu iegūt un mērlentu klāt nelieku :)
Vietējie laikam asarus pārsvarā uz rotiņu ķer. Es copēju uz mazām gumijām, dziļākās vietās uz vobleri. ja ķer uz gumijām tad vajag vairākas vienādas.
Sagaidi, kad sola mākoņus, iebrauc ezerā, un sāc laisties pa vējam copes neizpaliks.
21.jūlijs 2014, 12:30 | links
 
Labdien.
Vēlējos pajautāt kā ir ar šo ezeru, vai kādi labi lomi? :)Kā arī varbūt kāds nesen bijis un var padalīties ar pieredzi?
21.jūlijs 2014, 11:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager