Normāls copes biedrs

Meklējam un atrodam normālus copes biedrus :D
Meklēju kompanjonu copei , varētu teikt , slimu cilvēku , kam cope ir dzīvesveids . Rīga . Var PM , var SMS 25596074 . Šodien doma aizmaukt līņos ;) Copēt no kādiem 20:00 - apm. 2:00
10.jūnijs 2019, 13:16 | links
 
Labvakar! Labprāt atrastu pieredzējušāku copes kompanjonu no Ozolniekiem/ Jelgavas. Vienalga vecums (man 34), valoda kādā runā. Esmu sācis makšķerēt biežāk pēdējā gadā, bet no lomiem gandrīz apaļa nulle. Makšķerēt tieku tikai brīvdienās. Parasti braucu uz gruntenēm uz Lielupi vai ar mikrodžigu Iecavā. Fīdera kāts stāv vēl neizpakots. Vēlams copmanis "parastais" jo puskilo pinkus es parasti neņemu līdzi iebarot, varbūt tā arī ir problēma ;) Varbūt kādam nav slinkums ierādīt kur to zivi sākt meklēt!
28.aprīlis 2020, 22:17 | links
 
uman [28.04.20]: Labvakar! Labprāt atrastu pieredzējušāku copes kompanjonu no Ozolniekiem/ Jelgavas. Vienalga vecums (man 34), valoda kādā runā. Esmu sācis makšķerēt biežāk pēdējā gadā, bet no lomiem gandrīz apaļa nulle. Makšķerēt tieku tikai brīvdienās. Parasti braucu uz gruntenēm uz Lielupi vai ar mikrodžigu Iecavā. Fīdera kāts stāv vēl neizpakots. Vēlams copmanis "parastais" jo puskilo pinkus es parasti neņemu līdzi iebarot, varbūt tā arī ir problēma ;) Varbūt kādam nav slinkums ierādīt kur to zivi sākt meklēt!
Sveiks! Kautko jau varētu sabīdīt)) es arī vientuļais braucējs )))
7.maijs 2020, 10:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager