Brienamie kombinzoni

šodien iegādāšos brienamo.
Pieredzes nav nekādas. Zinu tik to kā staigāt :D
Jautājums - brienot pa ezeru un noķerot kādu lomu kur Jūs liekat to lomu?
stulbas atbildes nevajag, bet tiešām noderīgas atbildes.
Liekat jostu un pie jostas kukanu?
Paldies.
29.oktobris 2014, 08:51 | links
 
Turpat, kur liec lomu, kad staigā pa krastu:D
Man ir divas versijas.

1. Laist lomu vaļā.
2.Likt somā, pirms tam nomušījot.

Vasarā, kad ir karsts, ņemu līdzi "mīksto" aukstumsomu ar diviem aukstumelementiem. Nomušītās zivis pa 4 - 6 copes stundām, kā tikko izvilktas.

Esmu kategoriski pret kukaniem. Ja gribi zivi palaist vaļā, tad palaid uzreiz, nevis vazā līdzi pa ezeru. Ja gribi apēst, tad nodušī!
29.oktobris 2014, 08:57 | links
 
Paldies par padomu ;-)
29.oktobris 2014, 09:08 | links
 
..mirtins praktiski pareizi izstāstīja! No praktiskā viedokļa - ilgstoši brist pa ūdeni nav viegli. Ir arī šķēršļi, ūdenszāles, dūņas, utt. Paturamo zivi liec mugursomā, kurā ielikta aukstumsoma (diezgan populārās lielveikalu plastikāta tašiņas ar sudraboto pārklājumu).
29.oktobris 2014, 09:09 | links
 
Nu tad būs mājās jāmeklē veca mugursoma kurā ieklāt to aukstuma plēvi :D
Brīvdienās mēģināšu notestēt jauni iegādāto brienamo kombizonu.
Pirku lēto galu. Nēesmu vēl gatavs maksāt pāri 100 euro par brienamo ja nezinu ka stas ir :D
29.oktobris 2014, 09:34 | links
 
Nu tad būs mājās jāmeklē veca mugursoma kurā ieklāt to aukstuma plēvi :D
Brīvdienās mēģināšu notestēt jauni iegādāto brienamo kombizonu.
Pirku lēto galu. Nēesmu vēl gatavs maksāt pāri 100 euro par brienamo ja nezinu ka stas ir :D

Roliss, 29.oktobris 2014, 09:34



Ģērbies silti:D
29.oktobris 2014, 11:18 | links
 
Nu labāk apģērbties siltāk un uzvilkt kombinzonu šādā laikā un biki pastaigāt ar kombizonu nevis pumpēt laivu, tad izlaist, un vēl mitrs laiks un nevar izžāvēt kā nākas jo mazajā dzīvoklī istabā kaut kā izžāvēt lai būtu saus.
Bet nu azarts un vēlme ir pamēģināt lai saprastu kas un kā :D
29.oktobris 2014, 11:22 | links
 
Ja kas, es izmantoju šāda tipa aukstumsomas.

http://reklamassuveniri.lv/good/25796/aukstumsoma/

Iekšā lieku pāris elementus, atkarīgā no gaisa tempertūras un copes ilguma. Zivis lieku atsevišķā maisā, lai neplēš folliju.

Vienu sezonu iztur, pēc tam metu laukā. Viegla, sapakotā veidā aizņem maz vietas.

Tagad rudenī uz stundām 4 - 5 vairs aukstumsomu nevajag. Ir gana auksts, lai zivis nesabojātos arī tāpat prastā kuļķenē iemestas.
29.oktobris 2014, 11:22 | links
 
Nu labāk apģērbties siltāk un uzvilkt kombinzonu šādā laikā un biki pastaigāt ar kombizonu nevis pumpēt laivu, tad izlaist, un vēl mitrs laiks un nevar izžāvēt kā nākas jo mazajā dzīvoklī istabā kaut kā izžāvēt lai būtu saus.
Bet nu azarts un vēlme ir pamēģināt lai saprastu kas un kā :D

Roliss, 29.oktobris 2014, 11:22


Man arī ik pa laikam ienāk šāda doma prātā, bet esmu sapratis, ka visu dzīvē gribēt nevajag. Tā kā pa lielam fīderēju un spiningošana ir tikai tādēļ, lai pamainītu nodarbi un neislīgtu rutīnā, tad nolēmu iztikt ar garajiem zābakiem:DDD

Tā jau mājās ir atsevišķs skapis visiem pričendāļiem, bet tik un tā vietas nepietiek un pamazām aizpildās citu skapju aukšas, pagultes un pažobeles:DDDD
29.oktobris 2014, 11:32 | links
 
Ja kas, es izmantoju šāda tipa aukstumsomas.

http://reklamassuveniri.lv/good/25796/aukstumsoma/

Iekšā lieku pāris elementus, atkarīgā no gaisa tempertūras un copes ilguma. Zivis lieku atsevišķā maisā, lai neplēš folliju.

Vienu sezonu iztur, pēc tam metu laukā. Viegla, sapakotā veidā aizņem maz vietas.

Tagad rudenī uz stundām 4 - 5 vairs aukstumsomu nevajag. Ir gana auksts, lai zivis nesabojātos arī tāpat prastā kuļķenē iemestas.

mirtins, 29.oktobris 2014, 11:22


Kādas somas un politetilēna kuļkenes, vīri vai tiešām neesat dzirdējuši ka svaiga zivs visātrāk sabojājas un sasmok mitrumā un bezgaisa telpā ietīta neelpojošos maisos ? Es daru pavisam vienkārši, to zivi kuru pēc izvilkšanas vēlos paturēt uzreiz izķidāju, noslauku sausu(sausa zāle, sūnas, papīra dvieļi, salvetes) un lieku dabiska materiāla audekla kulē(ir man tāda izmēros kā liels spilvena kuvērs). Un mugursomā iekšā. Zivs ventilējas, stāv sausumā, pat vasarā šādi nesabojājas visas dienas garumā. Ja copējat uz vietas krastā zivi pēc izķidāšanas var uzkarināt uz zara ēniņā lai kārtīgi apžūst kādu brīsniņu.
29.oktobris 2014, 14:26 | links
 
Ja kas, es izmantoju šāda tipa aukstumsomas.

http://reklamassuveniri.lv/good/25796/aukstumsoma/

Iekšā lieku pāris elementus, atkarīgā no gaisa tempertūras un copes ilguma. Zivis lieku atsevišķā maisā, lai neplēš folliju.

Vienu sezonu iztur, pēc tam metu laukā. Viegla, sapakotā veidā aizņem maz vietas.

Tagad rudenī uz stundām 4 - 5 vairs aukstumsomu nevajag. Ir gana auksts, lai zivis nesabojātos arī tāpat prastā kuļķenē iemestas.

mirtins, 29.oktobris 2014, 11:22

Kādas somas un politetilēna kuļkenes, vīri vai tiešām neesat dzirdējuši ka svaiga zivs visātrāk sabojājas un sasmok mitrumā un bezgaisa telpā ietīta neelpojošos maisos ? Es daru pavisam vienkārši, to zivi kuru pēc izvilkšanas vēlos paturēt uzreiz izķidāju, noslauku sausu(sausa zāle, sūnas, papīra dvieļi, salvetes) un lieku dabiska materiāla audekla kulē(ir man tāda izmēros kā liels spilvena kuvērs). Un mugursomā iekšā. Zivs ventilējas, stāv sausumā, pat vasarā šādi nesabojājas visas dienas garumā. Ja copējat uz vietas krastā zivi pēc izķidāšanas var uzkarināt uz zara ēniņā lai kārtīgi apžūst kādu brīsniņu.

Sulla, 29.oktobris 2014, 14:26

Ruduļu Jura skola,vārds vārdā:)
29.oktobris 2014, 14:36 | links
 
Ruduļu Jura skola,vārds vārdā:)

raihs, 29.oktobris 2014, 14:36


nu es šito noskatīju upes krastā no viena vecmeistara foreļnieka pirms 20 gadiem, kas šis atrādīja savu lomu, līdz tam arī mocījos ar zivs sasmakšanu kuļķenēs :) Vēl labāks variants protams ir pītais grozs plecā, kādu laiku izmantoju tādu, bet nu tas aizņem papildu vietu tomēr.
29.oktobris 2014, 14:41 | links
 
Bet nu lielākā kļūda ir ka zivij ļauj nosmakt, nenotecina asinis un uzglabā stundām neizkīdātas, tādas smirdēs pat ledusskapī ieliktas.
29.oktobris 2014, 14:44 | links
 
Tā ir,un lai zivi saglabātu svaigu , iesaku to iemaisīt jebkurās koku,krūmu ,zāliena lapās .Nav obligāti nātrēs.Zaļie augi,to lapas satur fitoncītus,kas ir dabīgs antibaktioroloģisks līdzeklis, kas aizkavē pūšanas un bojāšanās procesus.
29.oktobris 2014, 15:04 | links
 
Nesen skatījos raidījumu, kā dienvidos (+30 C ēnā) uzglabā- augļus un zivis- apsmērē ar lapu koku pelnu putriņu.
Varētu arī ar māliem, mušas toč neapd...tu! :D
29.oktobris 2014, 16:33 | links
 
Bet nu lielākā kļūda ir ka zivij ļauj nosmakt, nenotecina asinis un uzglabā stundām neizkīdātas, tādas smirdēs pat ledusskapī ieliktas.

Sulla, 29.oktobris 2014, 14:44

sulla tu taču esi gaļenieks...
29.oktobris 2014, 23:05 | links
 
Gribētu redzēt, kā "gaļinieks" Sulla spiningojot 100 g asarīšus katru izķidās, nosusinās un ietīs līķautā:DDD Turklāt pirms tam atzvīņos, jo asarus izķidātus tīrīt grūti.

Šādu var atļauties tikai foreļojot, kad vēl upmalā, tikko nogalētas miesas apkaisa ar sāli un iecērt asiņainos zobus vēl trīsošās foreles miesā:))) Asarus pietiek tikai noslopēt un maisā iekšā. Nekas viņam slikts nenotiek :D
30.oktobris 2014, 10:26 | links
 
Snowbee Granite 5mm.
Var laisties ledus aukstā ūdenī.
Saku pats no savas pieredze,ir labs.
30.oktobris 2014, 14:32 | links
 
Snowbee Granite 5mm.
Var laisties ledus aukstā ūdenī.
Saku pats no savas pieredze,ir labs.

Spriditis30, 30.oktobris 2014, 14:32
30.oktobris 2014, 14:32 | links
 
Snowbee Granite 5mm.
Var laisties ledus aukstā ūdenī.
Saku pats no savas pieredzes,ir labs.

Spriditis30, 30.oktobris 2014, 14:32

Spriditis30, 30.oktobris 2014, 14:32

Snowbee Granite 5mm.
Var laisties ledus aukstā ūdenī.
Saku pats no savas pieredzes,ir labs.

Spriditis30, 30.oktobris 2014, 14:32

Spriditis30, 30.oktobris 2014, 14:32

Nesanāk bildi gan ielikt.
30.oktobris 2014, 14:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager