Team Salmo

Viss par un ap šo produkciju
@iesacejs50; man atkal ir cita pieredze, lietošanā ir TSTI7-652F un TSTI8-752F, pagaidām gan vienu pilnu sezonu, bet neko sliktu par kātiem teikt nevaru, man tie patīk. Es gan vēl neesmu mēģinājis celt kilo līdakas ar tiem iekšā, sēdēt uz tiem vai ar celi to izturību baudīt.

Manuprāt Ingus dara pareizi izveidojot šo sadaļu, jo sērija aug, jauni modeļi nāk iekšā, lai nevajadzētu pa 100 reizēm vienu un to pašu malt visus jautājumus par šo sēriju saliekot vienā sadaļā.

Piebilde: neesmu nedz Salmo darbinieks, nedz kā citādi saistīts ar to kompāniju. Tas tā, lai nav pārpratumi, jo no šīm anoņimkām, nevar saprast kurš kurā frontē atrodas. :D
2.februāris 2015, 14:18 | links
 
Es tiešām neaizstāvu ne viena brenda intereses, vienīgais ko aizstāvu ir saprātiga cena par kvalitāti, nevis pārmaksāšana par skaļiem vārdiem. Un TS ar šo parametru tiek galā ļoti labi. Protams viņi nav vienīgie, bet viņi ir LV! :)

Pārdošanas apjomi SS varētu būt saistīti ar to ka TS ir "desmitreiz" izplatītāks pie mums nekā piem Grafitleaders, līdz ar to arī second market ir aktīvāks. Tas gan ir tikai minējums...
2.februāris 2015, 14:15 | links
 
Tu pats saprati ko uzrakstīji? Grafileader ir ražotājs un Finezza ir modelis, nav nekādas lētās Finezzas:D . Graphitleader lētie kāti ir Calzante, kas ir diezgan ok kātiņi, par to cenu. Man ir abi gan Graphitleader Calzante, gan Team Salmo Small game, un otrais stabili ieliek visos parametros, varbūt izņemot pačotā...:) Cena cik saprotu būs līdzīga, bet lai Inguss palabo, ja kļūdos.
2.februāris 2015, 14:10 | links
 
Pēdējā laikā cik ir vērots SS.LV un šeit forumā Ļoti daudzi tirgo nost Team salmo kātus Ļoti daudz cilvēku!AIZDOMĪGI
Daudzi ir nopirkuši un pāris copes un pārdod citu brendu kātu masveida tirgošana nost nav manīta!
2.februāris 2015, 14:03 | links
 
Mans viedoklis personiskais nevaru sevi pārvarēt un pirkt pāri par 100 Eiriem maksāt pa Salmo kātiem!Lētā gala kāti ir OK bet Team salmo ja viņi būtu analogs Graphitleader vai finezai lētās kopijas tad varētu padomāt!
2.februāris 2015, 14:01 | links
 
Veel var atveert teemu Owner un Cobra āķi, jo tikai viņus lietoju un peerku Salmo tikla veikalos.
2.februāris 2015, 11:54 | links
 
Nu jau trešo gadu šī produktu līnija ir pieejama mūsu spiningotājiem. Laika gaitā daudzi no mums ir kļuvuši par Team Salmo produktu lietotājiem. Tāpēc šī sadaļa ir nepieciešama, lai šeit apspriestu visu, kas saistīts ap un par šo produkciju. Aicinu savus jautājumus uzdot arī šeit! Cik varēšu, mēģināšu atbildēt.
2.februāris 2015, 11:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager