Brekši

gulbis37 kuraa uudenskaraatuvee kjeeri?
2.jūnijs 2010, 02:37 | links
 
tatad ja breksi taja laika kad viniem vajadzeja narstot nenarstoja bus taka slimi?vispar tas kautka iespaidos uz copi saja vasara?kas varbut saja jautajuma kads zin kautko?
2.jūnijs 2010, 01:28 | links
 
taatad...shodien kadi 10 njemami brekseeni prieksh skrubinashanas:)iebaroshana-dobeles dzirnavnieka kombis ziviim+izspiestas linseklas+kukuruuzas putraimu mix+melase......esma-kukuruuza+baltais;makaroni melasee,ka arii makaroni,apviljaati brekshbariibaa no veikala+baltais;spekja gabalinshs-nenostraadaaja....;copes bija daudz un dazhaadas,bet neviena lielaa nesajutu taa ari pa visu dienu no 5 riitaa liidz septinjiem vakaraa,meerkjis bij shodien noskaidrot,vai taada iebaroshana straada,ka arii,vai naarsts jau beidzies,par ko varu pazinjot,ka visi desmit brekseeni bij ar ikriem,ibio:(..nu cik var....
1.jūnijs 2010, 21:53 | links
 
nez,man dobelnieks shanceeja,tiesa,es liku klaat granuleetos kjiplokus un linseeklas,un tas bij maija saakumaa,udens veel bij auksts..tagad taisos noprooveet atkal ,domaaju,riit....
31.maijs 2010, 13:49 | links
 
baac,nesanaak paaaraak liels video youtube maximums 10 min video var a manam stunda ar kautko :D
31.maijs 2010, 13:43 | links
 
šodien ielikšu video par govs pļekām :) apskatiities kaa vinji tur indijaa baro zivtinjas :D
31.maijs 2010, 12:48 | links
 
dobelnieks diivaini smird,peec veciem sieriem :D pirmoreiz kad nopirku paku,ieliku masiinaa un domaaju,kas taa smird :D
30.maijs 2010, 23:49 | links
 
Esmu kādreiz validolu piepilinājis, pat baltos sasmaržojis, rezultāts uzreiz uzlabojās.
30.maijs 2010, 23:40 | links
 
joka pēc nomēģināšu, sadalīšu paiku 2 daļās! bet tas tik pēc nedēļas, jo priekšā smaga darba nedēļa!
30.maijs 2010, 22:42 | links
 
pickers;es nopietni,tikai dažus pilienus.Tie žurnāli vēl nebija pasaulē nākuši,es ~30 gadus atpakaļ jau viņu pat uz karpām liku klāt ēsmai.Esam ar čomu raudas ķēruši,viens ar pieliktu korvalolu,otrs bez,mīkla vienāda.Ejam pa upes brasliem ar pludiem,viens otram ik pa laikam aiziet priekšsā,vienam 3xvairāk zivju.Apmainamies ar mīklas pikām,redzami uz reiz kā tas strādā.Tā varētu domāt štrumentos vaina,meistarībā un tt.
30.maijs 2010, 22:31 | links
 
ar pliku dobelnieku ir pagrūti, un tam jāliek klāt zivju caurejas zāles :)
30.maijs 2010, 21:55 | links
 
sakiet,kāpēc dobelnieks-zivīm nestrādā,vai pie vainas modificētā kukurūza?
30.maijs 2010, 21:50 | links
 
man arī tas ir dīvaini, nu ja jūs runājat nopietni, varētu piešaut pie paikas, bet kad iešu uz nenopietnu copi :D
30.maijs 2010, 21:35 | links
 
pickers - logiš ka nopietni. Reizēm internetā un žurnālos var salasīt tādas gudrības... žēl, ka nesekoja normāls pastāstiņš par to, kā tika pārbaudīts un kā strādā. Es par korvalola labajām īpašībām izlasīju šodien nopirkatā krievu copes žurnālā. Tur bija teksts par raudām un to ķeršanu. Tur šī ķīmija tika pieminēta :DDDD Atklāti sakot... nemaz negrasos mēģināt... ja nu vienīgi, tad kad 100% zināšau, ka zivs apakšā ir un visu virtuves piedāvājumu būšu izmēģinājis.,.. tad ķeršos pie aptiekas :DDD Bet maz ticams :DDD
30.maijs 2010, 21:24 | links
 
aakji, tu to nopietni par sirds piliniem? :)
kautka dīvaini palika, man mājās stāv 3 pudelītes :D
30.maijs 2010, 21:11 | links
 
tvisters,tev ljoti izstiepts jautaajums...uz nakteni njem lielie brekshi,pie nosaciijuma,ka tie vispar ir tur,vai nu ir pievilinaati ar tavu bariibas baazi barotavaa...3 metri,tas varetu but robezha...atstraume nostraadaa pie pluydinjcopes,ja bariibu metiisi atstraumee,tad ta neizskalosies,un neradiis brekshu celju liidz tavam akjim,ja copeesi uz gruntenes.
30.maijs 2010, 19:50 | links
 
naktii brekshi uz naktenes njem? taadaa vietaa kur kaadi 3m un atstraume
30.maijs 2010, 19:43 | links
 
aakjis,mani vairaak dabiskaas vielas pievelk....nu korvalols...briesmiiga kjiimija.
30.maijs 2010, 19:27 | links
 
Gulbis37;nesaku ka Tev vajag to likt,roc tikai sliekas un liec klāt-strādā.Es palieku pie savām pārbaudītām vielām.
30.maijs 2010, 19:25 | links
 
saroc parastaas sliekas,un sakapaa ar nazi copes vietaa,un jauc klaat bariibai...ir labs rezults.
30.maijs 2010, 19:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager