Brekši

Pēdējo 24 st. laikā Lielupē uz diviem 10 gab. brekši līdz 800 gr. Pārņemu stafeti.... :).

Pravietis, 30.septembris 2020, 11:52


Zivis jāķer tur, kur tās ir.
Vakar Varkaļu kanālā uz Lielupes stūra pa 5 stundām 23 breksēni, no kuriem lielākais ap kg, pārējie no 300 līdz 600 gr, un 4 mēra vimbas.
30.septembris 2020, 12:24 | links
 
Pēdējo 24 st. laikā Lielupē uz diviem 10 gab. brekši līdz 800 gr. Pārņemu stafeti.... :).
30.septembris 2020, 11:52 | links
 
Agnams [29.09.20]: Vakar no 17:00 līdz 23:00 atsedēju pie ezera un pilnīgi nevienas nomālas copes. Ļoti daudz asarīšu, pāris raudiņas ar breksīšiem un maza līdaciņa uz fīdera. Diemžēl, šoķējošā kārtā zemmērs :D
Pamaini vietu.
29.septembris 2020, 08:54 | links
 
Vakar no 17:00 līdz 23:00 atsedēju pie ezera un pilnīgi nevienas nomālas copes. Ļoti daudz asarīšu, pāris raudiņas ar breksīšiem un maza līdaciņa uz fīdera. Diemžēl, šoķējošā kārtā zemmērs :D
29.septembris 2020, 08:26 | links
 
Silts, ta silts, varbūt, tagad jau diži nekustas vai bedrēs lien, nezinu, neesmu tik pieredzējis, lai zinātu, kur kad brekši slēpjas un ēst negrib
27.septembris 2020, 16:04 | links
 
Silts vēl
27.septembris 2020, 15:59 | links
 
Sveiki puiši! Kā jums ar brekšu copēm ezeros? šodien 5h nosēdējām 3jatā savā brekšu vietā, bet tik 1 brekšuks un pilns ar asariem, copes ļoti retas. Kur varētu būt problēma, itkā neko diži jauna nemēģinājām...
27.septembris 2020, 15:53 | links
 
Spainis 20litri aizmirsu piebilst 3.45kg
23.septembris 2020, 13:09 | links
 

Tādi brekši mīt Sedas upē ņēma uz 3-4 sūdu slieciņām +3baltie sori kad tik slikta bilde no telefona nemāku pārsūtīt uz ko pi tā kā vienkārši nofočēju
23.septembris 2020, 13:08 | links
 
Ir ir tur koferīši, nedēļu atpakaļ 1.75kg dabūju.

Pravietis [18:08]: Šodien Lielupē dod brekšus, un vēl kārtīgu karūsu pa virsu.Izskatās iespaidīgs loms!
Kas breksim šoreiz garšoja? Karūsa izskatās super, bet kāds brekšiem izmērs? Virs kīlo parsvarā vai mazāki?

nelietotaajs, 21.septembris 2020, 21:12
Garšoja tikai un vienīgi sarkanie (strīpainie) mēslu tārpiņi + ķiploks. Lielākie šodien 2 gab. līdz 900 gr., pārējie sākot ar 300 gr. uz augšu. Iepriekšējo reizi īsu sprīdi nāca līdz 2 kg. Portfeļus laikam esmu nokavējis, aizgājuši. Paziņas arī pie tiem nav šosezon tikuši.

Pravietis, 21.septembris 2020, 21:26
22.septembris 2020, 10:09 | links
 
Pravietis [18:08]: Šodien Lielupē dod brekšus, un vēl kārtīgu karūsu pa virsu.Izskatās iespaidīgs loms!
Kas breksim šoreiz garšoja? Karūsa izskatās super, bet kāds brekšiem izmērs? Virs kīlo parsvarā vai mazāki?

nelietotaajs, 21.septembris 2020, 21:12

Garšoja tikai un vienīgi sarkanie (strīpainie) mēslu tārpiņi + ķiploks. Lielākie šodien 2 gab. līdz 900 gr., pārējie sākot ar 300 gr. uz augšu. Iepriekšējo reizi īsu sprīdi nāca līdz 2 kg. Portfeļus laikam esmu nokavējis, aizgājuši. Paziņas arī pie tiem nav šosezon tikuši.
21.septembris 2020, 21:26 | links
 
Pravietis [21.09.20]: Šodien Lielupē dod brekšus, un vēl kārtīgu karūsu pa virsu.
Izskatās iespaidīgs loms!
Kas breksim šoreiz garšoja? Karūsa izskatās super, bet kāds brekšiem izmērs? Virs kīlo parsvarā vai mazāki?
21.septembris 2020, 21:12 | links
 
Pravietis [21.09.20]: Šodien Lielupē dod brekšus, un vēl kārtīgu karūsu pa virsu.
Karūsu redzu, plaudēnus arī. Bet kur brekši?
21.septembris 2020, 18:38 | links
 

Šodien Lielupē dod brekšus, un vēl kārtīgu karūsu pa virsu.
21.septembris 2020, 18:08 | links
 
Labdien vīri. Ļoti reti dodos makšķerēt ar draugu uz gruntenēm,ir sanacis laiks rītdien un doma doties uz gruntenēm pasēdēt,vēlējāmies Lielupē vai kādā kanālā,varbūt kāds var ieteikt vietu kur bez lomiem neaiztikt? Nemēslojam apkārti un zivis laižam atpakaļ.
16.septembris 2020, 17:34 | links
 
Vakar Varkaļos labi gājis. Izmērs visāds, arī lielie. Gandrīz uz paša stūra ar upi, esot viens, ar lielu vēderu sēdējis, kuram ne kas tā īsti nav ķēries. Tik vien kā čakarējies ar sapiņķerētām pavadām, aplauztiem āķiem un vairākiem shodiem!:) vīri šorīt smēja!
12.septembris 2020, 13:02 | links
 
Vakar biju jaunas brekšu copes vietas meklējumos. Varkaļos kā zināms izdzenā copmaņus. 04.30 pie Lielupes, netālu no kanāla iztekas upē, ar pūlēm atradu brīvu vietiņu. Nakts melnumā nepamanīju zāles. No agra rīta ņēma breksīši līdz 600 gr. un smukas raudas. Domāju ar to arī viss beidzies. Tad ap 13.00 - 14.15 sākās portfeļu iznāciens. Mākoņi savilkās tumši, vējiņš, sajūta tūlīt būs lietus, bet es ķimerējos ar brekšu samudžinātajām auklām, saliektajiem un nolauztajiem āķiem. Tajā īsajā laikā brīdī, kamēr sistēmas bija ūdenī , notika copes no 1.500 gr. un uz augšu. No 5 copēm spējīgs pievarēt biju tikai vienu. Rezultātā, viens no pieciem uz 1800 gr. krastā. Vēlāk līdz 18.30 ne vienas copes. Tā notiek, kamēr apgūsti jaunās vietas.........:).

Pravietis, 12.septembris 2020, 10:29

Jā,......un nedaudz paslinkoju, "grābeklis" bija līdzi. Vajadzēja no rīta puses izgrābt, tad kad konstatēju, ka zem ūdens zāles, bet kombinzona gan nebija, tā kā švaki būtu....un paziņas visi, kas tagad bijuši copēt, stāstīja, ka lielie šobrīd nenākot. Tādēļ neiespringu. Tā ir ar "bitēm", ka neko labi nevar zināt.....".
12.septembris 2020, 12:10 | links
 
Pravietis [12.09.20]: Vakar biju jaunas brekšu copes vietas meklējumos. Varkaļos kā zināms izdzenā copmaņus. 04.30 pie Lielupes, netālu no kanāla iztekas upē, ar pūlēm atradu brīvu vietiņu. Nakts melnumā nepamanīju zāles. No agra rīta ņēma breksīši līdz 600 gr. un smukas raudas. Domāju ar to arī viss beidzies. Tad ap 13.00 - 14.15 sākās portfeļu iznāciens. Mākoņi savilkās tumši, vējiņš, sajūta tūlīt būs lietus, bet es ķimerējos ar brekšu samudžinātajām auklām, saliektajiem un nolauztajiem āķiem. Tajā īsajā laikā brīdī, kamēr sistēmas bija ūdenī , notika copes no 1.500 gr. un uz augšu. No 5 copēm spējīgs pievarēt biju tikai vienu. Rezultātā, viens no pieciem uz 1800 gr. krastā. Vēlāk līdz 18.30 ne vienas copes. Tā notiek, kamēr apgūsti jaunās vietas.........:).
Šeit gan vairāk, izskatās, ka stāsts ir nevis par jaunu vietu apgūšanu, bet gan par tavu neprofesionalirāti un neatbilstošo inventāru....brekšu samudžinātas sistēmas, nolauzti āķi..... varu iedomāties ar kādiem sūuu... tu copē!
Melasi lēji klāt līmes vietā?
Un vēl.... kur palika tavi principi, ka kolhozā nemakšķerē? Jūrā tu kilometru soļo, lai nebūtu kohozā jāsēž, pavasarī uz vimbām ar tu brauc hvz kur. A šeit pēkšņi spraucies pa vidu starp citiem makšķerniekiem!
Riktīgs muldoņa!:)
12.septembris 2020, 10:41 | links
 
Vakar biju jaunas brekšu copes vietas meklējumos. Varkaļos kā zināms izdzenā copmaņus. 04.30 pie Lielupes, netālu no kanāla iztekas upē, ar pūlēm atradu brīvu vietiņu. Nakts melnumā nepamanīju zāles. No agra rīta ņēma breksīši līdz 600 gr. un smukas raudas. Domāju ar to arī viss beidzies. Tad ap 13.00 - 14.15 sākās portfeļu iznāciens. Mākoņi savilkās tumši, vējiņš, sajūta tūlīt būs lietus, bet es ķimerējos ar brekšu samudžinātajām auklām, saliektajiem un nolauztajiem āķiem. Tajā īsajā laikā brīdī, kamēr sistēmas bija ūdenī , notika copes no 1.500 gr. un uz augšu. No 5 copēm spējīgs pievarēt biju tikai vienu. Rezultātā, viens no pieciem uz 1800 gr. krastā. Vēlāk līdz 18.30 ne vienas copes. Tā notiek, kamēr apgūsti jaunās vietas.........:).
12.septembris 2020, 10:29 | links
 
izskatās,ka raksta pareizi.personīgā pieredze - pagāšgad vasarā biju uzaicināts kā viesis uz gumijcopi.latgaļi labi pārzin šito metodi.diezgan darbietilpīga un ķimerīga padarīsana.man ne visai patīk.bet ne par to ir runa.cope bija naktī.pēc vietējo sprieduma tā bija labākā cope tajā vasarā. man pašam bija 10 brekši ar kopējo svaru 20 kg. 1 bija 3 kg un 2 bija 2,5 kg.es uzskatu,ka manu nopelnu tur bija maz.piesēdināja pie gumijas un pārējais vienkārši kā noveiksies.ķērām uz sliekām. bet ne par to ir runa.man blakus esošais latgalis atrada dēli.un humora pēc uzlika uz āķi.visi tā drusku ieņirdza. šis dabūja uz dēli 3 trijniekus pēc kārtas.visi palika bāli un sāka meklēt dēles.neatrada.tāka grūti spriest vai tā bija sagadīšanās vai likumsakarība.

Bjorgvins, 10.septembris 2020, 15:26


Jā, atrast tās pagrūti, kādreiz visu vasaru meliorācias grāvjos bija ūdens un dēļu tur bija pa pilnam, tagad tuksnesis.
Es vienkārši meklēju vienkārša lielākas ēsmas, kas garšotu breksim, kā teik ekspermentēt, lai var ķer kaut ko rupjāku. Ar motili es vispār nekrāmējos, tos vienīgi kādu litru var iebēr barībā un samaisīt lai brekši uzbarotos, bet uz āķa vasrā nē, ziemā jā.
11.septembris 2020, 08:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager