Brekši

Tādus vajag gaidīt
29.maijs 2010, 23:33 | links
 
ķert vaig uz kartupeļu maisiem,kā uz ko...ar kartupeļu maisiem...lai beigu beigās te sanāktu,kā te daž labs rakstīja ka Gaujaa un Daugavaa veči nes maajup kartupeļu maisus...da reaali uz doto briidi uudenjos nekas īpaš nava no brekšvedīgajiem,kur nu vēl kāds plaudis...jaagaida siltaaki laiki...ezeros saaksies rosiiba,a to vislaik mainiigs laiks un zivs arii dulla :)
29.maijs 2010, 22:54 | links
 
kaa ar breksiem gaujā? uz ko labāk vinjus kjert>? un kaadaas vietaas?
29.maijs 2010, 20:49 | links
 
individuāla pieeja katram klientam.iespējams nokomplektēt pasūtījumu ar citu radību izkārnijumiem.:)
29.maijs 2010, 20:35 | links
 
pārdodu kaltētas govju pļekas.koplektēju pasūtījumus ar priekšapmaksu.:DDD
29.maijs 2010, 20:32 | links
 
nav tik vienkaassi aakki, Lielupe ir LIELUPE, pie R, var drossi doties dzert teeju. jo straume pazuud - tas veel nav tik traki, kkeras un pat diezgan labi, bet ja pie R straume aiziet augssup, ar to ir aamen, ssoriit taa arii bija, vari mest ko un kaa gribi, zivis ja ir, tad vairs nennem. R ir bada vejsh Lielupee. 80 % neko iipassu nedabuusi.
29.maijs 2010, 20:22 | links
 
Maini krastu,vējam nav ne vainas!
29.maijs 2010, 18:13 | links
 
no 9 - 10 izvilku 4 gb, katru pa 500 g saaka puust miillais R veejsh, bez ilgas kaveessanaas satinos un uz maaju. Nav arssana Lielupee ssai veejaa.
29.maijs 2010, 16:14 | links
 
Sodien no pulk.4- 8, 2 copes, puskilo krasta, svaki :(
29.maijs 2010, 16:00 | links
 
Nu tad, šorīt atgriezos no copes, nosēdēju no 8 vakarā līdz 7 rītā. Un redzēju vienu copīti, kura tāpat netika realizēta.
Parasti šajā vietā vilku samērā labus lomus.
Kas notiek?Varbūt kādam labāk gāja.Un kur tagad meklēt brekšus?dziļumi?
29.maijs 2010, 15:09 | links
 
es arii liku bariibai baltos,tas aktivizē zivi :)
28.maijs 2010, 15:30 | links
 
tikai baltos, bet labi daudz, arii pie paikas baltos
28.maijs 2010, 15:29 | links
 
sienaazis,ko tad likaat uz aakja?
28.maijs 2010, 15:28 | links
 
mirtin par to zivju novilkssanu :)
man kolega seedeeja ar pludu 4 m no manis, es devu salmo breksi ar taarpiem kombik un visaadas labas lietas, ssis tik meta makaronus, vai ko taadu, rezultaataa, man bija paari 20 zivju, vinnam laikam 4
28.maijs 2010, 15:24 | links
 
ja par dardziibu,tad salmo melase maksaa puslitrs 1,80ls,ta tur taa jaalej labi ja korkjiitis,veselam gadam pietiks...ja,protams,katru dienu neej,un spainjiem nebaro...
28.maijs 2010, 15:22 | links
 
Mirtin, nelecies! Varu satikties:D
Piedodiet, ne par brekšiem, šorīt tīru zivis un ķidas metu upē, nu domāju kādam vēzītim noderēs. Dziļums apm. 1,5mm, tāļāk dziļš. Paiet minūtes 3, bladākš, ķidu nav. Vo! A liekās ka zivju nav. Gan jau tika arī vēzīšiem:)
Fsjo.
28.maijs 2010, 15:09 | links
 
Baložu izkārnījumi bija tikai tāds modes kliedziens un galvenokārt žults sulas dēļ... vispār jau vienreiz tika apspriests.
28.maijs 2010, 15:07 | links
 
Es ticu, ka zivis ķeras ļoti labi, bet visas tās oliņas, mikroorganismi, sīkie tārpeļi un vēl velns zin' kas... es domāju, labāk mazāk zivju nekā sevi pakļaut riskam dabūt kādu infekciju. Vispār jau attīstot šo tēmu :)))... varam jau pa taisno atviegloties barības spainītī
28.maijs 2010, 15:05 | links
 
copnix - es beidzu dirsties. Vien pielikšu divus tavus citātus.

1."muļķi gāž naudu visādos sūdos"
2."MAKŠĶERNIEKI...beidzat vienreiz d.rsties savā starpā...riebj lasīt".

P.S. Jā, izkārnījumu pievienošana barībai ir efektīva, ja to dara pareizi:DD Neiebilstu :DDDD
28.maijs 2010, 14:56 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager