Brekši

es melasi nopirku pa 1,80 ls 0,5 litri.....bet taa jau daudz nav jaalieto,smachokam,un viss,kaadu korkjiiti piegaazh...tad veel salmo izplata lietuvaa razhotu stipras koncentraacijas aromatisko piedevu rauda-breksis -karpa....30grami 0,70ls...nez,nav uz to prooveejis....
26.maijs 2010, 06:18 | links
 
un tie atraktori ir tie, kas NG raidījumos pavīd- salmo?
cik viņi maksā?
26.maijs 2010, 00:09 | links
 
jaa..dobeles dzirnavniekam ar ir peldoshaa divi veidi....
25.maijs 2010, 17:56 | links
 
Jā Straumē var nopirkt dažādu,pat peldošo,upē neesmu mēģinājis to peldošo,bet dīķi skats labs.To peldošo bumbiņu liela ķirša lielumā karūsas dzenā,tad karpa plokš un apēd.Liku ar āķi,bet nav jau māksla ķert ja ir karpas un pieradinātas pie barības.Fasējumi ar dažādos lielumos pēc izvēles.
25.maijs 2010, 17:53 | links
 
un jaa,piemirsu,kombikormam jaajauc klaat linseeklas,savaadaak zivs pieedaas,un pasaka ataa..taas ka caurejas zaales,veikala ir linseeklu izspaidas,ja nemaldos,maksaa 200gramu iepakojums 60 sanji...
25.maijs 2010, 17:33 | links
 
taa kaa dziivoju netaalu no dobeles,tad peerku to Dobeles dzirnavnieka veikalaa...bet tukumniekiem ir Straumes produkcija,starp citu,labas atsauksmes.
25.maijs 2010, 17:31 | links
 
A kur uispār to kombikormu tagad tirgo?
25.maijs 2010, 17:29 | links
 
mans domaat,ka nevajag paaraak saspringt,ja rociiba shaura,uz dargajaam bariibaam-labaak nopirkt kombikormu,5kg izmaksaas labi ja 1,50ls,un kaadu speeciigu atraktoru,kaut vai to pashu melasi,un viss...to visu uzbriedinaat,sajaukt,un buus ok.
25.maijs 2010, 17:18 | links
 
janchuks,mans domaat,ka ir dalja brekshu,kuriem vispaar dzimumgataviiba neiestaajaas..nu taadi,nekatras dzimtes:)
18.maijs 2010, 13:45 | links
 
Nu nezinu, ir jau kāds procents iznārstojis...
Daudzi, jau ir noķēruši, kuriem veders tukš, tai skaita es.
17.maijs 2010, 21:10 | links
 
janchuks,nu ku ta..tikko veel bij ar ikriem...domaaju,ka tagad tik saak....
17.maijs 2010, 21:08 | links
 
ev veči Lielupē noķēru breksi, gālīgi asas zvīņas - tas nozīmē, ka nesen nārstojis.
17.maijs 2010, 20:44 | links
 
Ūdens jau sasilis, tad jau šie tūlīt sāks. Vienreizējs skats. Esmu redzējis kā šie to dara Lielupē, apmēram pushektāra platībā viss vārās, spuras, astes, treknas muguras...:)
17.maijs 2010, 19:42 | links
 
valdis1,sakaas,kad udens ir apmeram+12 graadi,nus,un kaadas 2 nedeeljas jau japagaida...
17.maijs 2010, 19:08 | links
 
Sveiki vīri!
Nav gadījumā sākuši šamējie nārstot?šorīt un kādu laiciņu iepriekš ne miņas no šiem.
Kad vispār sākas un cik ilgi iet nārsts breksim?
17.maijs 2010, 19:01 | links
 
hmm,pec taa video spriezhot,shamie nemaz to kukuruuzu neeed,apsuukaa,un izsplauj...es lieku kukuruuzu ar balto,bet tieshaam nav maniijis kukuruuzu breksim kungjii...
17.maijs 2010, 16:03 | links
 
Copnix
Nu tajā ap Nāvessalu jau daudz brekšu vietu, tūlīt arī zanderu varēs ņemt, pačeko kur ir bedre un uz kantes mēģini , tikai neizmirsti, tas ruksis ir jābaro un kārtīgi ja gribi ko vilkt. Arī nedaudz virs Rīgas hesa ir labas vietas, pats saproti, ne viens tev te nenorādīs vietu, kur var noķert zivi(labu). Baro strādā un portfelis atnāks.
17.maijs 2010, 15:28 | links
 
copnix - ir daugavā "maktenākas" zivis :) vajag tik braukt, barot un ķert :) ēsmas visdažādākās - tagad cerīgāk ar slieku + balto, vasarā makaroni
17.maijs 2010, 15:26 | links
 
Ko jūs ēdat brekši?
17.maijs 2010, 15:02 | links
 
copnix, jaa es tur pedeeja laika esmu sacis kert, bet nekaadi panaakumi esmu dabujis tikai smuku raudu un grunduli, bet nevienu breksi, arii es gribetu zinaat vai kads veel saja posma ker un smalkaak!
16.maijs 2010, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager