Brekši

Sveiki "MAKŠĶERNIEKI" Es gribeeju padaliities ar savu informāciju.Daugavā aiz keguma hess un pirms riigas hess nokeeru divus pliceenus viens 200g otrs kaads 300g un vienu brekseenu kaadi grami ~600-700. A ir kaads nokeeris šinī,manis nosauktajaa posmaa..kautko maktenaaku??? Padalieties ar savu info,kautvai tik...cik liels loms bijis skaits..trofejs...kaada eesma,es neprasu Jums KUR tieši Jūs kerat es gribu uszinaat,vai tagad ir tur kas lielaaks ja ir,tad uz kaadu eesmu vinja njem labpraat un kuraa diennakts laikaa?! Ceru ka būs atsaucīgi makšķernieki
16.maijs 2010, 18:48 | links
 
Hokejista piederumu soma :D
14.maijs 2010, 17:48 | links
 
Drīzāk jau ka riktīgs čemodāns .
11.maijs 2010, 23:32 | links
 
tas jau taads koferiiitis vai jau chemodaans:D:D:Dlatgalescmas@apollo.lv
11.maijs 2010, 20:31 | links
 
Kā padomju laika portfelītis būs kādi 5 kg . , 11,5 būs kaut kas lielāks .
11.maijs 2010, 20:01 | links
 
gints,nu kaa kaa padomju laika portfeliits:))))))))
11.maijs 2010, 17:38 | links
 
Pa TV , Ohota i ribalka stāstīja ka Somijā 1912 g . izvilkts 11,5 kg breksis , diez kāds tas izskatās ? Nespēju iedomāties .
11.maijs 2010, 17:16 | links
 
teoreetiski breksim tuuliit upees jasaak narstot,ja var ticeet,ka tas saak do dariit ,kad udens +12....
11.maijs 2010, 14:01 | links
 
aakki jaa aptuveni taa ar sanaak, vairaaki veci esot bijusi pakal. veikalam pelna noteikti ka 2ls pa gabalu ja ne pat vairaak, atkariigs tik kaa uztaisa. daddy es jau pats riigaa dziivoju, man tur gaujienaa lauki ir un tad braucu biezi uz to pusi. Tevs arii bija zvartavaa 4 gabalus izvilka un pietiek ko vecvecaakiem nokuupinaat. un nedomaaju ka uzliks licnceto copi, jo visi jau zin ka tur taa velk bet neviens neko neliek. bet vispaar buutu normaali ja tam breksim uzliktu vismaz skaita ierobezojumu teiksim 7 gabalus un licencezetas zonaas 10. tad buutu normaali man skiet, bet nu kas zin.
6.maijs 2010, 17:38 | links
 
ja jau gauja papildina to ezeru, tad pavisam cits rēķins, tad tik ķeriet pa kluso un neplātieties, citādi vai nu a) atbrauks brakari un izsmels pa tukšo vai b) kāds uzliks aci, pēc tam roku, un būs jums licencētā makšķerēšana novadā...
ne asakas!
6.maijs 2010, 16:11 | links
 
Es jau domāju ka velk tādus no 1kg.-1.7kg pārsvarā.Tad jau pa tiem 115=~150kg noteikti.Un kurš tad neuzpirks pa latu gabalā,tad nokūpina un peļņa vismaz 2lati pa kg. kā minimums.
6.maijs 2010, 15:39 | links
 
un jaa veel ko gribeeju piebilst, pavasaros kad ker tos brekshus tur standarts ir 1kg un uz augshu. mazaaki traapas loti reti, bet reti ir arii virs 2,5kg. lielakais ko tiku redzeejis bij 3.8kg.
6.maijs 2010, 15:29 | links
 
daddy jaa vins ir sameeraa mazs. aptuveni 2km gars.

Aakki vini taa nem katru pavasari un vinus tur velk jau loti ilgi. vienkarshi ir taa kad pavasara palos parplust gauja un breksi no gaujas naak ezeraa lai narstotu, tur arii ir taa ezera zivju rezerve, gan lidakas gan breksi pavasaros sanaak iekshaa. ja nebuutu taadas sateces tur sen vairs zivju nebuutu, jo kaas ar visu ko var, gan tikliem gan sitaa pavasaros ar gumijaam.
6.maijs 2010, 15:27 | links
 
Es jau tur neesmu bijis un nebraukšu,bet ja Gaujienas pašvaldība,vai kam tagad tā teritorija pieder,nevar ierobežot to izkāšanu-tad paši būs pie tukšas siles.Ne jau katru gadu viņi tā ņem,tas tā kā Usmā-bija gads,kad no ledus asari kā negudri pa visu perimetru ņēma.Tad atkal gadiem nosacīts klusums.Tur jau tonnām šo pavasari ir noteikti izcēluši,nav jau daži tupētāji.
6.maijs 2010, 15:14 | links
 
nja. pēc ezeri.lv tas zvārtavas ezerels tāds pamazs, tikai 34ha, līdz ar to, ja tie tiešām bija BREKŠI, tad kaitējums ir ievērojams manuprāt. cik tad tāds ezeriņš spēj atražot...caurmērā LV ezeros esot 50kg/ha...tā ka no tāda ezeriņa gadā ap 1700kg zivju...115 labi brekši ir 10% no tā ezeriņa gada nozvejas...
6.maijs 2010, 14:43 | links
 
aakki es jau neko nesaku :D nu jaa tas tieshaam kaa kuram, teiksim mans opis ar omi arii loti labpraat eed kuupinaatu breksi, es pats nee, jo vispaar maz zivis eedu, sad tad kaadu ceptu liidaku vai vedzeli apeedu.

Gulbis37 - tas vecis noteikti zinaaja ka kersies, bet nedomaaja ka tik daudz, tur jau entos gadus pavasaros tos brekshus velk, protams vins nedomaaja ka simts buus. katru dienu protams nevelk, bet vispaar tur lopiskos daudzumos vinus izslaktee. katru dienu kad keraas no ezera izved loti loti daudz brekshu. naktii kad tur seedi izskataas kaa kapos kad ir sveciishu vakari, gaisminas spiid visaas malaas.
6.maijs 2010, 14:32 | links
 
es domaaju,ka tas,kursh tur pieskaldiija tos 115 brekshus,nemaz nedomaaja,ka vinsh brauc kaa uz veikalu...aizbrauca,un noveicaas,nu tad ar vienreiz panjeema pa riktiigam...nedomaaju,ka tagad katru dienu pa 100 brekshiem velk maajaas:)
6.maijs 2010, 14:07 | links
 
tomels;tas bļāviens nebija konkrēti uz Tevi tēmēts.
ne par taiminjiem vai foreleem...?Ar ko tad tie tik šausmīgi izceļas?Liels kūpināts breksis pat sit pušu to foreli!Bez šaubām katram savas garšas īpašības.Pie mums jau uzskata-līdaka,O tā jau ir līdaka,nu tad būs kārtīga maltīte.Manā ēdienkartē viņa ir labi ja otrā desmitniekā.Ja katru dienu ēdīs tās foreles ar kaklā sāks sprūst!Ja brauc peļņā,tad jāpērk zvejnieka licence!...DDD
6.maijs 2010, 13:53 | links
 
nus,no vienas puses,lai jau velk,taads zhors jau nav ne tuvu katru dienu,un parsvaraa jau breksi(lielu,es te nerunaaju par pliciishiem) vasaras sezonas laikaa nemaz nav tik viegli nojkert,kaa arii tomeer tas prasa laiku,naudu bariibaam...no otras puses-ne jau nu visi brekshi 100% ir narstspeejiigi,un ja veel cilveeks bez darba,tad vismaz ko ieguust,ja pardod radiem,kaiminjiem...jaatziimee,ka te neiet runa ne par taiminjiem vai foreleem...
6.maijs 2010, 10:57 | links
 
avtt nau gan nekaadu ierobezojumu.
6.maijs 2010, 09:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager